Нейл-арт, подовжуючий нігті
 Ви помічали, що деякі, досить вдалі ідеї для нейл-арту виглядають не кращим чином на нігтях. Прийоми, які використовують поперечні смуги або занадто великий малюнок, - візуально розширюють нігті, роблять їх плоскими і короткими.

Тому багато хто скептично ставляться до прикрашення на нігтях, не бачачи явних переваг. І часом, нігті, пофарбовані в хороший трендовий колір з сильним глянцем, виглядають більш ефектно, ніж манікюр, на який витрачено стільки зусиль і креативу!

Пропонуємо вам нескладний нейл-дизайн, який буде «працювати» на нігтях будь-якої форми. За рахунок вертикальних смуг і ефекту градієнтного переходу кольору нігті будуть виглядати більш довгастими і рівними. Найсвітліший відтінок імітує вертикальний відблиск, а самий темний колір зорово звужує нігті.

Кольорову гаму вибираєте самі. Головне, що знадобляться три кольори з однієї колірної «сім'ї» плюс білий лак з тонким пензликом.

Крок 1. Захистіть нігті базовим лаком для нігтів. Покрийте всі нігті самим темним лаком у два шари. Тут - насичений морський синій колір. Просушити.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Крок 2. Блакитним або бірюзовим лаком покрити центральну частину кожного нігтя, залишаючи темно-сині краю з боків. Спочатку - один штрих пензликом посередині, і два штрихи праворуч і ліворуч від центру. Блакитний лак просушити.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Крок 3. Тепер знадобиться світло-блакитний пастельний відтінок. Його треба нанести по центру нігтя. Ширина покриття - по ширині пензлика, не більше. З боків нігтьової пластини повинні бути видні попередні шари.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Крок 4. Візьміть білий лак для графіки. Його часто використовують для класичного французького манікюру. Як правило, він має тонку пензлик, якому дуже зручно робити «відблиск» у вигляді тонкого штриха по центру нігтя. Білий лак для графіки також хороший тим, що має кращу покривні здатність, на відміну від звичайного білого лаку, який не відразу дає рівне і непрозоре покриття.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Крок 5. Покрити нігті зверху захисним прозорим шаром, щоб вирівняти рельєф і посилити глянець.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Цей простий нейл-арт, дійсно, візуально подовжує нігті і створює ілюзію рівної форми.

 Нейл-арт, подовжуючий нігті


Якщо у вас є кілька лаків з однієї колірної гами - спробуйте цей прийом. Кольорові варіанти від сайту fundamentallyflawless.co.uk :

 Нейл-арт, подовжуючий нігті

Автор: Юлія Гнедина


 Експерт манікюру про літній догляді за нігтями
 Дізнайтеся все, що потрібно пам'ятати про догляд за нігтями і манікюр цього літа.

Наш експерт - Фефелова Світлана, керівник і ведучий викладач центру GranVie за програмами моделювання нігтів, неодноразовий володар Гран-Прі міжнародних і російських чемпіонатів, призер міжнародних конкурсів і чемпіонатів Росії.


Як доглядати за нігтями влітку
Штучні або натуральні, нігті повинні виглядати здоровими: нігтьова пластина ідеально рівна, гладка, кутикула без задирок. Тільки тоді руки виглядають доглянутими.

Влітку під впливом сонця і пилу шкіра рук часто пересихає, нігті починають розшаровуватися ... Щоб цього уникнути, рекомендується два рази на день користуватися маслом для кутикули. Бажано, щоб воно містило масло солодкого мигдалю, масло жожоба, вітамін Е. У преміум-сегменті з'явилися масла, що містять витяжку з паростків пшениці. Вона дуже корисна, зміцнює нігті і підтягує кутикулу. Манікюр довше залишається бездоганним.

Як правильно користуватися маслом? Два рази на день, вранці і ввечері, нанесіть трохи олії на підставу нігтя і масажними рухами втирайте в кутикулу. Робіть цю процедуру щодня, навіть якщо нігті покриті лаком. Під час догляду потрібно живити матриксного ложе і корінь нігтя. У цьому полягає не великий, але важливий секрет гарних доглянутих рук.

Морська вода корисна чи шкідлива?
Експерти б'юті-індустрії підкреслюють, що морська вода - справжнє джерело здоров'я для нігтів. Вона збагачує їх мінералами, робить міцними. У зимові місяці рекомендується робити ванночки з морською сіллю - як мінімум раз на тиждень, а під час відпустки насолоджуйтеся купаннями.

Але потрібно пам'ятати про обережність. Часто можна спостерігати, як на пляжі дівчата фарбують нігті лаком. Цього робити категорично не можна! Намагаючись поєднати приємне з корисним, можна нашкодити своєму здоров'ю. Для нігтів лак є потужним захисним бар'єром, але якщо спробувати «запечатати» лаком користь, отриману під час купання, можна повернутися додому і виявити під красивим покриттям жахливу зелену цвіль.

