Повітряна історія: пудра і все, що потрібно про неї знати
 З найдавніших епох гарна жіноча шкіра, знана рівним світінням і гладкістю, вважалася найпершою ознакою аристократичним, витонченої жіночності. А для створення такого ефекту стародавні аристократки використовували ... пудру.

Її винайшли ще три тисячі років тому в Давньому Єгипті, а потім естафету перехопили гречанки. В епоху розквіту Еллади грецькі красуні дуже активно користувалися свинцевими білилами, правда, з великим ризиком для здоров'я. Але це не завадило і римлянкам користуватися таким ризикованим косметичним засобом.

У сучасному світі жінки вже давно користуються пудрою з безпечних натуральних і синтетичних компонентів. Різновидів пудр і їх тонів існують десятки, так що кожна представниця слабкої статі може вибрати косметичний кошти на свій смак.

 Повітряна історія: пудра і все, що потрібно про неї знати


Колірна палітра

Існує шість базових відтінків пудри і десятки їхніх варіацій. В основному стенд з тестерами запропонує потенційної покупниці невеликі футляри з підписами ivory   (фарфоровий), nude   (натуральний) natural beige   (натуральний бежевий), medium beige   (середній бежевий), honey   (медовий), bronze   (бронзовий). Шість відтінків у різних фірм можуть відрізнятися по балансу жовтого і рожевого пігментів.

Дівчатам смаглявим або з відтінком шкіри «слонова кістка» рекомендується брати пудру з жовтуватим подтоном. Світлошкірим дівчатам потрібні пудри з рожевим відтінком. А рудоволосий і зеленооким ідеально підійде «персикова» пудра.

Світлошкірим слід звернути увагу на японські марки - Shu Uemura, Shiseido, Moist Labo. Вони зроблять личко буквально порцеляновим. Засмаглим підійдуть бронзант-засоби із серії "Terracotta" Guerlain.

Щоб колір пудри був рівним, потрібно нанести під неї тональний крем або базу. Ідеальним варіантом буде новинка від Shiseido Sheer and Pefect Foundation.

 Повітряна історія: пудра і все, що потрібно про неї знати


Пудра з натуральними компонентами

Багато жінок вважають за краще користуватися засобами декоративної косметики, де є багато натуральних компонентів. Марки Pupa і Bourjois випускають бюджетні компактні і розсипчасті пудри з біокомплексом. Вони коштують у межах 300-500 рублів за упаковку.

Caudalie, Holika Holika, A.C. Sunloran випускають більш дорогі кошти з екзотичними і незвичайними компонентами. Вони володіють високим SPF-фільтром, а значить захищають шкіру від агресивного впливу сонячних променів.

Розсипчаста або компактна?

Це питання, те саме гамлетівську «Бути чи не бути? »Хвилює тисячі жінок по всьому світу. У чому переваги і недоліки цих двох різновидів?

Розсипчаста пудра дозволяє створити більш «повітряний» макіяж, вона набагато легше лягає на шкіру, менше забруднює її. Але, на жаль, вона не так легка в нанесенні.

 Повітряна історія: пудра і все, що потрібно про неї знати


Компактна пудра - ідеальний варіант для тих, хто деколи фарбується на ходу. Вона покриває обличчя щільним шаром, приховуючи будь-які недоліки і матіруя Т-зону. Якщо на обличчі є вже шар тонального крему, то пудра-компакт, нанесена поверх нього, не дозволить йому «розпливтися». Але саме цей вид пудри часом викликає роздратування на шкірі від частого використання, сушить її і порушує ліпідний баланс.

 Повітряна історія: пудра і все, що потрібно про неї знати


Як правильно наносити косметичну пудру?

Перед нанесенням шкіру обробляють тоніком, потім наносять тональний крем або базу під макіяж, чекаючи повного вбирання. Візажисти радять своїм клієнткам наносити пудру товстої пензлем з натурального хутра або спеціальної пушком. Це стосується не тільки розсипчастої пудри, а й компактною.

