|
Рідка основа зараз є в арсеналі продуктів будь-якої косметичної компанії-виробника і в косметичці кожної жінки. Однак багато говорять і пишуть нам, що складнощі нанесення рідкого тону не приносять того результату, який обіцяють рекламні сторінки. Можливо, ви робите щось не так? - Поспішаємо запитати ми.
Рідке тональний засіб може перетворити вас, а може принести одні розлади, це правда. І справа тут не тільки в якості продукту, але й в умінні ним користуватися. Наша інструкція допоможе вам розкрити для себе справжні переваги рідкої основи.
1.
Вам потрібна хороша широка кисть для застосування рідкої основи. Кругла (або овальна) в основі. Край кисті - плоский або з невеликою дугою. Різні марки мають своє маркування розмірів кистей, тому орієнтуйтеся візуально. Ширина основи кисті (звідки «ростуть» щетинки) повинна бути приблизно 15-20 мм, пензлі для художників саме так і маркуються - по ширині основи, тобто, якщо купувати в магазині для художників, то кисть буде під номером 15, 16, 17 і т.д.
2.
Працювати краще так: виливайте невелику кількість засобу на тильну сторону долоні і макайте кисть. Можна користуватися і палітрою - пластиковій або скляній.
3.
Починаємо з носа. Просто робимо мазок по носі, потім по щоках (у напрямку до центру), а також по підборіддю (два мазки у напрямку до умовної лінії, що ділить особа на дві частини).
4.
Тим кількістю засобу, який залишилося на кисті, зробіть мазки навколо губ. Уникайте поки носогубної складки.
5.
Цей крок для тих, хто звик використовувати в районі очей основу, а не консилер. Треба взяти трохи тону на зовнішній край кисті, поставити крапки під очима (тільки не на нижню повіку, а там, де зазвичай бувають темні кола під очима). Мазки робіть у напрямку до внутрішніх куточків очей. Нанесіть рідку основу і на верхню повіку, захоплюючи і брови.
6.
Лоб. У вас повинно залишитися приблизно 1/3 від тієї кількості засобу, який ви взяли для макіяжу. Візьміть знову рідку основу на кисть. Потрібно покрити лоб, особливу увагу приділіть лінії росту волосся, її часто забувають (як підборіддя), і через це макіяж виглядає маскою. У даній інструкції ми розглядаємо макіяж, коли тональної основою покривається практично все обличчя за винятком носогубних складок, тому покрити потрібно весь лоб і лінію росту волосся. Акуратно. Але, до речі, слід сказати, що зараз деякими візажистами практикується і такий макіяж, коли тональної основою покриваються тільки проблемні ділянки обличчя, де власний тон шкіри не рівний. Цьому способу теж можна слідувати, але підбір відтінку тонального засобу повинен бути ідеальним.
7.
Підборіддя. Візьміть залишки кошти на кисть, зробіть мазки під підборіддям (по напряму вгору, щоб з'єднати з тоном, покладеним на підборіддя) і від особи вниз, лінія переходу тони буде непомітною. Злегка МАЗНИЙ і там, де вуха з'єднуються з особою, щоб не було «білих» плям.
8.
Все обличчя. Тепер потрібно розтушувати все обличчя, прибравши надлишки кошти, розподіливши тон рівномірно. Мазки робимо легкі пунктирні. Носогубні складки будуть при цьому покриті мінімальною кількістю продукту, що виключить неприємні складки і скупчення в них основи.
9.
Коли на кисті не залишиться кошти, то слід ще раз пройтися цієї ж майже сухим пензлем по обличчю, круговими рухами. Це дозволить засобу найкращим способом з'єднатися з шкірою, прийняти її структуру. Дійте швидко, поки основа не почне ставати більш в'язкою (зазвичай це відбувається за 2-3 хвилини).
10.
Можна почати макіяж, тільки кремовими текстурами, наприклад, рум'яна і лайнер.
11.
