Картопляний сік: допоможе схуднути і стати красивішим
 Цей копійчаний складу позбавить від проблем зі шкірою і зайвими кілограмами. Дивно універсальна річ - картопляний сік. І незалежно від того, з молодої картоплі він зроблений чи зі старого - не втрачає своїх чарівних властивостей.

Готуємо здоровий картопляний сік

Для приготування вам буде потрібно сиру картоплю і соковижималка. Почати слід з того, щоб відібрати потрібні бульби. Візьміть картопля з «очками» або свіжими паростками, саме він має живі ферменти. Бульби повинні бути твердими, без чорних або зелених плям (такі ділянки токсичні). Чим свіже овоч - тим вище в ньому вміст поживних речовин. Що стосується сорти картоплі, то прийнято вважати, що червоний картопля має менше пестицидів і більше поживних речовин.

Сік слід вичавлювати з плоду з шкіркою, адже в шкірці міститься більшість поживних речовин. Якщо немає соковижималки, то картоплю слід натерти на тертці і вичавити сік з отриманої м'якоті.

На дні склянки з соком ви побачите білу масу - це крохмаль. Він не має великої поживної цінності для нас, тому не варто його вживати.

Схудніть на картопляному соку

Сирий картопляний сік стимулює травну систему, діє як натуральний протизапальний агент. Він також є лужним продуктом, що допомагає відновити баланс рН в організмі. Про користь картопляного соку знають ті, хто страждає на виразку шлунка та захворюваннями печінки. Вони використовують цей напій для очищення печінки і запобігання запорів.

А ефект схуднення від картопляного соку помітили багато дієтологів. Вони використовують його властивості активізувати травлення і поповнювати запас «дружніх» бактерій в товстій кишці.

Меню схуднення:

- Пийте 100-150 г соку щоранку при пробудженні, і принаймні, за 30 хвилин до сніданку.

- Пийте завжди тільки свіжий сік, що не заготовлюйте його заздалегідь.

- Для поліпшення смакових якість можна в картопляний сік додати трохи морквяного соку або лимонного. Але не додавайте цукру або солі!

- Пийте 100-150 г соку за 30 хвилин до обіду.

Повторюйте картопляний детокс щодня, протягом 2-х тижнів. Якщо вам сподобаються результати, то можете повторити цю дієту, але тільки після тижневої перерви.

 Картопляний сік: допоможе схуднути і стати красивішим


Картопляний сік для чистої і молодої шкіри обличчя

- Починайте свій день з умивання картопляним соком. Цей простий ритуал зменшить недоліки шкіри і загоїть ранки. Найефективніше наносити охолоджений картопляний сік на уражені ділянки, щоб отримати ясну і красиву шкіру.

- Картопляний сік лікує сонячні опіки. Застосуйте його на шкіру тіла або на обличчя. Щоб діяти швидко, можна не зв'язуватися з соковижималкою, а полегшити стан шкіри за допомогою скибочок сирої картоплі.

- Картопляний сік позбавить від перших зморшок, досить протирати обличчя картопляним соком.

- Рецепт від темних кіл - один з найвідоміших. Але мало хто знає, що за ефективністю його можна сміливо поставити на перше місце. Тільки діяти потрібно правильно - тримати скибочки картоплі або тампони з картопляним соком не менше 20 хвилин. Одна з індійських б'юті-блогерів писала, що цей картопляний рецепт регулярно їй допомагає від темних кіл, які мають генетичні причини.

- Картопляний сік врятує від набряків - потрібно масажувати очі і шкіру обличчя з соком, легкими рухами протягом 10 хвилин.

- Картопляний сік добре відбілює шкіру обличчя, просто умивайте обличчя ватним тампоном, змоченим соком.

- Для виняткового сяйва спробуйте таку сироватку: змішайте картопляний сік з соком лимона. Залишати на обличчі не менше 20 хвилин. Матувати шкіру обличчя можна іншим складом: картопляним соком, змішаним з огірковим соком.

- Застосування картопляного соку всередину також покращує стан шкіри, оскільки виводить токсини, сприяє зволоженню зсередини.

 Картопляний сік: допоможе схуднути і стати красивішим


Картопляний сік для волосся

- Є хороший рецепт для сивого волосся. Картопляним соком обполіскують волосся після шампуню. Сік робить сивину темніше, і надає гарний натуральний блиск.

- Хочете, щоб волосся було густіше і не випадали? Зробіть маску на основі картопляного соку: сік, мед і яєчний білок. Тримайте на волоссі не менше 2:00.

- Використовувати час від часу картопляний сік замість шампуню можна для сухих або вікових волосся, це зробить їх більш живими і блискучими.

