|
Для того щоб руки виглядали витончено і привабливо, за ними потрібно уважно і дбайливо доглядати, оберігати їх від холоду, обвітрювання і пересихання. Особливо це актуально для весни, коли ми, нарешті, прибираємо в дальній ящик шафи рукавички і можемо пред'явити наші ручки у всій їх красі. У цей романтичний період, як ніколи хочеться виглядати ідеально до кінчиків нігтів ...
Ось про нігті і поговоримо!
Доглянуті нігті - це просто!
Звичайно, самий надійний варіант - віддати свої нігтики до рук гідного професіонала. Хороший майстер, використовуючи всю палітру засобів і сучасних матеріалів, плюс досвід і талант, процедуру обробки і прикраси нігтів може перетворити на один з видів високого мистецтва. Але якщо для вас цей варіант не підходить, займатися процедурою манікюру можна і вдома. Може, домогтися видатних успіхів у справі нейл-дизайну, особливо на перших порах, і не вийде, але: по-перше, досвід справа наживна, а по-друге, зробити свої нігті акуратними і привабливими можна і не володіючи усіма тонкощами цього мистецтва в повною мірою. Зробити простий манікюр самостійно нескладно, просто потрібно знати деякі маленькі хитрощі, і дотримуватися
Неложними правил
.
•
Для початку підкоригуємо довжину і форму нігтів.
Врахуйте, класичний варіант - трохи закруглений край довжиною 3-5 мм - підходить практично всім, а ось, модна «лопаточка» йде далеко не кожним рукам. На цьому етапі обробки нігтів застосовуємо спеціальні кусачки, манікюрні ножиці і пилочки. Пилочки краще використовувати не залізні, а більш сучасні: пластикові, скляні або картонні з дрібнозернистим покриттям. Рухи пилочкою здійснюємо в одну сторону, обережно обробляючи край нігтя.
Тепер, м'якою полірувальної пилкою (бафом) можна обробити всю поверхню нігтів до дзеркального блиску. Правда, робити це слід не дуже часто (раз на місяць) і тільки тим, у кого нігті не занадто тонкі і ламкі.
•
Прибираємо кутикулу
. Попередньо наносимо на неї спеціальне масло або склад для догляду за кутикулою. Чекаємо кілька хвилин і потім спеціальною паличкою просто зрушуємо кутикулу до зони росту нігтя. Для процедури «обрізного» манікюру потрібно мати певну вправність, так що, якщо не впевнені в власній майстерності, не ризикуйте!
•
Занурюємо нігті в живильне ванночку
з суміші лимонного соку і будь-якого рослинного масла на 10 хвилин. Підійде і звичайний зволожуючий лосьйон для тіла або крем для догляду за нігтями.
•
А зараз непогано виділити час масці для рук!
Наносимо на руки товстий шар крему для рук, одягаємо бавовняні рукавички, зверху поліетиленові і відпочиваємо хвилин 20.
•
Змиваємо маску
, Гарненько висушуємо нігті і акуратно, починаючи з мізинця, наносимо в два шари лак для нігтів. Кожному шару даємо просохнути протягом 2-3 хвилин. Фахівці радять кожен шар наносити пензликом в три рухи: перше по центру нігтя, а потім по краях.
Не нехтуйте захисної основою під лак, вона додає нігтям гнучкість і стійкість до зовнішніх впливів, забезпечить більш тривале збереження лакового покриття, і в теж час запобігає появі жовтизни нігтів, так як не пропускає в ніготь кольоровий пігмент лаку.
Красиві нігті - здорові нігті
Якщо нігті нездорові, шаруються, ламаються, - при всьому старанні, буде важко надати вашому манікюру блискучий вигляд. У якійсь мірі виправити становище може застосування спеціальної відновлювальної і лікувальної основи під лак. Вибираємо її залежно від існуючих нігтьових проблем. Так, сухим і ламким нігтям підійде
зволожуюча основа
- Вона повинна містити вітаміни А і Е, провітамін В5, протеїни сої, пшениці, які запобігають і усувають дегідратацію і ламкість нігтів. Якщо основа містить кальцій, її слід використовувати для зміцнення тонких і м'яких нігтів, наявність у складі основи цілющих масел - дозволяє сподіватися на гарний результат у разі тендітних нігтів.
Всі лікуючі і відновлюють покриття можуть використовуватися не тільки в якості основи під лак, але й самостійно.
