Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії
 Минулого разу ми говорили про те, що саме зараз, в розпал пляжного сезону, можна дозволити собі щось нове і незвичайне. І якщо ви жадаєте чергових експериментів і звершень - прийшов час ознайомитися з шедеврами бразильських дизайнерів. Тим більше, вони люблять дивувати світ колоритом фарб і неймовірними досягненнями у сфері високої моди.

Історичний аспект зародження бразильської fashion-культури
У багатьох випадках при створенні нового образу стилісти рекомендують ознайомитися з історією розвитку певного віяння. Говорячи про бразильському стилі, зробимо це і ми.

Мода сама по собі є всього лише відображенням характеру нації. То який же він - істинний бразильський характер? Швидше за все, яскравий, енергійний і сміливий, як вигляд колоритного мегаполісу Ріо-де-Жанейро ...

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


До слова, місто розташоване на території, де кілька століть тому були непрохідні джунглі. Тобто, перші поселенці змушені були спочатку «прорубувати» дорогу, а потім зводити будівлі. Тому нинішній вигляд Ріо - яскраве свідчення завзятості і цілеспрямованості бразильців.

... І такий же відкритий і життєрадісний, як щорічні бразильські карнавали.

І кожен, хто хоч раз був на карнавалі в Бразилії, має уявлення про особливості модної індустрії цієї країни.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


Отже, в основі бразильського стилю - відвертість, сексуальність, неординарність і, що найважливіше - виключно яскраві кольори і відтінки.

До слова, в основі традицій Бразильського карнавалу лежать ритуальні африканські танці. Адже з масовим переселенням жителів африканського континенту на територію цієї південноамериканської країни почалося змішання звичаїв і культур. Напевно, саме тому в наш час африканська і бразильська fashion-індустрія мають спільні риси.

Традиційний стиль для виходу на пляж
Відома екс-співачка і дизайнер Вікторія Бекхем рекомендувала підбирати ансамбль, починаючи з нижньої білизни. Але якщо ви ставите перед собою мету виглядати цього літа як яскрава і непередбачувана бразилійка - починайте формувати гардероб з підбору купального костюма.

Пам'ятайте при цьому, що суть бразильської пляжної моди полягає в тому, що всі деталі (від купальника до аксесуарів) підкреслюють достоїнства фігури, чарівний бронзовий загар, дозволяючи кожній дівчині відчути себе королевою пляжу.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії
   Тому відомі бразильські дизайнери з року в рік демонструють і виводять на світовий ринок нові моделі купальних костюмів, доповнюючи їх оригінальними елементами.

Однак гості Тижня моди Літо-2012, яка проходила в Сан-Пауло, переконалися, що сучасна пляжна мода повертається до своїх витоків. Знову знаходять популярність закриті і суцільні пляжні костюми з шортами (зокрема, купальники-комбінезони), великі квіткові топи, які гармонійно поєднуються з яскравими бікіні. До речі, сьогодні ви також можете сміливо дозволити собі ретро-бікіні з піднятою верхньою частиною.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


У той же час багато модниць вже змогли по достоїнству оцінити переваги глибоких, відвертих декольте. Адже відкриті вирізи сприяють рівномірному загару і підкреслюють принади стрункої фігури.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


Роль пляжних аксесуарів у формуванні істинного бразильського стилю
Отже, цього літа ви можете сміливо надіти закритий купальний комбінезон з екстравагантними квітковими мотивами, легке плаття-накидку і почати підкорення міських джунглів і розкішних курортних пляжів. Проте відчути себе справжньою амазонкою неможливо без масивних бразильських аксесуарів. Підкреслити сміливий бразильський образ допоможуть сережки і браслет з дерева або металу.

У минулому сезоні дизайнери Аннамете Марквад і Бірт Марквад, грунтуючись на історичних даних про колоніальне минуле Бразилії, представили вишукану колекцію жіночих прикрас під маркою Pilgrim. Ця колекція дивним чином поєднує природну ніжність, карнавальний блиск і мотиви дикої Африки. До того ж, в ній відображений колорит американських джунглів, тепла пастель, ніжність золота і холодне велич срібла.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


Прикраси, подібні цим, будуть гармонійно виглядати і з барвистим купальником, і з мереживним сукнею, і з легкої блузою.

