|
Сучасний підхід до макіяжу диктує не тільки підбір якісних і трендових продуктів та інноваційних текстур, але і засобів з доглядають властивостями. Більшість з нас орієнтується лише на наявність фільтра SPF в помаді, пудрі і рум'янах. А на що ще звернути увагу? Як зробити свій макіяж не тільки стильним, але і корисним для шкіри?
1. Губна помада
. Минулий рік став для помади справжнім проривом. Він позначився революційної новинкою від Dior - помадою, яка більше, ніж помада. Вона навіть називається «сироватка», це - Rouge Dior Serum. Вартість в більш ніж 30 євро за одиницю, безумовно, не може віднести цю річ до доступним для всіх. Але планка для помади задана. І зараз для багатьох брендів, у тому числі мас-маркету, стає хорошим тоном включати в формулу помади анти-age і доглядають інгредієнти.
Що шукаємо в губній помаді
: Гіалуронова кислота, вітамін А, екстракти манго, жожоба, SPF від 15.
Rouge Dior Serum
2. Блиск для губ
. Тут теж будемо орієнтуватися на кращі зразки. Таким можна сміливо назвати блиск від Clinique з вітаміном С. Крім натурального блиску і деякого ефекту об'ємних губ, блиски можуть і захищати від несприятливого впливу навколишнього середовища. Зволоження також буде плюсом цього продукту, тим більше що дівчата, які люблять блиски, часто скаржаться, що блиски часто сушать губи. У майже еталонному блиску Clinique роль антиоксидантів виконує екстракт граната, а ягоди асаї живлять губи, як би наповнюючи їх, такий а-ля філер. Хороший блиск можна використовувати не тільки в декоративних цілях, він захистить від вітру, холоду, негоди, вільних радикалів і сонячних променів.
Що шукаємо в блисках
: Вітамін С, антиоксиданти, натуральні екстракти.
Блиск від Clinique з вітаміном С
3. Тіні для повік
. Сучасні тіні мають хороший стійкий відтінок, шовковисту текстуру, а яскравий і не вицвітає пігмент - відмітна риса палеток тіней від багатьох виробників. Але не тільки. Хороший приклад - мінеральні тіні. Вони не сушать і дозволяють шкірі дихати, правда, для сухої шкіри не підходять. А ось технологія запечених тіней дозволяє зберегти яскравість пігменту і разом з тим «доставити» в продукт потрібні доглядають і зволожуючі компоненти. Кремоподібні тіні також мають можливість більшого насичення поживними речовинами.
Що шукаємо в тінях
: Кремову текстуру або запечений продукт, вітамін Е.
Водостійкі кремові тіні YSL
4. Коректор, консилер
. Ці продукти ми використовуємо для найтонших і чутливих ділянок шкіри - навколо очей. Тому перевірте, щоб формула була легкою, текстура нежирної. Але не тільки правильний відтінок і текстура важливі. Багато консілери містять охолоджуючі компоненти для того, щоб прибирати темні кола під очима і набряклість не тільки маскуванням. Екстракти зеленого чаю і граната застосовуються в якості потужних антоксідантов.
Що шукаємо в коректорах
: Антиоксиданти, екстракти, м'яти, зеленого чаю, кофеїн, вітамін Е, гіалуронова кислота, фільтри SPF більше 30.
5. Пудра
. Мінеральна пудра хороша тільки для молодих дівчат з жирною і нормальною шкірою. У віці - інші вимоги до пудрі, або від неї і зовсім можна відмовлятися, довіряючи роботу з тоном шкіри тільки тональному крему.
Що шукаємо в пудрі
: SPF більше 30, антиоксиданти
6. Тональний крем
. Особливу увагу варто приділяти зволожуючим і антивіковим компонентам в тональних основах. Наприклад, силіконові кульки в тональних основах непомітно заповнюють нерівності шкіри, приховуючи зморшки, а пігменти золотого, золотистого і персикового відтінків нейтралізують блідість, появляющуюся з віком. Потрібні також в тональному кремі компоненти, що поліпшують синтез колагену, і антиоксиданти. Обов'язковий захист від сонця. Тональні основи можуть «працювати» як поживний денний крем, насичуючи шкіру корисними інгредієнтами, тому нерідко в тональних кремах можна зустріти протеїнові комплекси, Omega жирні кислоти, пептиди, мінерали і вітаміни, гіалуронову кислоту, рослинні олії. Всі ці компоненти проникають глибоко в епідерміс, тому буде зовсім не зайвим, якщо вони позалицятися за вашим особою протягом дня.
Що шукаємо в тональному кремі
: Вітаміни С, Е, В, антиоксиданти, SPF більше 30, живильні екстракти та комплекси.
Ухаживающий тональний крем Lumene містить масло camelina, багате Omega жирними кислотами, і пептиди, які підвищують еластичність шкіри.
7. Рум'яна
. Незважаючи на складність застосування, кремова текстура є більш універсальною. Кремові рум'яна не сушать шкіру, підсвічують її, доглядають, не "течуть». У кремовою текстурі можна зберегти більше доглядають компонентів для шкіри.
