Як вибрати кросівки і не заподіяти при цьому шкоди своєму здоров'ю
 Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що вибір кросівок, та й взуття в цілому - це вельми важке завдання. Куплені на найближчому ринку кросівки за п'ятсот чесно зароблених рублів, ви викинете в кращому випадку, через місяць. Не треба плекати ілюзій. Ніхто вам не продасть взуття високої якості за дешево. І добре, якщо ви просто даремно витратите гроші, адже придбана вами взуття може негативно вплинути на ваше здоров'я. Найголовніше правило - це те, що взуття повинна бути зручною. Правда, найчастіше покупці орієнтується на інший факт - красу. За що згодом розплачуються ... здоров'ям!

А тепер детальніше. Для початку визначіться, навіщо власне ви хочете купити кросівки. Для фітнесу? Бега? Футболу? Або ж просто для поїздки за місто разом з друзями? Універсальних кросівок, які підійдуть для всіх цих цілей, немає. Наприклад, одна моя подруга купила взуття для активного відпочинку і почала займатися фітнесом. І потім ще довго дивувалася, чому вона відчуває себе в них некомфортно, і вже два рази вивихнула кісточку. Їй би задуматися про те, що пора міняти кросівки, так ні, вона вирішила пройти лікарів, дізнатися, чи все у неї в порядку з щиколоткою і чи можна їй взагалі займатися спортом. Дізнавшись, що повністю здорова, дівчина знову пішла на тренування. Результат невтішний - знову вивих.

Чи знаєте ви…
Майкл Джордан заробляє більше грошей від реклами кросівок Nike, ніж всі працівники цієї компанії в Малайзії.

Ну що, тепер я вас переконала, що вибір кросівок дуже важливий? От і відмінно. Визначаємося з метою покупки і йдемо в магазин для того, щоб вибрати вподобану модель.

1. Де купувати?   У більшості покупців, залежно від їх матеріального достатку, в голові з'явиться свій варіант відповіді: на ринку, в дешевому магазині, в нормальному або дорогому бутіку? Але жоден з цих відповідей не є вірним. Найкраще купувати кросівки в спеціалізованому спортивному магазині. Як правило, там вони розділяються по категоріях, що дозволяє вам легко в них орієнтуватися.

2. Марка вирішує все?   Ви не уявляєте, скільки на сьогоднішній день існує фірм, які шиють одяг, змінюючи у назві знаменитих брендів по одній - дві літери? «Найки», «Адібос» і багато інших. Тому уважно читайте етикетки, там має бути вказані і назва фірми, і країна-виробник ...

3. Прийшли в магазин спортивного одягу, що далі?   Насамперед, зверніть увагу на матеріал, з якого пошиті кросівки .  Шнурки повинні бути круглими (вони найлегше розв'язуються), еластичними (щоб міцніше зафіксувати ногу у взутті) .  Ніяких новомодних «липучок» - якщо ви вирішили займатися спортом! Вони практичні в повсякденному житті, але абсолютно не годяться для подібного роду занять .  Також, завжди вибирайте добре вентильовані устілки .  Зазвичай вони швидко вбирають вологу і дають вашим ногам легко «дихати» .  Через неправильне вибору супінатора (зазвичай він прикритий устілкою і знаходиться на підошві), ви можете отримати плоскостопість, так що зверніть увагу ще й на це .  Щоб кросівки не натирали ногу під час тренування, при покупці взуття приділіть увагу м'якому валику у щиколотки .  Якщо він є - ви можете бути спокійні .  Ні? Тоді закупите пластир, запасіться терпінням і готуйтесь до кривавих мозолів (по крайней мере, до тих пір, поки взуття не розноситься по нозі) .

4. Шкіра / дерматин / синтетика - ось в чому питання?   Вибрати, насправді, легше, ніж ви думаєте. Шкіра та дерматин - якщо ви купуєте кросівки для шкарпетки в прохолодну пору року або в дощ. Синтетика - для занять спортом. Найчастіше зараз роблять кросівки з комбінованих матеріалів. Що стосується підошви, то зараз досить популярні наповнювачі на основі гелю. У таких кросівках дуже зручно бігати і прогулюватися парком, так як вони приймають зручну для ноги форму і усувають зайвий дискомфорт, який властивий нового взуття.

5. Вибір зроблено? Увага - примірка!   Наділи кросовки? Встаньте на носочки. Вам зручно? Ні? Тоді зніміть це негайно! Спробуйте зігнути кросівки руками. Де знаходиться згин? Точно навпіл? Шукайте далі. Це взуття не для вас. Чому? Подумайте самі, чи зможете ви зігнути ваші ступні так, щоб згин знаходився в тому ж самому місці? Отож. Вибирайте взуття, згин якої буде ближче до пальців ніг. Міряйте зі шкарпетками, в яких ви збираєтеся займатися спортом (зазвичай це товсті шкарпетки, вбираючі піт і утримують тепло тіла, тому нога буде трохи більше, ніж зазвичай під час примірки).

Чи знаєте ви…
Сьогоднішні моделі кросівок Adidas забезпечені особливими пружинами з надлегкої і високопружні піни, запозиченими у болідів "Формули-1" і діючими зразок трампліну. Використовується в їх конструкції і такий "космічний" матеріал, як кевлар (з нього, до речі, роблять бронежилети).

