Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)
 Техніку підкажемо ми, а вибирати відтінки і варіації - справа творчості кожного. Плюс бонус - оригінальний спосіб зробити самій нейл-стікери.

Пам'ятаєте, я радила вам обзавестися спеціальними інструментами для малювання точок і горошин ідеальної круглої форми? Але якщо у вас поки цих предметів немає, це не означає, що дизайн нігтів з точками не для вас. Пробуйте і експериментуйте! В якості альтернативи згаданим інструментам підійдуть: шпильки, шпильки з кулькою на кінці, кулькова ручка, звичайна в'язальний спиця. Принцип один - поверхня повинна бути у вигляді сфери або півсфери, тоді точка буде рівною.

А тепер приступимо до дизайну, який ми назвали «Краплі дощу».

Крок 1.   Виконуємо звичайні дії. Спочатку шар базового покриття для захисту нігтів і зміцнення лаку, але можна і просто два шари фонового лаку для нігтів. У нас це - хороший світло-сірий відтінок, малопрозорий і не супер глянцевий.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Крок 2.   Перший шар точок. У нас це темно-сині точки. Великі точки робилися кінчиком товстої в'язальної спиці. Тобто, якщо ластик НЕ потертий, а ще новий, то його напівкруглий кінчик дуже підходить для таких робіт. Для дрібних точок підійшов мій інструмент для малювання точок.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Крок 3.   Робимо шар блакитних точок. Вони теж повинні бути різного розміру по нашим задумом. Мені вистачило двох різних діаметрів, це два кінці мого інструменту для роблення точок.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Крок 4.   Останній шар точок можна робити точками одного діаметру, самого маленького. Для останнього шару обраний лак з шіммери, він створює особливу святковість і тривимірність. При цьому точки можуть заходити на намальовані раніше більші гуртки.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Крок 5.   Останній штрих - top coat. Хоча я чула від багатьох дівчат думка, що деякий рельєф на нігтях, що створюється при нейл-дизайні, цей рельєф їм дуже подобається. Якщо так, якщо вам подобається така багатошаровість - можна нігті верхнім покриттям і не фарбувати. Але я це роблю завжди, і не тому що мені не подобається об'ємність, а просто тому, що на своєму досвіді переконалася, що з верхнім покриттям лак дійсно тримається довше і залишається яскравим і не потертим.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Готово!

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Варіацій у такого дизайну, як розумієте, - безліч! Вигадуйте нові колірні рішення, а також нові графічні варіанти (точки можуть розташовуватися рівномірно по нігтю, можуть - хаотично, можуть перекривати один одного, можуть бути рідкісними або частими і т.д.).

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


А тепер обіцяний бонус .
Знайшла в б'юті-блозі thebeautydepartment.com. Можна зробити кольорові стікери у вигляді смужок, трикутників і квадратів. Для цього беремо звичайний канцелярський скотч. Потім зафарбовуємо кольоровими лаками невеликі ділянки скотча.

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Нарізаємо потрібні нам геометричні фігури: ромбики, смужки, трикутники і т.п. Наклеюємо на нігті і обов'язково закріплюємо верхнім покриттям. Акуратно і без вад!

 Нейл-дизайн "Краплі дощу" (+ покрокові фото)


Спробуйте! Успіхів!

Фото: thebeautydepartment.com, Deez-Nails.com
Автор: Ольга Ларсен


 Унікальне стає називним!
 У нашому щоденному використанні знаходяться величезна кількість предметів і продуктів, назви яких були колись єдиними і, дійсно, унікальними у своєму роді. З'явившись першими на ринку, вони швидко знаходили своїх шанувальників і ставали абсолютними лідерами цілих категорій товарів. Найпопулярнішими прикладами такого явища служать усіма знайомі ксерокс (фірма Xerox), памперс (товарний знак Procter & Gamble) і скотч (товарний знак 3M). Але про природу найменувань багатьох товарів ми ніколи не замислюємося, а адже вони називаються саме так тільки завдяки грандіозному успіху конкретних компаній! Ось деякі з них…

Одним з найвідоміших ліків, яке іноді називають «панацеєю ХХ ​​століття», є аспірин. Концерн Bayer зареєстрував торгову марку цього знаменитого протизапальної та жарознижуючого засобу Aspirin ще в 1899 році. Але коли термін патенту закінчився, за рішенням суду в 1921 році «аспірин» став терміном, який і донині практично у всіх країнах позначає знеболюючий препарат.

