Французький шик - це легко!
 Француженку видно за версту. Напевно, їх відрізняє не тільки особлива манера одягатися. Швидше за все, це лише наслідок їх стилю життя, способу мислення ... Ми, росіянки, стати француженками не зможемо. Але дуже багато речей їх образі близько нам. Впевнена, для нас, російських жінок так званий «французький шик» - це легкий урок.

Чому вони такі стрункі?
Для жінок, харчування яких складається суцільно з натуральних молочних продуктів і кондитерських виробів, вони і справді занадто витончені. Парадоксально, але навіть у порівнянні з англійками француженки набагато стрункішою в цілому. Статистика ожиріння взагалі показує вкрай скромні цифри у Франції, в той час як в Англії ці цифри в два рази більше, а в США і зовсім в три.

Експерти знаходять причину цього в особливому відношенні французів до самого процесу споживання їжі. Це завжди неспішний ритуал і насолоду кожним шматочком, який потрапляє в рот. Разом з цим, француженки просто схиблені на натуральності всіх інгредієнтів страв, які вони споживають. До того ж, традиція мати три повноцінних прийому їжі в день, а не один на бігу, теж сприяє утриманню ваги. У французів упередження з приводу фаст-фуду, і вони завжди віддадуть перевагу свіжий салат сосисці в тісті.

Є і ще одна цікава думка з приводу стрункості француженок. Вважається, що хороше нижня білизна - це особливий привілей французьких жінок. І саме ця пристрасть тримає їх підчас у формі. Достаток у всіх містах Франції бутиків з жіночою білизною, що чергуються з лавками булочників, допомагають місцевим дамам робити вибір на користь стрункості, а не на користь калорій.

 Французький шик - це легко!


Чому вони такі молоді?
І це притому, що француженки не звикли приховувати свій вік. «Краще зморшка на обличчі, ніж на панчосі», - кажуть у Франції. Так, зморшки приховувати під ботоксом не прийнято, навпаки, вони не хочуть віддавати хірургам жодної своєї складочки! Але і час чомусь до них не так нещадно.

Звичайно, багато залежить від генів, клімату, харчування. Але й від щоденних звичок. Дівчатка у Франції вже з малих років знають, що таке хороша косметика. І вже в самому ніжному віці мріють не просто про помаді або парфумах, а про косметику класу люкс. Догляд такими марками натуральної косметики як Caudalie вони вбирають мало не з молоком матері, а навички макіяжу вважаються одними з тих корисних речей, які підвищують життєві шанси на успіх.

 Французький шик - це легко!


Чому вони такі стильні?
Будь-яка вуличка в Парижі чи Марселі, або будь-якому іншому місті може стати своєрідною червоною килимовою доріжкою, на якій демонструється виняткова елегантність. Стиль простих француженок, а не лише зірок і перших леді, - ось, що може по-справжньому захоплювати і дивувати. Париж - столиця моди, але не тільки через зосередження тут Модних Будинків, а через простих жінок, які на кожному кроці демонструють моду і стиль.

 Французький шик - це легко!


Француженки - одні з небагатьох жінок, які звертають увагу на силует. Може, тому така любов до чорного, він найбільш ясно може представити саме силует, головні обриси.

Француженки завжди демонструють жіночність. Ніякого унісексу! Завжди підкреслено жіночий образ!

Батьки купують одяг своїм чадам до досить дорослого віку, це як би забезпечує якусь наступність у питаннях стилю.

 Французький шик - це легко!


Міра . Ось, мабуть, головний урок французького шику. Ключове слово, що позначає стиль і жінок, і чоловіків. Завжди точні поєднання, ніяких розбіжностей в пропорціях або виборі моделей. Довжина спідниці завжди в потрібному місці, довжини штанин і рукавів - теж.

Але якщо вам здається, що все у них виходить само собою, то так думати буде помилкою. На вибір одягу французи витрачають достатньо часу. Все продумується заздалегідь. Звідси і народжується та сама міра. Почуття міри - воно не вроджене, воно виховується і вирощується. Міра проявляється, до речі, багато в чому. У покупках в супермаркеті (рідко можна зустріти француженку з доверху навантаженому продуктової візком), в замовленнях в ресторані, в макіяжі (завжди стриманий, навіть коли губи сміливі, червоні), зачісках (ніяких складних конструкцій!).

