Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?
 Чи замислювалися ви над тим, чому у одних жінок косметика на обличчі тримається бездоганно, рівно і стійко протягом усього дня, у той час як у інших не «витримує» і пари годин? У чому секрет даного феномена? - Все просто! У першому випадку, прекрасна дама не забуває використовувати бази під макіяж.

Індустрія краси розпорядженні чотири основними видами баз - під губну помаду, тон для обличчя, тіні для повік і туш для вій. Бази полегшують рівномірне нанесення кошти і сприяють його більш стійкого ефекту. Так, тіні не обсипаються, тон особи не скочується, губна помада не тьмяніє і туш на віях не сиплеться - і все це завдяки унікальному косметичного засобу!

Бази під тон

Обов'язковий атрибут професійного макіяжу при створенні розкішних образів на модельних показах і зйомках. Щоб тон особи був сяючим, зберігаючи первозданний вигляд навіть при інтенсивному світлі софітів і спалахах фотокамер, візажисти наносять даний засіб. Однак стійкість макіяжу не основна функція баз під тон, вони також матируют і зволожують шкіру, надають свіжість особі. Але лише в тому випадку, якщо ви зробили правильний вибір на користь виду кошти. Обов'язково орієнтуйтеся на тип вашої шкіри. Якщо шкіра жирна - користуйтеся матуючим базами, якщо суха - зволожуючими.

Косметичні властивості баз досягаються за рахунок вмісту силіконів. Вони допомагають тональному засобу, яке ви наносите слідом, рівно розподілитися по поверхні шкіри, заповнюючи нерівності, пори, заломи і зморшки.

 Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?
  Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?


Як наносити?   База - допоміжний продукт, тому використовувати її потрібно в тандемі з іншими засобами. Спершу, нанесіть денний крем для обличчя, дочекайтеся його повного всмоктування, далі покрийте особа базою під тон, і завершите роботу нанесенням тонального засобу. Будьте уважні! Навіть якщо на флаконі з базою написано, що продукт містить зволожуючі компоненти, це не скасовує необхідності нанесення денного крему і тонального засобу.

Бази під помаду

Ефективність цих баз прямо пропорційна змісту масел, воску і полімер. Якщо база містить їх у мінімальній кількості, або не включає деякі позиції зовсім, про якісне зволоженні і формуванні м'якою і ніжною текстури губ думати не доводиться. Максимум для такої бази - комфортне відчуття після застосування.

Якісне засіб має ухаживающими властивостями і придатне для щоденного використання. Як правило, виробники косметики орієнтують споживача на поєднання баз з губними помадами одній лінії. Вони не тільки добре працюють в парі, а й доповнюють один одного. А ось якщо використовувати базу і губну помаду різних марок - ефект може засмутити.

 Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?
  Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?


Як наносити?   Покрийте тонким шаром бази поверхню губ і дочекайтеся повного висихання. У разі застосування воскової бази цей етап можна пропустити, якщо ж ви використовуєте базу у вигляді емульсії - почекайте 30-40 секунд, цього буде достатньо. Після нанесіть губну помаду.

Бази під туш

Слід вибирати з урахування власних побажань по досягненню результату. Якщо ваша мета - зміцнити вії і стимулювати їх ріст - необхідно зміцнювати база. Якщо ви хочете ефекту накладних вій і максимальної їх довжини - вибирайте удлиняющие бази.

Варто зауважити, що ефект зміцнювальних баз не буде миттєвим. Про перші результати можна говорити лише по закінченню двох місяців регулярного застосування. Справа в тому, що базі потрібен час для відновлення структури вій.

А ось бази для нарощування вій перетворюють миттєво, оскільки дають лише візуальний ефект. За рахунок вмісту особливих еластичних волокон, вії подовжуються в лічені секунди.

 Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?
  Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?


Як наносити?   Зміцнюють бази наносяться в один-два шари по всій поверхні війок, а подовжують - тільки на кінчики, оскільки можуть погіршити вії і сприяти утворення грудочок після нанесення туші.

Бази під тіні

Утворюють собою захисний шар (ґрунтовку) між декоративними тінями і ніжною шкірою повік. Через особливу структури бази сприяють більш щільному прилягання тіней до століть, перешкоджаючи висушуванню шкіри. Як правило, бази під тіні володіють закріплюють властивостями - забезпечують стійкий результат утримання косметики, абсорбують зайвий жир. Доглядають компоненти баз, на які варто звернути увагу при покупці - натуральні екстракти і масла, тальк, бджолиний віск, вітаміни А і Е.

 Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?
  Бази під макіяж: навіщо потрібні і як використовувати?


