Гра тіней: вибираємо «одяг» для очей
 Давно відома непорушна істина про дзеркало душі, яким є наші очі. Тому природно бажання будь-якої жінки прикрасити власні «дзеркала». Зробити це швидко і ефектно за допомогою однієї, навіть найбільшої розрекламованої туші, не вийде. Тому варто звернути свою увагу на тіні. Якщо цей житель ще не зайняв гідне місце у вашій косметичці, давайте виправляти ситуацію. На допомогу - наші корисні рекомендації по підбору ідеальних тіней для очей.

Для якого випадку підбираємо тіні?

По «спецефектів» всі тіні умовно діляться на матові і перламутрові (мерехтливі). Щоб краще зрозуміти, які вам підійдуть більше, ознайомтеся з їх основними характеристиками:

Матові тіні

Їх мета - створення денного природного макіяжу, що підкреслює природні дані очей. Завдяки наявності різних кольорових пігментів вони легко лягають і без праці розтушовують. Наносяться на все віко.

 Гра тіней: вибираємо «одяг» для очей


Мерехтливі / перламутрові

Ідеальні для створення вечірнього та святкового макіяжу. Надають погляду м'яке сяйво і искристость, але наносяться не на всі повіку, а точково або уздовж лінії росту вій на світлу матову основу. Дамам у віці потрібно знати: мерехтливі тіні мають властивість збиратися в складках століття, підкреслюючи зморшки.

 Гра тіней: вибираємо «одяг» для очей


Вибираємо відповідну текстуру

Щоб легше зорієнтуватися в різноманітті тіней, скористайтеся нашою підказкою:

Сухі тіні

Класика жанру - нагадують пудру, бувають компактні і розсипчасті, матові і перламутрові. Різноманіття відтінків просто вражає! Найбільш популярний вид тіней, тому їх легко можна змішувати для отримання нових відтінків, вони легко розтушовують, їх зручно брати з собою.

Жирні тіні, що нагадують крем

  У своєму складі мають речовини, які зволожують шкіру повік. Однак відрізняються складністю в нанесенні, скочуються, якщо переборщити з товщиною шару, тому їх рекомендується змішувати з сухими тінями. Підходять для тих, хто носить лінзи.

Рідкі тіні

Особливість даного виду - наявність тонкого пензлика, за допомогою якої вони накладаються. Дуже стійки при «носінні», тому частіше використовуються в святковому макіяжі. При бажанні можна використовувати в якості підводки, але потрібен певний навик для малювання ідеально рівних стрілок.

 Гра тіней: вибираємо «одяг» для очей


Тіні-олівець

Являють собою кольоровий грифель, одягнений в пластиковий або дерев'яний корпус. Дуже зручно використовувати навіть новачкам: достатньо провести лінію по краю століття і розтушувати за допомогою аплікатора або попросту подушечки пальця.

 Гра тіней: вибираємо «одяг» для очей


Орієнтуємося на колір очей

Кольори тіней слід підбирати так, щоб підкреслити природну красу і глибину очей. Щоб вибрати ідеальні відтінки, скористаємося підказкою стилістів:

1) Блакитні очі «оцінять» всю гаму сірих відтінків, чорний, цегляний, фіолетовий кольори, світло-коричневі, персикові і рожеві відтінки.

2) Зеленим очам, як ніяким іншим, підійдуть мідні тони, колір зеленого листя, смарагд, бежева, коричнева і золотиста гами.

3) Сірі очі «заграють» від сусідства з ліловими, світло-коричневим, бежевим відтінками. Чим яскравіше даний колір очей, тим більш насиченою може бути колір тіней.

4) Для карих очей «наше все» - всі відтінки коричневого, бежевий, зелений, бузковий, блакитний, білий, бежевий кольори.

Немає ніякої необхідності набивати свою косметичку різноманіттям тіней, спустошуючи при цьому гаманець. Достатньо мати пару відтінків, які гармоніюють між собою. Багато виробників косметики полегшили вам задачу, випускаючи відповідні один одному тіні-дуети, тому варто звернути на них увагу. Тепер, коли ви володієте основними секретами вибору цього нехитрого атрибуту жіночої косметички, саме час відправиться за приємною покупкою.
Автор: Яна Колосовська


 Для кожного віку - свій колір помади
 Чи згодні ви з тим, що кожному віку відповідає своя палітра макіяжу? Яскраві коралові губи добре виглядають тільки на молодих засмаглих дівчатах, а винний відтінок, навпаки, постарить 18-річну красуню. Тоді вибирайте відтінок помади, який найкраще відповідає вашому віку.

20+. Яскраво і барвисто

Двадцятирічним дівчатам можна сміливо експериментувати з квітами і текстурами продуктів для губ. Ваші кольори: яскраві, неонові, сміливі. Наприклад, такі як фуксія або мандарин. Якщо хочеться більш природних відтінків, то зверніть увагу на кольори свіжих, стиглих фруктів і ягід: полуниці, малини, винограду. Що стосується текстури, то підійде практично будь-яка обробка: глянцева, матова, атласна.

