Нейл-арт «Стильна смужка»
 Можливо, ви пам'ятаєте, як робити тонкі смужки за допомогою скотча? А сьогодні новий прийом. Все робиться набагато швидше, і без зайвих пристосувань.

Ось таку інтерпретацію французького манікюру ми спробуємо втілити.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 1.   Обробіть кутикулу. Нанесіть базове прозоре покриття.

Крок 2.   Нанесіть темно-синій або темно-фіолетовий лак для нігтів. Щоб колір був чистим, пофарбуйте нігті кольоровим лаком у два шари.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 3.   Візьміть золотий лак для нігтів. Зробіть кант по краю нігтів. Не турбуйтеся, якщо край нерівний. Це нівелюється в процесі подальшої роботи. Головне - постарайтеся покласти лак так, щоб попередній шар не просвічувався.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 4.   Просушіть кант. Далі - головний секрет нинішнього уроку. Беремо шовкові або нейлонові нитки. Відрізаємо невелику ділянку нитки довжиною не більше 12 см.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 5.   Прокрасьте відрізаний ділянку нитки (її центр 2-3 см) золотим лаком для нігтів.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 6.   Дійте швидко, щоб лак не висох на нитки. Поки лак свіжий, прикладіть прокрашенную нитку до краю золотого канта. Нитка залишить рівний відбиток. Можливо, він не буде дуже різким, але в цьому полягає задум, адже лаки металики не однорідні і частинки Гліттера можуть залишати не зовсім рівний край.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 7.   Повторіть п'ятий і шостий кроки 4-5 разів на кожному нігті. Природно, прикладайте нитка не на одне і те ж місце, а з певним кроком, який виберіть самі. Краще, якщо лінії будуть один від одного на відстані не більше 1мм.

 Нейл-арт «Стильна смужка»


Крок 8.   Обов'язково покрийте нігті шаром супер-глянцевого верхнього покриття. І перед вами - нейл-арт як з салону!

 Нейл-арт «Стильна смужка»


 Нейл-арт «Стильна смужка»


Успіхів!
Автор: Юлія Гнедина


 Небезпечна краса накладних нігтів
 Будь-яка жінка була б рада стати володаркою красивих і здорових натуральних нігтів. Але, на жаль, не всі з нас можуть похвалитися таким природним даром. Тому накладні нігті ось вже більше тисячі років залишаються такими популярними. Проте краса накладного манікюру вимагає особливих жертв. Як же їх звести до мінімуму?

Що тільки не придумували наші предки, щоб добитися ідеального манікюру! У Китаї, де вперше виникла ідея про накладні нігтях, використовували спеціальні посріблені напальчники. Середньовічні дами накладали нігтьові пластини, зрізані у своєї прислуги. Ближче до нашого століття жінки пускали вхід кіноплівки, папір або льон. Штучні нігті з таких матеріалів можна було побачити у Грети Гарбо і Марлен Дітріх.

 Небезпечна краса накладних нігтів


А в 1954 році стоматолог з Філадельфії Фред Слек винайшов новий метод нарощування нігтів. Одного разу він сильно пошкодив собі нігтьову пластину і спробував відновити форму нігтя за допомогою акрилу. Результати процедури перетину його здивували, і він зважився на відкриття бізнесу. Так світ дізнався про акриловому нарощуванні нігтів.

На сьогоднішній день штучний манікюр можна отримати за допомогою:
- Готових пластмасових нігтьових пластин;
- Акрилу;
- Гелієвої маси, обробленої ультрафіолетовими променями.

У деяких салонах вам можуть запропонувати штучні нігті з волокон льону, шовку, паперу та скловолокна. Хоча виглядають вони дуже красиво і натурально, структура їх дуже тендітна.

 Небезпечна краса накладних нігтів


Поряд з численними достоїнствами, всі види накладних нігтів мають свої недоліки, головний з яких - небезпека для здоров'я. Шкода від накладного манікюру може бути як незначним - втрата натурального нігтя, так і цілком вагомим - захворювання раком. Пропонуємо познайомитися з деякими реальними загрозами, які таять у собі штучні нігті:

- Алергія.   Під впливом гелю або акрилу шкіра навколо нігтя може почервоніти, нігтьове ложе запалитися і стати набагато тонше, що є результатом алергічної реакції організму. Сильними алергенами і токсичними речовинами є метилметакрилат (ММА) і дибутилфталат. Перший з них додається в адгезиви для нігтів, а другий компонент входить до складу лаків для нігтів і продуктів нарощування. Вони здатні нашкодити не тільки натуральним нігтям, руйнуючи їх структуру, але й викликати серйозну алергію, отруїти легені. Їх застосування заборонено в багатьох країнах світу.

