|
«Ніколи не розуміла, навіщо продають ці баночки з розсипаються фарбами! Ними ж неможливо користуватися! »- Часто пишуть на Форумах жінки. Це було сказано про косметичні пігментах. І, напевно, прийшов час розповісти про ці продукти докладніше.
Що таке пігменти?
Пігмент - це порошковий продукт, який є основним інгредієнтом в тінях для повік. І якщо позбавити тіні сполучного інгредієнта, то залишиться пігмент. Сполучний елемент дозволяє тіням залишатися в компактах і не розсипатися. Однак саме це сполучна речовина позбавляє колір яскравості і насиченості. Пігмент - це продукт абсолютно без вологи, фарба в концентрованому вигляді.
Саме тому останнім часом професійні візажисти воліють користуватися пігментами - вони дають більш чистий, насичений і покривний колір. Більшість пігментів мають мерехтливий фініш, є також і матові пігменти.

Залишається навчитися користуватися пігментами як це роблять профі.
9 основних способів:
1. Для століття
Якщо використовувати пігменти в якості тіней, то ними слід користуватися рівно так само, як розсипними тінями. Є тільки кілька особливостей. Брати пігмент слід обережно, плоскою жорстким пензликом. Обов'язково надлишки пігменту струсіть з пензлика об кромку баночки. І наносити не розмашистими штрихами, а прихлопувати рухами. Тоді фарба ляже рівно, не буде обсипатися.
Для розтушовування використовуйте пухнасту чистий пензлик.
2. Для світіння шкіри
Візьміть м'який бежевий пігмент з вкрапленнями золота широкої плоскою кистю. Надлишки пігменту акуратно струсіть з кисті. І застосовуйте блискучий пігмент дуже легкими дотиками, як торкання крил метелика. Торкніться щік, верхньої губи, центру лоба, під бровою.
Єдине, що потрібно відзначити, - пігмент на шкіру обличчя слід застосовувати, якщо до цього нанесена якась основа. Маються на увазі будь тональні засоби або праймер. Вони будуть утримувати пігмент на місці, і тоді блиск і висвітлює ефект працюватимуть правильно, не руйнуючи форму.

3. Для губ
Пігменти можна змішувати з будь-яким блиском для губ або помадою. Що це дає? По-перше, більш глибокий колір. А по-друге, абсолютно новий колір і тон. Тобто, за допомогою пігментів можна створити принципово новий продукт з індивідуальним відтінком, якого немає ні в кого іншого. Домішувати можна один пігмент або декілька.
Щоб створити свій продукт для губ, використовуйте палітру або тильну сторону долоні. Спочатку нанесіть штрих блиском (або помадою), потім додавайте пігмент і розмішуйте пензликом. Після застосовуйте на губи.
4. Для підведення очей
Ви здивуєтеся, але і такий продукт як олівець для очей, можна створити за допомогою пігментів. Це важливо, коли потрібен індивідуальний відтінок.
Для створення лайнера слід використовувати в якості сполучника інгредієнта спеціальний гель або крем. Подібний продукт є у MAC, а також у інших виробників косметики (наприклад, такі продукти як FACE Atelier Transforming Gel або Makeup Forever Aqua Seal). Спочатку змішайте пігмент з гелевою основою (на палітрі або тильній стороні долоні), потім наносите тонким пензликом на повіки. Комбінуйте відтінки, щоб створити щось незвичайне (металік, блискучий неон та ін.), Варіанти безмежні.

5. Для волосся
Пігменти допоможуть додати блиск і світіння волоссю. Пігмент потрібно підмішувати в будь стайлінгові продукт для волосся: незмивний кондиціонер, спрей для волосся, гель для укладання. Потім використовувати щітку або гребінець, щоб поширити вийшло засіб по волоссю. Відмінний спосіб зробити кольорове мелірування, пастельна кольорове фарбування пасом. І таке фарбування безпечно для волосся, тому що змивається при митті волосся.
В якості сполучного елемента можна використовувати не тільки спеціальні продукти для волосся. Застосовувати також можна ту ж фіксуючу рідину для макіяжу, наприклад, такий продукт як MAC Fluid Fix Plus від MAC Cosmetics.

6. Для нігтів
За допомогою пігментів можна створити власний відтінок лаку для нігтів. Якщо додати кольоровий порошок в безбарвний лак - досягнете лаку з відтінком пігменту, але можна поекспериментувати з кольором, додавши пігмент в кольоровий лак з будь-якою текстурою.
7. Для щік
Застосовувати пігменти в якості рум'ян можна без сполучною основи. Взяти пігмент на круглу кисть і нанести на вилиці. Але найкраще це робити влітку, пігмент буде менше обсипатися. І є ще один резон, чому кремової основи не потрібно: пігменти володіють дуже насиченим відтінком, і надлишки сухого пігменту легше змахнути пензлем.

