Макіяж: основи основ
 Ми отримуємо багато запитань на тему, яка має бути послідовність в нанесенні декоративної косметики. Що спочатку, а що потім. Давайте розберемося.

Коли я почала писати інструкцію, то зрозуміла, що для денного і вечірнього макіяжу повинна бути своя послідовність. Це тому, що багато залежить від завдання макіяжу, від того, що ви хочете винести на перший план. Крім цього, і думаю, ви погодитеся, різна текстура продуктів підходить для різних випадків. Тобто вибирати розсипчасту або кремову консистенцію слід виходячи із завдань макіяжу. І ще один момент треба враховувати - освітлення. Наприклад, нічний дозволяє робити більш драматичний макіяж, воно добре «ліпить» обличчя.

Сподіваюся, ви запам'ятаєте цю просту інструкцію, а якщо ні - то шпаргалка-схема буде в допомогу.


Денний макіяж

 Макіяж: основи основ


1.   Перший крок - це зволожуючий тональний або ВВ крем . Нанесіть змоченою у воді губкою.

2. Кремові рум'яна.   Кінчиками пальців нанесіть на яблука щік. Рум'янець повинен виглядати так, як коли ви червонієте від збентеження. Краще робити рум'янець раніше, ніж макіяж очей. Тому що, коли ви фарбуєте очі без рум'ян, то можете занадто їх виділити, перевантажити кольором.

3. Кольоровий бальзам для губ.   Якщо раніше цей продукт був тільки у пари брендів, то тепер деякі марки мають до 30 різних відтінків цього продукту. Кольоровий, або оттеночний, бальзам для губ - ідеальний засіб для денного макіяжу, бо колір виглядає легким. Наносити оттеночний бальзам для губ також раджу до макіяжу очей, щоб мейкап очей не зробити рясним.

4. Олівець для брів.   Цей крок не для всіх є необхідністю. Якщо у вас свої брови в міру густі, то підфарбовувати їх не обов'язково.

5. Кремові тіні для повік.   Нанесіть пальцем. Для денного макіяжу можна сміливо вибирати темно-сірий відтінок, перловий або легкий бронзовий. Загальний колір наносимо на все віко, а темніший - в складку століття.

6. Олівець для очей.   Підкреслити очі і зробити їх більш привабливими допомагає підводка лінії росту вій олівцем. Спробуйте зафарбувати олівцем простір між вій, потім обведіть лінію росту вій і трохи розтушуйте підводку.

7.   Самий останній крок - туш для вій . Для денного макіяжу підійде м'яка чорна туш в один шар.

 Макіяж: основи основ



Вечірній макіяж

 Макіяж: основи основ

1. Почніть з брів.   Це стане певним обрамленням для очей, допоможе визначитися з насиченістю макіяжу очей. Краще використовувати розсипчасті тіні для повік потрібного відтінку або спеціальні тіні для брів, нанесіть їх плоскою заточеною пензликом.

2. Тіні для повік.   Найкраще робити макіяж Smoky. Порошкові тіні для цього більш підходять, оскільки їх легше розтушовувати, ніж кремові. Макіяж очей для насиченого вечірнього макіяжу краще робити до нанесення пудри, щоб мати можливість коригувати обсипалися тіні.

3. Олівець для очей.   Виберіть стійкий і рідкий лайнер, який буде триматися всю ніч і не втратить яскравості.

4. Об'ємна туш для вій.   Нанесіть два шари.

5. Серветками   зніміть обсипалися на особу продукти. Можна використовувати спеціальні серветки для зняття макіяжу, можна - будь зволожуючі дитячі серветки.

6. Тональний засіб + консилер / коректор.   Переконайтеся, що тон завдасть на шию теж. Коректором зафарбуйте проблемні ділянки (темні кола під очима, прищі, судини).

7. Пудра.   Це зробить обличчя більш матовим.

8. Бронзер.   Окресліть бронзірующей пудрою вилиці, а також трохи лоб, ніс і підборіддя. Краще круглою кистю «кабукі», вона одним рухом накладає розсипчасті кошти рівномірно.

9. Пудрові рум'яна.   На щоках додайте кольору. Робимо це до помади, щоб простіше було вибрати інтенсивність помади для губ.

10. Губна помада.   Відсуньтеся від дзеркала, подивіться на обличчя узагальнено, тоді зможете визначити, скільки кольору для губ потрібно. Можливо, ви зупинитеся на губах nude. Винятком може бути макіяж, коли ви обираєте губи «вамп» або яскраво-червоні. Тоді вам доведеться почати макіяж з губ, щоб очі гармоніювали з яскравою помадою. Але після всього макіяжу знову повернутися до губ, якщо пудра і тональні засоби потрапили на них.

 Макіяж: основи основ

Автор: Василина Кузіна


 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри
 Розацея - хронічне захворювання шкіри, яке зустрічається у жінок у 3 рази частіше, ніж у чоловіків. Навіть легка форма захворювання, як правило, супроводжується почервонінням особи. Який макіяж може замаскувати настільки неприємні прояви? І яка косметика підходить при розацее?