- Пошкодження натуральних нігтів.   Штучні нігті здатні живитися природними маслами натуральних нігтів, значно послаблюючи їх структуру. У результаті тривалого зіткнення накладних пластин з природними, відбувається тертя, яке може травмувати справжні нігті.

 Небезпечна краса накладних нігтів


- Отруєння.   До складу багатьох препаратів для нарощування входять шкідливі хімічні сполуки. У великих дозах вони викликають отруєння, подібне інтоксикації під впливом алкоголю. Це згубно впливає на якість крові, печінки, серця і на здоров'я організму в цілому. Відомі випадки, коли такі інтоксикації приводили до розладів психіки, до розвитку астми і навіть раку легенів.

- Екзема.   За результатами численних досліджень, акрилові нігті можуть стати джерелом виникнення контактного дерматиту, який характеризується сверблячкою, червоною висипкою, подразненням шкіри і пухирями. Зазвичай він виявляється після 2-4-х днів на кінчиках пальців, а далі поширюється на інші, найближчі ділянки тіла. Часто в цьому винні лаки для нігтів з небезпечними для шкіри компонентами (формальдегід, толуол, парабени і ін.).

- Грибкові інфекції.   Після зняття акрилових пластин деякі натуральні нігті іноді стають жовтими, коричневими або зеленими. Це пов'язано з грибком, який живиться кератином. Через вплив акрилу, гелю або клею нігті слабшають і втрачають здатність протистояти інфекції. Оніхомікоз дуже заразний. Він може легко потрапити на інші ділянки тіла і стати причиною десенсибілізації кінцівок. На лікування грибка може піти від 4-х до 18-ти місяців.

 Небезпечна краса накладних нігтів


- Бактеріальні інфекції.   Якщо пошкодити штучну нігтьову пластину, то може утворитися зазор між нігтьових ложем і натуральним нігтем. Таке тепле і вологе містечко - хороший розсадник для бактерій. Їх поява характеризується потовщенням, розшаруванням і зміною відтінку натурального нігтя. Чим довше ви носите накладні нігті, тим серйозніше може бути інфекція та її наслідки. Іноді інфікування відбувається через занадто довгих і жорстких акрилових пластин або при використанні майстром нестерильних інструментів.

- Захворювання раком.   Хоч подібні випадки в медичній практиці дуже рідкісні, проте небезпека отримати смертельну хворобу через часті процедур нарощування існує. Всьому провиною - шкідливі хімікати, які входять до складу препаратів, що зміцнюють штучні нігті: різні смоли і формальдегіди. Після процедури нарощування рекомендується регулярно оглядати руки на предмет виявлення підозрілих утворень на шкірі.

Звичайно, всі перераховані ризики для здоров'я можливо зменшити за умови якщо:

- Обрано перевірений салон з кваліфікованими фахівцями;
- Під час процедури кімната добре провітрюється;
- Нігтьовий майстер ретельно миє руки перед роботою і добре стерилізує інструменти;
- Перед процедурою нарощування нігті відмокають в мильній теплій воді 2-3 хвилини;
- У роботі майстер користується нової пилкою для нігтів або просить її у самого клієнта;
- Кутикули перед нарощуванням НЕ підрізаються і не відсуваються;
- Перед прикріпленням акрилових елементів поверхню натуральних нігтів не шліфується;
- У лаках для нігтів НІ парабенів, дибутилфталата, формальдегіду і толуолу;
- Накладні нігті використовуються НЕ більше тижня.

Якщо після процедури нарощування ви помічаєте якісь тривожні симптоми (набряклість навколо нігтя, почервоніння, біль і ін.), Обов'язково відвідайте дерматолога. Не допускайте розповсюдження інфекції.

 Небезпечна краса накладних нігтів


І все-таки, природність і краса натуральних, доглянутих нігтів завжди буде в моді! Вони незрівнянні з результатами навіть найсучасніших технологій нігтьового нарощування.
Автор: Альбіна Рогова