 Французький шик - це легко!


Мода без суєти   - Ось ще один девіз французького шику. Одяг повинен бути простий за зовнішнім виглядом і високою за якістю - так тут кажуть. До маркам француженки більш-менш байдужі, але ніколи не будуть байдужі до якості. І тому ви можете не дізнатися, яку марку носить дама, але ви будете бачити в кожній гудзику і в кожній складці - гідну якість. Влада якості. Так, мабуть, француженки підпали під цю владу.

 Французький шик - це легко!


Аксесуари . Це релігія для них. Вони безпомилково виділяють їх з натовпу. Аксесуари повинні бути найвищої якості! - це закон. Але це не означає, що ви не побачите на вулицях панночку в кросівках. Просто це буде не та спортивна пара щойно з тренування, а якісна пара шкіряних тенісних туфель (або просто в спортивному стилі), повсякденних, але належної якості. Найчастіше аксесуари вибираються монохромні. Гардероб француженки може поєднувати в собі не дуже помітну одяг і ультра-шикарні і дизайнерські сумки, ремені, шарфи, хустки, головні убори. Пам'ятаєте вислів про те, що у кожної жінки повинен бути хоча б один справжній хустку Hermes?

Парижанки носять здебільшого облягаючий одяг, суворо підібрану за розміром. Тут не зустрінеш дівчат у занадто тісних джинсах або в висить сорочці. Француженки знають толк в хорошому крої. Вони цінують працю кравця, і найбільшим марнотратством вважається одяг не за розміром. Підганяти одяг, куплений в магазині, не вважають негожим, а навпроти обов'язковим.

Жертвами моди їх теж не назвеш. Вони купують те, що підходить, а не те, що побачили в глянці. До речі, глянець - це вигадка американська, французи б ніколи не дозволили собі так знецінювати індивідуальність і стиль.

 Французький шик - це легко!

Автор: Ольга Ларсен


 Якщо бюста занадто мало
 Без засмучення Віта на свої груди дивитися не могла. Бюст її ледь тягнув на перший розмір. Притому одна грудь від іншої була розташована далеко, отчого при глибоких вирізах на одязі здавалася ще більш плоскою. Зібрати таке скромне жіночу гідність хоч в більш-менш привабливий рельєф для ефектного декольте не допомагав ніякої push-up ...

... Єдине, що радувало Віту, що груди її зберегла пружність навіть після народження дитини і за формою нагадувала дві перевернутих бокальчика. Віта бачила реакцію оточуючих чоловіків на більш пишні бюсти її подруг і волею-неволею замислювалася про збільшення власних грудей. Хірургічний шлях для Віти був неприйнятний, тому як боягузкою дівчина була страшною, та й грошей це коштувало чималих, і небезпека для здоров'я представляло. А ось зорове збільшення грудей і поліпшення її форми в одязі - якраз те, що було потрібно в Вітіної ситуації. Тому дівчина задумалася про підкладках для збільшення грудей ...

Якщо Вітіна ситуація Вам близька, тоді цей матеріал як раз для Вас! Давайте розбиратися разом в жіночих секретах візуального збільшення розміру грудей і поліпшення її форми.

Способів збільшення жіночих грудей наші сучасники придумали незліченна кількість: це і спеціальне харчування, що включає рясне кількість капусти, капустяних кочерижек і хлібних окрайців, і спеціальний комплекс вправ, і застосування масок, кремів, лікарських препаратів, та апаратна косметологія, і хірургічні операції, і всілякі підкладки, і накладні груди, і коригуючий білизна (бюстгальтери моделей push-up, балконет і т.п.). Але! Але! Але!

Обмовимося відразу. Народні методи, як то поїдання капусти, капустяних кочерижек і хлібних окрайців виглядають абсолютно міфічно і мають деякий вплив на розвиток жіночих грудей лише на підлітковому етапі. Крім того, дріжджі, що містяться в хлібі, дають збільшення не тільки грудей, але і сідниць, стегон і інших частин тіла. А це вже, погодьтеся, сучасній жінці ні до чого!

Фізичні навантаження швидше забезпечують жіночих грудей пружність, чим збільшують її.

