Вибираємо одяг для зимового відпочинку
 Не тільки маски, крему і сироватки можуть забезпечити вам здоровий колір обличчя і ніжний рум'янець. Існують і інші способи домогтися відмінного зовнішнього вигляду - серед них спорт і прогулянки на свіжому повітрі. Але якщо влітку для активного відпочинку досить футболки і шортів, то взимку необхідно продумувати свій гардероб більш ретельно. Адже дуже важливо, щоб ніякі погодні умови не завадили вашому дозвіллю, а різкі перепади температури тіла не привели до ослаблення імунітету і, як наслідок, до застуди.

Інтернет-магазин одягу BaonShop.ru пропонує Вам познайомитися з одягом, спеціально розрахованої на активний спосіб життя в зимовий час. Гірськолижна лінія BAON розрахована не тільки на катання на лижах, ковзанах чи сноуборді, але підходить і для прогулянок, в тому числі і для прогулянок з дітьми. Жіночий одяг відрізняється неповторним стилем і впізнаваним дизайном: тут ви знайдете і молодіжні вироби барвистих забарвлень, і елегантні моделі з розкішною обробкою з натурального хутра і стразів. Для сильної половини людства також передбачений варіант екіпіровки. Чоловічий одяг поєднує в собі елементи спортивного стилю і кажуальний дизайн: в куртці BAON можна виглядати доречно як на гірськолижному схилі, так і в межах міста. Крім курток, в гірськолижній лінії представлені штани, толстовки, термобілизна, рукавиці, рукавички і чоботи. Всі елементи легко комбінуються між собою, дозволяючи задовольняти будь-які ваші потреби.

 Вибираємо одяг для зимового відпочинку

Гірськолижні куртки і брюки виконані з матеріалу з мембранної обробкою .  Завдяки даній технології досягається наступний ефект: природна волога (сніг, лід, вода) не влучає всередину виробу, а природна волога, вироблювана організмом під час активного руху (піт), не затримується всередині, легко проникаючи назовні крізь пори мембрани .  Додаткова вентиляція забезпечується за рахунок повітряних кишень, розстебнувши які, можна відрегулювати приплив повітря до най розпаленим місцям вашого тіла .  Таким чином, в гірськолижній одязі BAON з легкістю і комфортом можна переносити будь-яку температуру - від -20 до +5 і будь-яку фізичне навантаження .  Для досягнення оптимального ефекту рекомендується використовувати влаговиводящие термобілизна, яке також представлено в колекції .  Якщо для вашого регіону властиві більш сильні морози, то надіньте флисовую толстовку, яка створить додатковий шар утеплення і не перешкоджатиме підтримці природного термобаланс організму .  Відпочивайте грамотно - разом з BAON!


 Хороша прання - хороші речі
 Прання - що може бути простіше? Закинула речі в пральну машинку, додала порошок, і все само стирається. Однак при такому підході, ваші речі служать набагато менше часу, втрачають форму, перестають мати товарний вигляд. Хочете зберегти гарний одяг якомога довше? Навчіться азам прання.

ПІДГОТОВКА до прання

1. Перевірте етикетки на речах


- Символ машинного прання   показує, при якій температурі слід прати. Це може бути цифрове позначення (наприклад, 30 градусів або 40), або точкове. Якщо одна точка - то прати слід в холодній воді, якщо дві точки - то в теплій воді, якщо три точки - то можна прати в гарячій воді. Якщо символ машинного прання перекреслять - то дозволена тільки хімчистка.

 Хороша прання - хороші речі


- Символ відбілювання   - Трикутник. Якщо порожній трикутник - то слід діяти з обережністю, якщо трикутник перекреслять - то відбілювач заборонений.

- Символ сушіння виробів в пральній машині   - Коло, вписаний в квадрат. Порожній коло позначає, що можна сушити при будь-якій температурі. Одна точка - це сушка при низьких температурах, дві точки - нормальна температура, три точки - висока температура.

- Символ сухого чищення   - Коло. Наявність цього символу означає, що показана суха чистка, якщо символ перекреслений, то слід скористатися пральною машиною.

 Хороша прання - хороші речі


2. Розділіть речі

Делите речі не на дві частини, як зазвичай, а на чотири:

- Білі речі;
- Світлі речі;
- Темні речі;
- Речі з делікатних тканин.

І періть ці чотири групи завжди роздільно, тоді вони прослужать набагато довше. Часу, звичайно, витратиться більше, але збереження якості речей того варто.