Для страждають розацеа є три головні правила в підборі декоративної косметики:

1.   Відмова від шкідливих інгредієнтів у засобах макіяжу.
2.   Обов'язковий захист від сонячних променів.
3.   Кольорові тональні засоби, що нейтралізують почервоніння.

Правило перше. Ніяких шкідливих інгредієнтів в декоративній косметиці

Багато продуктів макіяжу можуть тільки посилити проблеми шкіри, викликані розацеа. При розацее з особливою обережністю слід використовувати косметику, яка містить такі активні компоненти як ретинол, альфа-гидрокислоти, перекис водню. Обов'язково спочатку робіть тест на шкірі перед застосуванням такої косметики.

Засоби макіяжу при розацее повинні бути на безмасляної основі, без тальку і запаху. Один з простих порад такий: чим менше інгредієнтів ви бачите у складі продукту, тим краще. Це означає, що у вас буде менше шансів спровокувати спалах почервоніння або висипання характерних для розацеи рожевих вугрів. Хорошим рішення може стати мінеральна косметика, вона показана при цьому захворюванні. Мінеральна декоративна косметика, як правило, не містить консервантів, без ароматів та ароматизаторів, не містить силікону або тальку, які подразнюють шкіру.

Перед макіяжем шкіру слід очистити. При цьому краще застосовувати засоби, спеціально розроблені для шкіри з розацеа. Це очищаючі засоби без піни, гелевою текстури, з маркуванням «для гіперчутливої ​​шкіри». Прикладами таких миючих засобів можна назвати: Toleriane Dermo-Cleanser від La Roche Posay або Redness Solutions Soothing Cleanser від Clinique.

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


Правило друге. Захист від сонця

Це необхідна умова, якщо у вас прояви розацеи. Справа в тому, що ультрафіолетові промені є одним з тригерів цього захворювання. Тому купуйте засоби макіяжу з фільтрами SPF (показник 15-30).

І навіть, якщо не користуєтеся макіяжем, сонцезахисний крем повинен бути присутнім на обличчі обов'язково.

Правило третє. Нейтралізувати почервоніння

З цим завданням справляються так звані кольорові тональні засоби, праймери і консілери.

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


Прибрати червонуватий відтінок допомагає зелений тон. Почніть з зеленого праймера, наприклад, Smashbox Photo Finish Primer у відтінку Adjust (зелений). Це допоможе вам використовувати менше тонального засобу і скоригувати почервоніння ще до тонального крему.

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


Крім цього, будь праймер дає стійкий макіяж. Праймер наносите м'яким спонжем або пензлем, краще не користуватися зайвий раз руками (при нанесенні тонального крему теж намагайтеся користуватися пензликом).

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


Зверху варто нанести тональний крем з жовтим відтінком. Засіб має бути призначене для гіперчутливої ​​шкіри. І припудрити легкої мінеральної пудрою, теж бажано з жовтим відтінком, без рожевих тонів. Наприклад, у Clinique є спеціальна пудра для маскування почервонінь - Redness Solutions Mineral Powder.

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


З собою в косметичку слід взяти коректор (консилер) зеленого або жовтого кольору. Протягом дня ви зможете маскувати виступаючі почервоніння (якщо вони будуть) у вигляді сосудиков або рожевих прищів. Припудрювати почервоніння теж можна, для цього купите мінеральну пудру для чутливої ​​шкіри. Хороша лінійка продуктів є у Clinique, вона так і називається Redness Solutions (вирішення проблеми почервоніння), і призначена для страждаючих розацеа, в цій колекції є все для шкіри: від очищаючого кошти до компакт-пудри і консілера. Ці засоби добре маскують почервоніння і навіть справляються з капілярами на шкірі.

 Секрети макіяжу, якщо у вас розацея або почервоніння шкіри


Домашній догляд

Консилери і праймери - це, звичайно, добре, але можна зробити макіяж ще більш ефективним, якщо спробувати допомогти впоратися з почервоніннями в ході щоденного догляду.

Обполіскуйте обличчя холодною водою - це швидкий спосіб звузити судини і затягнути пори. Будь-які засоби від сонячних опіків можна наносити точково за допомогою ватної палички на почервоніння, і таким чином, ви зможете заспокоїти запалення перед макіяжем.

Є дуже проста маска, яка рекомендується при розацее, щоб приборкати почервоніння: подрібніть вівсянку і змішайте з медом. Крім цього, є покупні лосьйони і маски на основі екстракту солодки, які повинні застосовуватися при розацее.

При почервоніння шкіри слід дотримуватися особливого харчування. Про спеціальній дієті варто порадитися з фахівцем. Головні правила такого харчування не найскладніші - уникати алкоголю, куріння і гострої їжі. А включити в раціон обов'язково варто продукти з вмістом Омега-3 жирних кислот: насіння, лосось, волоські горіхи. Ці продукти заспокійливо діють на шкіру.

Слід також постійно захищати себе від сонця і зайвого тепла, не відвідувати лазню або сауну.
Автор: Василина Кузіна