І обов'язково дивіться на зовнішній вигляд кросівок - рівні шви і ніякого клею! Кросівки, що відповідають всім перерахованим вище параметрам знайти складно, не сперечаюся. Адже навіть спортивні магазини зараз більше орієнтовані на моду, ніж на зручність. По суті, це важливий елемент вашого гардеробу. Пам'ятайте про те, що в незручних кросівках ви можете завдати непоправної шкоди здоров'ю! Взуття - одна з головних частин гардеробу. Так що, підходите до її вибору з розумом. Тоді вихід в місто або заняття спортом будуть для вас приємним відпочинком, а не випробуванням!
Автор: Лариса Тришкіна


 Як виглядати успішною? Частина 1
 Нещодавно на очі потрапила книга з ділового етикету. Автор, що цікаво, - чоловік, був вельми категоричний відносно жіночого стилю в одязі. А саме, він вважає, що більшість жінок одягається без смаку на роботі. Якщо гарненько придивитися до оточуючих і, можливо, навіть до себе, то можна помітити, що це твердження не далеко від істини.

А адже ми чудово розуміємо, що наш зовнішній вигляд - наша візитна картка. У цьому найважче доводиться саме нам жінкам, адже крім красивою, стильною, і відповідної нагоди одягу, нам треба не забувати про зачіску, макіяж, аксесуарах. Бідні ми, бідні. Після всього прочитаного, мені захотілося розібратися, що ж означає для жінки - бути стильною на роботі.

Існує величезна кількість професій і спеціальностей, і на одній роботі зовнішній вигляд важливіше, ніж на іншій. Зокрема, велике значення зовнішньому вигляду надають в різних бізнес-структурах, творчих колективах, у системі освіти. Через різноскерованості діяльності виникають і різні напрямки в діловому одязі. Хтось може дозволити собі більш розслаблений стиль, комусь щастить менше і доводиться працювати зі строгими костюмами. Але для всіх без винятку існують загальні «правила хорошого тону» для вашого зовнішнього вигляду.

Загальні правила

Це стосується не тільки жінок, але й чоловіків. Ось загальні рекомендації для всіх:

1. Чиста, класичне взуття.
2. Акуратно укладене волосся.
3. Акуратні руки.
4. Нейтральний, ледь вловимий аромат парфуму.
5. Мінімальна кількість прикрас.
6. скроєних по фігурі, чиста, підходить до випадку одяг.

Жінкам доводиться набагато ретельніше вибирати одяг, але при цьому нам наданий набагато більший вибір щодо фасону, тканини і кольору.

Як вибрати одяг?

А тепер почнемо з початку. Як сформувати свій діловий імідж, щоб виглядати стильно і зі смаком. Насамперед треба чесно зізнатися собі в своїх перевагах і недоліках. І подумати, як заховати останні і підкреслити першого. Наприклад, якщо у вас вузька талія, тоді підкресліть її ременем. Красиві груди підкресліть блузкою з запахом. Головне, намацати грань між сексуальністю і жіночністю. І намагатися її не переходити, якщо, звичайно, ваша мета - домогтися поваги, просування і т.п.

Визначили? Значить, переходимо до наступного етапу. Дізнайтеся свій тип фігури і постарайтеся сформувати свій гардероб таким чином, щоб одяг добре сидів. Тут ми повертаємося до ідеї з базовим гардеробом, коли одяг повинна поєднуватися між собою. Додайте в гардероб кілька цікавих речей, щоб можна було скласти такі ж цікаві комплекти.

 Як виглядати успішною? Частина 1


Тепер визначаємося з кольором. Класичними кольорами для ділового костюма вважаються: чорний, синій і сірий. Але так як жінкам хочеться залишатися жінкою навіть у робочий час, ви можете дозволити собі костюми більш яскравого кольору: червоний, пурпурний, малиновий, фіолетовий. Костюм також може бути в тонку смужку.

 Як виглядати успішною? Частина 1


Далі йде вибір аксесуарів. Прикрас не повинно бути занадто багато, і вони не повинні бути занадто яскраві. Віддайте перевагу класиці й мінімалізму. Будь-яка жінка знає, що якісні та красиві аксесуари здатні перетворити весь вигляд.

 Як виглядати успішною? Частина 1


Зовсім без прикрас теж погано, адже вони здатні охарактеризувати вас як людини, яка вміє поєднувати стиль і стриманість. Що стосується годин, то це питання дуже спірне. Існує думка, що якщо не можеш дозволити собі хороший годинник, тоді користуйся мобільним телефоном. З цим можна погоджуватися або не погоджуватися, але більшість сучасних ділових людей непогано орієнтуються в часових брендах.

Сумка і взуття повинні бути класичної форми, з мінімумом деталей. І влітку, і взимку, якщо дрес-код строгий, варто носити взуття з закритими пальцями. Влітку краще віддати перевагу взуттю з відкритою п'ятою. Запам'ятайте, з діловими костюмами завжди носимо туфлі із закритим носом. Дизайн не обов'язково повинен бути нудним. Укомплектуйте свій гардероб взуттям нейтральний тонів, так, щоб вона добре виглядала зі всієї ділової одягом. Якщо дрес-код дозволяє, тоді ви можете дозволити собі носити туфлі фламенко.

І, звичайно, не забуваємо про зачіску, макіяж і нігті. Зачіска повинна бути такою, щоб її можна було привести швидко в порядок, і трансформувати для виходу в світ. Манікюр найкраще французька або лаки нейтральних відтінків.

 Як виглядати успішною? Частина 1


Макіяж повинен підходити вам і вашому одязі. Найкраще макіяж а-ля натюрель. Хоча можна використовувати будь пастельні відтінки. Яскравий макіяж залиште для вечора.

 Як виглядати успішною? Частина 1


І, нарешті, одяг та взуття повинні бути зручними. Вас нічого не повинно обмежувати. Особливо на першому інтерв'ю. Не варто вважати, що офісний стиль нудний і незручний. Витратьте небагато часу і сил на його формування, і потім ви будете виглядати краще за всіх, при мінімальних витратах часу і сил. Наступного разу докладніше розглянемо, що вдягнути і як вибрати кожен предмет ділового гардероба.
Автор: Віра Карабутове