Якщо ви любите відвідувати сауни і лазні, ваші нігті в зоні ризику ураження грибковими захворюваннями, особливо у випадку, якщо вони не відрізняються здоров'ям і фортецею. У цьому випадку спробуйте зміцнити їх за допомогою спеціальних лікувальних масок на основі рожевої глини. Ця глина (втім, як і інші) багата кремнієм, зміцнюючим нігтьову пластину і, крім того, бактерицидна, тому маски з її участю особливо ефективні для профілактики розвитку грибкових захворювань нігтів.
-
Маска для зміцнення нігтів і профілактики грибка з рожевою глиною і прополісом
Розведіть рожеву глину до консистенції сметани і капніть в неї кілька крапель препарату прополісу. Нанесіть цю суміш на нігті і через 5-7хв змийте теплою водою. Ця маска зміцнює нігті і запобігає розвитку грибка.
Можливо, ваші проблеми з нігтями пов'язані з нестачею вітамінів в їжі. Про те, яких вітамінів вам не вистачає, можна судити за станом нігтів і, враховуючи наявність тих чи інших симптомів,
підкоригувати своє меню
.
- Так, нестача вітаміну А проявляється сухістю і ламкістю нігтів. Добова норма споживання цього вітаміну 1 000 мкг. Міститься він в жовто-оранжевих овочах і фруктах, печінці, яйцях, вершковому маслі.
- Вітамін В2 відповідає за поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся. Якщо організм відчуває його нестачу, нігті стають плоскими, зупиняють свій ріст і покриваються борозенками. Міститься цей вітамін в печінці, молочних продуктах, дріжджах, проростках пшениці.
- При нестачі вітаміну С нігті слабкі і загинаються. Добова норма цього вітаміна70-80мг, міститься він у багатьох овочах і фруктах, але максимально в чорній смородині, ківі, цитрусових, квашеній капусті.
- Вітамін Е позитивно впливає на еластичність нігтьових пластин, прискорює оновлення клітин, при його недоліку нігтьові пластини стають крихкими і ламкими. Добова норма 15мг. Міститься в рослинних оліях, яблуках, винограді, білому хлібі.
- Нестача вітаміну РР (нікотинової кислоти) проявляється відсутністю блиску нігтів, сірувато-жовтим відтінком, наявністю борозенок. Добова норма 14-16мг. Міститься в бобових, хлібі грубого помелу, насінні.
Крім коригування меню, у разі гіповітамінозу, нігтям допоможуть спеціальні вітамінізовані ванночки, маски, лосьйони власного приготування або покупні. Наприклад, вітамінізований зміцнюючий комплекс для догляду за ламкими нігтями
Vitamin Nail Strengthener, Ecrinal
(Монако)
Обережно підходьте до питання нарощування нігтів. Неправильно підготовлений до нарощування власний ніготь з часом може атрофуватися, потоншати, та й ризик виростити під шаром гелю або акрилу грибок досить великий. До того ж, деякі дослідники стверджують, що полімерний метакрилат, що використовується для нарощування, незмінно призводить до різних видів алергій у клієнток і майстрів манікюру
Дешево і сердито, просто і оригінально!
Ну а якщо у вас є час і бажання на експерименти в області нейл-арту, сучасні технології, матеріали та інструменти спрощують цей творчий процес настільки, що зайнятися їм можна, навіть не володіючи великим досвідом і спритністю. Наклейки на нігті, спеціальні фломастери й олівці роблять дизайн нігтів доступним і нескладним процесом. Маючи пензлик середнього розміру, зовсім нескладно нанести на нігті малюнок у вигляді хаотично розташованого горошку. Свіжо і яскраво виглядає світлий горошок на чорному тлі, але врахуйте, що чорному лаку в основі необхідно достатньо часу, щоб добре висохнути. Ну і, природно, вбрання та аксесуари повинні відповідати такому манікюру
Незвично виглядає на нігтях так званий «газетний» манікюр. Зробити його не складно, і є кілька способів. Ось один з них: наносимо на нігті базовий шар лаку вибраного кольору і даємо йому повністю висохнути. З газети вирізаємо десять смужок з текстом. Тепер капаємо трохи спирту на смужку газети і прикладаємо її до нігтя секунд на двадцять. Знімаємо газету і даємо типографської фарби, видрукувані на нігті, висохнути. Зверху покриваємо нігті безбарвним лаком.
