Видалення лаку для нігтів: нові секрети
 Коли ми говоримо про манікюр, то, як правило, має велике значення така властивість як стійкість. Шукаємо швидковисихаючі лаки для нігтів, і разом з тим стійкі. Але у цих якостей є й інша сторона медалі. Вже засохнуть - так засохнуть! Як це все видаляти?

Причому, видаляти часто доводиться не тільки з нігтів або шкіри навколо нігтьової пластини. Лак потрапляє на самі різні поверхні. Потрібні секрети, як видалити лак. І вони перед вами.

Видалення стійкого лаку для нігтів з нігтів

Використання якісного і стійкого лаку несе в собі проблему його видалення. Особливо важко піддається темний лак. Важко також видаляти лак, покладений в багато шарів, з глітером або складної текстурою. Але у нас є секрет і для цього!

Проведемо експеримент. Цей ніготь пофарбований у вісім (!) Шарів лаку OPI, відтінок Living Daylights (дуже хотілося зробити блискітки непрозорими, такими, якими вони були у флаконі). Така кількість лаку забирається складно, проблем додає складна текстура з блисками, яка дуже складно забирається.

 Видалення лаку для нігтів: нові секрети


Беремо ватяну кульку. Змочуємо його в рідині для зняття лаку. Деякі радять просто притиснути до нігтя на кілька секунд. Але у нас не вийшло. Тримати треба довше. Тому візьміть гумку для волосся і зафіксуйте ватяну кульку на нігті.

 Видалення лаку для нігтів: нові секрети


Ватяну кульку повинен бути добре змочений в рідині для зняття лаку, бо на повітрі рідина швидко випаровується, і ефекту замочування може не вийти. Залиште обгорнутий ніготь на кілька хвилин.

Нам вистачило трьох хвилин. Після видалення вати, протріть нею ніготь. А потім ще раз вже свіжим ватним кулькою з рідиною для зняття лаку. Все відійшло ідеально!

 Видалення лаку для нігтів: нові секрети


Не забудьте після процедури зволожити кутикулу (маслом або кремом для рук).

Видалення гелевих нігтів

Деякі салони знімають старі гелеві нігті за додаткові гроші. Чи варто витрачати на це свої заощадження? Ми підгледіли, як видаляє гель майстер в салоні, і повторили те ж саме вдома.

Для роботи потрібно: ватні кульки, фольга, ацетон.

 Видалення лаку для нігтів: нові секрети


Кожен ватяну кульку добре змочіть в ацетоні. Оберніть ніготь ватою, а зверху фольгою. Залиште на 20 хвилин.

 Видалення лаку для нігтів: нові секрети


Після цього гелеві нігті почнуть відшаровуватися. Візьміть плоску паличку (наприклад, держак пензлика) і допоможіть гелю відійти від нігтів. Після очищення нігтів - добре зволожите їх.

Видалення лаку для нігтів з дерева

Перше правило: не використовуйте рідину для зняття лаку, якщо потрібно видалити його з дерев'яної поверхні. Інакше лак тільки вотрется в дерево, деревина забарвиться в колір лаку назавжди. Знадобиться лак для волосся. Приготуйтеся до того, що вам буде потрібно велика кількість лаку, набагато більше, ніж ви зазвичай використовуєте на волосся. Збризніть пляма великою кількістю лаку для волосся. Залиште на 20 секунд. Потім зітріть пляму ганчірочкою. Якщо повністю не відійшло - повторіть процес.

Видалення лаку для нігтів з тканини

Іноді можна скористатися рідиною для зняття лаку. Тільки обов'язково після цього потрібно тканину замити, щоб змити залишки хімікату. Але бувають делікатні тканини, тканини з принтом, які після взаємодії з рідиною для зняття лаку втрачають свій колір, розповзаються, псуються. Що робити? Секрет перший - все той же лак для волосся. Секрет другий - суха чистка розчинником. Секрет третій - плямовивідник і пральний порошок, якщо пляма свіже. Після будь чистки тканину потрібно обов'язково ретельно промити.