Пудра - незамінна річ у косметичці. А значить, що її потрібно обов'язково придбати! Керуючись нашими правилами, можна буде навчитися робити правильний мейк-ап з використанням пудри і створювати кожен день незабутні образи.
Автор: Яна Колосовська


 Корисні поради щодо вибору кольорової туші
 Думаєте кольорова туш - це тільки доля сміливих експериментаторів? Зовсім ні. При дотриманні деяких нескладних правил така туш здатна вигідно підкреслити красу очей і надати образу особливого стилю та чарівності. Побувавши на піку популярності в 1990-х, кольорова туш не втрачає своєї актуальності і в наші дні. Що ж варто взяти на замітку при її виборі?

У першу чергу, туш потрібно вибирати, враховуючи особливості своєї зовнішності: тон і колір шкіри, колір очей, вій і волосся. Не зайвим буде звернути увагу на свій одяг, аксесуари і макіяж, який планується наносити разом з кольоровою тушшю. Не останню роль при виборі такої екстравагантної косметики грає і місце, яке ви маєте намір відвідати. Навряд чи ви станете використовувати туш яскравих, кислотних відтінків, збираючись на ділову нараду.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


Особливу увагу зверніть на колір своїх очей. Їх відтінок повинен поєднуватися з кольором туші і разом представляти нерозривне ціле. Важливо, щоб туш підкреслювала красу ваших очей, а не оттеняла її. Ось, наприклад, які поєднання кольорів будуть доречні:

- Для зелених очей   краще підійде фіолетовий колір з можливими сливовими варіаціями. Також цей колір добре виглядає в парі з сірими тінями для повік.

- Для власниць карих або темно-карих очей   варто звернути увагу на коричневу, зелену або темно-синю туші. Дуже непогано виглядає макіяж з срібними тінями і зеленої тушшю - в очах з'являється неповторне чарівництво, здатне зачарувати будь-кого.

- До темно-коричневим очам   краще підібрати фіолетову туш.

- Дівчата з блакитними, сірими і синіми оченятами   сміливо можуть підкреслити їх морськими відтінками туші, а тіні вибрати бронзового або ж мідного кольорів. Голубоглазка також добре підійде фіолетова туш.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


Одна з найпоширеніших помилок - вибір туші і тіней аналогічних відтінків. Цього слід уникати. Колір туші і тіней, зливаючись воєдино, не здатний підкреслити ні перше, ні друге. Перед процесом нанесення туші рекомендується завити вії за допомогою спеціальних щипців. Так туш краще підкреслить очі. Результат нанесення туші залежить і від хорошого пензлика.

Збираючись піти по повсякденних справ, краще нанести один шар кольорової туші. А перед побаченням, походом в клуб або на вечірку, можна сміливо наносити її до трьох шарів. Якщо ви побоюєтеся «ефекту багатошаровості» і хочеться, щоб вії добре тримали форму, нанесіть спочатку основу для туші.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


Не всі кольори туші доречні для будь-якого випадку. Наприклад, для роботи і денних прогулянок краще підійде туш темніших відтінків. А ввечері або вночі допоможуть вам виглядати ефектно і привабливо туші яскравих, і навіть зухвалих кольорів. Екстравагантні відтінки непогано поєднуються з кольоровими накладними віями.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


Вирішивши використовувати кольорову туш, утримайтеся від бажання нанести на повіки кольорові тіні. Не варто переборщувати з кольором - є великий ризик виглядати комічно і нерозумно. Досить застосувати кольорову туш і трохи рум'ян. Якщо ж вам дуже хочеться додатково підкреслити очі, зупиніться на чорному олівці для внутрішньої обведення очей.

Нарешті, кілька слів про квіти туші:

1. Червона

Багато людей часто прагнуть уникати цього відтінку туші, боячись виглядати вульгарно. Однак при правильному використанні червоних відтінків туші, можна створити вельми цікавий і стильний образ. Спробуйте спочатку наносити її тільки на кінчики вій. Якщо результат вас влаштував, то можна спробувати накласти її і в кілька шарів. Людям з блакитними очима підійдуть світло-червоні, коралові відтінки.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


2. Фіолетова

При використанні фіолетової туші потрібно пам'ятати, що цей колір має тенденцію виглядати яскравіше на пензлику, ніж при нанесенні на вії. Нехай вас не лякає його насичений колір - він чудово гармонує з різними відтінками шкіри. Використовуючи таку туш, можна краще підкреслити зелені тони своїх карих очей або зробити погляд більш глибоким і млосним.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


3. Синя

Цей колір досить універсальний. Однак для пошуку ідеального відтінку синьою туші, що поєднується з кольором очей, волосся, тону шкіри потрібні попередні експерименти. З синьою тушшю блакитні очі здаються глибше, з зелено-карими очима - яскравіше помітний зелений відтінок, а в темно-карих можна вловити навіть золоті нотки.