Всілякі маски і креми, а також масажі та апаратна косметологія дають лише короткочасний ефект. Їх застосування актуально перед важливим торжеством, коли необхідно забезпечити ефектне декольте. Слід також пам'ятати, що нерідкі випадки, коли на креми і лікарські препарати організм дає алергічну реакцію, тобто попросту відторгає їх.

Коригуючий білизна, підкладки і накладні груди дають лише ефектний рельєф в одязі і можуть здорово розчарувати вашого чоловіка під час інтимної близькості. Крім того, постійне носіння коригуючого білизни - небезпечно для здоров'я жіночих грудей.

Давайте дивитися правді в очі: єдиний спосіб кардинально збільшити груди або змінити її форму на постійній основі - це хірургічна операція. Але хірургічне втручання коштує дорого, не завжди проходить гладко для жіночого здоров'я: може викликати алергічну реакцію, болі в грудях і спині, набряки, нерідко веде до втрати чутливості грудей і повністю виключає грудне вигодовування.

Тому за вихідні умови ми візьмемо невелику Вітіну груди, а завданням мінімум поставимо досягнення красивого декольте в одязі з глибокими вирізами. У цьому випадку наші перші помічники: накладні груди, підкладки для грудей і коригуючий білизна. На пошуки цих нехитрих (або навпаки хитрих?) Жіночих «штучок» ми і вирушимо.

 Якщо бюста занадто мало
 Накладні груди

Накладні груди являє собою наповнені спеціальним гелем імітанти жіночих грудей. Купити накладні груди можна в спеціалізованих магазинах або навіть зробити на замовлення в спеціалізованій організації. Накладні груди може бути самих різних форм і розмірів. З її допомогою ваш бюст може виглядати більш піднесеним. Якщо хтось в танці, при обіймах або випадково доторкнеться до вашої накладної грудей, вона не викличе сумнівів у своїй натуральності.

Накладні груди абсолютно незамінна для жінок, у яких немає однієї або навіть обох грудей, або якщо грудей мають серйозний фізичний дефект, особливо якщо протезування таким жінкам протипоказано за станом здоров'я. Вірним помічником накладні груди буде і в тому випадку, якщо вподобане сукню в грудях сидить свободновато.

Накладний бюст вкладається в бюстгальтер і дещо збільшується розмір грудей. Але основна небезпека при виборі накладної грудей - порушення природних пропорцій фігури.

 Якщо бюста занадто мало
 Підкладки для збільшення грудей

Ще одним доступним засобом по візуальному збільшенню жіночих грудей є спеціальні підкладки. Деякі моделі нижньої білизни, такі як push-up наприклад, вже продаються з підкладками з поролону або іншого м'якого матеріалу.

Крім поролонових підкладок для грудей в магазинах нижньої білизни пропонуються прокладки у вигляді подушечок, наповнених гелем. До переваг таких підкладок можна віднести те, що вони не просто збільшують розмір грудей, коректують її форму, але і при русі м'яко масажують груди, забезпечуючи тим самим профілактику застійних явищ в жіночих грудей.

Мається на продажу і різновид підкладок для збільшення жіночих грудей, які виготовляються з пористого матеріалу. До переваг таких підкладок можна віднести те, що завдяки своїй фактурі, вони дозволяють шкірі вільно дихати і уникнути алергічних реакцій.

 Якщо бюста занадто мало
 Основна незручність підкладок для грудей в тому, що при русі вони можуть зміщуватися. Для вирішення цієї проблеми підкладки для грудей часто випускають на клейкій основі. Завдяки такому доповненню підкладки надійно кріпляться до нижньої білизни. Максимальні можливості і ефект від таких підкладок можна досягти, використовуючи їх у поєднанні з клеїться бюстгальтером без бретелей і спинний частини. У цьому випадку Ваш бюст буде виглядати апетитно і природно навіть у відкритих топах.

Коригуючий нижню білизну

Говорячи про вибір коригуючого білизни, важливо керуватися певними правилами його підбору .

- Так, розмір коригуючого нижньої білизни повинен бути ваш натуральний або на один більше. Адже, якщо білизна буде вам занадто велике, воно стане морщитися, і це буде помітно навіть під одягом.

- З метою зорового збільшення бюста краще використовувати світлі відтінки бюстгальтера, адже чорне, як відомо, трохи зменшує природні форми.

