Макіяж у 20, 30, 40 років
 Жінки різного віку хочуть бути привабливими і звабливими, тому для кожного віку існують маленькі хитрощі, як підкреслити достоїнства зовнішності і приховати маленькі недоліки. Умілий макіяж і вдало підібрана зачіска здатні творити справжні дива - надавати навіть самої пересічної зовнішності неповторного шарму і краси. Всього лише кілька порад допоможуть створити новий образ, підкреслити індивідуальність і звернути на себе увагу.

У двадцять років макіяж - сама природність
У двадцять років колір обличчя сам по собі випромінює сяйво молодості і свіжості розпустилася бутона, і зіпсувати ефект можуть лише кілька дрібних висипань. Тому першочерговим завданням у цьому віці є вміла маскування існуючих проблемних ділянок шкіри і акцент на свіжому кольорі особи. Для цього на Т-зону і наявні висипання наносять тональну основу нового покоління, так звану «другу шкіру», яка вирівнює тон, при цьому, не обтяжуючи його. У двадцять років найкраще використовувати тональні основи у вигляді мусу, що володіють найлегшою консистенцією.

Якщо шкіра жирна, то спеціальну матирующую основу наносять на все обличчя, але строго дотримуючись помірності, щоб не перестаратися і не перетворити обличчя в застиглу маску. Щоб підкреслити свіжість шкіри, можна легкими рухами нанести на верхню частину скул трохи рум'ян: рожеві для світлої шкіри, коралові для більш смаглявою матової шкіри.

 Макіяж у 20, 30, 40 років
   Слід уникати великої кількості косметики на обличчі, оскільки наймоднішою тенденцією цього сезону є натуральність. З цієї ж причини не слід використовувати занадто темні тони губної помади або рум'ян, оскільки вони візуально роблять старше і зводять нанівець всю природність макіяжу. Замість губної помади краще використовувати легкий і прозорий блиск для губ. Макіяж очей в даному випадку може бути більш інтенсивним, тоді він підкреслить розріз очей і зробить погляд виразнішим.

Щоденний догляд за шкірою в двадцять років
У двадцять років щоденний догляд за шкірою повинен стати обов'язковим пунктом програми краси. Крім ранкового і вечірнього очищення шкіри за допомогою косметичного молочка або гелю для вмивання, вітається використання легкої некамедогенной зволожуючою емульсії, яка зберігає сяйво шкіри і перешкоджає появі запальних елементів. Для більш інтенсивного догляду за шкірою, один раз на тиждень можна використовувати скраб або гоммаж, які згладжують дрібні недоліки шкіри, видаляють з її поверхні відмерлі клітини, дозволяють шкірі «дихати». Після застосування скрабу на шкіру можна нанести маску, яку підбирають відповідно до типу шкіри: жирна, комбінована, чутлива і т.д.

При підборі косметики по догляду слід уникати застосування засобів, до складу яких входить спирт та інші компоненти, що провокують підвищене утворення шкірного сала. Також не слід використовувати в цьому віці косметику із занадто жирною текстурою або зволожуючі креми щільної консистенції, оскільки шкіра після них буде постійно блищати.

 Макіяж у 20, 30, 40 років
 Макіяж тридцятирічних - натуральність і шик
Як правило, в тридцять років життя жінки дуже насичена. Вона постійно розривається між роботою і домом, що не залишає їй багато часу для комплексного догляду за шкірою і для ретельного нанесення макіяжу. Саме тому макіяж в такому віці повинен бути простим і не займати багато часу, в той же час, надаючи зовнішності жінки натуральності та шику. Для того щоб колір обличчя був ідеальним, спочатку використовують засіб від кругів під очима, потім на всю поверхню шкіри наносять рідке тональний засіб тонким рівним шаром. Для додання обличчю сяйва, на виступаючі його частини наносять пудру рожевого відтінку з перламутровими частинками. Щоб надати губам об'єм, можна використовувати блиск, а також губну помаду блискучих відтінків.

Вечірній макіяж передбачає більш інтенсивні відтінки, які дозволяють створити образ фатальної спокусниці. У тридцять років варто уникати матових відтінків помади, які роблять жінку старше, а також блиску для губ з блискітками, які вже точно не додадуть макіяжу шику і натуральності.

Для денного макіяжу очей можна використовувати олівець і туш менш інтенсивних відтінків: коричневого, фіолетового, синього. Увечері можна зважитися на більш вишуканий і жіночний макіяж, наприклад, «smoky eyes». Туш або лайнер потрібно використовувати чорного кольору, що зробить погляд драматичним і виразним.

Щоденний догляд за шкірою в тридцять років
Після тридцяти років шкіра повік починає втрачати свій тонус і покривається сіточкою зморшок. Саме тому звичний догляд за шкірою в цьому віці потрібно доповнити використанням концентрованої сироватки для шкіри навколо очей, яку легенько забивають подушечками пальців в шкіру верхніх і нижніх повік. Спеціальну сироватку для красивої сяючої шкіри наносять по масажних лініях на іншу частину обличчя. Наносити таку сироватку потрібно вранці, перед використанням основного денного крему, який містить UV-фільтри, що допомагають боротися з вільними радикалами. Увечері в якості догляду за шкірою обличчя та шиї переважно користуватися антивіковими кремами-флюїдами, призначеними для догляду за шкірою після тридцяти років.

