Робимо погляд драматичним: накладні вії і пучки
 Обов'язковий елемент святкового образу - довгі пухнасті вії чудово виглядають і в повсякденному житті. Якщо природного обрамлення недостатньо, можна звернутися до штучним технологіям. Кілька порад від візажистів, трохи практики і ви володарка сяючого драматичного погляду.

Стати майстром з наклеювання накладних вій просто, якщо слідувати певною технологією. Сам процес можна розділити на три етапи:

Підготовка   - Натуральні вії і шкіра повік протираються тоніком або рідиною для зняття макіяжу. Потім наноситься пудра або розсипчасті тіні. Завдяки цьому клей для накладних вій буде триматися довше.

Генеральна репетиція   - Штучні вії прикладаються до століття максимально близько до натуральних. Якщо смужка війок виходить за лінію століття, її слід обрізати ножицями.

Закріплення   - Акуратним натисканням руки накладні вії притискаються до шкіри століття. Потім контур обводиться рідким підведенням або олівцем, щоб приховати невеликі дефекти або залишилися крапельки клею.

Як вибрати накладні вії?

Щоб зробити погляд виразним до вибору штучної краси слід підійти грунтовно. Звертайте увагу на колір і довжину вій. Так, якщо ви готуєтеся до торжества у вечірній час - придбайте чорні вії максимальної довжини. У приглушеному світлі вони будуть виглядати органічно і заворожуюче.

Бажаєте зробити погляд особливо ефектним - придивіться до вій з гламурним декором - стразами, мікроскопічними метеликами, квітами або намистинками. Зверніть увагу на екзотичні забарвлення - райдужне омбре по всій довжині, сріблясті, рожеві або блакитні відтінки вій.

У повсякденному виході варто віддати перевагу натуральність. Придбайте вії на тон світліше власних, ідентичною довжини. Макіяж в цьому випадку повинен бути природним або як кажуть візажисти - нюдовим.

 Робимо погляд драматичним: накладні вії і пучки


Наклеювання накладних вій

Підготуйте необхідні інструменти.   Крім смуги вій вам знадобляться клей, пінцет, манікюрні ножиці, підводка або олівець для очей, рідина для зняття макіяжу або косметичний вазелін, туш для вій, серветки, косметичні палички.

Приміряйте вії.   За допомогою пінцета прикладіть вії до повіки. Відміряйте і зробіть коротше кут вій, який прилягає до внутрішнього куточка очей, інакше штучна краса може швидко втратити форму.

Пристосуєтеся до клею.   Якщо клей в тюбику, видавіть невелика його кількість на долоню і протягніть по ньому доріжку вій. Якщо ж в пляшечці - скористайтеся пензликом. Опустіть її в клей і потім проведіть лінію по краю смужки вій.

Почекайте час.   Дайте клею на віях трохи загуснути, після цього приклеїти вії стане простіше.

Візьміть вії по центру пінцетом , Прикладіть їх до століття і акуратно притискайте пальцями, рухаючись у напрямку до внутрішнього краю очей.

Нанесіть туш.   Пара спритних рухів і природні і приклеєні вії стануть одного кольору. Крім того, штучні вії розправляться, що зробить погляд чарівно розкішним.

 Робимо погляд драматичним: накладні вії і пучки


Наклеювання пучків вій

Цей процес більш складний технологічно, ніж попередня стратегія, але і йому можна навчитися. Підібравши пучки потрібної кількості і довжини можна змоделювати форму очей або зробити їх обрамлення більш густим і красивим.

Візьміть пінцетом пучок вій , Опустіть його край в клей, почекайте час для загустіння клею. Натягніть своє повіку і прикладіть підготовлений пучок до своїх віям, притисніть і утримуйте близько 20 секунд.

Наклеювання вій робите з зовнішнього куточка очей.   Іноді буває досить приклеїти кілька пучків тільки на зовнішньому куточку, щоб отримати бажаний ефект.

Дотримуйтесь симетрію.   Наклеюйте пучки по черзі на лівому і правому столітті, так ви уникнете можливої ​​асиметрії.

