Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2
 Перша частина - тут.
Навесні 2011 року саме вінтажний стиль став загальним улюбленцем у дизайнерів. Якщо і у вас при вигляді такого одягу починає швидше битися серце, тоді, можливо, варто спробувати приміряти «вінтажну» річ. Ми розповідаємо про різних модних періодах ХХ століття, щоб ви могли разом з нами дивуватися і насолоджуватися винаходами в одязі та аксесуарах.


Крім того, якщо ви все-таки захочете поекспериментувати, знання про той чи інший часу вам сильно знадобляться. Зараз, велика маса дизайнерів і любителів вінтажу звертаються до фасонам, які були модні на Заході. Я теж розглядаю періоди і стилі, беручи приклади з західної моди (адже в СРСР багато стилів трохи запізнювалися, дещо не приживалося, а більшість жінок шило собі вбрання за викрійками з журналів, які строго цензурувати). І почну я з того самого місця, на якому закінчили в минулій статті, - з 50-х років.

50-ті роки ХХ століття.   Пам'ятаю, у нас вдома була книга з викрійками 1955 року. Які там шикарні сукні, елегантні поєднання кольорів, жіночні вбрання, в таких сукнях навіть зараз не соромно показатися на вулиці.

Можна умовно розділити цей період на дві частини. У першу половину 50-х років активно освоюються ідеї колекції «New Look» від Christian Dior.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Але потім з новими ідеями виступив модний будинок Chanel. Впізнаваний стиль Коко Шанель і простий крій набули популярності. І залишалися на піку до 60-х років.

Скопіювати модний образ було простіше простого, так як наряди були простими. У 50-х роках у жінок з'являється вибір. Дизайнери активно освоюють і експериментують з силуетами. З'являються H-, A- і Y-подібний крій. Форми у вигляді буква Н представляли собою туніки в поєднанні зі спідницею. Потім популярності набувають сукні-сорочки, причому досить вільної форми.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Іншою актуальною формою була трапеція. Багато сукні нагадували зшиті прямокутники. Їх носили з балетками, а на голові робили начісування. Пізніше такі сукні стали коротшими, а стиль отримав назву «baby doll» (дівчачий або ляльковий).

І не можна забувати про завищену талії. Такі наряди були дуже популярні серед молоді. З'являються і нові матеріали типу акрилу та поліестеру. Коко Шанель продовжує використовувати твід, і дуже актуальне хутро.

Зачіски копіюються з кіно. Часто використовуються щипці для завивки, багато лаку і дуже популярні начісування.

Іконами стилю 50-х   сміливо можна назвати Мерилін Монро, Софі Лорен, Грейс Келлі, Елізабет Тейлор, Джекі Кеннеді Онасіс, Одрі Хепберн. Цих дам можна і зараз ставити в приклад. Яке почуття стилю !!!

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


60-ті роки ХХ століття.   Цей період можна охарактеризувати як період елегантності, простих ліній і мінімалізму. Часто використовуються пастельні відтінки, червоний і сині кольори, горох. А улюблений декоративний елемент - бант.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Початок 60-х відрізнялося консерватизмом. Як і раніше були актуальні наряди, модні в 50-е. А ось у другій половині все сильно змінилося. У цей період жінки активніше починають носити костюми, спідниці стають коротшими. На тлі всього цього «неподобства» вигідно вирізняється класичне чорно-біле поєднання. Простий крій доповнювався графічними принтами, клітиною і горохом. Аксесуарів було небагато, і вони теж відрізнялися стриманістю.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Трапецієподібні спідниці модно було носити з простим топом і взуттям на платформі. До речі, деякі трансформували свій образ, приколюючи брошка до спідниці, це робило наряд більш цікавим. А вільні спідниці було прийнято носити з вишитою блузкою, капелюхом, шарфом або ниткою перлів.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Капрі, які стали актуальні в 60-х роках, надягали тільки для повсякденної роботи або активного відпочинку. У пару підбиралася простора сорочка або простий топ, все це носилося з балетками або босоніжками без каблуків. Так, шпильки були не актуальне довгий час.

