Город мій найкращий друг, він допоможе від недугу!
 Шкода, що, будучи зовсім юними, ми не так часто розмовляємо зі своїми бабусями про те, що начебто дуже просто, а намагаємося дізнатися те, що перебувати за межами пам'яті. А адже все просте геніально, і вигадувати нічого нового вже не треба, весь все найкраще вже давно придумано до нас.

Батюшка всіх столів цибуля , Дуже активний плід. Втім, в Інтернеті і так багато написати про цю чудову коренеплоді. Але я розповім про нього те, що колись дізналася від своєї бабусі. Часто всі зимові канікули я проводила у бабусі в селі, де з місцевою дітворою весь день носилася по вулиці, і, як буде справедливо відмічено, поверталася сніжним грудочкою від і до. Ось ті процедури, які були обов'язкові для мене в дитинстві:

1) Бабуля після подібних прогулянок закопувала мені в носик свіжий цибулевий сік. Ох, «ну, не забуваються очученія», як сказав герой одного монологу Євгена Петросяна.

2) А ще бабуля мені ноги цибулею гріла. Звичайно, «гріла» не зовсім те, що було насправді. Бабуся накладала мені на підошви ніг цибульну кашку, а зверху укутував поліетиленом, і вовняні шкарпетки обов'язково. Ось так полежу з півгодини, потім ноги теплою водою сполосніть і спати.

А ще цибульним соком добре коріння волосся протирати. Це засіб відмінно зміцнює волосся, але от справа в тому, що краще тоді під дощ не потрапляти (і бажано сильно не потіти), так як при намоканні волосся буде жахливо пахнути луком, навіть миття шампунем не рятує.

Загалом, я досить рідко хворіла на простудні захворювання в період зимових канікул.


Буряк   хороша не тільки в борщі, але і на обличчі. Коли готую щось з буряком, обов'язково маленьким її шматочком проводжу по обличчю і шиї. Звичайно, за умови, що після мені не треба абикуди бігти. А ще подруга якось рекомендувала мені соком буряка нежить лікувати. Пару крапель даного продукту потрібно капнути в кожну ніздрю. Трохи щипає, а потім хочеться чхати.

Може, засіб і хороше, але у мене є своє особливе. Хоча, кому може і буряк сподобатися. Я ж просто використовую в цих цілях звичайний фіз. розчин з аптеки.


 Город мій найкращий друг, він допоможе від недугу!
 Огірочки   у всіх видах дуже популярні. Всі знають, як корисно свіжі огірочки накладати на оченята, а огірковий сік використовувати у вигляді лосьйону для обличчя. Але от не всі знають, що з огірочків можна зробити ополіскувачі для тіла і волосся . А робиться він дуже просто. Візьміть три-чотири середніх огірки, поріжте їх кільцями і залийте гарячою водою. Дайте настоятися і, будь ласка, обполіскувати. Така процедура освіжає і тонізує.


 Город мій найкращий друг, він допоможе від недугу!
 Яблучка   - Це взагалі джерело домашній косметології. Яблучне пюре - прекрасна маска не тільки для обличчя, але і для всього тіла в цілому. Натріть пару великих яблучок на дрібній тертці, додайте чайну ложку будь-якого улюбленого рослинного масла (але не забувайте, що вибір масла повинен бути з акцентом на бажані результати). Хвилин десять потримайте на обличчі та зону декольте, і результат вас порадує.

А ще з яблук роблять відвари для ополіскування волосся. Виготовлення таке ж, як і з огірочками, але треба ще пару хвилин покіпятіть і потім вже наполягати.

Ось скільки не читала в Інтернеті про дієти, більшість рекомендують салатиками харчуватися. Та от рецепти аж надто деколи хитромудрих бувають. Погодьтеся, не кожна наша російська середньостатистична жінка готова витратити багато часу на покупку закордонних овочів і фруктів для цих салатиків. Інша справа - наші, власноруч вирощені продукти.

 Город мій найкращий друг, він допоможе від недугу!
 Звичайний капустяний салат   з морквою, помидорками, цибулькою або з журавлиною (або Брусничка), буде получше закордонного. А чому? Та тому що наш організм з покоління в покоління приймає ці не хитра продукти і звик до нього. Це теж саме, якби маленької дитини нагодували авокадо. Ось і сиди потім, гадай, алергічна реакція буде чи все ж пронесе.