Прийоми моделювання форми очей за допомогою пучків вій

Близько посаджені очі зорово можна віддалити один від одного, якщо найдовші пучки вій приклеїти до зовнішніх куточків. Якщо ж очі посаджені широко, скористайтеся іншим прийомом. Короткі пучки приклейте до внутрішніх куточків, а довгі - по центру. Це «вирівняє» природну особливість, роблячи погляд глибоким і сексуальним.

Існують і інші хитрощі. Наклеївши кілька пучків вій до зовнішніх куточків очей, ви підніме їх нагору. А пучки, наклеєні по центру - «розкриють» очі, візуально їх збільшуючи.

 Робимо погляд драматичним: накладні вії і пучки


3 категоричних «ні»

Чи не відклеюється вії або пучки вій силою.   Будьте терплячі інакше ви пошкодите власні. Нанесіть невелику кількість тоніка або косметичного вазеліну на спонж і прикладіть його до вій. Коли клей розчиниться, зніміть штучне обрамлення очей.

Не будете стригти вії після наклеювання.   Робити це слід на етапі підготовки, в іншому випадку ви ризикуєте зістригти природні вії або зробити погляд буденним, нічим не примітним.

Не перестарайтеся з кількістю клею.   Його надлишок може викликати роздратування на чутливій шкірі повік. Якщо ж ви ненароком завдали його більше, ніж потрібно, просто промийте вії під проточною водою.

Нехай ваш погляд буде видатним!
Автор: Наталя Бартукова


 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів
 Я пройшла курс навчання візажистом, і вирішила поділитися з вами тим, що виклали мені майстри під час навчання.

Кожен навчальний заклад пропонує різноманітні курси по макіяжу. Ви можете вибрати уроки по театральному мейкап, драматичному і навіть з візажу «під зомбі і мерців». Але мене цікавили ази, мої уроки стосувалися базових правил макіяжу для жінок. І сьогодні я вирішила знову переглянути свої конспекти і шпаргалки, і поділитися з вами отриманими знаннями.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 1. Купуйте хороші пензлика

З цього почався найперший урок курсу. Запам'ятайте одне з важливих правил: «Ваші кисті і спонж так само важливі, як і навички», - так говорили в Школі. Хороша кисть, насправді, покращує вашу техніку. Особливо це стосується сильно пігментованих продуктів - з хорошим інструментом ви уникнете неприродних плям, поганий розтушовування, нерівностей.

У профі може бути до 100 кистей, і всі улюблені! Але початківцям слід сформувати набір з 8 кистей must-have:

1. Кисть для тональної основи
2. Пензлик для коректора
3. Пухнаста кисть для пудри
4. Кисть для рум'ян
5. Маленька пензлик для розтушовування
6. Плоска пензлик для тіней
7. Кутова пензлик (підстрижена під кутом), коли потрібна точність
8. Пензлик для губ

Пензлика є, але треба навчитися правильно їх тримати. Те, як ви тримаєте кисть, впливає на результат макіяжу. Чим ближче пальці до металевої частини пензлики, тим більший тиск ви надаєте на кисть, і навпаки. І якщо є завдання застосувати продукт найбільш рівномірно, то тримати кисть слід приблизно по центру держака.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 2. Для різних завдань - різні тональні продукти

Всі знають, що існує три основні різновиди тональних основ: рідка, пудровая і кремова. Але це не означає, що їх слід нашаровувати один на одного. Найчастіше, вам потрібен якийсь один продукт, залежно від що стоїть перед макіяжем завдання.

- Рідке тональний засіб має кращу покривний здатністю і його можна використовувати для повного покриття особи. Тональний крем призначений не для повного охоплення особи. Але його можна застосувати на все обличчя, якщо домогтися тонкого напівпрозорого шару. Для цього змішуйте тональний крем з праймером (грунтовкою) або зволожуючим кремом.

- Існує хибна думка, що тональний крем не можна використовувати при жирній шкірі. Це не так. Просто наносити крем на жирну шкіру потрібно вологою губкою.

