Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард
 Аромати природи - наша «швидка допомога», які дарують полегшення і спокій. Ароматерапія - може відмінно підтримати вас у робочі будні і допомогти розслабитися у відпустці. Поради про «розумну» ароматерапії дає Джеральдін Говард.

Бренд задоволення і щастя

Джеральдін Говард (Geraldine Howard) - Президент компанії Аromatherapy Associates (відомий британський бренд по створенню ароматерапевтичних засобів) називає свою продукцію «брендом задоволення», і пишається тим, що вона дарує незабутні відчуття, піклується про шкіру і пробуджує почуття. Вона із задоволенням ділиться своїми порадами про те, як використовувати переваги ароматерапії влітку.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Лаванда

В силу входять до її складу корисних речовин, цей ароматний подарунок природи просто незамінний у відпустці або під час подорожей. Запах лаванди діє заспокійливо при стресах, втоми, зниженні активності. Масло лаванди ефективно при укусах комах, опіках, подразненнях.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Рада

Шкіра губ надзвичайно чутлива до літньому сонцю. Щоб уникнути сухості, вибирайте бальзам для губ у складі якого є корисні масла і екстракти. Вони допоможуть зволожити губи і посилити їх колір.


М'ята

Найдавніше лікувальний засіб. Ще античні греки і римляни застосовували м'яту для лікування та оздоровчих процедур. М'ята незамінна під час сімейного відпочинку.

Ароматні пари олії м'яти «вбивають» мікробів, особливо ефективно вони діють на спороутворюючі бактерії. М'ятна олія добре тонізує, підвищує фізичну активність, усуває біль і спазми. Візьміть з собою м'ятна олія на морську прогулянку. Нудота «боїться» запаху м'яти. Лаванда і м'ята в арсеналі допоміжних засобів принесуть користь: м'ята зніме температуру і охолодить тіло, а лаванда залікує опіки і укуси.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Рада

Зволоження - важлива процедура під час відпустки. Лосьйони, освіжаючі тоніки, гелі для душу з ефірними маслами, доглядаючи за вашою шкірою, живлять і піклуються про неї.

Жасмин

Аромамасло з жасмину добувають з квіток дерева. Збирають їх виключно рано вранці, тому концентрація ефірних олій у пелюстках - максимальна. Красиве жовто-бурштинове масло, що входить до складу ароматерапевтичних коштів, допоможе позбавитися від безсоння, головного болю, ревматизму. Якщо у відпустці ви «перебрали» морозива або прохолодних напоїв, жасминове масло допоможе захриплий горлу і посприяє усуненню кашлю.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Рада

Не забувайте про розслаблення і тримайте завжди під рукою засоби, до складу яких входять ефірні масла розмарину і лаванди. Усього кілька крапель, нанесених на плечі і шию, подарують приємне розслаблення.


Розмарин

На батьківщині цього вічнозеленої рослини - Середземномор'я - його називають «морська роса» за висловлені відтінки свіжості в його ароматі. Вважається, що він символ щастя, продовжує молодість і огороджує свого власника від поганих снів.

Дуже корисно масло розмарину як знеболюючий засіб. Якщо вам під час прогулянки у відпустці «пощастило» спробувати фортеця місцевих каменів, то синці та забої пройдуть швидше з компресом з масла розмарину. Простудні захворювання теж не люблять розмарин.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Аргана

Масло Аргана, що володіє специфічним запахом горіхів і спецій, здавна відомо марокканським цілителям як протизапальний, болезаспокійливий і зволожуючий засіб. Воно корисно при саднах, сонячних опіках, ранах.

Добре живить пересушену і обвітрену біля моря шкіру, пом'якшує і зволожує її. Ідеально підходить для ніжної і чутливої ​​шкіри навколо очей. Масло добре живить шкіру, нігті і волосся.

 Літня ароматерапія: поради Джеральдін Говард


Рада

Насолоджуйтеся відпочинком сонячним ранком, яскравим днем ​​і затишним ввечері, вдихаючи розкішні аромати, подаровані природою.

З тієї пори, як в моді здоровий спосіб життя, ароматерапія довела свою ефективність у поліпшенні нашого фізичного, розумового та емоційного стану.
Автор: Ірина Дубровіна


 Тонування вій на дому
 Це варто спробувати! І вам більше не потрібно буде нервувати з приводу того, що макіяж протягом дня втратив інтенсивність. Вії будуть насиченого чорного кольору з розкішним глянцем. І цей ефект триватиме набагато довше, ніж якщо б ви користувалися звичайною тушшю.

Головна порада

Який би спосіб тонування вій ви не вибрали, ніколи не робіть цього перед сном. Інакше прокинетеся ранок з «очима панди». Причому, цей ефект буде досить стійким, і консилер не завжди з ним впорається.

Покупні набори для тонування вій

Якщо ви не виходьте з дому без туші для вій, то вам напевно стане в нагоді такий продукт як Тонуюча фарба для вій (Eyelash Tinting). Він дозволяє отримати хороший результат у вигляді чорних і подовжених вій, який буде триматися набагато довше, ніж туш.