 Якщо бюста занадто мало


- Візуально збільшити бюст допоможе модель бюстгальтера з зовнішніми бретелями і глибоким вирізом.

 Якщо бюста занадто мало


- Візуально зблизити широко розташовані один від одного грудей допоможе бюстгальтер з довколишнього чашечками.

 Якщо бюста занадто мало


- Візуального об'єму грудей також додасть і білизну з тканинними драпіровками і прісборенного тканиною.

 Якщо бюста занадто мало


- Будь-які моделі бюстгальтерів з кісточками також покликані зробити бюст вище, а щоб уникнути травмування шкіри слід звертати увагу, щоб кісточки були вшиті в багатошарову тканину або обгорнуті в поролон.

- Для досягнення ефекту піднесеності і округлості грудей ідеально підійде модель бюстгальтера "Wonderbra". Модель зшита таким чином, що як би підштовхує груди з боків і піднімає її. Дуже зручні в регулюванні бретелі цієї моделі: під відкриту спину їх можна носити навколо шиї.

 Якщо бюста занадто мало


- Бюстгальтер моделі "Анжеліка" (balconet) підійде для глибокого декольте або топа. Ця модель передбачає можливість відстебнути бретельки, а чашечки скроєні таким чином, що підтримують груди знизу. Модель не тільки допомагає візуально збільшити груди, але й надає її формі ідеальності.

 Якщо бюста занадто мало


- Для відкритого одягу (глибоке декольте, відкрита спина і т.п.) справжньою знахідкою буде прозорий бюстгальтер. Виділяють два типи подібного білизни: Second Skin (друга шкіра) і «Дельта Бюст». Перший - виготовляється з нейлоново-лайкровой матеріалів, являє собою напівпрозорий тілесний бюстгальтер на кісточках. Другий - виготовляється з мікропористої віскози, він практично невидимий.

 Якщо бюста занадто мало

Second Skin


- І, звичайно ж, лідером серед моделей коригуючого жіночої нижньої білизни залишається «push-up», який здатний викладати жіночі груди в заворожуючий декольте.

 Якщо бюста занадто мало


Єдине, про що не слід забувати при використанні цієї моделі нижньої білизни, що вона не підходить для постійної шкарпетки, тому будь-яке штучне сковування грудей шкідливо для її здоров'я.

- Яку б модель коригуючого нижньої білизни Ви не обрали, звертайте увагу на тканину, з якої вона виготовлена. В ідеалі вона повинна бути гигроскопичной, тобто через неї шкіра грудей повинна легко дихати. У цьому плані хороші тканини з бавовни з лайкрою і мікрофібра. Вони не тільки забезпечують вентиляцію шкірі, але і пропускають вологу. Дуже практична по своїх температурним властивостям тканину модаль. Влітку в ній не жарко, взимку - не холодно. А така тканина, як тактель порадує своїми пластичними властивостями і підійде для тих, хто худне. Адже завдяки пластичності структури тканини білизна як би підлаштовується під розмір господині.

- Мамолог ж рекомендують будь білизна носити не довше 12 годин на добу, забезпечуючи тим самим грудей регулярний відпочинок від оков нижньої білизни. Для повсякденності більше підійде нижню білизну правильно підібраного розміру і з натуральних матеріалів. А ось коригуючий білизна, туге, стягуюча, зі штучних матеріалів, з великою кількістю дивайсів краще приберегти для особливо урочистих випадків.

 Якщо бюста занадто мало
   Незважаючи на всі переваги, які дають жінці накладні груди, підкладки для грудей і коригуючий нижню білизну, варто пам'ятати про те, що перераховані жіночі хитрощі по збільшенню власного бюсту всього лише імітація і працюють вони тільки тоді, коли жінка одягнена. Завжди існує ризик розчарувати спокушеного вашими принадами чоловіка при вступі з ним в більш близькі стосунки. З іншого боку, пристрасть сліпа, і мета в деякій мірі виправдовує засоби. Адже накладні груди, підкладки для бюста і коригуючий білизна без хірургічного втручання дозволяють жінці відчути себе комфортніше, впевненіше і привабливіше. Але, як і в будь-якій справі, фанатизм тут ні до чого. До того ж моду на природну красу ще ніхто не відміняв!
Автор: Наталя Гришко