Картопляний сік для здоров'я

Неймовірно, яка кількість захворювань лікується за участю картопляного соку! Від раку і ожиріння до подагри і екземи. Вживання соку всередину полегшує болі в суглобах, позбавляє від закрепів і діареї, зменшує рівень холестерину і запобігає серцеві напади ... Спробуйте картопляний сік - це корисний і доступний напій, що зміцнює здоров'я і допомагає зберегти стрункість і красу. Якщо варений або смажену картоплю не є дієтичним продуктом, то сирі плоди мають тільки корисні властивості!

При наявності хронічних захворювань слід проконсультуватися з лікарем.
Автор: Тамара Василівна


 Сирна косметика
 Сир належить до найдавніших кисломолочним продуктам. Виходить він при сквашивании молока кисломолочними бактеріями та відділення сироватки.

З античних часів сир вважається цінним дієтичним і лікувальним продуктом. Ще римський філософ Луцій Юній Модерат Колумелла, що жив в 1 столітті нашої ери, сказав, що сир «бажане блюдо на столах багатих і бідних».

Сир підрозділяється на жирний, напівжирний і нежирний.

Сир містить: вітаміни - А, В, D, С, амінокислоти, білок, вуглеводи, жир, ферменти, гормони, кальцій, магній, залізо, фосфор та інші корисні речовини.

Лікувальний ефект сиру:

- Вживання сиру в їжу перешкоджає розвитку анемії, ожиріння, підвищує імунітет, запобігає швидку стомлюваність, зміцнює кісткову систему, зберігає зір.

- Сир підвищує гемоглобін у крові, виводить з організму шкідливі речовини, у тому числі і радіацію, знижує рівень шкідливого холестерину в крові.

 Сирна косметика
   - Він дуже корисний при хворобах печінки, жовчного міхура, нирок, підшлункової залози, людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

- Нежирний сир корисний, як здоровим, так і хворим людям.

- Завдяки великому вмісту кальцію, сир необхідний для росту волосся, здоров'я та фортеці нігтів і зубів.

Сирна косметика
Про те, що сир здатний дарувати красу, знали з глибокої давнини. У косметології сир застосовується в якості масок, входить до складу мазей і кремів, насичених вітамінами.

 Сирна косметика
 Маски для зволоження, і пом'якшення шкіри можна з успіхом застосовувати в домашній косметології. Сирні маски підходять для будь-якого типу шкіри, вони допомагають затримати її в'янення і залишатися жінці молодою і красивою протягом не одного десятка років.

- Маска для нормально і сухої шкіри
Шкіру попередньо очистити. 2 ст. ложки м'якого сиру змішати з 2 ложками сметани, добре розтерти, нанести на шкіру на 20 хвилин. Змити теплою водою, а потім холодною водою. Ця маска допомагає при схильності шкіри до сухості і пігментації. Курс 20 масок через 1-2 дні.

- Для сухої шкіри
2 ст. ложки протертого сиру розвести 1 ст. ложкою жирних вершків, додати 1 чайну ложку меду, перемішати, нанести на 15 хвилин, змити теплою водою і вмитися прохолодним відваром ромашки аптечної. Можна опустити пакетик ромашкового чаю в ½ склянки окропу, настоювати 10-15 хвилин, остудити, додати 2 кубики льоду і вмитися. Або намочити у відварі шматок марлі і прикласти на 4 хвилин до лиця.

- Маска для жирної шкіри
2 ст. ложки сиру розвести сироваткою до стану сметаноподібної маси. Нанести на обличчя на 15-20 хвилин. Змити теплою заваркою зеленого чаю. Протерти обличчя кубиком льоду або вмитися прохолодною водою.

- Для жирної пористої шкіри
2 ст. ложки м'якого сиру змішати з 1 ст. ложкою свіжого соку журавлини і 1 чайною ложкою меду. Нанести на обличчя на 15-20 хвилин, змити теплою заваркою зеленого чаю. Через 5 хвилин протерти обличчя кубиком особи або вмитися охолодженим відваром петрушки.

- Вітамінна маска
Очистити ківі, перетворити на пюре, змішати з 2 ст. ложками сиру і 1 чайною ложкою оливкової олії. Нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити теплою водою, вмитися прохолодною.

- Для блідою шкіри
Змішати 2 ст. ложки протертого сиру з 1 ст. ложкою заварки чорного чаю і 2 ст. ложками морквяного соку. Нанести на обличчя на 20 хвилин. Змити теплою заваркою чорного чаю. Хвилин через 5 вмитися прохолодною водою.

- Маска відбілююча
Змішати 2 ст. ложки сиру з 1 ст. ложкою кефіру і 1 чайною ложкою лимонного соку. Нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити теплим відваром липи, кропиви або петрушки. Хвилин через 5 вмитися холодною водою. Якщо шкіра суха, то лимонний сік замінити огірковим соком.
Автор: Наталя Алексєєва