Секрети вечірнього макіяжу
 Кожна жінка знає, що основу будь-якого образу створює грамотно зроблений макіяж. Денний варіант мейк-апу створити завжди простіше ніж вечірній. Адже головні вимоги, що пред'являються до косметики, використовуваної днем: лаконічність і стриманість. Для того, щоб виглядати органічно і природно достатньо вивчити риси свого обличчя за допомогою візажиста і засвоїти стандартну схему мейк-апу на кожен день. Це свого роду алгоритм, запам'ятавши який одного разу, можливо без особливих затримок повторювати його щодня з мінімальними варіаціями.

Набагато складніше створити вечірній образ. І ця обставина обумовлено рядом причин:

1. Як правило, химерністю вечірніх туалетів;

2. Вимогами конкретного заходу;

3. Бажанням зробити свій образ винятковим і несхожим на інших і, найголовніше, на саму себе в звичайному житті.

Впевнена, це далеко не повний список вимог, які змушують бідних жінок годинами стояти біля дзеркала. Але, по правді кажучи, процес створення вечірнього образу можна скоротити до десяти хвилин, достатньо лише слідувати базовим радам, які допоможуть зробити ваш зовнішній вигляд яскравим, незвичайним і, що важливо, зберегти гарний настрій. Отже, почнемо спочатку.

Перший крок

 Секрети вечірнього макіяжу

Головне завдання - рівномірно нанести тональний крем на обличчя. До цього завданням потрібно підходити з особливою ретельністю. Від того, наскільки грамотно крем буде розподілений по поверхні особи, залежить шістдесят п'ять відсотків вашого образу.

Перед тим як нанести тональний крем, скористайтеся основою під макіяж. Зараз у магазинах велика різноманітність засобів, які дійсно матируют шкіру і стримують появу небажаного блиску протягом досить тривалого періоду часу. Такі косметичні основи існує як у вигляді крему, так і у вигляді спеціальних пінок, якими можна умити обличчя. Загалом, залишається підібрати лише підходящий для себе варіант.

Після того, як створена база під мейк-ап переходимо до нанесення тонального крему. Для того щоб тональний крем лежав рівномірно, наносите його при максимально яскравому освітленні, так, щоб вади вашого обличчя були помітні спочатку. При розподілі крему будьте особливо обережні з прикордонними зонами особи: шиєю, вухами, чолом. Найчастіше велика кількість тонального засобу створює явну межу між окремими рисами обличчя, надаючи неприродний вигляд всьому образу. Тому необхідно особливо ретельно розмазувати крем в цих областях. Для того щоб ліквідувати різницю між особою і шиєю, які часто контрастують між собою, достатньо лише припудрити останню.

Якщо з якихось причин у день заходу ваша шкіра не ідеальна, не намагайтеся замаскувати прищі або почервоніння додатковим шаром гриму. По-перше, приховати недоліки таким чином вам не вдасться. По-друге, в перебігу декількох годин, коли особа почне потіти і тональна основа втратить свою первинну щільність, а це в будь-якому випадку відбудеться, якою б якісною вона не була, в місцях найбільшої концентрації крему почнуть з'являтися розлучення і відтінок на окремих частинах особи буде розходитися з відтінком в проблемній області. Тому найпростіший вихід з такої ситуації, як не дивно, - нанести менше тонального крему і спробувати зробити образ максимально природним. Крім усього іншого, ви можете скористатися спеціальним косметичним тональним олівцем, завдавши тон на "проблемне місце".

Нарешті, коли тональний крем нанесений, злегка припудріть зону чола, носогубної складки і щік пудрою. Вона ліквідує залишився небажаний блиск.

Другий крок

 Секрети вечірнього макіяжу

Наносимо рум'яна. Я раджу вам вибирати природні для свого типу шкіри кольору. Незважаючи на той факт, що ми створюємо вечірній образ, рум'яна я відношу до категорії все тієї ж бази. Їх головна функція підкреслити скули. Якщо у вас смаглявий тип шкіри, вам підійдуть кавові тони, а якщо, навпаки, ви володарка білої шкіри - користуйтеся злегка рожевими відтінками. Наносьте рум'яна строго по лінії скул, уникайте нанесення їх на всю поверхню щоки, оскільки це може створити ефект "матрьошки". Не можна забувати про те, що колір рум'ян повинен злегка освіжати особа, а не робити його надмірно червоним або смаглявим.

Третій крок

 Секрети вечірнього макіяжу

З цього моменту починається найцікавіше - наносимо тіні. Досить часто вечірній образ псує велика кількість тіней на повіках. Їх то занадто обтяжують, то нарочито підводять чорним олівцем, а то й зовсім обділяють кольором, збиваючи всіх з пантелику.

Головна порада звучить просто: не фарбуйте все віко занадто темними тінями. Вони "згущують фарби", вульгалізіруют будь-яку зовнішність і виглядають кричущо.

