Новий тренд - обручку з чорним діамантом
 Зараз колечко з діамантом - невід'ємна частина весільного торжества. Причому, дарують діаманти і на заручини, і на весілля. Чому одне з цих колечок не може бути з кольоровим діамантом?

Відповідь: може. І з жовтим, і з рожевим, і з рідкісним і дуже дорогим фіолетовим, і навіть з чорним.

Звичайно, багато хто скаже, що чорний - не колір весілля. А я скажу - не варто поспішати. Наприклад, гуру весільної моди Віра Вонг на останньому показі сезону Fall-2012 представила цілу колекцію чорних весільних суконь (Нью-Йоркський Тиждень весільної моди). Кажуть, покупниці у цих суконь були і продовжують перебувати. Я б, звичайно, на чорне весільне плаття не зважилася б, а от про чорний діамант вже подумую.

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом
Досвідчена Нью-Йоркська публіка з подивом зустрічає новий колір наречених


 Новий тренд - обручку з чорним діамантом
Колекція Vera Wang Fall-2012, New-York Bridal Fashion Week (Нью-Йоркський Тиждень весільної моди)


Розвиваючи чорний тренд у весільній моді, ювелірні Будинки стали пропонувати своїм клієнтам кільця на заручини з чорними діамантами. Чому ж дизайнери впевнені, що чорний діамант приживеться у весільній моді?

Тому що це красиво.   Чорний діамант виблискує нітрохи не менше, ніж звичний білий. А дехто вважає, що він навіть більш яскравий, ніж білий, бо контрастує з кольором оправи.

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


Тому що це унікально.   Якщо хочете виділитися, чи не боїтеся занадто великого до себе уваги - вибирайте кільце з чорним діамантом. Ваше кільце буде відрізнятися від усіх кілець ваших родичок, колег і подружок.

Тому що це не так дорого.   Виявляється, чорні діаманти дешевше білих. Багато хто думає, що навпаки. Напевно, за аналогією з чорним перлами, який дорожче білого. Чорні діаманти такої ж високої якості як білі, а коштують при цьому трохи дешевше. Хоча, звісно, ​​це дорого, тому що це діамант, дорогоцінний камінь! Раніше чорний діамант зараховували до розряду дорогоцінних, і тоді він продавався за ціною 10 доларів за 1 карат. Зараз же все змінилося. А з приходом моди на чорні діаманти ціна на них поступово зростає, і зовсім скоро зрівняється з ціною на білі камені, так вважають експерти.

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


Тому що вибір величезний.   Не варто думати, що якщо чорний діамант поки не такий популярний у наречених, то і варіантів кілець з ним в магазинах не так багато. Це не так. Подивившись кілька колекцій, ви знайдете відразу декілька цікавих для себе варіантів. Дизайнів кілець з чорним діамантом так само багато, як і з білим.

Тому що це вас виділить.   Знаєте, яке почуття відчуває 100% дівчат, які отримали колечко на заручини? Звичайно, показати всім-всім-всім. Кільце з чорним діамантом помітять все, і натякати не треба. Та ще й запам'ятають. Ще б пак, така рідкість!

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


Тому що знаменитості теж носять чорні діаманти.   Так, багато селебріті носять обручки з чорним діамантом. Крім цього, такі кільця іноді фігурують і в кіно. Наприклад, в культовому «Сексі у великому місті» містер Біг робить пропозицію Керрі (Сара Джессіка Паркер), підносячи кільце з чорним діамантом. Хочете і ви наслідувати приклад ікони стилю?

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


Тому що це модно.   Чорні діаманти не завжди були в моді, але зараз - на самому піку. Експерти кажуть, що час чорних діамантів ще триватиме кілька років, так що купуйте, не спізнитися.

Тому що це стильно.   Чорні діаманти поєднуються практично з усім, з будь-яким нарядом і будь-яким іміджем. Будь то маленьке рожеве плаття, рокерський прикид або ділової наряд.

 Новий тренд - обручку з чорним діамантом


Ну що, натякнемо своїм женихам на те, що Кращі друзі дівчат - це чорні діаманти?
Автор: Юлія Шестакова


 Великі секрети маленьких бурштинових намистин
 ... Розглядаючи бурштинові намистини старого кольє з сімейної шкатулки (випадково розірваного багато років тому), я зловила себе на думці, що ці помаранчеві кульки з смоли мають магічну дію. Чому, опинившись у мене в руках після стількох років забуття, вони виглядають як і раніше - «як живі» (саме так я говорила про них у дитинстві)? І завдяки чому їх переливи навіть зараз здаються таємничими? ..

Шкода, прабабуся не може відкрити мені секрети подібних намистин, які були в різні часи невід'ємною частиною скриньок жінок нашого роду, однак ... Пропоную разом переглянути їх розгадані (і не до кінця) загадки, знайдені на інформаційних і торгових порталах.