Вирішальний крок. Не забувайте про нього. Через 3-5 хвилин після нанесення рідкої основи візьміть тканину і промокніть все обличчя, уникаючи ніс, якщо у вас великі пори. Зверніть увагу на повіки, куточки очей, там може бути надлишок продукту, який зібрався в складочках. Ще раз зверніться до носогубним складкам, там ви можете ще раз пройтися пензликом, розтушувавши скупчення тони.
12.
Тепер прийшов час пудри. Наносьте пензликом, як би проштовхуючи її в шкіру, але легкими рухами.
13.
Приступайте до макіяжу порошковими текстурами - рум'яна, бронзатор. Кладіть, добре розтушовувавши.
Вам здалася складною ця інструкція? Не поспішайте з висновками. На все у вас піде не більше 5 хвилин, і за цей час ви побачите у відображенні в дзеркалі гладку, рівну і порцелянову шкіру.
Ще одна порада наостанок:
завжди користуйтеся чистою кистю. Мийте кожні 3-4 дні. Витирайте тканиною після кожного використання. Спробуйте трохи змочувати кисть у воді перед застосуванням, якщо спочатку вам складно добитися хорошого розподілу продукту, в цьому випадку кисть буде краще ковзати по шкірі і рівномірно накладати основу.
Малюнки: finallyindigo.tumblr.com
|
Технік виконання макіяжу Smoky eyes (або димчастих очей), насправді, досить багато. Не можна сказати, що є якась одна, єдино вірна. Кожен візажист знаходить свої секрети і трюки.
Дуже важливо, щоб в макіяжі не слідувати сліпо схемами і порад. Обов'язково потрібно вибирати свої кольори, їх інтенсивність. Які підходять вашому відтінку шкіри і очей, а також поряд. Тоді будь-який, навіть екстремальний, макіяж буде виглядати природно і гармонійно.
Я розповім, як зробити «димчастий очей» для тих, хто володіє світлими очима і світлою шкірою. Це, в основному, голубоглазка та дівчата з сірими і зеленими очима. Відтінки ви можете вибрати свої, мені більше подобаються класичні і близькі до природних.
Smoky eyes для блакитнооких
Крок 1.
Для димчастого макіяжу важливо, щоб тіні трималися довго і не «спливали», тому починайте з праймера. Мій улюблений - від Urban Decay. Якщо немає праймера, то почніть хоча б з крему для очей або з легкого тонального крему. Тон і пудру, а також консилер я наношу після тіней, так краще прибрати залишки тіней, якщо вони обсипалися в процесі нанесення.
Крок 2.
На все віко і під бровою (ближче до внутрішніх куточків очей) покладіть бежеві виблискуючі тіні або шіммери, щоб шкіра і під макіяжем світилася.
Крок 3.
Беремо бронзові насичені тіні і круглою кистю наносимо на верхню повіку, ближче до зовнішнього куточка ока.
Крок 4.
Тієї ж пензлем беремо трохи рожево-бежевого відтінку, щоб пом'якшити краю дзвінкого бронзового відтінку.
Крок 5.
Сірий відтінок покладемо перевернутої літерою V, щоб затемнити зовнішні куточки очей. Заточеною пензликом покладіть цей же відтінок уздовж лінії росту вій.
Крок 6.
Тонким пензликом покладіть сірий і під нижні вії теж.
Крок 7.
Візьміть ще більш інтенсивний сірий відтінок і заточеною пензликом зробіть як би підводку верхніх повік, намалюйте «стрілочку».
Крок 8.
Не забудьте про брови, заповніть їх коричневими тінями, я використовувала кавовий відтінок. Візьміть рідку чорну підводку і зробіть тонку лінію уздовж вій.
Крок 9.
Останній штрих. Два шари чорної глянсової туші для вій.
Тепер товстої пензлем прибираємо частинки тіней з особи, якщо вони обсипалися в процесі роботи. Макіяж Smoky для блакитних очей вийшов! М'яко і природно.
|
|
|
|
|
|