Ікони стилю 60-х : Бріджит Бардо, Твіггі, Джейн Біркін, Катрін Деньов, Джейн Фонда.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


70-ті роки ХХ століття . Про цей період ходять легенди! Розкльошені брюки, квіткові принти, яскраві кольори, сукні максі, жилети, розшиті сорочки, платформи, місткі сумки, дерев'яні прикраси. Аксесуари hand-made, що не сковує руху одяг, що ще потрібно щоб відчути свободу того часу.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Стає популярними заняття фітнесом, тому кросівки, шорти, джинси, светри стають дуже популярні.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Серед головних модниць того часу можна відзначити: Джеррі Холл, Фарру Фосетт, Лайзу Мінеллі, Шер та ін.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


80-ті роки ХХ століття . Можна сказати, що ті політичні зміни, які відбувалися в багатьох країнах, перелом у свідомості людей - все це знайшло відображення в бунтарської моді 80-х. Підплечники міні, футболки з яскравими малюнками, кричущі аксесуари і макіяж, металеві відливи, багато чорного. Все це підкреслювалося яскравими, майже кислотними кольорами і принтами.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Багато хто пам'ятає сукні-тюльпани, легінси, начісування, сітку і т.п. Мабуть, цим нам найбільше запам'яталася та епоха. Пам'ятаю журнали Бурда за той період, де протиставлялася елегантність і м'якість. Але якщо вам до душі стиль 80-х, тоді доведеться звернути свій погляд саме до екстравагантного прояву модних тенденцій того часу.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


З кожним новим десятиліттям стає все більше і більше так званих ікон стилю, на яких рівняються модниці. З'являється вибір. Так 80-ті - далеко не тільки клепки, чорна шкіра і начісування. Судіть самі: Шаде, Принцеса Діана, Тіна Тернер, Мадонна привнесли щось своє в моду того часу.

 Стиль «Вінтаж» в одязі. Частина 2


Ось такі були епохи, зі своїми «фішками». Якщо вам припала до смаку ідея приміряти стиль вінтаж, тоді вам треба знати кілька правил, про які ми розповімо наступного разу.
Автор: Віра Карабутове


 Як вибрати купальник
 Купальник. У багатьох з нас мурашки по шкірі від однієї думки, що доведеться надіти щось подібне. Адже більше половини всіх жінок знають про свої недоліки фігури (уявних і реальних). А купальник зовсім не допомагає їх приховати. Хоча, якщо толково підійти до цього питання, то можна звести до мінімуму хвилини невдоволення, проведені перед дзеркалом.

Вибирати купальник треба, враховуючи, насамперед ваш тип фігури, розмір і цветотип. Але якщо з останнім ви як-небудь самі розберетеся, то про перший та другий розповімо в цій статті.

Загальні рекомендації . Почнемо з тих, у кого зайвої ваги чи ні, або він мінімальний.

Купальник для «пісочного годинника» . Це ідеальний тип фігури. Дівчина - гітара. Їм дозволено носити все і навіть більше. Тому для вас рекомендації будуть короткими. Більшість моделей нижньої білизни і купальників призначені саме для такого типу фігури. Ви можете сміливо експериментувати з формами і квітами. Обмежувати можуть вас тільки ваші індивідуальні особливості: довжина ніг, повнота, стан шкіри і т.п.

 Як вибрати купальник


Купальник для «Груші» . Вам потрібен купальник, який зробить ваші стегна візуально менше. Для цього потрібно зробити верх візуально більше за допомогою маленьких хитрощів. По-перше, це чашечки push-up, купальники із зав'язками на шиї, або без зав'язок взагалі. Крім того, верх купальника може бути більш яскравим, ніж низ. Що стосується нижньої частини купальника, то він повинен бути однотонним, з високими вирізами, так ви зорово подовжите ноги. Не подобаються високі вирізи? Тоді інший варіант - шортики.

