Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)
 Продовжуємо знайомити вас з простими і ефектними ідеями для манікюру. Секрет сьогоднішнього нейл-дизайну - особлива кисть.

Ця кисть названа fan brush. Її особливість - жорстка і плоска щетина, набрана по півколу.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Для дизайну, що представляє собою артистичну смужку, буде потрібно три відтінки кольорового лаку для нігтів, плюс фоновий колір (близьке до одного з відтінків), а також закріплює верхнє покриття (захисний прозорий лак).

Крок 1. Пофарбуйте нігті фоновим лаком. Досить одного шару, оскільки якісь недоліки не будуть бачити, адже зверху будуть смужки. В даному випадку фон - кольори м'яти.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 2. На палітру (щільний аркуш паперу або пластикову пластину) капніть по кілька крапель трьох кольорових відтінків.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 3. Візьміть плоску напівкруглу кисть. Слід сказати, що попередньо її слід випробувати. Якщо щетина на ній занадто пухнаста або м'яка, то змочіть пензель у воді, струсіть зайву вологу і просушіть. Кисть стане не пухнастою, а твердою, із злиплими щетинками. Така кисть краще виконає задумане.

Сухий пензлем вмочіть в один з кольорових відтінків. Зробіть це таким чином, щоб лак був тільки на кінчиках щетинок.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 4. Намалюйте кінчиком пензля горизонтальні смуги. Для цього доведеться кілька разів провести пензликом по нігтю. Смуги повинні бути досить частими. Поки не звертайте уваги на те, що лак трохи заїжджає на шкіру навколо нігтя. Ідеально потрапити тільки на ніготь практично неможливо.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 5. Візьміть кінчиком пензля наступний колір, і аналогічним чином намалюйте ще шар частих смужок.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 6. Залишається останній колір, їм слід завершити смужки. Смужки теж повинні робитися кінчиками щетинок кисті, і бути досить частими.

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Крок 7. Якщо якогось кольору стало майже не видно - можете підправити дизайн, завдавши сухим пензлем окремі смужки (за потребою). Але в цілому, повинні вийти цілком гармонійні нігті, які тільки потрібно закріпити захисним прозорим шаром. Зробіть це, якщо потрібно - двічі (щоб нівелювати рельєф від смужок).

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Вийшов швидкий, простий, але ефектний дизайн. Спробуйте!

 Нейл-арт за допомогою сухої кисті (+ покрокові фото)


Не забудьте прибрати з шкіри потрапив з пензлика лак для нігтів. Для цього ватяну паличку змочіть рідиною для зняття лаку, і акуратно приберіть зайвий лак.
Автор: Юлія Гнедина


 Небезпечна краса накладних нігтів
 Будь-яка жінка була б рада стати володаркою красивих і здорових натуральних нігтів. Але, на жаль, не всі з нас можуть похвалитися таким природним даром. Тому накладні нігті ось вже більше тисячі років залишаються такими популярними. Проте краса накладного манікюру вимагає особливих жертв. Як же їх звести до мінімуму?

Що тільки не придумували наші предки, щоб добитися ідеального манікюру! У Китаї, де вперше виникла ідея про накладні нігтях, використовували спеціальні посріблені напальчники. Середньовічні дами накладали нігтьові пластини, зрізані у своєї прислуги. Ближче до нашого століття жінки пускали вхід кіноплівки, папір або льон. Штучні нігті з таких матеріалів можна було побачити у Грети Гарбо і Марлен Дітріх.

 Небезпечна краса накладних нігтів


А в 1954 році стоматолог з Філадельфії Фред Слек винайшов новий метод нарощування нігтів. Одного разу він сильно пошкодив собі нігтьову пластину і спробував відновити форму нігтя за допомогою акрилу. Результати процедури перетину його здивували, і він зважився на відкриття бізнесу. Так світ дізнався про акриловому нарощуванні нігтів.

На сьогоднішній день штучний манікюр можна отримати за допомогою:
- Готових пластмасових нігтьових пластин;
- Акрилу;
- Гелієвої маси, обробленої ультрафіолетовими променями.

У деяких салонах вам можуть запропонувати штучні нігті з волокон льону, шовку, паперу та скловолокна. Хоча виглядають вони дуже красиво і натурально, структура їх дуже тендітна.