 Експерт манікюру про літній догляді за нігтями


Справа в тому, що нігті, як і шкіра, вбирають вологу і випаровують її, але значно повільніше. Нанесений після купання лак герметично закриває поверхню нігтя і тим самим створюються ідеальні умови для розмноження синьогнійної палички. Якщо цвіль виявлена ​​в початковому періоді, коли вона тільки на поверхні, майстер легко з нею впорається. Тільки доведеться ходити без лаку і із зеленою «красою» на нігтях. У запущених випадках лікувати її досить важко. Якщо ви виявили у себе щось схоже, обов'язково зверніться до фахівця.

Як захистити нігті від сонця?
Сонце і море, коли вони по-окремо, корисні для нашого організму. Але разом вони стають потужним фактором ризику. Шкіру ми захищаємо за допомогою спеціальних кремів, а як зберегти манікюр?

 Експерт манікюру про літній догляді за нігтями
 Перш за все, влітку рекомендується використовувати покриття із захистом від УФ-променів. Американська компанія INM випустила новинку, покриття Total Eclipse, яке захищає нігті від шкідливого сонячного випромінювання. Разом з цим покриттям світлий лак не пожовтіє під сонцем, і ваш образ завжди буде викликати захоплення.

А щоб нігті не висихали і не ставали ламкими, перед походом на пляж нанесіть на них масло для кутикули. Цього догляду буде достатньо. Нігтьове ложе отримає харчування, а ваш улюблений лак - хороший захист.

Зволоження нігтів і шкіри рук
Для екстремального зволоження нігтів і шкіри рук зробіть вершковий манікюр. Будь жирні вершки збийте міксером, наносите на руки, а зверху надіньте спеціальні рукавички для манікюру (або можна скористатися звичайними пакетами для сніданків). Тримайте маску 10 хвилин, а після приберіть надлишки серветкою.

Якщо шкіра рук дуже суха, робіть маски з мінеральною водою. Можна використовувати будь-яку мінералку, але найкращий ефект досягається за допомогою термальної води. Звичайна вода сушить шкіру, а термальна навпаки, затримує вологу. Тому багато види манікюру робляться саме з нею.

Плюси нарощених нігтів в літній період
Гелеве або акрилове покриття ефективно приховує всі недоліки натуральних нігтів. Руки моментально виглядають доглянутими, і ви впевнені в своїй привабливості.

Навколо штучних нігтів існує багато міфів. Але всі можливі мінуси з'являються, тільки якщо майстер не володіє потрібним професіоналізмом і працює на неякісних матеріалах. В іншому нарощені нігті дозволяють швидко створити гарний манікюр, що підкреслює вишуканість вашого образу.

Вибираючи покриття, слід пам'ятати про деякі правила.

- По-перше, довжина вільного краю не повинна перевищувати довжини натурального нігтьового ложа. Якщо ви зробите нігті дуже довгими, знадобиться час, щоб ви звикли до цієї довжини, скоординували свої рухи. Ніготь може чіплятися за клавіатуру, можна врізатися в поверхню столу або навіть в стіну (наприклад, вимикаючи електроприлад з розетки). При сильному ударі травма може бути дуже серйозною, тому в прагненні до краси не потрібно фанатизму.

- По-друге, важливо вчасно робити корекцію. За цим треба уважно стежити, інакше нігті обламуються, травмуючи натуральний ніготь. Та й відновлення манікюру буде коштувати дорожче, ніж планове відвідування фахівців.

Під час відпустки нарощені нігті чудово витримують всі навантаження, захищають руки від иссушающего впливу морської води і сонця. Тільки не забудьте перед відпусткою зробити корекцію. Якщо під час канікул ніготь зламався, відвідайте салон.

Самостійний ремонт може призвести до інфікування синьогнійною паличкою, поширеною інфекцією, пов'язаної з морським відпочинком.

Як полагодити нарощені ніготь
Вам не пощастило, і під час відпустки ви зламали ніготь, а то й кілька? Хто ж знав, що катання на яхті, дослідження коралів або подорож до гірського водоспаду може бути таким травматичним. Швидко впоратися з проблемою допоможуть декілька порад.

Якщо у вас акрилове або гелеве покриття, при поломці нігтя зверніться до професіонала. Не можна відкладати час корекції, особливо в той час, коли ви знаходитесь в умовах незвичного клімату.

Самостійно виправити становище можна, захопивши з собою у відпустку весь арсенал високоякісних засобів: дезінфікуючий, знежирюючий, а також герметичне покриття. Всі ці компоненти необхідні для безпечного відновлення манікюру. Інакше можна створити умови для розвитку інфекцій, у тому числі синьогнійної палички, яка проявляється у вигляді зеленуватою цвілі.

Гарний манікюр у відпустці
Щоб у відпустці відчувати себе впевнено і бути самою чарівною дівчиною на пляжі, перед від'їздом потрібно обов'язково відвідати салон краси і зробити професійний манікюр і педикюр. Літній одяг робить акцент на нашому тілі, і оголені руки і ноги опиняються в центрі уваги. Салонний манікюр завдяки професійним засобам тримається довго - до двох тижнів, не втрачаючи своєї привабливості.