 Хороша прання - хороші речі


3. Перевірте кишені

Переконайтеся в тому, що ви спустошили всі кишені, закрили всі блискавки (щоб вони довше прослужили, і не зачепили інші речі), вивернули джинси навиворіт. Слід також всі делікатні речі (колготки, бюстгальтери, мереживну білизну) помістити в окремі сітчасті мішки, і прати в них.

 Хороша прання - хороші речі


ПРАННЯ

- У холодній воді   стираємо тонкі тканини, светри, джинси, а також одяг, який може дати усадку. У цю ж категорію речей можна віднести нові чорні і кольорові речі, щоб колір не загубився.

 Хороша прання - хороші речі


- У теплій воді   стирають білі речі й кольорові (після першого прання), а також речі з несильними плямами.

 Хороша прання - хороші речі


- У гарячій воді   можна прати добре пофарбовані речі, банні та рушники, речі з сильними плямами і забрудненнями.

 Хороша прання - хороші речі


МИЮЧІ ЗАСОБИ

- Відбілювач з маркуванням "Color-safe"   (зберігають колір) можна використовувати для всіх типів тканин. Однак він не видаляє сильні плями, і не освітлює тканини так, як хлорсодержащий відбілювач.

- Хлорвмісних відбілювач   (іноземні кошти маркуються як "Chlorine bleach") слід використовувати для білих речей. Але тільки не для кольорових! Інакше колір піде безповоротно. Якщо додаєте цей відбілювач в машинку, то спочатку потрібно його розбавити водою, він не повинен відразу потрапляти на одяг, може зруйнувати тканини.

- Кондиціонер для білизни   слід використовувати для пухнастих рушників, а також для м'яких речей, переважно трикотажних. Кондиціонер запобігає статичну напругу і розправляє плетіння тканин.

 Хороша прання - хороші речі


РЕЖИМ ПРАННЯ

- Звичайний режим , Або нормальний. Це цикл з швидкими оборотами, швидким віджиманням. Він добре підходить для фарбованого виробів, бавовни, льону, джинсової тканини, рушників та постільної білизни.

- Режим прання з швидкою пранням   і повільним віджиманням добре підходить для синтетичних волокон (трикотажні поліволокна) і перешкоджає утворенню складок на речах.

- Делікатне цикл   поєднує в собі повільну прання і повільний віджим, і це ідеальне рішення для шовку і вовни, одягу та білизни з прикрасами або вишивкою, для прозорих тканин.

- Ручне прання.   Незважаючи на те, що зараз у кожної господині є пральна машинка, актуальність ручного прання поки не падає. Адже це варіант швидкого прання, коли потрібно терміново очистити річ і особисто проконтролювати процес прання. Для ручного прання наповніть ємність (таз або раковину) холодною або теплою водою, додайте невелику кількість миючого засобу. Помістіть делікатні речі і залиште на 15-20 хвилин. Потім прополаскайте в чистій воді 2-3 рази.

 Хороша прання - хороші речі


СУШКА

- Сушка в машинці при високій температурі   підходить для білих вещеё, джинсів, рушників, простирадл, постільної білизни і тих речей, що не всідаються. Не використовуйте цей режим сушіння, якщо прали в гарячій воді.

 Хороша прання - хороші речі


- Сушка при середніх температурах   призначена для кольорової білизни, вона захищає його від вицвітання. При такій сушці речі не втрачають свою форму і не отримують складки. Але не використовуйте цей режим сушки для делікатних тканин, вони втратять форму і свій зовнішній вигляд.

- Ніжна сушка при низьких температурах.   Вона використовує повільну швидкість, щоб акуратно висушити крихкі і трикотажні тканини.

- Сушка поза машинки , На мотузці або плічках. Так можна сушити речі з бавовни, шовку, тканин, які не розтягуються. В'язані речі потрібно сушити на плоскій поверхні.

 Хороша прання - хороші речі


Поради, як прискорити сушку

- Киньте чисте сухе рушник в мокрий одяг, яка сушиться в машинці. Рушник поглине вологу, дозволяючи одягу висохнути швидше.

- Якщо ви залишили речі сушитися на занадто тривалий період, то вони можуть бути пересушеними, мати заломи і сильні складки. Виправити таку річ можна. Промокніть її вологим рушником, і обдайте заломи і складки гарячим струменем фена. Впливати феном краще інтервалами - не довше 15 хвилин за раз!
Автор: Тамара Василівна