Ось і вся премудрість! Трохи часу, трохи фантазії, трохи старанності й уваги - і ось вже ваші пальці і нігті виглядають доглянуто, привабливо і оригінально!
|
Смужки, канти - їх часто використовують в нейл-дизайні. Тому варто навчитися їх правильно робити. Сьогоднішній урок про це.
Мені подобається смужка. Вона така літня, свіжа. Але на нігтях розлініяний дизайн виглядає дивно. Напевно, поверхня нігтя не така велика, щоб відобразити малюнок у всій красі. Але смужку робити хочеться!
Рішення знайшлося. По-перше, смуги не повинні бути нудні або агресивні. Тобто, повинні різнитися по товщині. А по-друге, не повинні бути одноманітними, і в цьому нам допоможе колір, вірніше, різноманітність кольору.
А натхнення прийшло з показу Marc by Marc Jacobs, на якому представлялася колекція Ready-to-Wear для сезону Spring 2011.
Фото: Elle.com
Для манікюру в смужечку нам буде потрібно:
- Базове покриття
- Лак для нігтів: білий (фоновий колір), для смужок - сірий, жовтий, оранжевий і яскраво-синій.
- Верхнє покриття
- Скотч
- Ножиці
Є лаки, забезпечені тонкими пензликами, з їх допомогою можна малювати смужки або графіком і без скотча або трафаретів. Але я продемонструю, як робити смужки за допомогою скотча. Тоді ви зможете використовувати будь лаки, навіть з дуже товстими кистями, такі як Rimmel, наприклад, у них пензлик настільки широка, що дозволяє фарбувати всю нігтьову пластину в один дотик. І взагалі, мені більше подобається більш акуратний, промисловий вид смужок, який виходить з використанням скотча.
Краще, якщо нігті не дуже короткі, тому що горизонтальна смужка візуально зменшує їх довжину, хоча і на дуже коротких нігтях смужка виглядає, тільки не потрібно робити їх занадто часто, досить 2-3 штрихів. Приступаємо.
Крок 1.
Як завжди, починаємо з базового покриття. Це потрібно для захисту нігтів і фортеці покриття. Не економте на цьому кроці.
Крок 2.
Фарбуємо нігті білим лаком. Щоб фон був максимально однотонним і не прозорим, знадобиться 2 шари як мінімум. Я використовувала білий лак Sally Hansen Hard, Nails Xtreme Wear у відтінку White.
Крок 3.
Добре просушіть нігті, перш ніж переходити до роботи зі скотчем. Інакше білий лак залишиться на скотчі і все доведеться переробляти. Наріжте скотч тонкими смужками (1, 5 - 3 міліметри шириною) і приклеюйте до нігтів. Намагайтеся зробити так, щоб малюнок повторювався на всіх нігтях однаковий. Тоді ідея буде зрозуміла, і нігті виглядатимуть цілісно, професійно. Проміжки між скотчем - це і будуть кольорові смуги. Тому, якщо ви вирішили не робити жирних смужок, то приклеюйте скотч близько один до одного.
Моя порада:
Для зручності я відразу нарізаю потрібну кількість смужок скотча (або навіть більше, ніж потрібно, на всяк випадок) і прикріплюю їх до краю столу або ось так, до краю склянки. Так простіше їх брати і не відволікатися кожен раз, коли потрібно підготувати нову смужку.
Крок 4.
Смужки скотча повинні бути добре притиснуті по всій поверхні нігтя, а також до шкіри, щоб лак не залився по краю нігтя, як кровоточать нігті. Приступаємо до кольоровому лаку. У мене були відповідні кольори Milani Nail Art Lacquers: Blue Print (синій), Yellow Design (жовтий) і Orange Graph (помаранчевий). Ці лаки з тонким пензликом, спеціально для нейл-арту, але мені було важливо спробувати робити смужки за допомогою скотча, тому вибір припав на ці лаки не через пензлика.
Моя порада:
Красьте смужки тонким шаром лаку, не бійтеся, навіть напівпрозора смужка буде виглядати акуратно, якщо у неї рівний край. Якщо ви покладете занадто товстий шар, то при видаленні скотча він може як би потягнутися за скотчем, малюнок буде зруйнований.
Крок 5.
Все готово! Залишається покрити нігті верхнім покриттям. Це потрібно для того, щоб дизайн тримався як можна довше.
Смужка вийшла! А разом з нею до нас прийшло літній настрій. Ось як просто ми наблизили теплі дні і відчуття теплих відпускних днів.
Автор: Ольга Ларсен
Джерело:
|
|
|
|
|
|
|