Практичні секрети домашнього манікюру
 Якщо ви любите робити манікюр самостійно, то напевно стикалися з проблемами, описаними нижче. Як зробити покриття більш стійким? Що робити з загуснув лаком? Як видаляти дуже стійкий манікюр? Читайте статтю, і ви знайдете відповіді на ці та інші питання, що стосуються домашнього манікюру.

Як видалити лак з блисками

Спосіб 1. Фольга.   Для роботи знадобляться 10 квадратів алюмінієвої фольги, 10 ватних кульок і рідина для зняття лаку. Намочіть ватний тампон рідиною, помістіть поверх нігтя і оберніть навколо пальця фольгу. Почекайте 5 хвилин. Потім видаліть фольгу разом з ватою обертальним рухом. Ви виявите чисті нігті.

Замість фольги можна використовувати невеликі гумки, ними притискати ватяні кульки, змочені в рідині для зняття лаку.

 Практичні секрети домашнього манікюру


Спосіб 2. Без рідини для зняття лаку.   Вам буде потрібно прозорий лак для нігтів. Нанесіть його на ніготь. Візьміть ватяну кульку і тріть нігтьову пластину. Якщо не вийшло з першого разу - повторіть ще раз. Звичайний лак стирається з одного разу, а гліттер і стійкий лак потребують повторного застосування прозорого лаку.

 Практичні секрети домашнього манікюру


Як зробити манікюр стійкішим

По перше,   надягайте рукавички щоразу, коли займаєтеся прибиранням будинку або миттям посуду. Бережіть манікюр від суворих миючих засобів. Захист від холоду теж важлива для стійкості лаку, тому надягайте вовняні рукавички, коли на вулиці мінус.

По-друге,   переходите на сухій манікюр. Або хоча б відмовтеся від замочування рук у ванні. У теплій воді нігті розширюються, а після стискаються при повному висиханні. У результаті на лаку можуть утворюватися тріщини. Для пом'якшення шкіри рук краще використовуйте масло для кутикули.

По-третє,   завжди Знежирювати поверхню нігтя перед фарбуванням. Рідина для зняття лаку не тільки видаляє жирні плями, але і будь смітинки і пил, які також роблять лакове покриття менш стійким.

По-четверте,   не використовуйте дезінфікуючий засіб при очищенні рук. Ці кошти мають у складі спирт, який залишається на нігтях і роз'їдає шар лаку. Краще перед манікюром мийте руки звичним способом, з антибактеріальним милом, щоб позбутися від мікробів.


Як зробити лак менш густим

Загуснув лак - часта проблема. Це може трапитися від неправильного зберігання або під кінець терміну придатності лаку. Але не поспішайте викидати улюблений флакон. Його вміст можна зробити менш густим. Є кілька способів:

1) Купуйте такий засіб як Nail Polish Thinner.   Це спеціальний розчинник для лаку. Такий продукт випускається більшістю брендів, що спеціалізуються на засобах для манікюру. Розріджувач лаку прослужить вам довго, так що Заїмов його для свого запасу. Для того щоб зробити лак менш густим досить крапнути у флакон кілька крапель. Потім закрийте флакон, і пару раз переверніть його догори дном, щоб розріджувач змішався з лаком. Після відкрийте лак і протріть шийку ватним тампоном, змоченим в рідині для зняття лаку.

 Практичні секрети домашнього манікюру
  Практичні секрети домашнього манікюру


2) Розбавити лак можна за допомогою прозорого та рідкого по консистенції лаку. Капніть кілька крапель такого лаку у флакон загустілого лаку, перемішайте. Але не сильно збовтувати, щоб не було після бульбашок на нігтях при роботі з таким лаком.

3) Іноді лак досить трохи нагріти , Щоб він став більш податливий. Візьміть флакон в теплі руки і потріть його між долонями.

Не використовуйте для розведення лаку ацетон, він руйнує формулу лаку. Зберігайте лак вертикально і в холодильнику - прохолода перешкоджає швидкому випаровуванню продукту.