Але якщо раптом трапилася несподіванка і терміново потрібно оновити красу, дістаньте з косметички заздалегідь куплені препарати для домашнього догляду. Їх легко можна купити в магазинах для фахівців. Такі засоби - підтримуючі, вони не замінять салонних процедур, але допоможуть зберегти отриманий ефект. Адже під час відпустки доглянуті руки і спокусливі прекрасні ступні - головна прикраса жінки.

У подорожі вам знадобляться улюблений лак і верхнє покриття, яке додасть блиск. Його також можна використовувати і як базу, сучасні засоби завдяки новим формулами часто поєднують в собі кілька функцій: база, верхнє покриття та сушка можуть уміщатися в одному флаконі. Денний і нічний крем для рук, масло для кутикули обов'язково повинні зайняти своє місце у вашій косметичці. Це самий звичайний догляд, який при регулярному використанні дає приголомшливі результати.

Як визначити якість лаку для нігтів?
Не завжди виходить спробувати лак до покупки. Але про якість лаку розповість його складу. Якщо в описі зустрічаються такі компоненти як формальдегід або ацетон, ставте флакон назад на полицю. Виробники якісних лаків кілька років тому ухвалили рішення виключити ці інгредієнти з формул своїх продуктів і замінити їх на інші, більш натуральні.

Справа в тому, що формальдегід, з одного боку, дозволяє покриттю висихати швидше, робить колір більш стійким, а ціну низькою. Але це отруйна речовина, і ніхто не відміняв ефект пролонгованої контакту з отрутою.

Шукайте на упаковці згадка нітроцелюлози, якісного пігменту, який входить до складу правильних лаків. Ці продукти складніше в нанесенні і досить довго сохнуть, зате натуральні і не шкодять здоров'ю.

Також важливий фактор - наявність сертифіката відповідності. Обов'язкова сертифікація зараз скасована, але поважають себе компанії проходять її добровільно.

Щоб захистити нігті від фарбувальних пігментів, обов'язково користуйтеся базою під манікюр. Вона як двосторонній скотч, кріпить колір до нігтьової пластинки і в той же час оберігає її від агресивних складових лаку. Сушка, або верхнє покриття, продовжать красу манікюру. Всі три компоненти повинні бути однієї фірми-виробника. У кожної компанії свої формули, і склад продуктів різний. Тому бажано користуватися однією серією, інакше лак може нерівно лягати чи погано триматися.

Як позбутися від пожовтіння нігтів?
Пожовтіння нігтів - це наслідок використання неякісних лаків, особливо коли покриття наноситься не на базу, а безпосередньо на нігтьову пластину. З'являється з часом жовтизна - це реакція жирової плівки, яка захищає ніготь.

Щоб повернути природний ніжно-рожевий колір, потрібно м'яко зняти верхній шар за допомогою професійної поліруючої пилки. Допоможе також ванночка з соку лимона, тільки тримати в ній пальці потрібно недовго, фруктові кислоти досить агресивні.

Щоб нігті не деформувалися, візьміть собі за правило завжди наносити базове покриття.

Звідки беруться білі плями на нігтях
Білі цятки, які часом виникають на нігтях - це результат мікро-травми або симптом нестачі вітамінів, особливо цинку, який бере активну участь у формуванні нігтя.

Клітини нігтьової пластинки під час зародження - білі круглі і непрозорі. Під час свого росту і розвитку вони стають плоскими і прозорими. Травмувати клітини можна, защемивши підставу нігтя - його корінь. З ростом пластини біла плямочка рухається до краю нігтя і потім йде зовсім.

Для сильних здорових нігтів рекомендується приймати спеціальні вітамінні комплекси і вживати достатньо білка, який є «цементом» для всіх інших компонентів. При нестачі білкової їжі (не важливо, рослинного або тваринного походження), нігті стають слабкими і легко ламаються.

Догляд за нігтями під час вагітності
 Експерт манікюру про літній догляді за нігтями
 Майбутні мами приділяють підвищену увагу своєму здоров'ю і здоров'ю майбутнього малюка і часто відмовляються користуватися косметикою або перестають робити манікюр, мотивуючи це рішення «відмовою від хімії». Фахівці кажуть: «Зберігайте гармонію, не захоплюйтеся екстремальними ідеями. Емоційний фон також важливий для здоров'я, як вітаміни і правильне харчування ».

Під час вагітності всі рекомендації носять індивідуальний характер. Якщо ви відчуваєте себе добре, приймаєте призначені лікарем вітаміни, і у вас немає алергії на декоративні лаки, ніщо не заважає вам робити гарний манікюр. Під час вагітності можна робити і дизайн нігтів.

Можливо, доведеться змінити звичне покриття, але здоров'ю салонний догляд не шкодить, а навіть допоможе вам підтримувати себе у формі, зберігати прекрасний настрій і відчувати себе красивою.