Надихайтеся образами, які створює ваша ровесниця Ріанна. Будь яскравий колір вона носить із задоволенням. І чим яскравіше відтінок, тим більшу впевненість у собі виливає співачка. Яскраву помаду косметичні компанії створюють якраз для дівчат 20+. Так користуйтеся цим! Станете старше - і ці продукти вже не будуть «вашими».

 Для кожного віку - свій колір помади


Рекомендовані відтінки для 20-річних:   Maybelline Color Sensational Vivids у відтінку Vivid Rose; Lancôme Rouge in Love у відтінку Miss Coquelicot; MAC у відтінку Show Orchid.

 Для кожного віку - свій колір помади


Рада візажиста: Для інтенсивного і яскравого кольору спробуйте спочатку покрити губи шаром яскраво-рожевої помади, а зверху - помаранчевим відтінком.

30+. Всі відтінки червоного

Кількість червоних відтінків не піддається точному перерахуванню, їх дійсно дуже багато. І всі вони для дівчат від 30 років. Вибирайте свій червоний: від класичного червоного і кольору пожежної машини до холодного малинового і червоно-цегляного. Вибрати правильний відтінок просто:

- Якщо відтінок шкіри теплий (засмаглий або оливковий), то підійдуть кольору, які ближче до помаранчевого;

- Якщо шкіра темна, то червона помада повинна бути ближче до коричневого;

- Для світлої шкіри найкраще працює помада з прохолодним подтоном (ближче до блакитного).

Тридцятирічні можуть не боятися лакових текстур і яскравого глянцю, бо зморшки на губах поки не такі очевидні.

Що стосується прикладу для наслідування, то це можуть бути практично всі ікони стилю різних років, від Елізабет Тейлор до Міли Йовович, у свої 30 з гаком вони правильно розпоряджалися червоною помадою. Можливо, тому й потрапили в список «ікон»?

 Для кожного віку - свій колір помади


Рекомендовані відтінки для 30-річних: Rimmel London Lipstick у відтінку Kiss of Life; L'Oreal Paris Colour Riche Lipstick у відтінку True Red (Coral Red); MAC у відтінку Russian Red.
 Для кожного віку - свій колір помади


Рада візажиста: Для натурального вигляду губ спробує не помаду, а тонуючий бальзам або блиск для губ.

40+. Романтика

Жінки після 40 можуть переходити на романтичні відтінки помади: наприклад, такі як «курна троянда» або будь-які кольори рум'ян. Текстура - з гарним блиском або атласна. Губи з віком починають втрачати обсяг, і щоб створити ефект пухких і молодих губ, можна вибрати досить світлі відтінки, від рожевого до оголеного.

Матову помаду краще залишити двадцятирічним, вона занадто оголює дрібні зморшки на шкірі губ. Мерехтливий продукт, а також засіб з хорошим блиском - ось оптимальні варіанти для жінок 40+.

Кейт Бланшет часто демонструє, як світла помада допомагає їй зберегти вид молодих і повних губ, хоча вона такими не володіє.

 Для кожного віку - свій колір помади


Рекомендовані відтінки для 40-річних:   Rouge Dior Lipstick у відтінку Angelique Beige; Mary Kay у відтінку Dusty Rose (курна троянда); Burberry English Rose у відтінку Nude Rose.

 Для кожного віку - свій колір помади


Рада візажиста:   Перед нанесенням помади добре зволожуйте губи, а також вибирайте формулу помади, яка містить зволожуючі і омолоджуючі інгредієнти. Добре зволожені губи завжди будуть виглядати більш повними і молодими.

50+. Життя в рожевому кольорі

Ви в такому віці, коли можете не звертати уваги на тренди макіяжу. Не спокушайтеся тими відтінками помади, які добре виглядають на показах: молоді моделі носять яскравий неон або насичений винний відтінок, але вам ці кольори не підходять. Порада для 50-річних: згадайте про класичний рожевому кольорі губ, вибирайте будь рожевий або квітковий відтінок, будь то корал або малиновий.

Занадто темні відтінки підкреслюють зморшки біля губ, а оголена помада буде виглядати блякло й нудно. Тому потрібен соковитий рожевий колір. Вигідно виглядають кольору з холодною базою і блискучою обробкою. Не забудьте також про доглядає і зволожуючою формулою будь-якого продукту для 50-річних.

Подивіться на Джуліану Мур! Ця красуня у віці за 50 не змінює «рожевого» правилом, ви ніколи не побачите її з темною помадою.

 Для кожного віку - свій колір помади


Рекомендовані відтінки для 50-річних:   Bourjois Paris Sweet Kiss Lipstick у відтінку Rose Corset; Dior Addict Lipstick у відтінку Bobo; Revlon ColorStay Ultimate Suede Lipstick у відтінку Front Row.

 Для кожного віку - свій колір помади


Рада візажиста:   Макіяж для очей після 50 повинен бути мінімальним. Але в'янути особі слід надати яскравості. Це допомагають зробити рум'яна і рожева помада.
Автор: Василина Кузіна