І зрозуміти, чим же вони стають для нас - представниць нового покоління :

Історичними реліквіями
При перегортуванні веб-сторінок про добуванні бурштину стає зрозумілим, що, по суті, він є викопної смолою древніх хвойних дерев.

 Великі секрети маленьких бурштинових намистин
   Таким чином, поява його величезних покладів

- На узбережжі Балтійського моря (яке прославилося, зокрема, завдяки цьому каменю),
- В Домініканській республіці,
- На Атлантичному березі США,
- В одному з регіонів України та інших краях

пояснюється природою рослинності, яка була поширена в цих місцях мільйони років тому.

При цьому, як показують археологічні розкопки, мистецтво виготовлення бурштинових прикрас освоювалося ще з IV-II століть до н. е.

Який вік мають кульки, які я тримаю в руках - судити складно. Але в одному я впевнена - намисто з них прикрашали шиї представниць прекрасної статі кількох поколінь моєї сім'ї. І, ймовірно, зберігають пам'ять про дивовижні історичних перипетіях різних часів.

 Великі секрети маленьких бурштинових намистин
 Джерелами сонячної енергії
«Задарма сонця» охрестили бурштин в минулі часи. Ймовірно, в цій назві криється особлива мудрість? Адже не дарма ще стародавні греки вважали, що в ньому закладена сила нашого світила?

Принаймні, ті факти, що шматочки бурштину (якщо вірити древнім повір'ям)

- Володіють магічними властивостями,
- Оберігають своїх володарів від поганої енергетики,
- Залучають любов і щастя,
- І нерідко служать талісманами багатьох дослідників минулого,

підтверджують поширену грецьку гіпотезу. Як і наступна особливість цих камінчиків сонячних відтінків.

Замінниками ліків
Відомості про застосування бурштину в лікувальних цілях знаходять сьогодні і в історичних рукописах, і в сучасній літературі. Так, раніше з його допомогою зціляли від лихоманки, а бурштиновий порошок використовували для лікування шлунку, і в якості добавок при приготуванні сумішей для відновлення зору.

У трактатах арабського лікаря Авіценни згадується безліч рецептів, до складу яких в різних формах входить цей мінерал. Польська народна медицина рекомендує людям із захворюваннями дихальної системи застосовувати настоянку з бурштину. А літотерапія додатково приписує бусам з його каменів унікальні властивості нормалізації діяльності щитовидної залози, усунення депресій.

Сучасна наука пояснює остання властивість класичних прикрас здатністю бурштину випромінювати при контакті з людською шкірою електромагнітні випромінювання. А також:

- Наявністю в бурштині унікальних парамагнітних центрів;
- Властивостями знаходиться в ньому вільної цілющою бурштинової краси (і її солей);
- Впливом енергії його вільних електронів;
- Здатністю мінералу приймати і передавати інформацію.

 Великі секрети маленьких бурштинових намистин
 Красивими і загадковими доповненнями скриньок з коштовностями
Так званої «бурштинової» моді слідували свого часу найвибагливіші римські красуні з різних станів. У Стародавньому Єгипті привілей носити прикраси з нього мали фараони і жерці, в Японії - представники імператорських родин.

В цілому до початку I століття до н. е. населення Європи та Азії добре знало про властивості бурштину. На Русі ж активне поширення бурштинових аксесуарів датується X - XIII століттями. Однак (що особливо цікаво!) До того часу слов'яни підтримували торговельні відносини з багатьма країнами, що реалізовують ці вироби (вартість яких, наскільки я переконалася, завжди виправдовувала себе).

І не виключено, що намистини, знайдені мною (і будь-які інші бурштинові прикраси, які знайдуть ще багато хто з вас у забутих сімейних скринях) можуть бути родом з якогось високорозвиненого краю. Або найдавнішого поселення, назва якого фігурує тільки в підручниках із всесвітньої історії.

 Великі секрети маленьких бурштинових намистин
 Сьогодні бурштинові кольє і намиста старого зразка залишаються в ціні. І, незважаючи на масове поширення прикрас з інших - більш модних і престижних матеріалів, знаходяться дівчата, які прагнуть поповнити ними особисті колекції.

... Для себе я вирішила, що зі старих намистин необхідно зробити нове кольє. І поповнити їм власний «скринька аксесуарів».

Адже які б сюрпризи не підносила нам мода - бурштинові прикраси завжди будуть підкреслювати ніжність будь-якого жіночого образу. І, як стверджують стилісти, зможуть гармонійно поєднуватися з традиційними предметами літнього гардеробу леді XXI століття - матер'яними блузами природних кольорів, лляними сарафанами, сукнями із золотистими або сріблястими мереживами.
Автор: Алла Пилипенко