Як наносити?   Існує два способи. Перший - за допомогою легких постукувати рухів по поверхні повік подушечками пальців. Другий - за допомогою спеціальної кисті для макіяжу з подальшим розподілом бази по шкірі пальцями. Вибирайте спосіб, більш зручний для вас, на результативності нанесення це не позначиться.

Бездоганного вам макіяжу і стійкого косметичного ефекту!
Автор: Наталя Бартукова


 Макіяж свіжості, або як вибрати рум'яна
 Добре б регулярно їздити на курорти, щоб цілий рік мати свіжий і відпочив вигляд! Якщо реалії життя не дозволяють вам віддатися відпускної млості, приховати втому і мати сяючу шкіру допоможуть старі добрі рум'яна. Інша справа, що не всі володіють знаннями, як вибрати «рум'янець» з баночки, який буде до лиця. Тому виправляємо пробіл у знаннях і вирушаємо на пошуки відповідного кошти.

Які види зустрічаються на прилавках магазинів:

Пудрові рум'яна

Найпопулярніший спосіб домогтися рум'янцю: наносяться без зусиль, дають ідеальне покриття, можна точно регулювати ступінь нанесення, мають легку структуру. Ідеально підходять для жирної шкіри, тому вбирають жирний блиск і надають їй матовість. Важливий нюанс: спочатку наноситься пудра, потім рум'яна, щоб на щічках заграв максимально природний рум'янець.

Кремові рум'яна

Суха шкіра гідно оцінить цей вид рум'ян: все завдяки оліям, поживним і зволожуючим компонентам. З переваг можна відзначити швидке нанесення і ефект природності. Врахуйте наступне: наносити рум'яна у вигляді крему слід тільки на рідке тональний засіб. Робити це найзручніше за допомогою кінчиків пальців. А це означає, що максимально швидко поправити макіяж можна навіть в «польових умовах».

 Макіяж свіжості, або як вибрати рум'яна


Гелеві рум'яна

Найбільш стійкі в порівнянні з іншими «побратимами» через відсутність у складі масел. Будучи вологостійкими, надовго зберігають ефект рум'янцю і надають свіжий вигляд, не скачуються. Особливо показані в'янучої шкірі, але абсолютно не підходять для сухої. Розкривають свої здібності тільки в дуеті з тональними кремами або чистою шкірою, але не уживаються з покриттям з пудри.

Рум'яна-пінка

Поширені не так широко, але зустрічаються на полицях магазинів. Мають здатність легко з'єднуватися з шкірою і триматися тривалий час. Однак через незручну консистенції важко визначити правильну дозування і коригувати отриманий рум'янець, потрібні навички нанесення. Наносяться поверх тонального крему, тому мають схожу з ним структуру, що дозволяє надовго «прилипати» до неї.

 Макіяж свіжості, або як вибрати рум'яна


Рум'яна з блиском

Надають шкірі мерехтливе сяйво завдяки светоотражающим блискучим і перламутровим частинкам. Особливо ефектно виглядають при штучному освітленні. Досить нанести їх у великій кількості на вилиці, на внутрішні куточки очей, лоб. Підходять для вечора і святкових заходів, але недоречні днем.

Рум'яна-бронзатор

Ідеальні для засмаглою або смаглявої шкіри, підкреслюють її колір, маскуючи дрібні недоліки. Відмінний варіант для легкого літнього макіяжу. Однак власницям світлої і незагорелой шкіри слід відмовитися від їх використання: бронзатор будуть виглядати занадто грубо на незайманому сонцем обличчі.

 Макіяж свіжості, або як вибрати рум'яна


Кілька порад з вибору рум'ян:

1) Перш за все, варто визначитися з вірною консистенцією. Користуєтеся тональним кремом - беріть рум'яна у вигляді крему або пінки, якщо пудрою - сухий «рум'янець».

2) Враховуйте відтінок своєї шкіри. Якщо він світлий, вибирайте рум'яна рожевих тонів, до засмаглої або смаглявою - малинові і мідні відтінки, для кольору слонової кістки краще вибрати коричнево-помаранчеві рум'яна. Персиковий відтінок підійде всім.

3) Майте два відтінки рум'ян: для дня і на вечір. Природний макіяж увазі використання рум'ян на пару тонів темніше кольору шкіри. Для вечора краще підібрати більш насичений колір або зі «спецефектами» (блиск).

Тепер ви в курсі, як вибрати відповідне засіб, що гарантує постійний свіжий вигляд. Оволодівши нехитрими навичками нанесення рум'ян, ви в лічені хвилини перетворитеся з «Беляночка» в «трояндочку». Однак не перестарайтеся і дотримуйтеся міри: краще недоложіть рум'янцю на обличчя, ніж перетворитися на матрьошку.
Автор: Яна Колосовська