Крім цього, незмінно росте попит на ювелірні прикраси бразильського виробництва з огранованих коштовних каменів і кольорових металів. Саме ці матеріали, на думку психологів, передають чуттєвість і динаміку цієї спекотної країни.

Але відчути справжній дух Бразилії дозволять унікальні прикраси з природних матеріалів, які створюються тільки на південноамериканському континенті. Наприклад, ви напевно відчуєте тепло тропічних рослин з таким браслетом з насіння асаї і міні кокоса.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


  ... І повбиваєте всіх новими сережками-пір'ям.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


Варто додати, що серед туристів в Бразилії популярністю користуються так звані плетені браслети-обереги з тканини, які є тут своєрідним символом щастя.

Комбінуючи і змінюючи перераховані аксесуари, ви поступово ввійдете в нову роль і зрозумієте істинний характер бразільянок.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії
 Додаткові деталі іміджу
Однак формування нового стилю, природно, не повинно полягати виключно в проблемі вибору купальника і прикрас. Тому слід докладніше зупинитися і на більш серйозні речі. Тим більше, індустрія моди в Бразилії знаходиться на високому рівні розвитку.

Так, наприклад, багатьом подобаються традиційні сміливі бразильські наряди в ковбойському стилі, які передбачають максимальну простоту і комфорт.

Разом з тим бразильські дизайнери пропонують справжні карнавальні сукні та костюми, які цінуються серед дівчат з вищого суспільства.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії
На фото - одяг з колекції Віктора Дзенків, представлена ​​на тижні моди в Ріо-де-Жанейро.


Красиво доповнити такі наряди допоможе традиційна бразильська літнє взуття - барвисті сандалі чи босоніжки, які кожен день будуть дарувати відчуття свята.

 Час бурхливих експериментів. Карнавально-пляжний стиль Бразилії


Таким чином, істинний бразильський стиль - це, перш за все, відображення барвистою карнавальної моди, спокою і неповторності південноамериканських прерій, а також відкритого і норовливого бразильського характеру. А щоб виглядати по-бразильськи - потрібно для початку пристосуватися до бразильського укладу і мисленню, тобто стати на час сміливою і незворушною.
Автор: Алла Пилипенко


 Модні стилі міських «амазонок»
 Чи знаєш ти, в чому полягала секретна потуга стародавніх амазонок? Ймовірно, ними керувала внутрішня впевненість і стимул залишатися переможницями. Жінці 21 століття часто доводиться перевтілюватися в роль істинної «амазонки». Адже сьогодні нам щодня доводиться вступати в невидиму боротьбу (за місце в суспільстві, за престижну роботу, за кращу долю).

При цьому міським мешканкам, яким доводиться стикатися з постійною конкуренцією, особливо необхідно вміти перемагати. Маленькими перемогами в даному випадку можна назвати працевлаштування, правильно проведені ділові переговори, побудова щасливої ​​родини. Адже у всіх життєвих сферах нас чекає маса перешкод і труднощів.

Пропоную обговорити питання вибору стилю одягу для «битв» і «перемог».

Унісекс - стиль без перешкод
З того часу, як у суспільстві відбулася переоцінка цінностей і ролей, в серцях багатьох представниць прекрасної половини живе мрія виглядати сміливіше і мужній. Сьогодні, озброївшись деякими деталями, які спочатку вважалися чоловічими, ти знайдеш впевненість у тому, що здатна подолати найскладніші перешкоди.

 Модні стилі міських «амазонок»


До таких елементів, зокрема, можна віднести краватку, брюки-кльош, джинси, джинсові куртки, джемпери. Однак даний стиль - багатогранний і проявляється в різних напрямках - вуличній моді, протестному дусі одягу. Також він може мати класичне чи глобалістичний прояв.

Але найбільш серйозною формою вираження сили і неординарність може стати такий різновид стилю унісекс як мілітарі.