Видалення лаку для нігтів з волосся

Іноді в поспіху можна випадково пофарбувати лаком для нігтів волосся. Якщо пляма не просохнуло, то видалити можна досить легко. Змочіть ватяний тампон рідиною для зняття лаку і приберіть лак з волосся, простягаючи пасмо через тампон. Якщо ви помітили пляма занадто пізно, і воно вже сухе, то ватний тампон потрібно просочити кондиціонером для волосся або маслом. І пропустіть забруднену пасмо через тампон.

Видалення лаку для нігтів з килима

Якщо килим білий або світлий, нефарбований, то підійде безацетоновая рідина для зняття лаку. Якщо килим виконаний з фарбованих ниток, то рідина для зняття лаку може залишити пляму, позбавити барвника. Тому використовуйте трюк з лаком для волосся або спиртом. Залийте пляма, а потім акуратно прибирайте пляму губкою або паперовим рушником. З першого разу килим очистити не вдасться, вам навіть здасться, що пляма стає яскравішим. Але не впадайте у відчай! Повторіть чистку кілька разів, і все зникне.
Автор: Тамара Василівна


 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
 Суєта і поспіх навколо Новорічної ночі долає людей по всьому світу. Величезні натовпи в магазинах подарунків, черги на запис в салони краси і т.д. Загальне безумство припиняється лише пізно ввечері, коли люблячі і цінують один одного люди збираються разом за круглим столом, б'ють куранти і ... гармидер починається заново! Дівчата обмінюються привітаннями, блищать у світлі софітів, демонструють свої наряди, зачіски і екстравагантний манікюр!

Компанія ORLY пропонує Вам свій варіант Новорічного нейл-дизайну, який відповідаючи останнім тенденціям в манікюрі, зробить Вас зіркою вечора і по праву - найстильнішою жінкою Нового Року!

Дизайн виконує: Ірина Деденевой - Тренінг-менеджер ORLY.

«Чари в новорічну ніч» від ORLY


Етап 1

Після дезінфекції рук, додання нігтям форми і покриття базовим засобом, у два шари нанесіть синій лак з сатиновим ефектом Blue Suede (№40241).

Етап 2

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
 Виконавши тонування, глянсовим темно-синім лаком Witch's Blue (№40663) проведіть тонку лінію по формі вільного краю кожного нігтя. А на безіменних пальцях, цим же темно-синім лаком, від основи нігтьової пластини до центру, прорисуйте округлі острівні частини, на яких і буде виконаний основний малюнок.Етап 3

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
 Білою акриловою фарбою, на безіменних пальцях, обведіть контур центрального глянцевого елемента.Етап 4

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
 У продовження роботи з білою фарбою, ДОТС виконайте обрамлення глянсовою лінії вільного краю кожного нігтя. Уздовж кордону матового і глянсового лаку проставте точки. Потім, на кожній глянсовій частини, що промальовує раніше на безіменних пальцях, тонким пензлем для дизайну, намалюйте невеликі сніжинки. Їх розмір і форму - вибирайте довільно.Етап 5

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
 Після повного висихання отриманого малюнка, покрийте глянсову частина безіменних пальців лаком Tiara (№ 40664). Блискітки, складові основу цього лаку, додадуть дизайну блиск і сяйво.Незвичайний нейл-дизайн від ORLY стане незабутній штрихом, який буде відмінним дополененіем до Вашого новорічного образу! І все що залишається - це зарядитися духом Нового Року і відсвяткувати його так, щоб він запам'ятався на все життя!

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»


 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»


Лаки, використані при створенні цього манікюру: відтінки Luxe, Shine, Space Caddet, Witchs Blue .

 Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
  Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
  Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»
  Майстер-клас: манікюр «Чари в новорічну ніч»

Автор: Анна Шустрова