Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY
 У ніч з 31 жовтня на 1 листопада весь світ занурюється в божевільну містерію і хвилююча передчуття свята темних сил - Halloween! У цей вечір всі намагаються перевершити один одного в казкових образах та вбраннях, але незмінним залишається одне: незалежно від того, який спосіб буде обраний для святкування, щоб грамотно завершити його, потрібен стильний манікюр.

Ірина Деденевой , Керівник тренінгового департаменту компанії «ПаркБьютіРус» - ексклюзивного представника корпорації ORLY в Росії, пропонує свій варіант дизайну, створеного на основі вогненних відтінків і символу святкової ночі.

Для виконання цього дизайну потрібно:
Базове покриття - Bonder від ORLY
Лак для нігтів:
Teeny Bikini (№ 40705) від ORLY
Spark (№ 40633) від ORLY
Orange Punch (№ 40463) від ORLY
Matte Vinyl (№ 40242) від ORLY
Liquid Vinyl (№ 40484) від ORLY

1.   На оброблені дезинфектором нігті, нанесіть базове покриття Bonder. Засіб збільшить зчеплення лаку з нігтем і запобіжить дизайн від сколювання і відшаровування.

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


2.   В якості фону для дизайну використовуйте рожевий лак Teeny Bikini (№ 40705). У два шари покрийте їм ніготь.

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


3.   Хвилеподібно, чи не намагаючись виводити акуратні лінії і залишаючи просвіти, поверх рожевого фону, нанесіть жовтий лак Spark (№ 40633).

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


4.   Для створення ефекту плавного переходу відтінків, центральну частину нігтя затонуйте помаранчевим лаком Orange Punch (№ 40463).

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


5.   Головний елемент дизайну виконайте пензлем «Короткий волосок» і чорним матовим лаком Matte Vinyl (№ 40242). Акуратно прорисуйте контур гарбуза.

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


6.   Потім скориставшись цією ж пензлем і лаком, зафарбуйте гарбуз повністю, залишаючи області «око» і «рота».

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


7.   Ретельно промивши кисть, обмокніте її в лак чорного глянсового відтінку Liquid Vinyl (№40484) і вздовж зображення гарбуза прорисуйте тонкі лінії. Блискуче покриття створить ефект граней натурального овоча.

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


Незважаючи на те, що в Росію Halloween прийшов порівняно недавно, він моментально завоював популярність. Для любительок краси це свято перетворився на ще один привід поекспериментувати на конкретну тему. Так, «Чари на Halloween»   від ORLY   - Один з варіантів екстравагантного дизайну, який допоможе Вам стати справжньою зіркою ночі Halloween!

 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY


 Nail-дизайн «Чари на Halloween» від ORLY Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»
 Продовжуємо вас знайомити з цікавими ефектами, які роблять манікюр оригінальним і неповторним. При цьому зберігається наш головний принцип: доступність і простота виконання. Для креативних «кольорових подряпин» не буде потрібно ніяких спеціальних професійних пристосувань.

Для роботи потрібно три відтінки лаку для нігтів і щільний папір (можна використовувати непотрібну візитку або обкладинку глянцю), а також ножиці і прозоре верхнє покриття (для закріплення манікюру).

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 1. Підготуємо паперові «зубчики», за допомогою яких потім будемо створювати новий ефект. Для цього ножицями потрібно вирізати маленькі трикутники по краю картону. Прикиньте самі, якого розміру зробити «зубці» - вони повинні будуть залишити на нігті по 3-4 смуги.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Використовувати «зубчики» можна буде тільки одноразово, тому доведеться зробити кілька таких картонок.

Крок 2. Нанесіть перший кольоровий шар лаку. Дайте йому добре просохнути. Тут - яскравий зелений лак. Його можна відразу нанести на всі нігті. А наступні шари робитимемо окремо на кожному нігті.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 3. Нанесіть шар ще одного кольору. Тут - яскраво-оранжевий. В принципі, цей крок можна опустити і відразу приступити до наступного, але тоді ефект смуг буде двоколірний, а не триколірний. Працюємо з кожним нігтем окремо! Шар оранжевого відтінку просушуємо не повністю, достатньо 30 секунд.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 4. Третій колір - чорний. Слід нанести в один шар, але відразу максимально рівно і непрозоро. І знову НЕ просушувати повністю.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 5. Зігніть картон із зубчиками так, щоб імітувати рельєф нігтя.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 6. Проведіть зубчиками по нігтю таким чином, щоб почали проявлятися кольорові смуги. З першого разу може не вийти, треба буде виконати рухи кілька разів. Тиску майже не потрібно, достатньо легкого натиску.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Крок 7. Коли ефект смуг вас задовольнить, повністю просушіть ніготь. А потім можна закріпити манікюр верхнім прозорим покриттям.

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»


Ось такі креативні смуги!