Що шукаємо в рум'янах
: Кремову текстуру
8. Пензлики для макіяжу
. Хоча здається, що найкорисніші для шкіри - це кисті з натуральної щетини, все ж цей фактор не найголовніший для здоров'я. Найголовніше для кистей, а також спонжиком, щіток і так далі, - це чистота. Адже кисті і щітки - ідеальне середовище для розмноження бактерій. Останнім часом дерматологи навіть радять відлущування шкіри виробляти одноразовими мочалками. Що вже говорити про кистях!
|
Коректори, також відомі як тональні основи працюють за принципом маскування тієї ділянки шкіри, який вас не влаштовує, наприклад, для позбавлення від темних кіл під очима.
Головна специфіка їхньої роботи - нанесення кольору, необхідного саме вам для приховування будь-яких недоліків шкіри. Тому коректори для червонуватого тону шкіри містять зелені нейтралізуючі барвники.
Шкіра складається з чотирьох типів пігментів, поєднання яких для кожної людини індивідуально. До них відносяться: оксигемоглобін, який робить кров червоною, відновлений гемоглобін, який надає синюватий відтінок венах; основний пігмент, від якого залежить колір шкіри при знаходженні на сонці, і каротин, який приносить жовтий відтінок.
Відтінок шкіри може бути переважно червонуватим (теплим) або синюватим (холодним), при високому вмісті каротину колір шкіри стає жовтуватим.
Правила для вирівнювання кольору шкіри
В даний час різні косметичні засоби пропонують різні способи корекції кольору, проте варто враховувати ваш власний набір пігментів при виборі коректорів, які пропонують всілякі відтінки. Нижче наведені основні правила при виборі цього кошти.
Якщо ваша шкіра бліда з відтінками зеленого і блакитного тонів
, То спробуйте жовтий коректор для нейтралізації блакиті і рожевий - для позбавлення від зеленого тону.
Якщо у вас темна шкіра,
і вам хотілося б додати сірий або блакитний відтінок, то спробуйте коректор персикового тону.
Якщо у вас жовтувата шкіра,
то вам підійде бузковий відтінок для нейтралізації кольору.
Як поводитися з нейтралізуючими засобами:
• Вам слід наносити коректор також як тональний крем, пальцем або ж спеціальною щіткою.
• Не слід брати пальцем коректор з тюбика, краще скористатися спонжиком або лопаткою.
• Будьте уважні з дозами нанесення - не слід використовувати велику кількість засобу.
• Нанесіть коректор в область, яку необхідно замаскувати, потім розподіліть його. Можна використовувати спонж, але краще розподіляти кінчиками пальців, оскільки завдяки їх природному тепла поліпшується циркуляція крові.
• Не використовуйте коректори дуже сухе консистенції, тільки якщо у вас жирна шкіра. Такі види косметичної продукції погано наносяться і виглядають неприродно на шкірі.
|
Сезон свят припускає запрошення на різні заходи, серед них і вечірка в краватках, і зустріч з близькими друзями і навіть обід з начальником. І, звичайно ж, вам хочеться, щоб і макіяж у всіх випадках був приголомшливим.
З цього приводу ми запитали рад у провідних фахівців. Ось, що вони сказали.
Макіяж для вечора з близькими друзями
У цій ситуації ви можете лише злегка підфарбуватися, бо серед друзів ви відчуваєте себе «у своїй тарілці», не дивлячись на зовнішній вигляд.
Задумайтеся про те, що золотистий блиск виглядає прекрасно і природно.
Для макіяжу губ дійсно предпочитаются блиски. Для очей підійдуть легкі кремові або рожеві тіні. Щоб надати природний рум'янець, скористайтеся розоватими рум'янами, наносячи їх на верхню частину скул. Для завершення образу скористайтеся чорною або темно-коричневою тушшю, щоб додати віям неймовірну довжину і вигин.
Для коктейлю
Коктейльні вечірки - найкраща ситуація, щоб додати трохи драматичності в ваш образ. Ви можете підвести очі темної підведенням або олівцем. На такій вечірці вигідніше виглядають темно-сині, вугільно-чорні і шоколадно-коричневі відтінки. Для того щоб зробити макіяж очей найбільш акуратно, скористайтеся спочатку базовою основою, тоді олівець лягатиме дуже рівно і правильно. Такий захід - відмінний привід продемонструвати гарні брови. Скористайтеся пінцетом, тільки не перестарайтеся.
Брови повинні бути симетричними, тоді вони будуть виглядати шикарно.
У такому макіяжі краще обійтися без рум'ян, а на губи слід нанести нейтральну губну помаду або бальзам.
Для вечірки в краватках
Вишукане плаття, рожеві губи, палаючі рум'янцем щоки і підведення темним олівцем очі - ось ідеальний макіяж для цього випадку. Не забудьте про таку незамінною дрібниці, як прикраси, наприклад, про розкішних сережках - вони додадуть сяйво обличчю і завершать макіяж.
Для вечірки в офісі
Ідеально - повсякденний макіяж, але виконаний так, ніби сьогодні - ваш кращий робочий день.
Не будьте занадто розслаблені і не забувайте про хороші манери, адже від цих людей залежить розмір вашої заробітної плати. Трохи сяйва, трохи блиску - все повинно бути в міру. І, наостанок, не забудьте про хороше манікюрі.
|
|
|
|
|
|