 Небезпечна краса накладних нігтів


Поряд з численними достоїнствами, всі види накладних нігтів мають свої недоліки, головний з яких - небезпека для здоров'я. Шкода від накладного манікюру може бути як незначним - втрата натурального нігтя, так і цілком вагомим - захворювання раком. Пропонуємо познайомитися з деякими реальними загрозами, які таять у собі штучні нігті:

- Алергія.   Під впливом гелю або акрилу шкіра навколо нігтя може почервоніти, нігтьове ложе запалитися і стати набагато тонше, що є результатом алергічної реакції організму. Сильними алергенами і токсичними речовинами є метилметакрилат (ММА) і дибутилфталат. Перший з них додається в адгезиви для нігтів, а другий компонент входить до складу лаків для нігтів і продуктів нарощування. Вони здатні нашкодити не тільки натуральним нігтям, руйнуючи їх структуру, але й викликати серйозну алергію, отруїти легені. Їх застосування заборонено в багатьох країнах світу.

- Пошкодження натуральних нігтів.   Штучні нігті здатні живитися природними маслами натуральних нігтів, значно послаблюючи їх структуру. У результаті тривалого зіткнення накладних пластин з природними, відбувається тертя, яке може травмувати справжні нігті.

 Небезпечна краса накладних нігтів


- Отруєння.   До складу багатьох препаратів для нарощування входять шкідливі хімічні сполуки. У великих дозах вони викликають отруєння, подібне інтоксикації під впливом алкоголю. Це згубно впливає на якість крові, печінки, серця і на здоров'я організму в цілому. Відомі випадки, коли такі інтоксикації приводили до розладів психіки, до розвитку астми і навіть раку легенів.

- Екзема.   За результатами численних досліджень, акрилові нігті можуть стати джерелом виникнення контактного дерматиту, який характеризується сверблячкою, червоною висипкою, подразненням шкіри і пухирями. Зазвичай він виявляється після 2-4-х днів на кінчиках пальців, а далі поширюється на інші, найближчі ділянки тіла. Часто в цьому винні лаки для нігтів з небезпечними для шкіри компонентами (формальдегід, толуол, парабени і ін.).

- Грибкові інфекції.   Після зняття акрилових пластин деякі натуральні нігті іноді стають жовтими, коричневими або зеленими. Це пов'язано з грибком, який живиться кератином. Через вплив акрилу, гелю або клею нігті слабшають і втрачають здатність протистояти інфекції. Оніхомікоз дуже заразний. Він може легко потрапити на інші ділянки тіла і стати причиною десенсибілізації кінцівок. На лікування грибка може піти від 4-х до 18-ти місяців.

 Небезпечна краса накладних нігтів


- Бактеріальні інфекції.   Якщо пошкодити штучну нігтьову пластину, то може утворитися зазор між нігтьових ложем і натуральним нігтем. Таке тепле і вологе містечко - хороший розсадник для бактерій. Їх поява характеризується потовщенням, розшаруванням і зміною відтінку натурального нігтя. Чим довше ви носите накладні нігті, тим серйозніше може бути інфекція та її наслідки. Іноді інфікування відбувається через занадто довгих і жорстких акрилових пластин або при використанні майстром нестерильних інструментів.

- Захворювання раком.   Хоч подібні випадки в медичній практиці дуже рідкісні, проте небезпека отримати смертельну хворобу через часті процедур нарощування існує. Всьому провиною - шкідливі хімікати, які входять до складу препаратів, що зміцнюють штучні нігті: різні смоли і формальдегіди. Після процедури нарощування рекомендується регулярно оглядати руки на предмет виявлення підозрілих утворень на шкірі.

Звичайно, всі перераховані ризики для здоров'я можливо зменшити за умови якщо:

- Обрано перевірений салон з кваліфікованими фахівцями;
- Під час процедури кімната добре провітрюється;
- Нігтьовий майстер ретельно миє руки перед роботою і добре стерилізує інструменти;
- Перед процедурою нарощування нігті відмокають в мильній теплій воді 2-3 хвилини;
- У роботі майстер користується нової пилкою для нігтів або просить її у самого клієнта;
- Кутикули перед нарощуванням НЕ підрізаються і не відсуваються;
- Перед прикріпленням акрилових елементів поверхню натуральних нігтів не шліфується;
- У лаках для нігтів НІ парабенів, дибутилфталата, формальдегіду і толуолу;
- Накладні нігті використовуються НЕ більше тижня.

Якщо після процедури нарощування ви помічаєте якісь тривожні симптоми (набряклість навколо нігтя, почервоніння, біль і ін.), Обов'язково відвідайте дерматолога. Не допускайте розповсюдження інфекції.

 Небезпечна краса накладних нігтів


І все-таки, природність і краса натуральних, доглянутих нігтів завжди буде в моді! Вони незрівнянні з результатами навіть найсучасніших технологій нігтьового нарощування.
Автор: Альбіна Рогова