Зараз я згадала, як в перехідному віці, коли акне   вели серйозний бій з моєї дівочою красою, бабуля мені все говорила, що помідор   треба їсти більше, тоді і подібних проблем буде менше.

Калину   мої бабуся з дідусем заморожували, а взимку робили калиновий морс. Цей напій нормалізує загальний артеріальний тиск і в цілому сприяє збереженню здоров'я, адже калина - це джерело вітамінів, мінералів і амінокислот.

Так само для нормалізації артеріального тиску, бабуля регулярно пережовувала маленьку жменьку насіння кропу .

 Город мій найкращий друг, він допоможе від недугу!
 Маска з обліпихи   прекрасно підходить тим, хто володіє жирної або комбінованої шкірою. Можна просто нанести декілька розім'ятих ягідок на обличчя і декольте і змити прохолодною водою через хвилин десять, а можна додати рослинне масло і тоді ця маска підійде для нормальної та сухої шкіри.

Загалом, всі ягоди, які ростуть на вашому садово-городній ділянці, у міру дозрівання можуть піти не тільки на стіл, але і на особу, а також на руки. При цьому не варто спокушатися і забувати про вашу індивідуальної реакції на ті чи інші алергени.

Будьте здорові і красиві!
Автор: Надія Лобанова


 Перець солодкий для жіночого здоров'я і краси
 Ну, ось і настав час року, що радує погляд різнобарвним глянцевим різноманітністю смачних солодких перців, які більшість з нас за звичкою називає болгарськими ...

Перець дуже давнє культурна рослина, яке на його батьківщині в Мексиці і Гватемалі почали обробляти ще більш 20000 років тому.

В кінці XV століття на кораблях Колумба перець був завезений спочатку в Іспанію, потім Португалію, а потім поширився по всій Європі і потрапив на Близький Схід. Через Туреччину та Іран він, нарешті, дістався до Росії, де став вирощуватися у відкритому грунті на Північному Кавказі і в Нижньому Поволжі. У наш час культурний солодкий перець вирощується дачниками практично на всій території середньої смуги Росії.

Солодкий перець популярний в усьому світі, в Європі вирощується в'язкий зелений перець, червоний, жовтий, оранжевий і фіолетовий, майже чорний перець, його називають «звий». В Італії люблять солодкі перці з довгими стручками червоного кольору - кубанелле і пеперончино.

Болгарським називають солодкий великоплідний перець, який вивели болгарські селекціонери. Чимало праці на появу солодкого перцю у теперішньому її вигляді поклали також селекціонери з Угорщини та Молдавії.

У сучасному світі важко без перців представити не тільки італійську і французьку кухню. Полюбляють їх і в Росії. До Держреєстру РФ внесено 233 сорти перців.

Перець - Capsicum annuum var. Grossum   - Овочеве напівчагарникова багаторічна, але вирощуване, як однорічна, рослина з сімейства пасльонових. Коренева система перців розташовується у верхньому шарі грунту і має безліч бічних і додаткових коренів. Висота одревесневать в нижній частині прямого ветвящегося стебла залежить від сорту. Перці бувають, як відносно невисокими - від 40 до 60см, так і гігантами, що досягають 1, 5 метрів.

 Перець солодкий для жіночого здоров'я і краси
   У перців красиві темно-зелені, гладкі, овальні, загострені листя, що нагадують сердечка. Квітки поодинокі, що розкриваються в першій половині дня, самозапильні, найчастіше білі. Зацвітають перці через півтора-два місяці після появи сходів. Фахівці не рекомендують сіяти поруч солодкі і гіркі сорти, оскільки може відбутися перезапилення.

Плід перцю - помилкова ягода, з двома-трьома гніздами, яка складається з м'якоті околоплодника і розрослася плаценти з насінням. Форма, маса і товщина стінок плоду у різних сортів перцю різні. Забарвлення зеленувато-біла, молочно-біла, жовта, помаранчева, червона. У кімнатних умовах, перці можна обробляти круглий рік, як дворічну культуру.

