Що потрібно знати про перманентний макіяж
 Коли послуга з перманентного макіяжу стала доступною в салонах, багато хто визнав цю ідею цілком слушною і корисною. Ще б! Не треба щоранку простоювати біля дзеркала, завдаючи макіяж; не треба нервувати, що олівець потік і помада «з'їла». Буквально порятунок для зайнятих дівчат! Однак за цими перевагами ми явно недооцінили всі ризики і мінуси від тату на обличчі.

Що потрібно знати про перманентний макіяж, перш ніж зважитися на цю процедуру? Перед вами кілька речей, які допоможуть подивитися на перманентний макіяж більш реалістично.

1. Це не 100% перманент!

На відміну від звичайних тату на тілі, які залишаться з вами до останнього подиху, перманентний макіяж (його ще називають татуаж) має здатність стиратися з часом. Причому, «стирання» графіки йде не рівномірно. Вже через пару років після процедури пацієнтки помічають, що деякі ділянки тату втрачають яскравість або зникають. Це пов'язано з тим, що колір вводиться на обличчя не так глибоко, як при класичних натільних татуюваннях. Це, звичайно, хороша новина, що татуаж може з часом стертися. Але погана в тому, що вицвілий татуаж виглядає більш жахливо, ніж свіже тату. Тому, якщо ви зважилися на перманентний макіяж, вибирайте максимально нейтральні і натуральні відтінки, тобто ніяких синіх, зелених, червоних кольорів - тільки беж, коричневий, рожевий.

2. Татуаж може викликати серйозні алергічні реакції

Колірні пігменти, які використовуються для перманентного макіяжу, не рахуються 100% безпечними. Про це стверджується в доповідях американського агентства з контролю за ліками і косметикою FDA. І навіть пігменти рослинного походження викликають алергічну реакцію, яка може проявитися в набряках і пухирях. Тому порада: робіть татуаж тільки в хороших клініках і салонах, де даються гарантії якості препаратів. А найкраще перед процедурою проконсультуйтеся з дерматологом, він підкаже, чи є у вас алергія на пігменти.

 Що потрібно знати про перманентний макіяж


3. Перманентний макіяж може змінити результати томографії

Це здається смішним, але це правда! Залізні частинки в пігменті будуть реагувати на магнітні імпульси, які випромінює апарат для проведення МРТ - магнітно-резонансної томографії. У результаті після обстеження ви можете відчути легкий дискомфорт і навіть почервоніння, які триватимуть кілька днів. Дослідження МРТ зараз проводяться досить часто (досліджуються мозок, хребет, внутрішні органи), тому це попередження для багатьох буде цікаво. Якщо у вас татуаж і належить магнітно-резонансна томографія, то слід попередити про це радіолога, щоб він зміг налаштувати апарат по-особливому, така можливість є.

4. Все обладнання для татуаж повинно бути 100% стерильним

Це відповідальність клініки або салону, але і ви не повинні бути занадто довірливою. Переконайтеся, що для вас використовуються нові інструменти, голки і наконечники для малювання повинні розпаковуватися при вас. Звертайте також увагу і на навколишній робочий простір майстри, не повинно бути ніяких використаних раніше інструментів. Ви будете здивовані, але є чимало жінок, які були заражені такими страшними захворюваннями як СНІД і гепатит С у майстра тату. Не женіться за дешевизною, краще йдіть в хороший салон з бездоганною репутацією.

5. Не всі кольори схильні до вицвітання

Не дивлячись на те, що було описано на початку статті, ви не можете повністю покладатися на те, що з часом татуаж зникне, і тому можна собі наколоти модні «стрілки», адже коли вони вийдуть з моди, вони вже зникнуть. Темні пігменти, використовувані для очей, не вицвітають, вони залишаються назавжди. А ось татуаж навколо губ, швидше за все, вицвіте з часом. І ще одна деталь про пігменти. Найменше розпливаються і залишаються чіткими ті пігменти, в яких міститься окис заліза.