Для вас хороший і роздільний купальник. Але якщо хочете цілісний, тоді нехай він міститиме якісь об'ємні деталі зверху, або буде розділений на два колірних блоку. Яскравий вгорі, приглушений і однотонний внизу.

Ніяких зав'язок збоку на стегнах, або принтів в нижній частині купальника. Можете прикрити стегна спідницею, якщо соромитеся показувати їх.

 Як вибрати купальник


Купальник для «Прямокутника» . А ось цим жінкам і дівчатам необхідно створити ілюзію вигинів. А для цього виділяємо бюст і стегна. Рюші, драпірування, принти (візуально збільшують груди і стегна), трусики шортиками або із зав'язками.

Цільні купальники повинні також сприяти створенню вигинів всіма правдами і неправдами. Це можуть бути різні симетричні вирізи, вставки, драпірування.
Головне, щоб здавалося, що ваші груди і стегна ширше, ніж ваша талія.

 Як вибрати купальник


Купальник для «Перевернутого трикутника» . Вам необхідно привернути увагу до низу, і зменшити верхні параметри. Найчастіше, у таких жінок стрункі ноги, тому не варто боятися привертати увагу саме до нижньої частини тіла. Тут правила зворотні, ніж для типу «Груша». Темний, однотонний верх. Відмовтеся від купальників на тонких бретельках або без бретелей взагалі. На вас найкраще сидітимуть купальники з товстими бретельками. Для нижньої частини підійдуть рюші, зав'язки з боків, смужки, контрастні деталі, шортики

Жіночні моделі зроблять ваш вигляд більш м'яким і відвернуть увагу від широких плечей.

 Як вибрати купальник


Купальник для «Яблука» . Таким жінкам необхідно зробити талію вужчою. Тому купальник повинен бути: з глибоким вирізом, добре підтримувати центральну частину тіла (цільний купальник або танкіні), рюші або драпірування вгорі чи внизу також створять ілюзію талії, цьому ж сприяють темні або однотонні кольори в області талії. Якщо дозволяє комплекція, то можете приміряти купальники з бічними вирізами.

 Як вибрати купальник


Зокрема

Не важливо, до якого типу ви ставитеся, все одно є ті чи інші особливості фігури, які хотілося б приховати або скорегувати. Спробуйте сумістити наступні рекомендації з рекомендаціями для вашого типу фігури.

- Виступаючий животик.   Тут можна порадити купальники з трусиками трохи нижче, ніж середня посадка, а також з підтримуючими вставками або приховують ваш недолік принтами.

 Як вибрати купальник


- Маленькі груди . Яскраві кольори, принти, рюші, драпірування, смужки, чашечки push-up, купальники без бретельок. Все це зробить груди візуально більше. І не сутультесь !!!

 Як вибрати купальник


- Зайва вага . Вага купальнику не перешкода, якщо знати, як вибрати. Загальна рекомендація - або цельнокроений купальник, або танкіні. А все тому, що вони досить добре тримають форму. У продажу зараз з'явилися купальники, у яких низ може трансформуватися або в спідницю, або в підтримує корсет зверху.

Якщо дуже хочеться роздільний, тоді враховуйте 2 моменту. Верх повинен добре підтримувати груди. Низ повинен мати класичну посадку для підтримування живота. І, звичайно ж, купальник не повинен вас перетягувати. Як доповнення до роздільним купальникам можна запропонувати низ спідницею або шортами, більш вільними, ніж білизну.

 Як вибрати купальник


Купальники вже давно вийшли за межі лише двох видів, і перестали використовуватися виключно для засмаги (засмагнути можна і в солярії). На перше місце виходять комфорт і можливість відчувати себе впевненою в такому маленькому предметі гардероба. Тому експериментуйте з формами, зараз, крім звичайних видів, є такі як танкіні (верх маєчкою), Бандіні (верх корсетом), і навіть сукні для купання. Так що будь-яка жінка зможе знайти те, у чому їй буде комфортно.
Автор: Віра Карабутове