Склад.   У плодах солодкого перцю містяться: вітаміни С, В1, В2, В3, Е РР, Р, каротин, більше 90% води, фруктоза, глюкоза, клітковина, білки, нікотинова кислота, мікроелементи - натрій, залізо, калій, кальцій, цинк, магній, йод, фосфор, кремній ...

 Перець солодкий для жіночого здоров'я і краси


Перець для здоров'я.   Перці мають безліч корисних і лікувальних властивостей:

- Народна медицина рекомендує їсти перці людям, страждаючим від хвороб серцево-судинної системи, цукровий діабет, набряками, дерматитом, низьким імунітетом, анемією, безсонням.

- Перці стимулюють роботу шлунку і підшлункової залози, знижують артеріальний тиск, розріджують кров, перешкоджаючи утворенню тромбів, і не дають проникнути в організм радіації.

- Медики кажуть, що солодкий червоний перець допомагає запобігти напади астми, боротися з бронхітом, покращує дихання і уповільнює розвиток онкології.

- Перці покращують пам'ять, позбавляють від депресії, покращують обмін речовин, відновлюють і підвищують розумову і фізичну працездатність.

- Люди, які з'їдають хоча б один перець в день, відрізняються завидною оптимізмом, у них практично ніколи не буває поганого настрою.

Хочете бути красивою?   Їжте перці. Вони покращують зір і змушують очі блищати, вживання перців в їжу благотворно позначається на стані зубів, шкіри і її еластичності. Нігті стають блискучими і не ламаються.

- Любителі перців мають пишне волосся, які швидко ростуть.

- Жінкам потрібно їсти перці, щоб у зрілому віці не було остеопорозу.

- Перець рекомендується тим, хто сидить на дієтах. Його можна їсти сирим, запікати, маринувати.

- Він чудово насичує і втамовує не тільки голод, але й спрагу.

- Перець позбавляє від вугрової висипки, очищає, зволожує і помітно омолоджує шкіру.

 Перець солодкий для жіночого здоров'я і краси
 - Маска для в'янучої і втомленою шкіри.
Подрібнити 1 червоний, солодкий перець, додати 1 ст. ложку меду, нанести на шкіру на 20 хвилин, змити водою кімнатної температури.

- Маска омолоджуюча.
Подрібнити червоний або жовтий солодкий перець, краще на м'ясорубці, додати 1 збите яйце, 1 чайну ложку сметани, все перемішати і нанести на обличчя на 15-20 хвилин. Змити теплою водою, потім вмитися прохолодною.

- При пітливості обличчя, шиї, рук, ніг, протирати шкіру свіжим соком перцю.

- Для позбавлення від пігментних плям і для зволоження.
Шкіру очистити, змастити оливковою олією. Перці нарізати смужками і накласти на обличчя на 20 хвилин. Змити теплою заваркою зеленого чаю і нанести зволожуючий крем.

- Для оздоровлення блідою сухої шкіри.
1 перець перетворити на пюре, додати 1 чайну ложку морквяного соку і 1 чайну ложку сметани, накласти на обличчя на 20 хвилин. Змити теплою водою, вмитися прохолодною.

- Для догляду за жирною шкірою обличчя .
Подрібнити 1 солодкий перець, додати 1 ст. ложку кефіру або кислого молока, додати яєчний білок і нанести на обличчя на 15 хвилин, змити теплою водою, вмитися прохолодною.

- Маска з перцю для сухої шкіри .
До 2 ст. ложкам кашки з перцю додати: 1 розтертий жовток, 1 ст. ложку сметани і 1 ст. ложку подрібненого геркулесу. Через 15 хвилин маску змити відваром петрушки.

- Для старіючої шкіри .
2 ст. ложки кашки перцю змішати з 1 столовою ложкою вівсяної муки, з 1 чайною ложкою меду, 2 краплями лимонного соку і додати трохи оливкового масла так, щоб вийшла кашка. Нанести на обличчя на 15 хвилин змити теплою водою.

Перці стануть надійними друзями всім жінкам, які хочуть до глибокої старості залишатися гарними, молодими, повними сил і оптимізму.

Червоний перець, зростаючий на вікні жінки, приваблює в її будинок любов.
Автор: Наталя Алексєєва