Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»
 Nail-арт - невід'ємна частина образу стильної леді. Компанія ОлеХаус пропонує прикрасити Ваші нігтики ніжними і яскравими фарбами. Білий Cream Puff # 108 і рожевий Gotcha # 116 з палітри Vinylux піднімуть Вам настрій і налаштують на позитивний лад. Цей легкий і грайливий дизайн відмінно підійде як для відпочинку, так і для повсякденності.

Майстер-клас «Грайливий настрій»

Крок 1

Для початку підготуємо нігті. Запилюють їх, надаючи необхідну форму.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


Крок 2

Обробляємо нігтьову пластину препаратом Scrub Fresh від CND. Він зніме жирову плівку і видалить зайву вологу. Це необхідно для кращого зчеплення лаку з кератином нігтя.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


Крок 3

Білий колір актуальний в будь-якому сезоні, він навіває відчуття легкості і безтурботності. Тому за основу беремо відтінок Cream Puff # 108. Наносимо його у два шари.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


Крок 4

Грайливості благородному білому відтінку додасть яскравий рожевий колір Gotcha # 116. Наносимо лак незвичайним способом: беремо пожмаканий целофановий пакет і мачає в лак, попередньо нанесений на палітру. Після цього наносимо його на підсохнуло біле покриття.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


Крок 5

При роботі Ви можете забруднити кутикулу лаком. За допомогою коригуючого олівця подчищаем огріхи і стираємо залишки лаку з шкіри.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


Крок 6

Щоб «Грайливий настрій» збереглося на цілий тиждень скористайтеся верхнім покриттям VINYLUX від CND. Воно висушить лак всього за 10 хвилин, і манікюр буде радувати Вас сім днів. Адже інноваційна технологія від CND захистить від тріщин і сколів на лаку.

 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»


 Майстер-клас: манікюр «Грайливий настрій»



 Влітку - особливу увагу педикюру
 За вікном уже більше 25 градусів, і ми починаємо сезон найкрасивіших босоніжок і сандаль. А для того, щоб не хвилюватися з приводу зовнішнього вигляду ніг, одного трендового відтінку лаку для нігтів не достатньо.

Влітку потрібно надавати трохи більше уваги ногам. Відомий факт, що за зимовий період багато жінок навіть не заморочуються з приводу зайвої рослинності на ногах, а що вже говорити про педикюр!

Але тільки це не означає, що всі свій дорогоцінний вільний час тепер будемо присвячувати ногам. Як завжди, MyCharm за прості та ефективні секрети краси.

Позбавляємося від сухості ніг і потрісканих п'ят
Пропоную хорошу домашню засіб. Вам буде потрібно всього лише два інгредієнта: кава і оливкове масло. Змішайте півсклянки меленої кави з однією столовою ложкою оливкової олії. Вийде густа паста. Можна додати краплю ефірного масла м'яти, це освіжить, позбавить від пітливості ніг.

 Влітку - особливу увагу педикюру
   Нанесіть на ноги круговими масажними рухами, у напрямку знизу вгору. Особливу увагу приділіть масажу п'ят і кісточок. Після масажу змийте ноги, висушіть рушником і намажте товстим шаром зволожуючого крему.

Зволоження
Запобіжить подальшому появу сухості і тріщин гарне зволоження шкіри ніг. Можна використовувати лосьйони або масла. Але є один секрет: лосьйон потрібно попередньо нагріти. Наприклад, в мікрохвильовій печі (5-10 секунд) або на водяній бані. Потім наносити на ноги. Цей прийом заспокоює нервову систему, пом'якшує шкіру перед подальшим педикюром і розм'якшує кутикулу.

 Влітку - особливу увагу педикюру
 Можна зробити інтенсивний лосьйон для зволоження п'ят і кісточок самій: додайте в лосьйон або молочко для тіла три столові ложки вершкового масла, нагрійте і змастіть сухі ділянки ніг. Для особливого зволожуючого ефекту на ніч надягайте на змащені в лосьоне ноги бавовняні шкарпетки (хоча б раз на тиждень).

