Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу
 Зимові свята і вихідні підходять до кінця, а в твоєму будинку як і раніше панує атмосфера святкового азарту та інтриги? На самому початку нового року ти просто зобов'язана продемонструвати найкращі якості жінки-господині - терплячість, організованість і тактовність. І допоможуть тобі в цьому маленькі продумані сімейні свята і зустрічі з особливим дрес-кодом. Де-де, але на них ти просто зобов'язана виглядати жіночною і милою приборкувачкою.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


І якщо для маленьких застіль і дружніх посиденьок в твоєму ежедневнике все-таки знайдеться вільне містечко, досконально, до найдрібніших деталей, продумай свій інтригуюче цікавий (і, можливо, трохи хижий) образ. Який, без сумніву, підкреслить особливий, відповідний святкової щирості і тому виразний погляд. А звернути увагу на «дзеркало» ніжної жіночої душі тобі допоможе невеличкий штрих - стрілки.

Трохи історії…

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


За сучасні способи підведення очей ми повинні бути вдячні красивим від природи єгиптянкам і сміливим голлівудським кінодівам.

Якщо вірити стародавнім папірусам, першими навчилися робити свої очі по-котячому витонченими і спокусливими мешканки країни загадкових пірамід, в якій кішка вважається священною твариною.

Широкі довгі стрілки стародавні єгиптянки малювали за допомогою чорного сировини з тертого малахіту, мідного купоросу або сажі. Так єгипетські красуні намагалися якомога виразніше підкреслити свої очі. Освоївши мистецтво стародавньої єгипетської підводки, ти легко зможеш підготуватися до дружній вечірці. Або ж здивувати колишніх однокласників і колег несподіваним яскравим чином.

Співачка Бейонсе Ноулз Жизель у створенні ефекту котячих очей досягла досконалості. Відточені навички створення макіяжу в стилі smoky eyes допомогли їй відтворити неповторність погляду єгипетської красуні.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Сучасна технологія традиційної єгипетської підводки очей

Створення «єгипетських» стрілок вимагає терпіння, уваги і поетапної роботи. Але результат - впевнений і чуттєвий погляд - варто того!

Спочатку за допомогою чорної підводки або олівця тонко і точно окреслюється контур верхніх вій. На цьому ж етапі очам надається котяча виразність - за рахунок того, що лінії стрілок товщають, виводяться за край століття і злегка загинаються в напрямку до скроні. По лінії росту нижніх вій теж проводяться чіткі темні контури, які можна з'єднати з верхніми на зовнішніх куточках очей або продовжити і опустити вниз. До слова, другий варіант найбільш наближений до натурального єгипетському.

Внутрішні куточки очей при створенні такого макіяжу позначаються рідким лайнером. А на повіки послідовно наносяться тіні декількох кольорів, завдяки яким вдається домогтися димчастих переходів темних відтінків і підкреслюється глибина погляду.

Примітка.   Для досягнення бажаного ефекту стилісти рекомендують ретельно профарбовувати вії і виділяти лінію брів.

Секрет виразності очей зірок кіно та естради

Інші різновиди стрілок нерідко дозволяють сучасним дівчатам підкреслити індивідуальність свого стилю і характеру. Причому навіть тим, хто далекий від східних канонів краси. Як саме за допомогою нехитрої підводки створити запам'ятовується образ, демонструють улюблені нами зірки естради та кіно.

Зокрема, класичні широкі єгипетські стрілки з довгим, надмірно вираженим кінчиком використовує для відтворення ретро-гламуру Емі Уайнхаус.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


А ось, наприклад, Мерилін Монро - найвідоміша блондинка Голлівуду - зробила свого часу частиною свого іміджу тонкий і ніжний макіяж очей, придуманий, як і багато інших риси її образу, самою актрисою.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Для того щоб зробити погляд чуттєвим, як у легендарної Мерилін, візажисти рекомендують використовувати коричневий олівець з відтінком, наближеним до натурального. Створення таких же стрілок, як і у кінодіви, вимагає «геометричного розрахунку» і послідовних дій. Покажемо їх на прикладі.

