Авангардний нейл-арт
 Ви любите авангардну живопис? Можете нанести на нігті схожий дизайн. І вам буде потрібно всього три відтінки лаку для нігтів.

Головний прийом - так званий «мармур». Детальніше про метод тут & gt; & gt; & gt ;.

Але якщо в класичному варіанті «мармур» робиться відразу з декількох відтінків, то в нашому сьогоднішньому нейл-дизайні ми будемо нашаровувати один на одного «мармурові» шари, домагаючись таким чином ефекту авангардного живопису.

Для нейл-арту потрібно:
- Три відтінки лаку для нігтів
- Вода і ємність для води (піала)
- лак для волосся
- Захисний прозорий лак для нігтів
- Ватяні палички і рідина для зняття лаку, щоб очистити шкіру навколо нігтів

Крок 1. Спочатку покрийте нігті базовим покриттям, що захищає нігті. Потім нанесіть шар лаку, який буде виконувати роль фону, тут - золотий.

 Авангардний нейл-арт


Крок 2. Заповніть невелику ємність водою (можна пластиковий стаканчик або невелику піалу). Додати на поверхню води 3-4 краплі лаку для нігтів відтінку хакі.

 Авангардний нейл-арт


Крок 3. Далі - бризніть на поверхню води лаком для волосся (1 або 2 рази). Діяти треба швидко, тоді вийдуть ось такі розводи на воді:

 Авангардний нейл-арт


Крок 4. Занурте ніготь в воду таким чином, щоб розводи перейшли з поверхні води на нігтьову пластину. Просушіть ніготь. Що потрапив лак на шкіру навколо нігтя очистіть зубочисткою або ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку.

 Авангардний нейл-арт


Крок 5. Візьміть лак темно-фіолетового кольору і повторіть з ним кроки 2, 3 і 4.

 Авангардний нейл-арт


Крок 6. Очистіть шкіру навколо нігтів. Скористайтеся порадами з цього майстер-класу & gt; & gt; & gt; & gt ;. Покрийте нігті шаром прозорого захисного покриття.

 Авангардний нейл-арт


У вас вийшов розкішний нейл-арт з прийомами авангардного живопису.

 Авангардний нейл-арт

Автор: Юлія Гнедина


 Нейл-арт «Хвіст русалки»
 Ідея цього нейл-арту натхненна морськими відтінками і настроєм майбутнього літнього відпочинку. Якщо у вас накопичилося багато лаків з морської палітри, то ви зможете без труднощів реалізувати новий дизайн.

Вам буде потрібно як мінімум п'ять відтінків: морський синій, морський зелений, будь металік (золото або срібло), м'ятний, фіолетовий.

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Крок 1. Покрити всі нігті двома шарами лаку відтінку морської хвилі. Це не тільки колір для фону, в «лусці» він буде також присутній. Просушити фон.

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Крок 2. Візьміть інструмент для точок. Це така спиця з кулькою на кінці. Але якщо ви маєте навички малювання, то можна робити «горошини» пензликом. Тільки треба стежити, щоб розмір усіх точок був однаковий. Починайте з верхнього краю нігтів. Поставте в ряд 3-4 точки різних відтінків.

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Порада: Діаметр точок не повинен бути дуже маленьким. Ідея і візерунок повинні «читатися», для цього діаметр «горошин» повинен бути не менше 2, 5 міліметрів.

Крок 3. Інструмент з кулькою на кінці повинен бути чистим після кожної точки, щоб кольори не змішувалися і залишалися чистими. Для цього приготуйте серветку і рідина для зняття лаку. Продовжуйте ставити крапки в шаховому порядку, щоб кожен ряд перекривав попередній на половину або на чверть. Включайте в палітру фоновий лак.

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Крок 4. Слідкуйте, щоб точки одного кольору не були сусідами один з одним, це основна умова, щоб вийшов потрібний візерунок під луску. Інший принцип - дотримуйтеся одного розміру точок і рівних відстаней між рядами. Продовжуйте нарощувати ряди «луски».

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Крок 5. Завершіть точками кольору фону. Зверху вирівняйте нігтьові пластини шаром прозорого захисного лаку.

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Як ви розумієте, колірна гама може бути абсолютно будь-який, як і діаметр «горошин». Ось, подивіться, як втілила в життя ідею з «хвостом русалки» одна з австралійських блогерів (little-nails.blogspot.com):

 Нейл-арт «Хвіст русалки»


 Нейл-арт «Хвіст русалки»


Фото: little-nails.blogspot.com, mycharm.ru
Автор: Юлія Гнедина


 Ідеальний манікюр: шкідливі поради
 Домашній манікюр «обріс» дуже великою кількістю порад, деякі з яких не тільки не корисні, але й відверто шкідливі. Перед вами - добірка самих шкідливих порад по домашньому манікюру, які потрібно забути.