 Що потрібно знати про перманентний макіяж


6. Для кращого результату потрібно кілька сеансів татуажу

Якщо ви думаєте, що все відбудеться за один день, то помиляєтеся. Для кращих результатів буде потрібно прийти в салон кілька разів. І ще один неприємний момент - фактичний колір тату може виглядати на шкірі значно темніше в перші тижні. Відтінок, звичайно, вирівняється з часом, але будьте готові до реабілітаційного періоду в 2-3 тижні, не призначайте на цей час важливих зустрічей і побачень.

7. Висока ціна при високих ризиках

Ще один момент, який вам потрібно зважити перед тим, як йти на перманентний макіяж, - це співвідношення ризиків і високої ціни. А також високої ціни за виправлення поганої якості татуажу. Наприклад, зараз підводка нижнього і верхнього століття коштує приблизно 6000 рублів. Плюс промальовування межреснічного простору - від 4000 рублів. Природні брови - від 6000 рублів. Контур губ з розтушовуванням - від 6000 рублів. Тобто, татуаж для обличчя (очі, брови + губи) може коштувати більше 20000 рублів. А виправлення неякісного перманенту у всіх салонах стоїть ще дорожче, ніж «намалювати» заново. Додайте до цінами в прайсі 50% - це завжди ціна за виправлення чиєїсь роботи, зробленої раніше.

8. Шукайте альтернативи

Ця новина точно хороша. Якщо вам не подобається робити макіяж самостійно, то перманентний макіяж - не єдине для вас рішення. Сучасні виробники зараз пропонують великий спектр тимчасових тату, наклейок, трафаретів, що полегшують процес макіяжу і роблять його професійно точним і чітким.

 Що потрібно знати про перманентний макіяж


І якщо при татуажі завжди залишається ймовірність ризиків для здоров'я, то при тимчасових наклейках і тату таких ризиків немає зовсім. Зате зростають можливості творчості і більш частих модних змін способу.

 Що потрібно знати про перманентний макіяж

Автор: Василина Кузіна


 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
 Влітку дуже хочеться залишатися легкої повітряної, не обтяжувати шкіру обличчя щільною декоративною косметикою. Хоча і повністю відмовитися від макіяжу неможливо! Навіть на відпочинку хочеться бути впевненою в собі і своїй привабливості. Що ж, прийшов час для макіяжу, який можна створити всього 3-4 продуктами, а отримати максимум ефекту.

Приступаємо.

Обов'язково спробуйте швидкий макіяж з ефектом засмаги . Це, мабуть, найлегший спосіб перемкнутися на новий літній образ. Головний секрет такого стилю - бездоганний бронзірующей продукт. Радимо зупинити свою увагу на бронзірующая пудрах. Спочатку кілька порад, як вибрати відповідний продукт . Дивно, але при виборі бронзірующей пудри діють майже ті ж принципи, що і при виборі звичайної пудри. Отже:

- При покупці бронзаторами вибирайте відтінок, найбільш близький вашого природного відтінку шкіри, коли вона засмагла.
- Не купуйте бронзатори з помаранчевим відтінком, а також матові текстури, вони найчастіше виглядають не натурально.
- Якщо у вас дуже бліда шкіра - вибирайте персикові або рожеві відтінки, близькі до відтінку вашої шкіри, коли вона рум'яна.
- Для найбільш природного результату, наносите бронзатор на ті ділянки обличчя, які в першу чергу виявляються під сонцем і засмагають. Це лоб, щоки, ніс і підборіддя. На решту ділянки легко розтушовуйте.

А тепер - практика. Подивіться на макіяж Міранди Керр . Цей бездоганний образ створений із застосуванням всього чотирьох продуктів, так каже стиліст Міранди. Ось його рекомендації:

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


1. Для того щоб надати Міранді засмаглий відтінок обличчя, використовувався бронзер RMS Beauty Uncover Up у відтінку # 44, це багатий карамельний колір.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Порівняйте, наскільки насичений відтінок знадобився Міранді, у порівнянні з найсвітлішим .


2. Потім для Міранди візажист застосував особливий продукт - Living Luminizer від RMS. Зараз багато брендів пропонують подібний шіммери, він створює особливу світіння шкіри, додає благородне сяйво. Радимо для літнього макіяжу обзавестися таким продуктом.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Це приклад, як виглядає на шкірі два різних шіммери: від RMS і від Chanel.


