Манікюр для перфекціоністок
 Ви з тих, хто не може бачити будь-які неточності або недосконалості в манікюрі? Для вас нігтики повинні бути «один-до-одного», і ніяких ляпок, задирок, розмазаних країв? Тоді цей урок для вас.

1. ВИБИРАЄМО ФОРМУ НІГТІВ
Існує 5 основних різновидів: загострені, квадратні, овальні, круглі і гострі (ще їх називають «Стилет», як шпильки у туфельок). Зовсім недавно цих форм було всього дві, жінки робили собі круглі або овальні нігті. Але зараз квадратні нігті періодично витісняють все закруглені форми, а останнім часом нова тенденція - гострі та загострені нігтики.

При цьому гострі нігті - це найчастіше штучні, для натуральних нігтів такої форми домогтися дуже складно, потрібні неймовірно міцні і дуже довгі нігті. Якщо нігті слабкі, то найкраще їм надати квадратну форму.

 Манікюр для перфекціоністок


На подіумі моделі найчастіше ходять з овальними нігтями. І в сезонах 2012 року, швидше за все, овальні нігті - це знову тренд.

2. Формуємо НІГТІ
 Манікюр для перфекціоністок
   Найлегше це зробити з темним покриттям на нігтях. Тоді найлегше побачити реальні обриси. Якщо робити форму з оголеними нігтями, то, як правило, виходить дуже багато помилок: відсутність симетрії, криві лінії, що не однакова довжина і т.д.

Спробуйте взагалі відмовитися від ножиць. З ними вас чекають занадто короткі нігті, дуже гострі краї, які можуть травмувати шкіру і псувати одяг.

Замість ножиць - пилочка і дерев'яна паличка для відсунення кутикули. Пилочку купите скляну, на даний момент це найнадійніший матеріал, і органічний до того ж.

 Манікюр для перфекціоністок
 Головне - щоб форма нігтя була симетрична. Для цього подумки поділіть ніготь віссю симетрії, і намагайтеся повторювати обриси в дзеркальному відображенні. Слідкуйте і за тим, щоб всі нігті були приблизно однакової довжини. Це основні помилки, яких слід уникати новачкам.

3. Наносити лак для нігтів
Здавалося б, що може бути простіше! Але одна з гуру манікюру - блогер Мішель з Недерланд (lacquerized.com) розробила цілу інструкцію. Познайомимося з нею. Чи думали ви, що така інструкція може складатися з 10 (!) Кроків! Перед початком роботу переконайтеся, що у вас хороше освітлення і всі інструменти під рукою.

1. Начините з чистого нігтя, переконайтеся, що поверхня нігтя без масла, знежирити можна рідиною для зняття лаку.
2. Нанесіть шар бази. Це запобігає від фарбування нігтя, від жовтизни нігтів, а також додатково вирівнює ніготь від подряпин. Дайте добре просохнути базового покриттю.
3. Приступаємо до кольоровому лаку. Починаємо із центру нігтя, майже біля основи, трохи вище кутикули.
4. Обережно натисніть на пензлик, щоб покриття дійшло до кутикули.
5. Проведіть пензликом мазок по центру нігтя, прямо до краю.

 Манікюр для перфекціоністок


6. Поверніться до основи нігтя, повторіть дугу кутикули на початку мазка.
7. Завершіть мазок у краю нігтя.
8. Повторіть крок 6, але з іншого боку нігтя.
9. Повторіть крок 7, але з іншого боку нігтя.
10. При необхідності нанесіть 2 або 3 шари кольорового лаку, а завершите верхнім покриттям або так званої «швидкої сушінням».

 Манікюр для перфекціоністок


4. ИДЕАЛЬНО РІВНЕ
А тепер справжня знахідка для перфекціоністок. Ідеальний край лакового покриття у кутикули виходить далеко не завжди, і навіть у профі бувають «заїзди» за край нігтя, нерівні краї покриття. Що робити? Хтось користується ватяними паличками. Але вони можуть залишати сліди, ворсинки прилипають до лаку, все це не зовсім ідеальне рішення. Ось що будемо робити.

 Манікюр для перфекціоністок
 Знайдіть рівну тонку пензлик, в міру м'яку, не жорсткий. Змочіть її в чистому ацетоні або рідини для зняття лаку. Ацетон більше сушить кутикулу і шкіру рук, тому уважніше з його використанням. Пензлик повинна бути змочена, з неї не повинна капати рідина.

 Манікюр для перфекціоністок
 Обрисуйте пензликом криву лінію по кутикулі. Обов'язково після кожного штриха витирайте кисть серветкою, щоб залишки лаку не потрапили на наступну кутикулу.