Шкідливі поради. Оновлюйте верхній захисний шар на нігті щодня

Деякі впевнені, що верхній шар стирається дуже швидко. А є й такі, хто вважає, що на це впливає часте миття рук. І тому народився рада оновлювати захисне покриття щодня. Але чи потрібна така частота?

Насправді.   По-перше, вода не може видалити шар лаку. По-друге, дуже велика кількість повторних шарів захисного покриття, насправді, веде до більш швидкого руйнування манікюру.

Корисна порада.   Вода може впливати на покриття, тільки якщо вона потрапляє в тріщини або по краях лакового шару. Тому важливіше стежити за здоров'ям нігтів, а також обов'язково «запечатувати» торець нігтів. І носити гумові рукавички при роботах по дому. Повторне застосування захисного лаку корисно, воно додає блиску, але не варто це робити багаторазово. Покриття вийде настільки товстим, що почне тріскатися і розшаровуватися. Можете перевірити, якщо не вірите: проведіть власний експеримент, і переконайтеся, що нескінченно потовщувати покриття не вийде, з'являться тріщини.

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради


Шкідливі поради. Нігті повинні дихати

Ця рада іноді можна почути навіть від майстрів манікюру в салонах. Вони рекомендують часом робити перерву в застосуванні лаку для нігтів, щоб нігті «дихали».

Насправді. Ви зрозумієте, що це маячня, коли згадаєте, що являють собою нігті, насправді. Ніготь є живим органом тільки під кутикулою. Як тільки він виростає з кутикули - стає мертвим. Так само, як волосся. Тому термін «дихати» абсолютно не підходить до нігтям.

Корисна порада.   Якщо нігті сухі і ламкі, то постійне застосування захисного або зміцнюючого шару лаку - хороше рішення, яке захистить їх від поломки і жовтизни. Носити захисний шар лаку потрібно щодня, це не шкодить нігтям, а тільки зміцнює їх.

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради


Шкідливі поради. Зберігайте лаки в холодильнику

Кажуть, це подовжує термін служби лаку для нігтів. Але чи так це?

Насправді.   Будь екстремальні температури (високі або низькі) призводять до пошкодження структури лаку для нігтів. Температура в холодильнику є занадто низькою для лаку. Такі температури сприяють передчасному загусанню, і ні про яке продовження терміну придатності лаку не може йти мови.

Корисна порада.   Кращий спосіб зберігання лаку для нігтів - помістити його в прохолодне (не холодне!) І темне місце. Тримати лак там, де на нього можуть потрапити ультрафіолетові промені, - ще більш агресивний спосіб зберігання. УФ-промені руйнують пігменти і формулу, лак буквально розшаровується і перестає бути однорідним.

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради


Шкідливі поради. Рідиною для зняття лаку можна розбавити засохлий лак

Густим лаком фарбувати нігті дуже складно. Більшість любить податливу і рідку консистенцію. Правда і в тому, що лак може загуснути дуже швидко, до того, як підійде до кінця термін його використання. І чомусь деякі радять розбавляти лак рідиною для зняття лаку, а іноді і розчинником для фарби.

Насправді.   Насправді, рідина для зняття лаку не розбавляє лак, а розчиняє його (як і розчинник). А це означає, що формула лаку руйнується.

Корисна порада.   Купуйте спеціальний засіб, воно називається "nail polish thinner", продається в магазинах косметики та інтернет-магазинах. Як правило, флакон такого засобу не маленький, зберігається довго, і вам вистачить цього засобу надовго, тому це буде непогане вкладення грошей. Наприклад, розріджувач від Essie коштує не більше 10 доларів, а для розрідження типового флакона лаку достатньо кількох крапель засобу.

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради


Ще одна порада для підтримки текстури рідкої і свіжої - це щільно закривати кришку лаку і стежити, щоб вплив повітря на відкритий флакон було якомога коротше, тому що повітря сушить лак і робить його густим.

Шкідливі поради. Холодна вода швидше висушує манікюр

Іноді зустрічаються такі поради: швидше висушити покриття можна, якщо піднести нігті з лаком під струмінь холодної води. Або пропонується поміщати руки із щойно пофарбованими нігтями в ванночку з холодною водою і льодом.

Насправді.   Час висихання лаку визначається його складом, концентрацією розчинників в його формулі. Вплив повітря допомагає розчинників випаровуватися швидше і скоротити час сушіння. А занурення нігтів у ванночку з льодом тільки сповільнює процес. До того ж, слід згадати і про те, що різкі перепади температури небажані, якщо хочеться зберегти всі якості лаку, закладені виробником (глянець, матовість, колір, подтон).

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради


Корисна порада.   Якщо хочете, щоб нігті сохли швидше, купіть спеціальні верхні покриття - так звані «сушки». Це прозорий лак для нігтів, який закріплює попередній шар і прискорює процес випаровування лаку. Якщо зазвичай лак повністю висихає за 10 хвилин, то з «сушкою» процес займає пару хвилин. А затвердіння лаку станеться і зовсім за секунди.

 Ідеальний манікюр: шкідливі поради

Автор: Василина Кузіна