 Макіяж у 20, 30, 40 років
 Виразний макіяж сорокарічних
Після сорока років макіяж стає більш виразним і вимагає ретельного нанесення. В якості тональної основи вибирають декоративну косметику, яка доглядає за шкірою, добре її зволожує, робить гладкою і доглянутою. Для додання шкірі сяйво, на верхню частину скул і підборіддя наносять висветляєтся пудру. Щоб не обтяжувати риси обличчя, слід уникати великої кількості пудри, рум'ян оранжевого або бронзового відтінку, а також використання тіней темних кольорів.

Що стосується макіяжу губ, то тут можна собі дозволити помаду інтенсивних кольорів: червоного, коралового, рожевого, при цьому контур губ повинен бути ідеально промальований косметичним олівцем. Перевагу потрібно віддавати оксамитовим, зволожуючим текстурам, які добре доглядають за шкірою губ. Щоб помада трималася як можна довше, після нанесення контуру, губи потрібно злегка припудрити, а потім вже наносити помаду. Після сорока років не варто використовувати для макіяжу блиск, тому що він робить більш помітними зморшки на шкірі губ і навколо них, також потрібно уникати матових відтінків помади.

При вираженому макіяжі губ і красивому кольорі обличчя, очі можна підкреслити лише нанесенням туші на верхні вії. Вечірній макіяж можна доповнити тінями прозорих перламутрових тонів, що зробить погляд більш відкритим і виразним. Темні тіні для макіяжу сорокарічних протипоказані, оскільки вони обтяжують риси обличчя і підкреслюють кола під очима.

Щоденний догляд за шкірою в сорок років
У сорок років догляд за шкірою стає більш серйозним і включає не тільки щоденне очищення і зволоження, але і застосування концентрованих засобів для підтримки тонусу тканин, глибокого впливу на них. Для зняття макіяжу використовують ніжне косметичне молочко, а в якості нічного крему вибирають антивікової крем з активними компонентами. Вранці і ввечері на шкіру навколо очей наносять омолоджуючу сироватку або антивікової крем.

В якості додаткового догляду використовують пілінг і зміцнюючі маски, що стимулює природне відновлення тканин. Для зволоження і догляду за шкірою шиї, декольте і бюста, використовують ліфтинг-засоби, які підтягують шкіру цих ніжних зон.
Автор: Наталя Біатова


 Вибираємо туш для вій
 Туш для вій є неодмінним атрибутом красивого макіяжу очей, оскільки вона покликана надавати погляду глибини і виразності. У той же час, домогтися гарного обрамлення очей віями можливо тільки при правильному виборі косметичного продукту і використанні якісної декоративної косметики.

Вибір туші для вій залежить від того, для якого типу вій вона буде застосовуватися.

Залежно від того, довгі вії або короткі, рідкісні або густі, потрібно вибирати не тільки різну туш для вій, але і тип щіточки для її нанесення.

- Для довгих вій краще всього вибирати туш, що збільшує обсяг вій, при цьому вії будуть виглядати більш густими.

- Якщо вії короткі, то в цьому випадку необхідно використовувати подовжує туш, яка робить вії помітніше і збільшує їх довжину.

 Вибираємо туш для вій
 Який колір вибрати
Не варто вважати, що виразності погляду надає тільки чорна туш. Зелений або фіолетовий колір також підкреслюють розріз очей і надають погляду глибини. Для брюнеток з темними очима чорний колір дійсно вважається переважніше. Блондинкам і шатенкам, зі світлими або рудуватим віями, чорний колір краще використовувати тільки для вечірнього макіяжу. Вдень же доцільніше вибирати більш м'які кольори, такі як коричневий або фіолетовий.

Справа техніки
Щоб зробити вії більш густими і довгими, не слід перевантажувати їх тушшю, досить провести щіточкою всього один лише раз. Для натурального ефекту можна використовувати безбарвну туш, ухаживающую за віями. Щоб уникнути ефекту злиплих вій, їх потрібно спочатку акуратно розчесати маленькою щіточкою для вій, потім нанести туш на кінчики вій, і тільки після цього по всій їх довжині.

 Вибираємо туш для вій
   Щоб вії не злипалися, потрібно регулярно очищати щіточку вашої туші для вій. Після нанесення невеликої кількості туші на кінчики вій, її розподіляють по всій їх довжині і максимально піднімають вії вгору за допомогою зигзагоподібного руху щіточки. Якщо на вії нанесено занадто багато туші, можна взяти тонку паперову серветку, помістити її між верхніми і нижніми віями і закрити очі. Таким чином, серветка промокне зайву туш, і вона не буде обтяжувати вії.

Щоб вії завжди були красивими і здоровими, перед сном потрібно обов'язково змивати косметику з вій за допомогою косметичного засобу для зняття туші. Вранці ж, перед нанесенням туші, вії повинні бути чистими і сухими. Після нанесення туші для вій кілька секунд не слід моргати, щоб вона встигла підсохнути. Не варто наносити туш на нижні вії, оскільки це ускладнює погляд і підкреслює кола під очима. Для вечірнього, більш інтенсивного макіяжу, можна нанести другий шар туші, після того, як перший висохне.

 Вибираємо туш для вій


Винахід водостійкої туші дозволило жінкам почувати себе комфортно і не боятися води, дощу або сліз. Така туш не тече і не обсипається, допомагаючи уникнути появи темних кіл під очима. Нові формули водостійкої туші не псують вії, що дозволяє використовувати її протягом усього дня.
Автор: Наталя Біатова