 Домашній нейл-арт «Кольорові подряпини»

Автор: Юлія Гнедина


 Оригінальний манікюр в домашніх умовах
 Вогкою сумній восени особливо хочеться побалувати себе, кохану, чим-небудь таким собі. Можна, звичайно, з'їсти солоденького, але це шкідливо і для фігури, і для шкіри обличчя, і для обміну речовин ... Але можна знайти більш оригінальний, але не менш приємний спосіб себе порадувати - наприклад, зробити незвичайний, творчий манікюр. А якщо немає часу, грошей або можливості сходити в салон? Не біда! Існує декілька простих способів зробити оригінальний манікюр в домашніх умовах.

Отже, приступимо!

Відразу обмовимося: мова піде про покриття лаком, а не про сам манікюрі. Зрештою, нічого кращого акуратного підточки нігтів, зрізання кутикули і додання нігтям овальної, квадратної або трикутної форми поки не придумали.

1. «Газетний» манікюр

Нам знадобляться: білий лак для нігтів, звичайна газета з надрукованим чорним кольором текстом, спиртової лосьйон, ватний диск, закріплювач для лаку.

Наріжте газету смужками шириною близько півтора сантиметрів. Пофарбуйте нігті білим лаком - одним або двома шарами. Бажано, щоб лак ліг щільно, що не був напівпрозорим. Дайте лаку добре висохнути. Намочіть ватний диск в спиртовому лосьоне, прикладіть до нього газетну смужку так, щоб вона добре намокла, а потім прикладіть цю смужку до нафарбовані нігті. Потримайте 3-5 секунд і акуратно зніміть газетну смужку з нігтя. Результат - на білому фоні віддрукуються чорні букви. Залишилося тільки трохи почекати, поки букви підсохнуть і покрити їх закріплювачем лаку для «стійкості» манікюру. Рекомендації: а) намагайтеся не рухати вологу газетну смужку на нігті, щоб літери не розмазалися; б) не використовуйте в якості «трафарету» заголовки, інакше букви вийдуть грубувато.

 Оригінальний манікюр в домашніх умовах


2. Матовий манікюр

Можна, звичайно, купити спеціальний матовий лак, але якщо матовий манікюр ви робите рідко, за настроєм, то немає чого марно витрачати гроші. Нам знадобляться - звичайний глянцевий лак для нігтів будь-якого кольору, чайник із щойно скипіла водою.

Нафарбуйте нігті глянсовим лаком і, не чекаючи, поки він висохне, потримайте руку над парою від скипіла в чайнику води, - приблизно протягом 5 хвилин. Потім дайте лаку висохнути. Коли вода з нігтів випарується, і лак висохне, він стане матовим.

 Оригінальний манікюр в домашніх умовах


3. Голографічний манікюр

Нам знадобляться - звичайний глянцевий лак будь-якого кольору, чайник із щойно скипіла, звичайна кулькова ручка.

Зробіть матовий манікюр так, як ми описували вище. Потім умочіть кінчик ручки в той же самий глянцевий лак, яким ви фарбували нігті, і намалюйте будь-який малюнок на нігтях. Це можуть бути квіточки-ромашки, зигзаги або просто точки-горошини. Результат - «голографічний» ефект: об'ємний, глянсовий малюнок на матовому тлі. Рекомендація - по можливості візьміть ручку, чорнила в якій закінчилися, тоді малюнок вийде чистим і акуратним; бажано також, щоб кінчик пасти був тонший, щоб малюнок вийшов більш вишуканим.

 Оригінальний манікюр в домашніх умовах


4. Манікюр з малюнком

Нам знадобляться - два контрастні лаку для нігтів, звичайна кулькова ручка.

Нафарбуйте нігті лаком для нігтів в два шари (щоб колір вийшов щільним і насиченим) і дайте йому добре висохнути. Умочіть кінчик ручки в лак контрастного кольору і намалюйте будь-який малюнок, продиктований вашою фантазією і настроєм (це можуть бути квіти, зірочки, зигзаги, смайлики, знаки питання та / або вигуки). Рекомендації - аналогічні описаним вище - відсутність чорнила, гострі кінчик ручки.

 Оригінальний манікюр в домашніх умовах


5. Манікюр а-ля «сучасне мистецтво»

Нам знадобляться - лак для нігтів будь-якого кольору, кольорові офісні маркери будь-яких кольорів з гострими кінчиками, закріплювач для лаку.

Нафарбуйте нігті щільним шаром лаку і дайте йому добре висохнути. Намалюйте маркером будь-якого кольору будь-які геометричні фігури на нігтях (це можуть бути зигзаги, паралельні прямі або хвилясті лінії, трикутники і багатокутники, кола, овали, літери російського і латинського алфавітів - дозвольте собі пофантазувати). Потім зробіть такі ж малюнки маркерами інших кольорів. Вони можуть ефектно накладатися один на одного, перетинатися. Залишилося тільки покрити це «твір мистецтва» закріплювачем для «стійкості».

 Оригінальний манікюр в домашніх умовах


Який би варіант творчого манікюру ви не вибрали - він обов'язково підніме вам настрій, дозволить відчути себе творцем і здивує друзів і знайомих. Удачі вам і польоту фантазії!
Автор: Олена Тимофєєва