Тонуюча крем-фарба для вій - хороша і доступна альтернатива салонному перманентного фарбування. По-перше, це дешевше. Порівняйте: салонне фарбування обійдеться вам мінімум в 1000 рублів, а домашня фарба від відомих брендів коштує не більше 400 рублів (і вона розрахована на кілька застосувань), а є і ще більш доступні варіанти (до 100 рублів). По-друге, ви зможете самі вибирати час фарбування і не хвилюватися з приводу запису в «свій» салон. І, по-третє, як всі домашні засоби, домашній фарба менш агресивна по відношенню до шкіри і віям, ніж концентрований професійний барвник.

Тонуюча крем-фарба для вій (іноді для вій і брів) дає Напівперманентні результат, вона протримається приблизно місяць. Хороше рішення для відпустки або відрядження, правда?

 Тонування вій на дому


Тонування вій не означає, що туш для вій вам не буде потрібно. Тобто, ви зможете спокійно обходитися і без неї. Але якщо є бажання і завдання створити ще більш пишні і пігментовані вії, то поверх тонованих вій можна наносити туш, навіть водостійку. При видаленні туші тонуюча фарба не змивається.

Комплект для тонування вій, як правило, можна використовувати і для брів. До складу комплекту входять: крем-фарба, гель-активатор, паперові патчі для захисту шкіри від фарби, палички-аплікатори, крихітна гребінець для вій.

Якщо у вас немає збільшувального дзеркала - радимо придбати. Воно допоможе зробити все ідеально, і стане в нагоді для майбутніх б'юті-завдань. Приготуйте також жирний крем або вазелін, ватяні палички та серветки - все це може стати в нагоді, якщо ви новачок.

Обов'язково зробіть тест на алергічну реакцію, адже це важливо: продукт використовується близько до очей і чутливій шкірі навколо очей. Тест можна зробити на руці, почекати 24 години, і якщо не буде подразнення на шкірі - можна слідувати основним крокам:

Крок 1.   Вії повинні бути сухими, чистими. Чи не застосовуйте жирне засіб для видалення туші, краще скористатися звичайним дитячим милом і водою.

Крок 2.   Крем-фарба і гель упаковані, як правило, в пластикові пакетики. Зручніше ними користуватися ось як: видавити невелику кількість на палітру (шматок скла або пластика), і потім брати продукт з палітри.

Крок 3.   Скористайтеся патчами, що додаються в комплекті, щоб захистити шкіру під очима. Однак не завжди це вам стане в нагоді, адже готова крем-фарба досить густа і не тече. І іноді достатньо просто вазеліну, нанесеного навколо очей.

Крок 4.   Нанесіть фарбу на вії. Не прагніть відразу брати багато фарби і покривати товстим шаром, інакше вії злипаються і не прокрашиваются з усіх боків.

Крок 5.   Зверху наноситься гель-активатор, чистою щіточкою-аплікатором.

Крок 6.   Тримайте склад на віях 1 хвилину або трохи довше.

Крок 7.   Чистою серветкою зніміть склад з вій.

В результаті ви побачите чорні глянсові вії. Ефект буде зникати поступово, і ви зможете повторити дію, як тільки помітите, що вії стали світлішати 9но НЕ гущавину ніж 1 раз на 3-4 тижні). Єдиний мінус - якщо у вас свої вії дуже світлі, то буде видно різницю між кінцями і корінням (адже коріння профарбувати важко). Але це навчить вас наступного разу намагатися фарбувати вії якомога ближче до коріння.

Домашня альтернатива тонування вій

Якщо вас бентежать будь хімікати або не натуральні засоби, то ви можете спробувати домашнє фарбування вій за допомогою натуральних засобів. І результат також буде тривати не менше 1 місяця.

 Тонування вій на дому


Вам потрібно:

- Порошок хни
- Вода
- Вазелін
- Ватні диски
- Читаючи пензлик-щіточка від туші

Дотримуйтесь основним крокам:

Крок 1.   Візьміть невеликий чистий контейнер. Змішайте в ньому порошок хни і невелику кількість води, щоб вийшла густа паста, за консистенцією нагадує туш для вій. Тобто, суміш не повинна бути дуже рідкою.

Крок 2.   Підготуйте вії до фарбування. Вії повинні бути чистими і сухими, ніяких залишків туші або коштів демакіяжу.

Крок 3.   На шкіру навколо очей нанесіть вазелін, щоб вона бува не забарвилася. Для додаткової гарантії зробіть наступне: змочіть ватні диски в вазеліні і закрийте ними шкіру під очима.

Крок 4.   Візьміть щіточкою-пензликом суміш хни і нанесіть на вії. Почніть з нижніх вій, потім покрийте верхні, тоді всі вії будуть покриті рівномірно.

Крок 5.   Чекайте 10 хвилин.

Крок 6.   Змийте хну за допомогою ватних дисків.

Відразу результат ви не побачите, процес фарбування хною має тривалий ефект, і справжній глянець і свіжість кольору можна буде побачити вже через добу. Фарбування хною не тільки додає кольором інтенсивності, але і зміцнює вії, спробуйте!
Автор: Тамара Василівна