Якщо ви акуратно завдали лак, то процес очищення не займе багато часу. Чим менш акуратно ви працювали, тим довше вам доведеться підправляти неточності, бо лак іноді занадто «в'їдається» в шкіру.

Завершуємо зволоженням. Коли все висохло, нанесіть на кутикули зволожуючий крем або спеціальне масло для кутикули.
Автор: Ольга Ларсен


 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)
 Добре, коли вмієш малювати, а фантазія б'є ключем. Але якщо поки ні того, ні іншого не виходить, це не означає, що нейл-дизайн - не ваше захоплення. Пропонуємо просте рішення. Це щось середнє між аплікацією та інкрустацією. А в результаті - оригінальні та креативні нігті.

Нижче - кілька цікавих ідей, що можна використовувати в якості матеріалів.

ІДЕЯ 1. Аплікація фольгою
Напевно, ви теж про це думали. Як би пристосувати золоту чи срібну фольгу на нігті. Адже це зовсім інше, ніж лак-металік, інша текстура, ідеальна поверхня. Правда? Так давайте спробуємо.

Крок 1.   Підберіть колірну гамму. Можна контрастну пару (наприклад, смарагд + золото, чорний + золото), можна - на зближених тонах (пастель + срібло, бронза + золото). Покрийте нігті першим шаром кольорового лаку для нігтів.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 2.   Другий шар лаку наносите не відразу на всі нігті, а парами або трійками. Потрібно, щоб лак не підсох до того, як ви будете робити аплікацію. Заздалегідь нарізані шматочки фольги легко лягають на НЕ підсохлий лак, і будуть відмінно триматися. Найлегше користуватися ватними паличками для того, щоб прикладати фольгу до нігтів. Перед цим ватяну паличку потрібно трохи змочити, щоб фольга приставала до неї. Пінцет рве фольгу, їм складно добитися ідеально розгладженою фольги на нігтях.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Порада:   чим дрібніше деталі з фольги, тим легше їх покласти рівно. Для великих площин з фольги потрібно певна вправність.

Крок 3.   Вільний край фольги приберіть пилочкою для нігтів. Нанесіть зверху верхнє покриття. Хоча дизайн буде триматися і без нього. Але верхнє покриття допоможе нігтям довше зберегти кольоровий лак і аплікацію на ньому.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)



ІДЕЯ 2. Аплікація нитками
Не вмієте малювати рівні і тонкі лінії? Не біда! Адже є звичайна котушка ниток. Ось як будемо діяти.

Крок 1.   Нам потрібні лаки трьох відтінків, плюс прозорий лак, щипчики, котушка чорних ниток, ватяні палички. На чисті нігті нанесіть два шари фонового лаку для нігтів. Тут - білий.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 2.   Наносимо прозорий лак для нігтів. Якщо лак дуже швидкосохнучий, то наносите не на всі пальці відразу, а на 1-2, потім продовжуйте на інші. Поки покриття не висохло, викладаємо ниткою будь-який малюнок - по прямій або по кривій лінії. Можна викласти петлями або невеликий спіраллю. Кінці ниток поки не отстрігалі.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 3.   Зверху нанесіть ще один шар прозорого покриття. І тільки, коли воно висохне, відріжте кінці ниток.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 4.   Можна залишити і так. Але можна і завершити ідею, обігравши нитка як частина рослинного візерунка. Додайте «точки» з кольорових листочків і знову покрийте нігті прозорим зміцнюючим лаком.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)



ІДЕЯ 3. Аплікація-гербарій
А ось ще одна дотепна ідея з аплікацією. Навіть живі дрібні квіточки і листочки можуть стати матеріалом для аплікації. А спосіб все той же - використовуємо лак як клей, а потім закріплюємо свою творчість верхнім покриттям.

Крок 1.   Приготуйте дрібні листочки, пінцет, ножиці і прозорий лак для нігтів.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 2.   На чисті нігті нанесіть шар прозорого лаку. Поки шар не висох, пінцетом прикладіть до нігтя листок. Якщо ваше покриття занадто швидко сохне, робіть кожен ніготь окремо, а не відразу на всю руку.

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Крок 3.   Покрийте ніготь одним або двома шарами прозорого лаку, щоб закріпити аплікацію зверху і продовжити їй життя. Готово!

 Аплікація як нейл-арт (+ покрокові фото)


Як ви думаєте, що ще можна використовувати як матеріал для аплікації на нігтях? Поділіться своїми думками в коментарях до статті!

Фото: The Beauty Department, clossette.com
Автор: Ольга Ларсен