Як зберігати лаки

Зберігайте лаки в прохолодному, темному місці з постійною температурою. Як правило, нижня поличка холодильника підходить найкраще. Ванна - саме невдалий місце для зберігання лаків для нігтів. Там багато вологості, яскраве світло, постійно змінюється температура і вологість повітря - все це робить термін придатності лаку коротше.

Варто також сказати, що лаки для нігтів не терплять, коли ви їх часто трясете і переміщаєте (наприклад, носіть в сумочці або возите в автомобільному бардачку). Їх не можна зберігати лежачими на боці - тільки у вертикальному положенні. Тоді ви не зіткнетеся з такими проблемами як бульбашки на нігтях або засохла кришка флакона.

 Практичні секрети домашнього манікюру


Як відкрити засохлу кришку лаку

Найкращий рада - це нагріти кришечку. Тепла рук тут недостатньо - потрібно потримати флакон під струменем гарячої води. Потім відкрити кришку і рідиною для зняття лаку очистити горлечко, щоб історія не повторилася.

 Практичні секрети домашнього манікюру


Вазеліновий трюк

Якщо ви робите складний нейл-дизайн, після якого припадає відтирати шкіру навколо нігтів від лаку, або якщо ви часто стикаєтеся з цією проблемою при манікюрі, тобто такий вазеліновий прийом.

- Перед тим, як наносити лак для нігтів, обробіть шкіру навколо нігтів вазеліном (використовуйте ватяну паличку).

- Чи не зачіпайте нігтьову пластину! Якщо зачепили - доведеться знежирювати ніготь рідиною для зняття лаку.

- Пофарбуйте нігті, висушіть.

- Очистіть шкіру навколо нігтів, видаливши вазелін.

До речі, замість вазеліну можна використовувати звичайний жирний крем або лосьйон для шкіри.


Білий трюк

Цей прийом потрібно застосовувати тоді, коли лак дуже яскравого і чистого відтінку. Наприклад, для неонових лаків або для пастельних. Якщо їх наносити безпосередньо на ніготь або поверх прозорої бази, то колір не буде таким яскравим.

Скористайтеся цією порадою: спочатку нанесіть на нігті тонкий шар білого лаку і просушіть його. А потім покривайте нігті неоновим відтінком. Тоді вам вдасться домогтися такого ж яскравого кольору, яким він був у флаконі.

 Практичні секрети домашнього манікюру

Автор: Василина Кузіна


 Майстер-клас: святковий манікюр «Північне сяйво»
 Скоро настане найголовніше свято, улюблений всіма з дитинства - Новий рік. У урочисту ніч виконуються всі мрії, а в кожному будинку обов'язково відбувається маленьке диво. У це свято кожна дівчина бажає бути красивою і привертати увагу. Викладачі Навчального центру ОлеХаус пропонують зробити акцент на незвичайному новорічному nail-дизайні.

Декоративний френч, створений за допомогою кольорових пігментів CND, схожий своїми переливами на північне сяйво. Містику і зачаровує красу цього природного феномену можна легко втілити в новорічному дизайні нігтів, користуючись покроковим майстер-класом.

Крок 1.   Моделюємо ніготь і готуємо його для дизайну. Змочивши кисть «Кінжалообразная» в ліквід, а потім набравши на неї пігмент Pigment Effect - Cerulean Blue від CND, наносимо його діагональної хвилястою лінією.

 Майстер-клас: святковий манікюр «Північне сяйво»


Крок 2.   Робимо перетяжку з плавними переходами від кольору до кольору. Використовуємо пігменти від CND: Pigment Effect - Haute Pink, Effect - Medium Green, Pigment - Yellow.

 Майстер-клас: святковий манікюр «Північне сяйво»


Крок 3.   Кінець вільного краю оформляємо червоним кольором за допомогою пігменту від CND Pigment - Bright Red.

 Майстер-клас: святковий манікюр «Північне сяйво»


Крок 4.   Наносимо на ніготь верхнє покриття Shellac UV Top Coat CND для фіксації дизайну і додання стійкого глянцевого блиску. Полімеризуючись в UV лампі CND протягом 2 хвилин.

 Майстер-клас: святковий манікюр «Північне сяйво»