|
Ви любите авангардну живопис? Можете нанести на нігті схожий дизайн. І вам буде потрібно всього три відтінки лаку для нігтів.
Головний прийом - так званий «мармур». Детальніше про метод тут & gt; & gt; & gt ;.
Але якщо в класичному варіанті «мармур» робиться відразу з декількох відтінків, то в нашому сьогоднішньому нейл-дизайні ми будемо нашаровувати один на одного «мармурові» шари, домагаючись таким чином ефекту авангардного живопису.
Для нейл-арту потрібно:
- Три відтінки лаку для нігтів
- Вода і ємність для води (піала)
- лак для волосся
- Захисний прозорий лак для нігтів
- Ватяні палички і рідина для зняття лаку, щоб очистити шкіру навколо нігтів
Крок 1.
Спочатку покрийте нігті базовим покриттям, що захищає нігті. Потім нанесіть шар лаку, який буде виконувати роль фону, тут - золотий.
Крок 2.
Заповніть невелику ємність водою (можна пластиковий стаканчик або невелику піалу). Додати на поверхню води 3-4 краплі лаку для нігтів відтінку хакі.
Крок 3.
Далі - бризніть на поверхню води лаком для волосся (1 або 2 рази). Діяти треба швидко, тоді вийдуть ось такі розводи на воді:
Крок 4.
Занурте ніготь в воду таким чином, щоб розводи перейшли з поверхні води на нігтьову пластину. Просушіть ніготь. Що потрапив лак на шкіру навколо нігтя очистіть зубочисткою або ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку.
Крок 5.
Візьміть лак темно-фіолетового кольору і повторіть з ним кроки 2, 3 і 4.
Крок 6.
Очистіть шкіру навколо нігтів. Скористайтеся порадами з цього майстер-класу & gt; & gt; & gt; & gt ;. Покрийте нігті шаром прозорого захисного покриття.
У вас вийшов розкішний нейл-арт з прийомами авангардного живопису.
|
Ідея цього нейл-арту натхненна морськими відтінками і настроєм майбутнього літнього відпочинку. Якщо у вас накопичилося багато лаків з морської палітри, то ви зможете без труднощів реалізувати новий дизайн.
Вам буде потрібно як мінімум п'ять відтінків: морський синій, морський зелений, будь металік (золото або срібло), м'ятний, фіолетовий.
Крок 1.
Покрити всі нігті двома шарами лаку відтінку морської хвилі. Це не тільки колір для фону, в «лусці» він буде також присутній. Просушити фон.
Крок 2.
Візьміть інструмент для точок. Це така спиця з кулькою на кінці. Але якщо ви маєте навички малювання, то можна робити «горошини» пензликом. Тільки треба стежити, щоб розмір усіх точок був однаковий. Починайте з верхнього краю нігтів. Поставте в ряд 3-4 точки різних відтінків.
Порада:
Діаметр точок не повинен бути дуже маленьким. Ідея і візерунок повинні «читатися», для цього діаметр «горошин» повинен бути не менше 2, 5 міліметрів.
Крок 3.
Інструмент з кулькою на кінці повинен бути чистим після кожної точки, щоб кольори не змішувалися і залишалися чистими. Для цього приготуйте серветку і рідина для зняття лаку. Продовжуйте ставити крапки в шаховому порядку, щоб кожен ряд перекривав попередній на половину або на чверть. Включайте в палітру фоновий лак.
Крок 4.
Слідкуйте, щоб точки одного кольору не були сусідами один з одним, це основна умова, щоб вийшов потрібний візерунок під луску. Інший принцип - дотримуйтеся одного розміру точок і рівних відстаней між рядами. Продовжуйте нарощувати ряди «луски».
Крок 5.
Завершіть точками кольору фону. Зверху вирівняйте нігтьові пластини шаром прозорого захисного лаку.
Як ви розумієте, колірна гама може бути абсолютно будь-який, як і діаметр «горошин». Ось, подивіться, як втілила в життя ідею з «хвостом русалки» одна з австралійських блогерів (little-nails.blogspot.com):
Фото: little-nails.blogspot.com, mycharm.ru
|
Домашній манікюр «обріс» дуже великою кількістю порад, деякі з яких не тільки не корисні, але й відверто шкідливі. Перед вами - добірка самих шкідливих порад по домашньому манікюру, які потрібно забути.
Шкідливі поради. Оновлюйте верхній захисний шар на нігті щодня
Деякі впевнені, що верхній шар стирається дуже швидко. А є й такі, хто вважає, що на це впливає часте миття рук. І тому народився рада оновлювати захисне покриття щодня. Але чи потрібна така частота?
Насправді.