- Для сухої та комбінованої шкіри використовуйте рідкий засіб і наносите його пензлем. Концентруючись на центрі обличчя. Чим далі від центру особи - тим менше продукту слід використовувати, і зводити його на «ні».
 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 3. Навчіться приховувати недоліки

Головною підказкою є колірний круг, його в Школі радять завчити напам'ять. Позбутися небажаного кольору допоможе відтінок, який розташовується навпроти в колірному колі. За допомогою правильно підібраного коригуючого кольору можна маскувати такі недоліки як прищики, почервоніння навколо носа, голубуваті кола під очима та ін.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Виходить, що зелений консилер коригує червоність, а оранжево-жовтий маскує сині кольори. Бежевий консилер, покладений на кольорова пляма, створить тільки брудний ефект на шкірі, його слід використовувати лише при коригуванні шрамів і подібних нерівностей.

До речі, звичний прийом коригування темних кіл під очима за допомогою точок консілера, викладених по дузі, - не вірний. Коригувати потемніння під очима потрібно за допомогою консілера, викладеного під кожним оком у формі букви «V».

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 4. Навчіться коректувати форму особи

Користуватися продуктами для контурінга не так складно. А ось, навчитися правильно коректувати форму обличчя - це головне завдання. Тут треба враховувати форму обличчя. А принцип застосування продуктів для «ліплення» особи: все, що висветляєтся, - виступає на перший план і виділяється, а все, що затемнюється - робиться менш помітним.

Затемнювати слід бронзірующей продуктом, краще з матовою текстурою. А висвітлюються можна блискучим маркером, який відображає світло.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 5. Навчіться коригувати форму очей

Якщо ви зрозуміли принцип контурінга особи, то ці ж самі прийоми можна використовувати і для коригування форми очей. Крім темних і світлих тіней в коректуванні очей допоможе лайнер. Використовуйте також колірний круг, щоб зробити колір очей яскравіше: для блакитних очей це оранжево-коричневі тіні, а для зелених - теракотові і червонуваті, для карих - сині і фіолетові.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 6. Навчіться робити підводку очей правильно

Порада перша: ведіть лінію одним рухом як можна довше. Почніть з внутрішнього куточка ока і ведіть лінію уздовж верхніх вій до центру. Потім малюйте підводку від зовнішнього куточка і ведіть знову до центру, поки лінії не зустрінуться.

Порада друга стосується того, як зручніше робити «стрілки». Починайте завжди з нижніх вій. Це допоможе визначити правильний напрямок «стрілки». І потім підводка верхніх вій вже не складе труднощів.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 7. Губи як у Анджеліни

У Школі пояснили, які губи є найбільш гармонійними. Ваші губи стануть найбільш красивими і привабливими, якщо верхня і нижня губа рівні за розміром. Хоча б приблизно.

Цікаво, як роблять макіяж губ професійні візажисти. Ось вся послідовність:

1. Нанести на губи тональну основу. Це допомагає приглушити природні пігменти, щоб отримати більш ясний колір помади. І вам простіше буде зрозуміти, де насправді знаходиться контур губ.

2. Використовуючи білий олівець для очей, м'яко розтушуйте природний контур губ.
3. Нанесіть новий контур губ за допомогою олівця в тон помади. Якщо форма губ вас влаштовує, то контур може повторювати натуральний.

4. Нанесіть помаду пензликом, починаючи від центру - до країв.

5. Нанесіть світлий відтінок тональної основи навколо лінії губ, щоб зробити контур більш природним.

Крапля блиску в лунці над верхньою губою - відмінний прийом, щоб створити ефект спокусливих і більш повних губ.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів


Урок з макіяжу № 8. Макіяж брів - простіше, ніж вам здається

Викиньте всі ці схеми і розрахунки, - кажуть у Школі макіяжу, коли мова зайшла про мейкап брів. Не варто вибудовувати всі ці пунтіри і перпендикуляри. Потрібно лише стежити за тоном і кольором.

Одна з найбільших помилок - це неправильний колір брів і занадто насичений тон. Темні брови, хоч і є ознакою молодості і хорошою пігментації волосся, але вони роблять вас старше. Світлі брови завжди більш виграшно, ніж більш темні, ніж природний тон волосся.

Заповнювати брови олівцем - теж не складно. Слід «малювати» волоски, натискаючи на олівець на початку штриха, щоб імітувати корінь волосків. Але якщо ви не володієте олівцем, то найлегше заповнювати брови за допомогою тіней. І не навантажуйте внутрішні куточки брів тоном, щоб не зробити похмурий вираз обличчя.

 8 уроків макіяжу: чому мене навчили в Школі візажистів

Автор: Тамара Василівна