8. Для тональної основи
За допомогою цегельного або бежево-коричневого пігменту можна створити свій власний бронзатор. Або отримати тональну основу більш темного відтінку для скульптування особи.
9. Для брів
Заповнити брови зручно не тінями, а пігментами потрібного відтінку. Сухий пігмент наноситься на брови пензликом, а якщо потрібна кремова основа, то використовуйте кремові тіні або прозорий гель для брів.
Увага! Не всі пігменти підходять для використання в області очей. Це має бути написано на упаковці, перевіряйте маркування.
|
Нам часто трапляються поради візажистів про те, що підбирати відтінки макіяжу потрібно до свого тону шкіри, до кольору очей, волосся ... А ви ніколи не думали, на чому ґрунтуються ці рекомендації? І чи можна самостійно визначити, які відтінки декоративної косметики представлять вас в кращому світлі?
Виявляється, це можливо. Якщо знати кілька простих правил візажистів. Запозичені вони, до речі, у художників і колористів. І використовуються представниками цих професій сотні років, якщо не довше.
1. Вивчіть колірний круг
Колірний круг, або колірне колесо, - основа основ в розумінні правил кольору. Для макіяжу теорія додаткових кольорів - справжній порятунок, бо гармонія складається саме завдяки додатковим квітам. Додатковими називають пари кольорів, які знаходяться навпроти один одного в колірному колі. Наприклад, для фіолетового кольору додатковим є помаранчевий. І, навпаки, для помаранчевого - фіолетовий. Ці кольори доповнюють один одного, звідси й назва. Поки запам'ятаємо це і спробуємо застосувати на практиці.

2. Тіні
Найбільша помилка - коли жінки думають, що підбір тіней до кольору очей - це вибір такого ж відтінку тіней, як очі. Це невірне рішення. Два синіх відтінку ніяк не додають один одному яскравості і ясності, а навпаки, роблять один одного тьмяними.
Правильний підхід - працювати на додаткових кольорах. Наприклад, для синіх очей блакитні тіні взагалі не додадуть виразності, а ось бронзові, мідні і навіть червоні відтінки допоможуть виділити зіницю, зробивши його яскравим сапфіром або бірюзою.

Для карих очей найбільш виграшними є фіолетові тіні, для зелених - коричневі і т.д.

Примітка:
додатковий колір може вказувати не тільки на те, який відтінок потрібно вибирати, а й на характер кольору: холодний або теплий. Якщо додатковий колір до блакитного червоний, то в принципі, будь-який теплий відтінок буде більш виграшним, ніж будь-який холодний.

3. Рум'яна
Один з головних порад: рум'яна - це не продукт для контурінга особи. Тобто, вони не «ліплять» форму обличчя, не змінюють її. Рум'яна додають колір вашому обличчю, оживляють його.
Друга порада - це правильний вибір кольору. Спробуйте віднести свою шкіру до одного з двох типів: 1) слонова кістка, бежева; або 2) бронзова. Для першого типу слід застосовувати легкі, світлі відтінки, навіть холоднуваті. А для другого типу підходять більш темні і теплі кольори. Подивіться на колірний круг: теплі відтінки - це всі ті, які ближче до червоного, а холодні - ближче до синього. Холодні рум'яна - це ті, в яких присутня синій (блакитний), хоча б мінімально.

Влітку майже будь-яка шкіра стає тепліше (через засмагу, навіть дуже легкого), тому літні рум'яна повинні бути тепліше, ніж зимові.
І третє правило - не використовуйте рум'яна темніше, ніж ваш власний відтінок природного рум'янцю. Слід пощипати шкіру на вилицях або легко побити подушечками пальців, і ви побачите, який рум'янець може бути по насиченості.
Бронзер візажисти відносять до універсального продукту, тобто для нього не діють правила підбору кольору за принципом «тепла-холодний». Тому що бронзер - це відтінок засмаглої шкіри, він може бути присутнім на шкірі будь-якого тону. І підходить бронзер як до теплої, оливковою, так і до світлої шкірі. Питання тільки в інтенсивності кольору бронзера.
4. Губна помада
По-перше, використовуйте правило, що темні кольори роблять предмет візуально менше, а світлі - навпаки, розширюють. Ось найпростіший приклад, як це працює: окружності абсолютно одного розміру, але чорна виглядає менше, а біла - більше.

Тому при тонких губах краще вибирати світлу помаду, а не драматичну сливову.
Інше правило вибору кольору для губ - це відповідність відтінку шкіри. Теорія така ж, як при виборі рум'ян: для холоднуватого відтінку шкіри можна вибирати більш холодні кольори помади, а гарячі кольори помади підійдуть для більш темних відтінків особи.

Враховуйте також і макіяж очей. Добре, якщо помада буде з тієї ж групи кольорів, що і тіні. Тобто, якщо тіні холодні - то й помада холодна. Якщо тіні теплі, то і помаду вибирайте теплу. Гармонійний образ часто найбільш виграшне рішення.

|
|
|
|
|
|