По-перше, вода не може видалити шар лаку. По-друге, дуже велика кількість повторних шарів захисного покриття, насправді, веде до більш швидкого руйнування манікюру.
Корисна порада.
Вода може впливати на покриття, тільки якщо вона потрапляє в тріщини або по краях лакового шару. Тому важливіше стежити за здоров'ям нігтів, а також обов'язково «запечатувати» торець нігтів. І носити гумові рукавички при роботах по дому. Повторне застосування захисного лаку корисно, воно додає блиску, але не варто це робити багаторазово. Покриття вийде настільки товстим, що почне тріскатися і розшаровуватися. Можете перевірити, якщо не вірите: проведіть власний експеримент, і переконайтеся, що нескінченно потовщувати покриття не вийде, з'являться тріщини.
Шкідливі поради. Нігті повинні дихати
Ця рада іноді можна почути навіть від майстрів манікюру в салонах. Вони рекомендують часом робити перерву в застосуванні лаку для нігтів, щоб нігті «дихали».
Насправді.
Ви зрозумієте, що це маячня, коли згадаєте, що являють собою нігті, насправді. Ніготь є живим органом тільки під кутикулою. Як тільки він виростає з кутикули - стає мертвим. Так само, як волосся. Тому термін «дихати» абсолютно не підходить до нігтям.
Корисна порада.
Якщо нігті сухі і ламкі, то постійне застосування захисного або зміцнюючого шару лаку - хороше рішення, яке захистить їх від поломки і жовтизни. Носити захисний шар лаку потрібно щодня, це не шкодить нігтям, а тільки зміцнює їх.
Шкідливі поради. Зберігайте лаки в холодильнику
Кажуть, це подовжує термін служби лаку для нігтів. Але чи так це?
Насправді.
Будь екстремальні температури (високі або низькі) призводять до пошкодження структури лаку для нігтів. Температура в холодильнику є занадто низькою для лаку. Такі температури сприяють передчасному загусанню, і ні про яке продовження терміну придатності лаку не може йти мови.
Корисна порада.
Кращий спосіб зберігання лаку для нігтів - помістити його в прохолодне (не холодне!) І темне місце. Тримати лак там, де на нього можуть потрапити ультрафіолетові промені, - ще більш агресивний спосіб зберігання. УФ-промені руйнують пігменти і формулу, лак буквально розшаровується і перестає бути однорідним.
Шкідливі поради. Рідиною для зняття лаку можна розбавити засохлий лак
Густим лаком фарбувати нігті дуже складно. Більшість любить податливу і рідку консистенцію. Правда і в тому, що лак може загуснути дуже швидко, до того, як підійде до кінця термін його використання. І чомусь деякі радять розбавляти лак рідиною для зняття лаку, а іноді і розчинником для фарби.
Насправді.
Насправді, рідина для зняття лаку не розбавляє лак, а розчиняє його (як і розчинник). А це означає, що формула лаку руйнується.
Корисна порада.
Купуйте спеціальний засіб, воно називається "nail polish thinner", продається в магазинах косметики та інтернет-магазинах. Як правило, флакон такого засобу не маленький, зберігається довго, і вам вистачить цього засобу надовго, тому це буде непогане вкладення грошей. Наприклад, розріджувач від Essie коштує не більше 10 доларів, а для розрідження типового флакона лаку достатньо кількох крапель засобу.
Ще одна порада для підтримки текстури рідкої і свіжої - це щільно закривати кришку лаку і стежити, щоб вплив повітря на відкритий флакон було якомога коротше, тому що повітря сушить лак і робить його густим.
Шкідливі поради. Холодна вода швидше висушує манікюр
Іноді зустрічаються такі поради: швидше висушити покриття можна, якщо піднести нігті з лаком під струмінь холодної води. Або пропонується поміщати руки із щойно пофарбованими нігтями в ванночку з холодною водою і льодом.
Насправді.
Час висихання лаку визначається його складом, концентрацією розчинників в його формулі. Вплив повітря допомагає розчинників випаровуватися швидше і скоротити час сушіння. А занурення нігтів у ванночку з льодом тільки сповільнює процес. До того ж, слід згадати і про те, що різкі перепади температури небажані, якщо хочеться зберегти всі якості лаку, закладені виробником (глянець, матовість, колір, подтон).
Корисна порада.
Якщо хочете, щоб нігті сохли швидше, купіть спеціальні верхні покриття - так звані «сушки». Це прозорий лак для нігтів, який закріплює попередній шар і прискорює процес випаровування лаку. Якщо зазвичай лак повністю висихає за 10 хвилин, то з «сушкою» процес займає пару хвилин. А затвердіння лаку станеться і зовсім за секунди.
|
|
|
|
|
|