Нанесіть матові тіні на всю повіку, щоб зняти почервоніння. Потім на внутрішню частину століття ви можете накласти той чи тієї відтінок. Така методика дозволить "розкрити" очі, зробити їх виразними.

Таким чином можна нанести найтемніші кольору тіней, які при звичайному розподілі по всій області століття будуть виглядати зухвало, а при такому варіанті стримано і привабливо. Крім того при подібній методиці тіні не скачуються, оскільки концентруються в зоні яка не перебуває на згині століття, особливо проблемній ділянці ока.

Важливу роль у справі викорінення несмаку грає і колір тіней. Підбираючи його, не варто забувати про те, що яскраво сині тони, а-ля 90-ті вже давно вийшли з моди. А ось темні бузкові, сірі, чорні, бордові кольори є фаворитами вечірнього мейк-апу на сьогоднішній день. Не нехтуйте ними, але й не переборщіть з кольором. У деяких випадках, можливо створити унікальний образ, поєднуючи металеві відтінки срібла з темними його варіаціями.

Окремо в цьому пункті я зупинюся на підводці. Часто дівчата, та й дорослі жінки, намагаються підвести внутрішню частину століття для того, щоб виділити очі. Але необхідно відзначити, що підводка від початку до кінця століття сильно звужує будь-які, навіть самі великі очі і істотно додає вік, позбавляючи зовнішній вигляд всякої природності. Тому найкраще, користуючись чорним олівцем, починати лінію від середини ока, а не від його початку. По можливості контури повинні бути не занадто чітко накресленими, так вони будуть виглядати м'яко і стримано. Не варто перегинати і з довжиною стрілок, виводячи довгі кінчики, оскільки так вони виглядають неприродно.

Четвертий крок

 Секрети вечірнього макіяжу

Прийшов час поговорити про бровах. Брови просто зобов'язані виглядати доглянуто і, як мінімум, бути вищипаними. Але навіть цього недостатньо для того, щоб образ був закінченим. Природно, їх необхідно підкреслити. Зробити це можна двома способами. Перший варіант - це скористатися звичайним олівцем, колір якого залежить від кольору ваших природних брів. Другий варіант - скористатися тушшю чорного або коричного відтінків. У кожному разі, "активні" брови на обличчі виглядають неприродно. А ми пам'ятаємо, що весь образ повинен підкорятися головному правилу: бути яскравим, але при цьому максимально органічним. Крім усього іншого, брови часто виглядають неохайно через те, що їх кінчики стирчать в різні боки. Для того щоб уникнути такого ефекту, досить нанести на них косметичне масло або просто звичайний крем, який зробить їх гладкими і слухняними.

П'ятий крок

 Секрети вечірнього макіяжу

Нарешті, ми переходимо до вій. Для вечірнього образу цілком підійдуть нарощені вії, при цьому вони не повинні бути надмірно довгими, унаслідок все тієї ж вимоги - природності. Але, як відомо, нарощені вії негативно впливають на власні, тому легше вдатися до поширеного варіанту додання обсягу, а саме скористатися об'ємною тушшю. Взагалі, будь туш подовжує вії, якщо нанести її в кілька шарів. Але при цьому потрібно пам'ятати про те, що вона не повинна кришитися і обсипатися, а також склеювати вії. Тому необхідно підібрати, бути може, більш дорогий, але при цьому, що важливо, якісний варіант. Наносьте туш тільки після покриття вій спеціальним косметичним маслом. Воно допоможе розподілити туш і зробити вії гладкими і поступливими.

Шостий крок

 Секрети вечірнього макіяжу

Ну що, звучить урочистий туш і ми підходимо до заключного етапу - вибору кольору помади. Тут я хочу застерегти всіх дам. Як ви думаєте від чого? Звичайно від вульгарності. Тому потрібно заздалегідь вирішити, на якій частині особи буде зроблено акцент: на губах або на століттях. Якщо, ми, наприклад, підбираємо червоний тон помади, то неминуче обмежуємо себе і використовуємо легкі перламутрові тіні. В іншому випадку, коса найде на камінь, лезо затупітся і ми змушені будемо зіяти огидним яскравою плямою на будь-якому заході. Хіба такого результату ми хотіли добитися? Природно, немає. Тому співвіднесіть колір помади з кольором очей. Саме таке співвідношення єдино вірне, оскільки дві цих області нашого обличчя є головними, саме їх ми найбільшою мірою і намагаємося підкреслити. Що ж, доведеться з двох варіантів вибрати щось одне.

От і все, після того як ви торкнулися останньої війки можете з упевненістю заявити своєму кавалеру, що ви готові. Напевно він здивується, що вас не довелося чекати звичні 3:00.
Автор: Анастасія Федосєєва