|
Можливо, вас здивує той факт, але середньостатистична жінка протягом життя майже 20 разів змінює свій імідж! Що штовхає нас на експерименти зі своєю зовнішністю і як удосконалити себе без шкоди для душевної рівноваги? Спробуємо розібратися в статті нижче.
Навіщо жінкам потрібна зміна іміджу
«Стабільність - ознака майстерності», - свідчить побите вираз. Але тільки не у випадку жіночої тяги до змін у зовнішності, які нам життєво необхідні. Будь-яку представницю слабкої статі можуть почати долати сумніви з приводу своєї привабливості, вам може стати «тісно» в колишньому образі, чоловічі компліменти стали сипатися на вашу адресу рідше або помінявся соціальний статус ... Причин для бажання пограти з новим образом можна нарахувати з добрий десяток, але об'єднує їх одне:
бажання позитивних змін, які пов'язані з новою «я»
.
Психологами давно доведено сильний вплив зовнішності на жіноче світовідчуття, поведінку і настрій. Коли нам подобається відображення в дзеркалі, то самооцінка і впевненість підвищуються, все виходить немов за помахом чарівної палички, а життя наповнюється радістю і новими планами.
Найпростішим способом помінятися і не втратити власну індивідуальність є внесення свіжих і нових ноток в звичний спосіб.
У чому вони можуть полягати?
Почнемо з голови
Найшвидшим способом почати життя з чистого аркуша є зміна зачіски або кольору волосся. Навіть якщо ви проти кардинальних змін і сумнівних експериментів з шевелюрою, у вашому арсеналі є безліч прийомів, як змінити себе не зраджуючи собі. Наприклад, гра з відтінками на 2 тони світліше або темніше вашого кольору волосся, формування чубчика, якщо вас звикли бачити без неї, стрижка каскадом при збереженні довжини волосся ... Для особливо сумніваються в кінцевому результаті рекомендуємо спочатку «приміряти» комп'ютерні варіанти зачісок і відтінків до свого особі. Далі - справа тільки за вибором майстра.
Переходимо до обличчя
Часто ми роками носимо на собі звичний макіяж і є в цьому питанні консерваторами. А що якщо внести нові штрихи в звичний образ? Ніколи не малювали «стрілки» - саме час навчитися, благо, технологія їх нанесення настільки різноманітна, що обов'язково знайдеться відповідний варіант навіть під самі «незручні» очі. Новенькі рум'янами? Уперед за здоровим рум'янцем «з баночки»! У вашій косметичці живуть тільки матові тіні? Заведіть перламутрових «сусідів»! Відмінно на настрій і зовнішність діє і зміна кольорів. Можна додати собі яскравості за рахунок кольорової туші, замінити помаду блискучим блиском того ж відтінку, прикупити пудру з мерехтливим ефектом або яскравий лак для нігтів ... Варіантів - сотні!
Зустрічають по одягу
І, звичайно, якісь зміни в зовнішності без оновлення гардероба? Зміна іміджу багатьма жінками часто сприймається як фінансове питання, що б'є по бюджету. Це помилка: виглядати по-новому можна і при мінімальних вкладеннях. Наприклад, ви «приземлений» людина і віддаєте перевагу шпилькам взуття на плоскій підошві - прикупите пару чобітків на стійкому і товстому каблуці: запевняємо, ви не помітите різниці. Яскрава блуза під офісний піджак замість білої сорочки - і від вас не відірвати очей. Звикли ходити в брюках - зверніть увагу на спідницю-шорти. Величезне поле для гри з образами надають аксесуари. Досить пов'язати по-новому хустку на шию, замінити «гвоздики» у вухах висячим варіантом, подружитися з окулярами в стильній оправі і т.п., щоб змінитися зовні без кардинальних заходів.