Улюблене і малюками і дорослими ласощі, що зараз ми іменуємо ескімо, було винайдено на початку XX століття. З'явившись у продажу в 20х роках глазуроване морозиво під назвою «Ескімо-пай» (EskimoPie) швидко завоювало серця мільйонів людей, і тепер через роки будь морозиво на поличці, покрите шоколадною глазур'ю, називається ескімо.

У 1968 абсолютно неймовірним нововведенням, яке потрясло світ, стала гідромасажна ванна. Її творцем була компанія Jacuzzi. Спочатку ванни встановлювали виключно у готелях класу люкс, а пізніше, коли їх популярність досягла високого рівня, вони з'явилися і в приватних будинках. Сьогодні вживаючи слово «джакузі» ми маємо на увазі гідромасажну ванну, незалежно від фірми-виробника.

 Унікальне стає називним!
   Зовсім недавно перелік товарів, що позначають цілі категорії, поповнився дивовижною beauty-розробкою, створеної американською корпорацією CND (Creative Nail Design) - гібридом лаку і гелю Shellac. Це інноваційне засіб, що володіє достоїнствами гелю і лаку, зробило справжню революцію в індустрії нігтьового сервісу. Адже тепер мрія багатьох жінок - мати бездоганне покриття протягом двох тижнів - здійснилася, і сьогодні практично кожен салон краси пропонує своїм клієнтам ідеальний манікюр Shellac.

Хочеться знати, за що платиш ...
Покриття Shellac неймовірно поширене і в нашій країні, і в усьому світі. Популярність кошти виправдана. Ідеальний манікюр, сяюче покриття на нігтях протягом двох тижнів - це дійсно здорово! Shellac НЕ сколюється, його колір не вигоряє і не змінює свого відтінку, а найголовніше - він не пошкоджує натуральні нігті! Препарат спочатку створювався з метою максимального збереження їх здоров'я.

Перед нанесенням покриття не потрібно ніякої підготовки: не потрібно запилювати ніготь і використовувати спеціальні засоби для кращої стійкості зразок праймерів.

 Унікальне стає називним!


Саме тому багато пані та вибирають цю процедуру, воліючи її нарощуванню .  І тут якраз спливає те саме «але», про який говорилося раніше ... Приходиш на манікюр з покриттям Шелак, але виявляється, що маєш робити збираються зовсім не Shellac, а щось зовсім інше .  Якщо бути точніше, пропонують лак-гель іншого виробника! У відповідь на нерозуміння з боку клієнта, в деяких салонах кажуть, наприклад, «яка різниця, всі вони подібні, просто ми працюємо на іншій марці ...» Але як же так ?! Адже різниця є! Вона колосальна! І в першу чергу, вона полягає в процесі підготовки натуральних нігтів до покриття .  Максимально щадний він виключно перед нанесенням Shellac .  У випадку ж використання інших гібридів лаку і гелю нігті зачищаються, а значить, травмуються точно так само, як перед нарощуванням .  Ну і далі за списком .  Завдали нам «таке ж» ніби як покриття, і якщо блиск ще зберігається у деяких з цих гібридів, то про колір це сказати з упевненістю не можна .  Жовтизна, вигоряння і зміна відтінку - досить-таки часті недоліки «клонів» Shellac . 

 Унікальне стає називним!


Коли приходить час знімати покриття, знову все неоднозначно і зовсім не «однаково». Унікальність Shellac від CND полягає в тому, що його не потрібно спилювати, бо спилювати просто-напросто нічого! Під дією ацетоносодержащей рідини, покриття розпадається на дрібні частинки і віддаляється без залишку. Натуральний ніготь при цьому залишається здоровим, таким же, яким він був до покриття.

З цих причин Shellac і став фаворитом не тільки у клієнтів, але й у майстрів. Відвідувачі салонів краси хочуть мати на своїх нігтях саме його. І адміністратори, записуючи на процедуру, це обіцяють. На ділі ж іноді виходить інакше. Тому, якщо Ви зібралися зробити покриття Шелак, переконайтеся, що майстри працюють саме на препараті Shellac від CND. До речі, хотілося б зауважити, що процедура ця далеко не найдешевша! Тому, в іншому випадку, з'являється ризик не просто позбавити себе задоволення мати ідеальні нігтики, але ще і викинути на вітер значну грошову суму. Тому, якщо хочете мати дійсно розкішний стійкий манікюр і знати, за що платите, не потрапляйте на виверти не самих сумлінних салонів! Колеги-споживачі, закликаю Вас, будьте пильні!
Автор: Ольга Ларсен