 Влітку - особливу увагу педикюру
 Обробка кутикул
Коли професіоналів запитують, які найбільші помилки роблять жінки при домашньому педикюрі і манікюрі, то вони відповідають завжди одне і те ж: «занадто багато м'яса». Звучить грубо, але це означає, що ми занадто багато відрізаємо шкіри і нігтів. Відкладіть щипчики і ножиці, користуйтеся дерев'яною паличкою для відсунення кутикули і пилочкою для коригування довжини нігтів. Якщо ж користуєтеся ножицями і щипцями, то щоб уникнути ламкості нігтів робіть це на мокрі нігті. Шкіра перед цим теж повинна бути пом'якшена, тоді не буде ніяких ран і порізів.

Стійкий педикюр
Існує декілька простих правил, які допомагають мати стійкий педикюр. Головний секрет - зволоження. Відкрите взуття погіршує сухість ніг, оскільки на ноги потрапляє пил і бруд. Бруд і сухість змушують лак швидше тріскатися, суха кутикула також впливає на стійкість лакового покриття не в кращу сторону. Тому зволоження повинно бути щоденним. Застосовуйте зволожуючий крем на ноги після кожного походу в душ, це захистить і від щоденних ушкоджень.

Другий секрет - знежирення нігтьової платини перед нанесенням лаку для нігтів. Для цього використовуйте рідину для зняття лаку, вона зніме масла з нігтя.

Зволожуючий лосьйон з сильним отшелушивающим дією додасть шкірі ніг м'якості, не забувайте його використовувати і для колін.

Кожні 3-4 дні повторно наносите на нігті захисний верхній шар лаку.

Якщо носите відкрите взуття - можна наносити на кутикулу додатковий шар масла, це і захистить її, і зробить зовнішній лакового покриття більш яскравим і блискучим.

 Влітку - особливу увагу педикюру
 Які відтінки вибрати для літа?
Це саме розкішне пору року для ніг. І якщо ви доглядаєте за ногами, то не бійтеся привернути до них увагу, не соромтеся яскравих відтінків лаків для нігтів. Актуальними в цьому сезоні є коралові і помаранчеві лаки. Підкреслити гарну засмагу допоможе білий лак для нігтів. Жінкам з блідою шкірою не рекомендуються відтінки nude для педикюру, краще вибрати м'які рожеві кольори.
Автор: Василина Кузіна


 Це фініш!
 Напевно, ви здогадалися, мова піде про верхніх покриттях для манікюру, або «фінішах». Чи все ви знаєте про них? Чи користуєтеся всіма перевагами, які вони дають?

Ще зовсім недавно багато нехтували таким продуктом як верхнє покриття. «Досить того, що я покриваю ніготь двома або трьома шарами хорошого лаку для нігтів», - так і зараз думають багато хто. Проте можу вас засмутити. Тому що ви себе багато позбавляєте, якщо не звертаєте увагу на «фінішне» покриття для манікюру.

Чи знаєте ви, що це не просто прозорий лак, який робить манікюр стійкішим? Від фактури цього маленького флакончика може залежати стиль манікюру в цілому. Наприклад, «фініш» може зробити ваші нігті матовими, глянсовими, замшевими, кремовими або виблискуючими. Так, так, таке сучасне різноманіття верхніх покриттів. Нам не завадить невеликий гід по «фінішу» .