 Модні стилі міських «амазонок»


Історія виникнення мілітарі-моди йде корінням до років Першої світової війни, коли камуфляжна забарвлення і груба обробка застосовувалися в цілях забезпечення безпеки. Однак у мирний час цей стиль почав удосконалитися, набувати нові форми і різновиди. Найбільш досконалим проявом мілітарі в сучасній інтерпретації стало виникнення інноваційного та оригінального дизайнерського ходу - high-мілітарі.

Працюючи в напрямку модернізації камуфляжного одягу, провідні світові дизайнери поступово почали створювати ніжні жіночні сукні, сарафани, кофти і спідниці з яскравою плямистої забарвленням.

Додатковим ньюанси у створенні такого незвичайного способу може послужити проста сумочка прямокутної форми, аксесуари з грубою фактурою, кросівки і унісексуальной парфум.

 Модні стилі міських «амазонок»


Універсальні рішення для бізнес-леді
Але войовничий образ підходить далеко не всім. А в деяких випадках (наприклад, при влаштуванні в крупну солідну компанію) він є абсолютно недоречним. І багато сучасних «амазонки» вдаються до нарядам з військовим характером лише зрідка.

У той же час в гардеробі у кожної з нас має бути одяг, призначена для особливих і непередбачених обставин. Цей секретний «козир» - універсальний класичний діловий костюм.

 Модні стилі міських «амазонок»


Популярність даної форми одягу можна пояснити ще й тим, що дрес-код в багатьох великих організаціях висуває певні вимоги. А придбання спеціальної офісного одягу вже стало основною умовою для досягнення кар'єрних вершин.

Правильно підібрана ділова форма суворого фасону і монотонного кольору робить свою володарку впевненіше внутрішньо і зовні. У той же час вона допомагає зосередитися на головному.

І, незважаючи на те, що жінці-начальниці в більшості випадків притаманні чоловічі риси характеру, нам все ж необхідно вміти вигідно підкреслити жіночність і неповторність. Тому при виборі ділового костюма рекомендується звертати увагу на моделі, які включають піджак і спідницю.

Але для серйозних переговорів важливо також уміло підібрати додаткові аксесуари. Так, завжди варто пам'ятати, що надлишок яскравих і помітних прикрас може зіграти негативну роль, якщо ти прагнеш підкреслити свої професійні якості.

А в цілому при підборі біжутерії сучасним левам, які прагнуть виглядати успішними, сьогодні слід пам'ятати про інтелектуальний підхід (в основі якого - принцип гармонійного поєднання всіх складових нового стилю і другорядних деталей).

 Модні стилі міських «амазонок»


Шпильки, брошки, годинник і кільця повинні підкреслювати загальний стиль одягу та зачіски. Але якщо в твоєму образі їм відводиться роль гламурних дрібничок, оточуючим буде значно складніше оцінити твій смак, а діловим партнерам - рівень професіоналізму.

Звичні речі в екзотичному втіленні
Отже, ми розібралися, що допоможе нам відчувати себе впевненими переможницями і просуватися по службі. Але нам, безстрашним і рішучим «амазонкам», природно, іноді хочеться просто побути собою і відпочити від напруженості і суєти.

Забути про умовності і комфортно провести уїк-енд допоможе простий і зручний стиль, який виник на основі традицій Дикої Африки і модних віянь Заходу. Це - сучасне прояв Сафарі.

 Модні стилі міських «амазонок»


Здавалося б, такі непересічні елементи одягу як широкі шорти і однотонна сорочка або жакет виглядають занадто просто в колориті стилів мегаполісу. Але за містом вони дозволяють максимально розслабитися і відчути себе королевою «прерій».

Вирішальний штрих
Але, який би ти не була сьогодні, є деякі важливі деталі, які дозволяють жінкам при будь-яких обставин почуватися переможницями. Точніше, це давно відомі прийоми успішних світських левиць:

- Вміння щиро посміхатися;
- Здатність лишатися непорушною в різних життєвих ситуаціях;
- Талант залучати та утримувати увагу співрозмовників, підтримувати будь-яку розмову.

Отже, озброївшись цими знаннями, ти зможеш навчитися вільно входити в роль амазонки і долати смугу перешкод «на одному диханні».
Автор: Алла Пилипенко