Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)
 Цей урок про прості способи зробити нейл-арт під мармур. Нові та дотепні ідеї для любительок експериментувати.

Якщо пам'ятаєте, ми вже розповідали про техніку манікюру нігтів під мармур (читайте тут & gt; & gt; & gt; & gt;).

Коротко повторимо. Спочатку треба по краплі накапати в миску з водою різні відтінки. Лаки утворюють на поверхні води плівку з малюнком під мармур. Потім занурювати в миску нігті. Потім очищати нігті від зайвого лаку. Всі хоч і красиво, але дуже клопітно і довго. Та до того ж, вимагає певної вправності.

Треба сказати, що це заняття для захоплених і дуже відданих манікюру дівчат. Тому що процес довгий, вимагає довгих підготовчих робіт, а також довгої очищення надлишків лаку на шкірі. Тому ми вирішили запропонувати більш швидкі, динамічні і чисті способи.

НІГТІ «МАРМУР». СПОСІБ 1.
Нам знадобиться:
- Два відтінки лаків для нігтів (тут - сірий + індиго),
- Верхнє глянсове покриття (тут - Advanced Hard As Nails від Sally Hansen),
- Пластиковий пакет або харчова плівка.

Крок 1.   Покриваємо нігті двома шарами фонового лаку. У даному випадку - сірий лак (відтінок Dove від Zoya). Добре просушіть, перш ніж рухатися далі.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Крок 2.   Далі працюємо з кожним нігтем окремо, оскільки нам потрібно робити всі маніпуляції, поки лак не підсох. Покриваємо поверх сірого лаку темно-синій відтінок, або індиго (тут - відтінок First Mate від China Glaze).

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Крок 3.   Поки синій лак не висох, візьміть поліетиленову плівку, зімніть і віддрукуйте складками кілька разів на нігті. Якщо лак дуже вологий і відразу стирається, нанесіть синій шар знову, трохи почекайте і спробуйте ще раз. Ви побачите, як легко виходить мармурова текстура. Продовжуйте так з кожним нігтем окремо.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Крок 4.   Очистіть шкіру, якщо лак трохи потрапив на неї. Для цього занурте пензлик в рідину для зняття лаку і приберіть неточності. Зверху нанесіть шар верхнього глянсового покриття, щоб створити ілюзію полірованого каменя.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


А ось і кінцевий результат:

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


НІГТІ «МАРМУР». СПОСІБ 2.
Другий спосіб народився завдяки появі та популярності таких покриттів як кракелюри, їх ще називають растрескивающийся лак. Ви напевно знаєте, як він «працює», але пояснимо ще раз. Після того, як ви наносите цей лак, він у міру висихання тріскається на нігті, і в тріщинах просвічується відтінок лаку, який нанесений в якості фону. А ось, як будемо робити мармур за допомогою такого лаку.

Нам знадобиться:
- Фоновий лак (у нас білий лак з колекції Color Show від Maybelline New York),
- Синій растрескивающийся лак (теж з колекції Color Show від Maybelline New York).

Ось, що таке синій растрескивающийся лак, коли він завдано як звичайний лак, тобто в кілька штрихів, спрямованих від лунки нігтя до краю.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Помічено, що напрямок тріщин відповідає тому, в якому ви наносили лак. Тобто, якщо нанести лак перпендикулярно до звичайного напрямку, то тріщини будуть не вздовж нігтя, а поперек. Цим спостереженням і скористаємося.

Крок 1.   Нанесіть два шари фонового лаку, білого. Нехай лак добре просохне, близько п'яти хвилин.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Крок 2.   Візьміть растрескивающийся лак. Наносьте дрібними штрихами, починаючи з основи нігтя. Порядок - у вигляді «ялинки», тобто в протилежних чергуються напрямках. Це легко створить ефект мармуру, бо тріщини будуть у різних хаотичних напрямах. Намагайтеся по кілька разів не фарбувати один і той же ділянку, щоб текстура виявлялася більш явно.

 Нігті «Мармур» - нові прийоми (+ покрокові фото)


Крок 3.   Дайте лаку просохнути ще п'ять хвилин. Верхнє глянсове покриття - на ваш розсуд, деякі кракелюрних лаки мають хороший глянець, які не потребують верхнього шару прозорого лаку.

Нові способи - не менше ефекти, ніж звичні, зате займають набагато менше часу. Успіхів!
Автор: Ольга Ларсен


 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)
 Роботи гуру манікюру Наомі Ясуда ви не раз могли бачити на нігтики Леді Гага, Кері Хилсон, Кім Кетролл. Знайдіть її сайт, там багато цікавого. А сьогодні вона пропонує ідею манікюру для вас, наші читачки.

Ви вже напевно бачили наш майстер-клас манікюру "Краплі дощу" & gt; & gt; & gt ;. Ідея хаотично розставлених точок обігрується і в «акварельні манікюрі» & gt; & gt; & gt ;. А сьогоднішня техніка привернула наша увагу простотою і оригінальністю виконання.

Ваші нігті будуть схожі на графіті відомих сучасних майстрів, тільки вам не доведеться займатися наданими копіюванням чиїхось шедеврів, все - в руках вашої фантазії і вибраних вами відтінків.

Що потрібно:
- Стара зубна щітка
- 3-4 неонових відтінку лаків
- Фоновий відтінок (тут - білий)
- Top coat, base coat

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Крок 1.   Наомі наносить спочатку шар базового лаку (base coat, воно захищає нігті від фарбування і проникнення в нього шкідливих інгредієнтів кольорових лаків), а потім два шари білого лаку. Білий лак не буває настільки покривні, щоб можна було обійтися одним шаром. Якщо хочете стійкий і довгий результат, то Наомі радить в якості фонового лаку використовувати лак-гель потрібного відтінку.

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Крок 2.   На палітру пензликом нанесіть кілька крапель неонового відтінку. В якості палітри можна використовувати і простий аркуш паперу, і спеціальну пластикову або скляну пластину. Далі - беремо суху зубну щітку і маку в колір на палітрі (скільки візьметься лаку, стільки й візьметься, не намагайтеся кожну щетинку щітки пофарбувати в лаку). І доторкається щетинками, поки вони не підсохли, нігтя. Це буде перший шар «конфетті». Точки будуть абсолютно хаотичними, різного розміру, форми - так і повинно бути.

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Крок 3.   Витріть щітку про серветку. Приступайте до наступних верствам «конфетті», і робіть аналогічно. Можна не чекати, коли попередній шар висохне, змішання квітів додасть ефекту графіті. Але щітку слід витирати перед кожною зміною кольору, щоб неонові кольори залишалися чистими, а графіка - єдиного стилю.

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Точки можна зробити настільки щільно, що вони стануть двомірним втіленням модної зараз ідеї «caviar» манікюру (а ля «ікра»).

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Залишається очистити лак, що потрапив на шкіру навколо нігтя. Зробити це найлегше за допомогою ватної палички та рідини для зняття лаку для нігтів. Можете скористатися прийомом, описаним у майстер-класі «Манікюр для перфекціоністок» & gt; & gt; & gt ;. Тоді й кутикула буде ідеальною.

І ще порада від Наомі:   найкраще «працює» стара зубна щітка, бо вона жорстка і щетинки дивляться в різні боки. М'які щітки не дають належного ефекту.

Завершити варто шаром top coat (верхнього захисного покриття або «сушки» для нігтів), і у світ!

 Нігті «Конфетті» (покрокові фото)


Фото: onsugar.com
Автор: Ольга Ларсен