Лак для нігтів: який відтінок вибрати?
 Звичайно, ми керуємося трендами і новинками на ринку, вибираючи лак для нігтів. Багато хто любить змішувати лаки, складаючи свої власні кольору. Хтось з успіхом освоює нейл-дизайн ... Але все-таки, чи є якісь правила щодо вибору відтінку лаку для нігтів?

Правил немає. Але є поради, скориставшись якими ви зможете зробити свої руки більш витонченими, а образ - стильним.

1. Вибирайте під тон шкіри
Лаки для нігтів входять в колекції декоративної косметики, і ставитися до нього краще як до засобу макіяжу. Одним з розумних способів підбору відтінків макіяжу є підбір до тону шкіри. Так і з лаками. Шкіра холоднуватого відтінку краще всього поєднується з лаками, які теж можна віднести до холодних квітам, тобто вони ближче до синього кольору. Шкіра трохи засмагла, з жовтуватим відтінком буде більш вигідно виглядати з темними відтінками червоного. А ось смаглявим дівчатам пощастило, їх шкіру вдало піднесе будь-який відтінок лаку для нігтів.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?


 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?


2. Вибирайте під колір одягу
Багато хто помилково думають, що підбирати під колір одягу - це купувати такий самий відтінок, як одна з речей (спідниця, туфлі, жакет). Багато суперечок з цього приводу. Але все ж останнім часом стилісти сходяться на думці, що фарбувати нігті в колір спідниці або плаття - дещо штучний хід. Краще, якщо колір буде потрапляти в колір однією з речей, але не повністю, тобто якось відрізнятися по тону (бути світліше або темніше) або хоча б по текстурі (тобто з включенням блискіток або з перламутровою вуаллю).

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?


Особливий шик - підбирати лак для нігтів не до плаття, а до аксесуарів: сумок, взуття, прикрасам ...

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?
А як щодо того, щоб підібрати лак до кольору оправи окулярів?


3. Вибирайте під макіяж
Нігті і губи одного відтінку - то називаються віджилим трендом, то, навпаки, візажисти повертаються до цього. Швидше за все, вся справа в стилі. Для вечора і особливих випадків це сильний прийом. А ось для дівчат задерикуватих, активних і з почуттям гумору таке поєднання буде виглядати дещо архаїчно. Найсвіжіша тенденція - підбирати лак для нігтів під колір тіней. Це тренд останніх двох сезонів. Спробуйте! Якщо колір помади незвичайний або навіть екстремальний, то під нього підбирати лак для нігтів - теж сильний хід.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?


4. Вибирайте відповідно до трендами
Це просто: вивчаємо модні тенденції і нові колекції, і підбираємо потрібні відтінки. Отримуємо спектр відтінків, який варто спробувати в кожному сезоні. Історично склалося, що найпопулярніші відтінки пропонують бренди Chanel, Dior (особливо в міні-колекціях), раджу також звертати увагу на знахідки виробників лаків для нігтів: OPI, Zoya, CND.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?
Колекція лаків для Літа-2012 від ZOYA


 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?
Колекція лаків для Літа-2012 від China Glaze


5. Вибирайте по сезону
З початком кожного нового сезону кожна з нас інтуїтивно змінює не тільки уходовие кошти і гардероб, але і макіяж. І це вірно. Якщо ви стежите за новими колекціями макіяжу, то напевно звернули увагу, що є якась логіка у виборі текстур і відтінків. Взимку темні відтінки виглядають просто феноменально. А ось навесні вони виглядають не так образно і стильно, навіть трохи старять. Весна - для пастелі, глянцевих текстур, перламутру. Літо - прекрасний час, щоб спробувати кислотні та неонові відтінки, а також веселий дизайн. Для осені залишимо благородну бронзу, золото, а також червоно-коричневий, відтінки Nude.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?
Відтінки сезону «Осінь»


6. Вибираємо від протилежного
Це означає, що ми повинні відсікти те, що точно не підходить. Квадратні нігті не виглядають зі світлими відтінками. Двоколірні композиції і новий французький манікюр не хороший для коротких нігтів. Чорний буде виглядати загрозливо на дуже довгих і гострих нігтях.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?


