Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)
 Денім завжди актуальне. Це можуть бути класичні 501-е джинси, куртка, довга хіпова спідниця або завзяте міні, туфлі і кросівки в денім. Джинсові аксесуари також виглядають досить свіжо і симпатично. А як щодо «джинсових» нігтів?

Для виконання першого варіанту дизайну нігтів під джинсу вам знадобиться не тільки звичні база, сушка і кольоровий лак. Потрібна біла акрилова фарба. Можете поекспериментувати і з іншими покривними художніми фарбами - темперою, наприклад, або навіть масляної. Підійде і будь інтер'єрна фарба, густа.

Крок 1.   Наносимо прозору, зміцнюючу нігті базу. Потім - два шари синього лаку для нігтів відтінку індиго або сіро-синього. Чим ближче колір буде до натуральної джинсі, тим реалістичніше буде виглядати ідея джинсових нігтів. Сині джинсові відтінки лаків були на піку моді зовсім недавно (залишаються актуальними і зараз), тому знайти відповідний відтінок не складе труднощів, більшість брендів мають у своїй лінії лаків такі відтінки.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 2.   Беремо стару і жорстку щетинну пензлик і білу фарбу. Пензлем з невеликою кількістю фарби робимо ось таке покриття в напрямку від основи нігтя до краю. Не беріть фарби багато, перед нанесенням витріть кисть серветкою, щоб створити ефект малювання сухим пензлем. Після закріпіть отриманий шар прозорим верхнім покриттям. Бо далі ми будемо робити ще один шар акриловою фарбою, і вони не повинні перемішатися один з одним.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 3.   Тепер у такий спосіб фарбуємо на нігтях шар сухої пензлем в горизонтальному напрямку. Щоб створити ефект потертій джинси, візьміть на спонж (губку) трохи синього фонового лаку і в деяких місцях доторкніться до нігтям, щоб трохи «затерти» білу фарбу.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 4.   Якщо є матове верхнє покриття - то найкраще покрити нігті ім. Якщо ні - то будь верхнє прозоре покриття. Далі - намалюємо «сходинку» і «заклепки». Можна зробити скромний дизайн по периметру нігтів, можна і щось більш яскраве - наприклад, а-ля кишені або планки з гудзиками. Для малювання «строчки» буде потрібно білий лак для нігтів і тонкий пензлик. «Кнопки» виконані з блискіток або стразиків.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Фото: 10blankcanvases.com

Другий варіант нігтів під джинсу
Це більш простий спосіб, але і не такий реалістичний. Буде потрібно два відтінки лаків: темно-синій і яскраво-блакитний.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 1.   Нанесіть два шари блакитного лаку для нігтів.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 2.   Зверху нанесіть шар темно-синього лаку. Не хвилюйтеся, якщо нижній шар буде просвічувати або подекуди буде виступати з-під країв, це зараз неважливо.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Крок 3.   Беремо ватяну кульку і рідина для зняття лаку. Делікатно прикладаємо вату, змочену в рідині для видалення лаку, до нігтів. Хаотично, в різних місцях і напрямках. Поки не вийде ефект, коли попередній блакитний шар починає просвічуватися. Отримуємо ефект «варенки».

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Залишається прибрати бруд і змащений лак (як це зробити, читайте тут & gt; & gt; & gt;), і отримуємо швидкий і неординарний нейл-дизайн.

 Джинсові нігті (два прості способи з покроковими фото)


Фото: thisfashionismine.blogspot.com
Автор: Ольга Ларсен


 Нігті на удачу
 Ви вже чули про нейл-арт по фен-шуй? Він приносить удачу, здоров'я, блогоденствіе ... Є нові ідеї, як його зробити, одна з яких підказана зіркою Кейті Перрі.

Що таке манікюр з фен-шуй. Такий манікюр ввела в моду майстер з Австралії Христина Фітцжеральд, при розробці його вона грунтувалася на законах цього давньокитайського навчання. Згідно з фен-шуй, кожному пальцю руки відповідає певна планета. Планети відповідають за різні аспекти нашого життя. Так, середній палець на правій руці - це Сатурн - відповідає за кар'єру, заробітки. Безіменний - Сонце - це удачі в особистому житті, родині і здоров'я ...

Хочете привернути до себе удачу в потрібних сферах? Виділіть кольором відповідні пальці. Христина Фітцжеральд запропонувала виділяти середній і безіменний пальці на правій руці, щоб стати більш успішною в кар'єрі і любові.

 Нігті на удачу


До речі, якщо ви стежите за проходить зараз в Лондоні Олімпіадою, то могли бачити на деяких спортсменках такий манікюр. Наприклад, наша бадмінтоністка Анастасія Прокопенко робила на гру собі такі нігті. У неї було поєднання яскравого оранжу і фуксії - дуже красиво!

Ідея від Кейті Перрі
Відома своєю яскравою зовнішністю і увагою до макіяжу зірка теж вирішила залучити удачу за допомогою манікюру і вчення фен-шуй. На обкладинці нового номера Elle (американська версія, випуск - вересень 2012) співачка продемонструвала нігті з дизайном «Інь-Янь», у вигляді одного з символів, яким керується вчення фен-шуй. Знак означає єдність жіночого і чоловічого начал.

 Нігті на удачу


Давайте теж зробимо такий дизайн і перевіримо, приверне він у наше життя успіхи. Потрібно:
- Лак білого кольору
- Лак чорного кольору
- Інструмент для малювання точок
- Верхнє захисне покриття

Крок 1. Починаємо з білого лаку. Фарбуємо повністю всі нігті двома шарами білого лаку для нігтів.

 Нігті на удачу


Крок 2.   Беремо чорний лак, краще з тонким пензликом. Малюємо діагональ, але не по прямій, а криву. Заповнюємо чорним лаком частина нігтя, ближче до основи нігтя. Якщо трохи зайдете за край нігтя - не переживайте, після можна все поправити. Головне - зробити плавну криву, що розділяє ніготь на чорне і біле.

 Нігті на удачу


Крок 3.   Використовуючи тонку пензлик або спеціальний інструмент для малювання точок (це така спиця з кулькою на кінці) нанесіть білу крапку на чорному тлі, і чорну - на білому. Важливо, щоб точки були хоча б приблизно рівного розміру, щоб читався малюнок. Для цього і потрібен спеціальний інструмент. До речі, його можна замінити шпилькою з кулькою на кінці.

 Нігті на удачу


Нанесіть верхнє покриття, видаліть лак з кутикули (тут є слушні поради & gt; & gt; & gt;). Удача вже в дорозі!

 Нігті на удачу

Автор: Ольга Ларсен