Спочатку проводиться тонка лінія від зовнішнього куточка ока в напрямку до брови. Вже на цьому етапі варто пам'ятати, що розріз повинен стати витонченіше, а досягти цього можна, тільки злегка збільшивши їх контури.

Потім малюється лінія від середини століття, яка з'єднується з першою. На заключній стадії проводиться тонка межа від внутрішнього куточка ока до цієї лінії, а утворився трикутник плавно зафарбовується.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Такі ж загострені, але більш виразні лінії середньої товщини, які злегка підкреслюють і збільшують зовнішні контури очей, зробила частиною свого стилю Діта фон Тіз. Нанести їх можна за допомогою чорної вугільної підводки. Але при цьому варто пам'ятати, що створення тонких загострених ліній в стилі Тіз вимагає відточених навичок і певного досвіду.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Одрі Хепберн вміло надавала погляду невинність і простоту, теж використовуючи стрілки з хвостиком. Але родзинка її стилю - широкі лінії і маленький «притуплений» хвостик, який майже не виходить за кордон зовнішнього куточка ока.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Своєю відмінною рисою прості та елегантні кругові стрілки зробила Бріджит Бардо.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


А прихильниця вічних цінностей в стилі Адель виглядає природно і ніжно завдяки іншій технології підведення очей. Верхні повіки співачка підкреслює широкою лінією, на нижніх - промальовує тонкі стрілки, які з'єднуються з верхніми на зовнішньому куточку ока.

 Стрілки - гламурна деталь зимового макіяжу


Що радять стилісти любителькам змінювати свій жіночий образ за допомогою макіяжу

Сьогодні існує безліч засобів для підведення очей, які дозволять точно повторити макіяж відомої актриси або співачки або придумати власні неповторні штрихи, які додадуть погляду і способу впевненість.

Подвійна, кольорова, растушёванная або вигнута фігурна підводка ... Способів осучаснити класичний єгипетський макіяж - безліч. Але чи всім підходять стилістичні експерименти зі стрілками?

Власницям маленьких очей не рекомендується підводити нижні повіки і використовувати для підводки кошти занадто темних відтінків. Золотисті, сріблясті і тілесні, злегка растушёванние стрілки вважаються для таких дівчат ідеальним вибором.

Крім цих тонкощів, виділяють стилістичні прийоми, які надають потрібну форму круглим і вузьким очам. А також такі, що дозволяють при необхідності візуально віддалити або наблизити очі.

Так, наприклад, широко растушёванние темні стрілки і контур, проведений трохи вище зовнішнього куточка, додадуть оці витягнуту форму. Трохи «округлять» око тонкі лінії, відсутність хвостиків за межами зовнішніх куточків і легке ущільнення стрілок в середній частині повік.

Віддалити один від одного близько посаджені очі нескладно, якщо не обводити олівцем внутрішні куточки очей, а наводити стрілки на зовнішньому і внутрішньому столітті від середини, злегка потовщуючи їх у зовнішнього краю. А у випадку, якщо тобі здається недоліком широко посаджені очі, компенсувати це можна, підвівши внутрішні куточки і чітко позначивши лінії росту вій.

Примітка.   Створити макіяж у стилі Одрі Хепберн або Адель допоможе звичайний олівець для очей.

Для того щоб зробити витончені стрілки Мерилін Монро або Бейонсе, рекомендується використовувати лайнер або автоматичний олівець.

Відтворити креативні лінії Уайнхаус можна за допомогою спеціального олівця-підводки.

І пам'ятай: іноді раціонально замінювати традиційні засоби на спеціальні водостійкі, а звичний олівець - на автоматичний.
Автор: Алла Пилипенко