3. Очі. Підводка повинна бути делікатною, що не товстою. Просто обведіть верхню і нижню лінію зростання вій чорним олівцем (тут використовувався лайнер Lancôme). Потім всього пару помахів тушшю для вій, теж чорної (тут - класична туш Shu Uemura).

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


4. Для губ застосований кремовий пігмент RMS Beauty Lip2Cheek, відтінок Modest. Цей продукт використовують і для рум'ян, і для губ. Тобто потрібен дуже легкий і натуральний продукт. Відтінок - максимально наближений до свого відтінку губ. Для Міранди вибір припав на м'який, теплий рожевий.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Подивіться, який це має бути відтінок в порівнянні сдругими: не надто світлий, але і не самий темний.Виділяємо губи . Для такого річного макіяжу часом досить хорошою пудри, доглянутих брів і трендової помади. Основною проблемою може стати невміння правильно фарбувати губи, адже все увага тут сконцентрована саме на них. Тому перед вибором потрібного відтінку - кілька порад, як ідеально нафарбувати яскраву помаду:

- Почніть з пілінгу губ. Це можна зробити будь-яким скрабом для обличчя та зубною щіткою, зволоженою бальзамом для губ. Це видалить мертві клітини, зробить поверхню шкіри губ рівною і м'якою.
- Окресліть губи олівцем. Не заходьте за краї вашої природної кордону губ, інакше отримаєте ефект «поплив» помади. Відтінок олівця краще вибрати трохи світліше помади.
- Для рівномірного розподілу помади користуйтеся пензликом.
- Щоб частинки помади не потрапляли на зуби, просто вказівним пальцем зніміть надлишки помади з внутрішньої частини губ.
- Для більшої стійкості помади припудріть перший шар і потім нанесіть ще один шар помади.
- Якщо помада здається вам недостатньо блискучою, а ви віддаєте перевагу блиск, нанесіть трохи блиску для губ, але не на всю їхню поверхню, а тільки на центр.

І знову - практика. На цей раз нас надихає Ума Турман .

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


Для настільки яскравих губ Ума Турман вибрала неймовірно яскравий відтінок помади Rouge Dior Lipcolor, це Red Première # 752. Варто відзначити, що не варто боятися таких сміливих відтінків, зазвичай виробники їх пропонують саме для такого стилю макіяжу, коли «працюють» одні губи.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжуГламурний мінімалізм . Це на перший погляд здається, що тут все просто. Насправді, над таким макіяжем варто потрудитися. Правда, знадобиться не така вже велика кольорова палітра. А найголовніше тут - правильно підібрані натуральні відтінки. Ось що потрібно мати в косметичці для гламурного макіяжу як у Грети Гервіг.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


1. Скористайтеся праймером, основою під макіяж, щоб домогтися ідеального вирівнювання шкіри перед нанесенням тону.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Для Грети використовувався праймер NARS Pro-Prime Pore Refining Primer


2. Другий крок - тональна основа. Максимально наближена до світлого відтінку шкіри. Тут використовувалася рідка основа NARS Sheer Glow Foundation, яка надає світіння шкірі і невеликий глянець.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


3. Для ліплення особи використовувалися два відтінки рум'ян: світлі блискучі і теплі матові. Візажист змішував між собою ці два відтінки.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Тут використовувалися рум'яна NARS Blush у відтінках Nico і Zen.


4. Приступаємо до тіней. Будуть потрібні натуральні відтінки. Для Грети обраний дует тіней NARS Eyeshadow Duo у варіації All About Eve.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


5. Потім підводка. Чорна, краще рідка, з тонким пензликом. Прорисовуємо верхню повіку, подовжуючи його невеликий «стрілочкою». Туш теж чорна.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу


6. Для губ Грети використовувалися два продукту: помада NARS Lipstick у відтінку Heat Wave і блиск для губ NARS Lip Gloss у відтінку Wonder.

 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Оранжево-червоний відтінок Heat Wave зліва.


 Приклади швидкого і ефектного літнього макіяжу
Блиск з сильним світінням і модним морквяним відтінком.Отже, річний макіяж не вимагає від нас широкої палітри відтінків або великої гами продуктів, але образи пропонує не менш барвисті і багаті.

Фото: Style.com
Автор: Юлія Шестакова