1. Кремовий.
Це одні з найпопулярніших «фінішів». У першу чергу тому, що забезпечують найбільш чистий колір основного лаку, а також прекрасно лягають на будь-яке покриття, забезпечують хороше зчеплення з лаком для нігтів. Однак кремові «фінішер» відрізняються від полиролей. Після них нігті не будуть виблискувати, але кремове верхнє покриття робить поверхню нігтя ідеально гладкою, нівелює будь-які нерівності, як би обволікає нігтьову пластину. Звичайно, на словах пояснити фактуру дуже складно. Але якщо ви спробуєте і купите різні фінішні покриття, то ви відразу уловите різницю між ними, і у вас відразу з'являться улюблені текстури.

 Це фініш!


Для тих, хто часто міняє колір нігтів, кремове покриття підійде найкраще.

2. Матовий.
Такі покриття увійшли в моду рік-півтора тому. І стали дуже популярними. Хоча до них треба звикнути. Вони дають нігтям незвичайний вигляд, але трендовий. Зараз багато брендів виробляють не тільки матові верхні покриття, а й широкі палітри матових кольорових лаків. З власного досвіду можу сказати, що матові лаки більш примхливі у застосуванні. Їх слід застосовувати з особливою майстерністю, складно з першого разу добитися ідеально рівного покриття, часто видно сліди від пензлика. Тому матове верхнє покриття - це вихід. Воно перетворить будь лак з глянсового в матовий, а якість покриття буде набагато краще.

 Це фініш!


Обов'язково купите такий фінішер, якщо вважаєте себе дівчиною модною і сучасною.

3. Гліттер, або блиск.
Актуально нагадати про це покритті в переддень свят. Оскільки робить він будь нігті ошатними і вишуканими. У Гліттеру присутні блискітки, іноді тільки одного кольору, а іноді декількох. Це створює якусь тривимірність. Я б сказала, що гліттер на сьогоднішній день - штучка маст-хев для будь-якої дівчини. Адже з його допомогою можна дуже легко трансформувати образ з повсякденного в вечірній.

 Це фініш!


Гліттер можна використовувати і поверх кольорового лаку, і поверх базового (безбарвного) покриття.

4. Замша.
В принципі, це матове покриття, про який ми говорили вище. Тільки в замшевих фінішер присутній ефект мерехтіння. У «замші» є ще один плюс - вона простіше в нанесенні, лягає рівніше, ніж матове покриття. До того ж, за рахунок мерехтіння створює в цілому більш багатий відтінок нігтів.

 Це фініш!


У бренда OPI є ціла лінійка замшевих лаків, створена ще в 2009 році.

5. Глянець.
Глянсове фінішне покриття, мабуть, нарівні з кремовим, є одним з найпопулярніших. Це завжди виглядає дуже красиво. А якщо верхнє покриття ще має невеликий подтон, то ефект на нігтях може вийти досить цікавим.

 Це фініш!


Глянсове покриття додасть яскравості будь-якого відтінку.


 Це фініш!
 Трохи практики
Загалом, поради щодо застосування верхнього покриття мінімальні і багато їх знають. Але все ж повторю.
- Працюйте з фінішним покриттям тільки поверх висохлого попереднього шару лаку.
- Якщо використовуєте матові покриття, то тримайте нігті подалі від крему для рук. Матовий ефект просто зникає. Готувати або працювати по будинку з таким покриттям теж не раджу, будь-який контакт з жирною фактурою руйнує чистий матовий ефект.
- Вади, сколи, потертості більш помітні на матових покриттях. Підправляти або реставрувати матові лаки дуже складно, краще відразу переробляти ніготь.

Ідея!
Залишилося поділитися тим, які цікаві ходи можуть народитися в нейл-дизайні, якщо ви використовуєте різні фінішні лаки.

Французький манікюр тепер може мати ще одне нове прочитання. Різницю матовою і глянсовою поверхні можна обіграти і в «місячному» манікюрі.

 Це фініш!


Будь-яку графіку можна зробити за рахунок поєднання глянцю і матового покриття.

 Це фініш!


Дуже цікавий ефект може вийти, якщо гліттер зверху покрити матовим фінішером.

 Це фініш!

Автор: Ольга Ларсен