7. Вибираємо серцем
Цей відомий передвиборче гасло, мабуть, відноситься безпосередньо до вибору стилю, відтінків, образу. Ви самі диктуєте колір, до якого, як кажуть, «лежить душа». Цей спосіб тільки на перший погляд здається ірраціональним, а взагалі-то він найвірніший. Адже у кожної з нас є улюблені кольори. Ось, подобаються і все, і нічим це не поясниш. Так користуйтеся своєю неповторністю і індивідуальністю! Потіште себе улюбленими відтінками, підніміть настрій.

 Лак для нігтів: який відтінок вибрати?

Автор: Юлія Шестакова


 Безпечна альтернатива класичному нарощуванню нігтів
 Нарощування нігтів стало вже звичною процедурою для жінок, бажаючих отримати міцні і красиві нігті і заощадити час на щотижневому манікюрі. Однак звичне нарощування губить нігтьову пластину і час від часу (залежно від стану нігтів) вимагає перепочинку, що полягає в посиленому лікуванні нігтів і заборону на будь манікюр.

Все частіше і частіше до майстрів нігтьового сервісу стали звертатися жінки, стан нігтів яких після неодноразового нарощування залишало бажати кращого. Ця ситуація і стала поштовхом до використання альтернативних безпечних засобів довготривалого манікюру - шелаку (шілак, shellac) і біогелю. Оскільки обидва засоби засновані на використанні гелевого покриття, варто розглянути їх докладніше, щоб визначити ступінь їх подібності та відмінності.

Шелак (шілак, shellac)   - гібридний лак-гель для нігтів.

- Відрізняється від звичайного покриття лаком стійкістю - манікюр тримається більше двох тижнів. Після закінчення цього терміну потрібна корекція відростила нігтя.

- Використання шелаку не вимагає попереднього обпилювання нігтьової пластини, що виключає її пошкодження і витончення.

- Шелак поєднує в собі кращі якості лаку і гелю для нігтів. Він візуально практично не відрізнити від звичайного покриття лаком для нігтів, нігті виглядають природно і не кидаються в очі своїй «пластмасові».

 Безпечна альтернатива класичному нарощуванню нігтів
   - Розроблений на основі гелю, шелак володіє винятковою стійкістю покриття - не тріскається, не відшаровується, не мутніє. Шелак абсолютно безпечний для здоров'я нігтьової пластини, гіпоалергенний, відрізняється відсутністю різкого запаху. Він стійкий до ультрафіолетового впливу і низці хімічних речовин, що входять, у тому числі, до складу засобів побутової хімії.

- Широка кольорова палітра дозволяє створювати робити манікюр органічною частиною будь-якого образу.

- Шелак можна застосовувати в домашніх умовах, що дозволяє економити на візитах в салон краси. Однак слід зазначити, що для домашнього використання необхідний повний набір засобів - від базового покриття до UV лампи. В іншому випадку, результат може виявитися плачевним. Слід звернути увагу і на необхідність придбання тільки високоякісних оригінальних матеріалів і суворе дотримання технології покриття шелаком.

- Шелак не ефективний для зміцнення пошкоджених нігтів, моделювання нігтів, що мають відколи.

Біогель (Biosculpture gel)   - кольоровий гель для зміцнення натуральних нігтів і отримання стійкого манікюру.

- За запевненням виробника, в основі біогелю лежить смола африканського тіксового дерева, а також в ньому великий вміст протеїну (58%), що забезпечує не тільки зміцнення, а й харчування нігтьової пластини.

 Безпечна альтернатива класичному нарощуванню нігтів
 - Одне з важливих відмінних особливостей біогелю - вільний «подих» нігтя, що особливо істотно в літній період.

- Так само, як при використанні шелаку, перед нанесенням біогелю не вимагається обпилювання і шліфовка нігтьової пластини, що виключає її механічне пошкодження.

- Так само, як і шелак, біогель видаляється з нігтя за допомогою спеціального розчину, що розм'якшує покриття.

- Але, на відміну від шелаку, манікюр з використанням біогелю не доступний в домашніх умовах і матеріали для нього не повинні бути присутніми у вільному продажу, т. К. Ця робота вимагає високої кваліфікації майстра.

- Біогель широко використовується в перманентному покритті нігтів, біо-Манікюр, нарощування нігтів, зміцненні і моделюванні нігтів.

Таким чином, альтернативні засоби для стійкого манікюру - шелак і біогель - дозволять вам зберегти здоров'я ваших нігтів, додати їм здоровий, природний і доглянутий вигляд.
Автор: Катерина Хетагурова