4. Бронзова

Той, хто вибирає бронзову туш, напевно хоче додати своїм очам більше світла і блиску. Не турбуйтеся про те, що туш виявиться занадто яскравою і зіпсує картину - навіть у два шари вона не виглядає нав'язливо. Вона підійде для зелених, блакитних очей і особливо підкреслить карі. Бронзова туш успішно поєднується з аналогічного кольору рум'янами і помадою. Практично ті ж рекомендації можна дати при виборі мідної та помаранчевої туші.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші



5. Зелена

Вона здатна згустити, подовжити вії і вигідно підкреслити форму очей. Зелена туш буває декількох відтінків. Але всі вони чудово йдуть власницям синіх, сірих, блакитних і, зрозуміло, зелених очей. Якщо акуратно нанести туш на кінчики нижніх або тільки верхніх війок, то вона цілком симпатично виглядатиме і з карими очима. Важливо з нею не переборщити, інакше можна перетворитися на русалку з оповитими тванню очима.

6. З блискітками

Блискуча туш відмінний вибір для походів в нічний клуб або на вечірку, де можна дозволити собі трохи більше, ніж у повсякденній рутині. Колір очей тут не грає особливої ​​ролі. Така туш додасть блиску і шарму будь-якій дівчині. Однак потрібно врахувати, що блискітки туші здатні висвітлити не тільки ваш погляд, але і зморшки під очима, роблячи їх більш помітними.

7. Сіра

Дівчатам, які трохи втомилися від звичної чорної туші, можна сміливо спробувати її сірий відтінок. За функціональністю сіра туш дуже близька до чорної. Але погляд з нею набагато цікавіше і м'якше.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


8. Коричнева

Але все ж краща альтернатива чорної туші - це коричнева. Її сміливо можна рекомендувати всім дамам. Так само, як і сіра, вона добре пом'якшує погляд. Вибираючи відтінок коричневої туші потрібно врахувати тон шкіри: дівчині зі світлою шкірою підійдуть більш світлі відтінки туші, а власницям смаглявої шкіри - темно-коричневі кольори.

9. Біла

Білу туш навряд варто використовувати для повсякденних справ, в «чистому вигляді» вона хороша для особливих подій, походів в клуб і на новорічну вечірку. А от в якості основи для вашої звичної туші вона буде чудова. З нею вії виглядають густіше і відмінно тримають форму.

10. Жовта

Якщо ви хочете спробувати жовту туш, то краще залишити це на літо. Моду на цей колір туші ввела весняна колекція косметики 2013 від Chanel. Потрібно бути готовим, що жовті вії підуть далеко не всім дівчатам. Але сонячним блондинкам можна сміливо з нею експериментувати.

 Корисні поради щодо вибору кольорової туші


11. Золота і срібна

Хто не любить золотий колір? Він здатний підкреслити будь оченята і надати макіяжу святкового настрою. Посилити це ефект допоможе чорна підводка і насичені коричневі тіні. А в сонячний день золота туш додасть чарівною іскорки вашим очках. Дуже близька до неї за характеристиками срібна туш. На відміну від золота, срібло на віях здається трохи спокійніше і прохолодніше.

12. Рожева

Вона - для сміливих експериментаторів. Її частіше вибирають дівчата-підлітки, які ще не визначилися зі стилем, і пробують всього потрошку. Також рожева туш хороша для тематичних яскравих вечірок. Контрастні тіні до неї потрібно вибирати особливо ретельно.

Який би колір ви не вибрали, пам'ятайте, що експеримент повинен бути ретельно продуманий.
Автор: Альбіна Рогова