Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім
 Попередній майстер-клас з «розбитими смугами» подвигнул до нової хвилі творчості. І прийом з смугами зубочисткою по вологому лаку знайшов інше прочитання. Мармурові розводи робити навіть простіше, ніж розбиті смуги, бо навички малювання не будуть потрібні точно.

Дійсно, недоліком минулого нейл-арту можна назвати те, що він вимагав від вас вміння малювати рівні однакові смужки, при цьому робити це швидко. Сьогодні ніяких смужок, а вийде ось така краса:

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Знадобляться три відтінки лаку: чорно-синій, світло-синій або бірюза, білий. Плюс верхнє захисне покриття, а також звичайна зубочистка.

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Крок 1. Працюємо з кожним нігтем окремо, оскільки потрібно, щоб черговий шар лаку не ут висихав. Для цього кладіть лак більше, ніж зазвичай, більш товстим шаром. Для початку покрийте ніготь чорно-синім лаком.

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Крок 2. Синім або бірюзовим лаком, прямо поверх НЕ просохле покриття поставте краєм пензлика точки різного діаметру, і можна навіть не суворої круглої форми, це не так важливо. Головний принцип - точки повинні розміщуватися рівномірно по всій нігтьової пластини.

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Крок 3. Білим лаком (знову ж, по які просохлі попереднім верствам) слід поставити дрібні точки поверх бірюзових. Рівність точок не має принципового значення.

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Крок 4. Дійте швидко, поки шари не висохли! Візьміть зубочистку і проведіть по нігтю паралельно вертикальні смуги, починаючи від лунки до краю нігтя.

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Крок 5. Верхнє покриття. Якщо вас влаштовує все, що вийшло, то наносите верхнє покриття тоді, коли закінчите дизайн на всіх нігтях. Якщо ж ви думаєте, що малюнок вийшов занадто різким, і добре б його трохи розмити, то прозорий лак можна нанести по не зовсім просушеної нігтя, тоді контраст трохи згладиться (як це видно на фото).

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


Відмінно вийшло!

 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім


 Новий нейл-арт: Мармурові розводи у відтінках денім

Автор: Юлія Гнедина


 Рибка - майстер з педикюру
 В останні роки в салонах краси значно зросла популярність екзотичної досі процедури - фіш-спа або рибного пілінгу. Маленькі рибки з Близького Сходу не гірше будь-якого фахівця з педикюру готові позбавити вас від омертвілої шкіри, вилікувати від шкірних недуг і поліпшити самопочуття в цілому. Наскільки ж хороша ця «риб'яча послуга»? І чи існують протипоказання?

Схожа на пічкура

Гарра Руфа ( Garra Rufa ) - Саме так називається вид цих чудо-рибок - має численні прізвиська: клювання-риба, турецький короп, риба Кангал, фізіо-риба, Доктор-Риба, червонуваті присоски та ін. Її відносять до сімейства коропових. Зовні вона нагадує маленького (4-8 см завдовжки) піскаря. У природі вони живуть на дні прісноводних водойм і харчуються різними водоростями, личинками комах і дрібними ракоподібними.

 Рибка - майстер з педикюру


Народилися ці крихітки в басейнах річок Близького Сходу - на території Туреччини, Іраку, Сирії та Ірану. Практично у всіх цих країнах строго стежать за вивезенням рибок, щоб не порушити їх популяції. Гарра Руфа чудово почувається в кімнатному акваріумі. Доглядати за нею зможуть навіть починаючі аматори рибок, але у домашніх особин навички пілінгу поступово втрачаються, оскільки вони швидко звикають до звичайних видів кормів.

І очистить, зцілить

Одними з перших, хто зазнав рибок в дії, - відпочивальники на японському курорті Hakone, розташованому на острові Хонсю. Пізніше ця процедура стала дуже популярна в країнах Азії, поступово перемістившись в Європу і Америку. Зараз же рибний пілінг широко використовують у косметичній індустрії по всьому світу. У нашій країні «іхтіопедікюр» став поширюватися зовсім недавно, але у нього вже з'явилися як прихильники, так і антагоністи.

 Рибка - майстер з педикюру


Найбільшою перевагою Гарра Руфи вважається її вміння і природнє покликання - рятувати людей від омертвілої шкіри, впливаючи на прискорення відновлювальної функції клітин. Рибний пілінг - це чудова профілактика від псоріазу, ліки від якого досі не існує. Також рибки здатні допомогти при червоному плоскому лишаї, вугрової хвороби, артропатії, іхтіозі, Вітіліго, гіперкератозі, дитячої алергічної екземі та ін.

 Рибка - майстер з педикюру


Крім усього Гарра Руфа добре стимулює приплив крові в ногах, покращуючи загальний кровообіг, позбавляє від бактерій, що викликають неприємні запахи, сприяє рівній засмазі. Під час процедури рибки активізують точки на стопі і здійснюють своєрідний масаж ніг подібно голковколювання. Це допомагає заспокоїти нервову систему, розслабити тіло і позбутися від втоми.

 Рибка - майстер з педикюру


Не кусають, але пощипують

Для процедури досить опустити ноги до коліна (можна і все тіло) в резервуар з теплою водою і численними рибками. Перед зустріччю з Гарра Руфой ноги краще ретельно помити, щоб їй було легше дістатися до омертвілих ділянок шкіри. В цілому відчуття легкого пощипування, лоскотання і посмоктування досить приємні. Після якісного 15-20-хвилинного іхтіопілінга результати помітні відразу: шкіра на ногах помітно очищається, стає м'якою і молодіє прямо на очах.

 Рибка - майстер з педикюру
  Рибка - майстер з педикюру


Тим, хто боїться випадкових укусів, можуть не хвилюватися - у Гаррі Руфи зуби відсутні. Однак занадто чутливим і бридливим клієнтам «рибні поцілунки» можуть не сподобається. Відразу пригадується відомий відео з американською теле-дівою Кім Кардашьян, яка під час новомодного пілінгу верещала і нервувала практично без зупинки. Якщо ж ви також не в захваті від рибних дотиків, то краще віддати перевагу альтернативні методи.

 Рибка - майстер з педикюру


Заборонені тихоокеанськими законами

Не так давно в декількох штатах США і провінціях Канади рибний пілінг знаходиться під забороною. На думку заокеанських косметологів та лікарів, така практика відрізняється антисанітарією, оскільки одні й ті ж рибки, обробляючи ноги різних пацієнтів, можуть стати переносниками шкірних інфекцій. Але найчастіше ЗМІ висміюють державні закони проти рибки-доктора, стверджуючи, що вона не являє собою небезпеки, а у людей завжди є вибір, який вони повинні зробити самі.

 Рибка - майстер з педикюру


Незважаючи на відсутність будь-якого реального факту перенесення інфекцій рибками, ризик заражень все ж гіпотетично можливий. Особливо варто насторожитися тим, у кого ослаблена імунна система, є відкриті ранки на шкірі і діабет.

Корисні поради:

- Вибирайте перевірений СПА-салон, де дотримуються всі необхідні санітарні умови, і акваріуми чистять після кожної процедури;

- Упевніться, що ємності з рибками оснащені потужними, якісними фільтрами і ультрафіолетовими лампами, що вбивають бактерій;

- Кращого результату можна досягти за добре зголоднілими рибками;

- Після гоління ніг або воскової епіляції перед рибним пілінгом рекомендується почекати не менше 24 години;

- По завершенню процедури не рекомендується наносити на тіло косметичні засоби;

- Не варто робити рибний пілінг частіше одного разу на тиждень.
Автор: Альбіна Рогова