Як бачимо, внести нові нотки в звичний спосіб - справа і приємне, і не клопітка, та й при бажанні завжди можна повернутися до себе колишньою. Але от тільки чи захочеться? Позитивні зміни вже стоять на порозі, адже ви тільки підкреслили свою природну неповторність, але не зрадили собі!
|
Як захиститися від негоди, на яку так багата наша природа? Сховатися будинку - не вихід із ситуації. Тому варто подбати про підходящої одязі і надійному парасольці. Останній, до слова, здатний не лише захистити від опадів, але і допомогти ефектно виділитися в нудною і сірою натовпі. Тільки як вибрати такий ідеальний варіант? На що потрібно звернути увагу при виборі парасольки?
Форма ручки
Візьміть парасольку в руку, як ви зазвичай носите його, і прислухайтеся до відчуттів: наскільки кисті зручно в такому положенні. Якщо є відчуття, що рука нібито не на своєму місці, відмовтеся від покупки. Незручна ручка постійно буде завдавати дискомфорт і може з'явитися причиною болю в суглобах зап'ястя і кисті.
Матеріал ручки
Найоптимальнішим варіантом є прогумована ручка: вона надійна і зручна, тому рука з неї не зісковзує. Ручка із пластику часто виходить з ладу, а в дешевих моделях ще й часто покривається «золотом», яке швидко сповзає. Дерев'яні ручки надійніше пластику, але на них повинні бути відсутніми сколи та тріщини, а покриття повинне бути лаковим, а не фарба.
Стрижень і спиці
Для моделі «тростина» найнадійнішим матеріалом, що гарантує довговічність парасольки, будуть спиці зі скловолокна. Хороші доладні парасольки мають сталеві спиці або комбінацію сталі та пластику. Що стосується кількості, то достатнім буде наявність 8-16 спиць. Прослідкуйте, щоб вони були зафіксовані на куполі в декількох місцях: це гарантія надійності конструкції.
Купол парасольки
Самий непрактичний матеріал для зводу парасольки - нейлон: при намоканні сідає, може злиняти, забруднити одяг. Більш стійкий до дії вологи і довговічний поліестеровий купол, просочений спеціальним складом. Проте і він з часом втрачає свої властивості. Кращими матеріалами міні-даху над головою є епонж, прогумований сатин, поліестер з просоченням з тефлону. Дізнатися про природу використовуваного матеріалу можна на вшитим ярличку.
Колір виробу
Від забарвлення парасольки залежить і настрій, і ваша привабливість. Тому майте на увазі, що зелений колір робить особи хворими та виснаженими, червоний - гнітюче діє на нерви, світлі тони вкрай непрактичні, тому люблять збирати бруд. Тому варто розглянути гамму теплих відтінків - тих, які асоціюються з теплом, спекою, сонцем, вогнем. Вони додають образу свіжості і чарівності.
Декор
Сучасні парасольки рясніють прикрасами на зовнішній стороні у вигляді облямівки, бахроми, оборок, бантиків, але не варто ними захоплюватися. Можливо, декор і виглядає привабливо, але вкрай непрактичний: стікає по куполу вода буде бризкати вам в обличчя.
Що вибрати: тростину або складаний варіант?
Відштовхуйтеся від своїх уподобань, але враховуйте деякі особливості моделей. Так, парасолька-тростина рідше ламається через відсутність зчленувань на каркасі, швидко висихає і краще захищає від дощу за рахунок грибообразной купола. Але зате він важкий, великий і незручний в доладному вигляді. Складено парасольки компактні, легко поміщаються в сумочку, зручні в користуванні, проте швидко виходять з ладу, гірше захищають від дощу, тому купол їх невеликий.
Відповідність вашому стилю
У дощову погоду парасольку може зіграти вирішальну роль у формуванні образу, і якщо він відмінний від вашого іміджу, можна зіпсувати все враження! Тому під діловий стиль підбираємо строгий парасолька-класику спокійній забарвлення. Романтичним особам підійдуть різні принти, зображення природи, тварин. Любителям ретро припадуть до душі моделі в стилі «вінтаж».
Визначилися з майбутньою покупкою по всіх параметрах? Тоді вперед - і може навіть не за однією моделлю ?!
|
|
|
|
|
|