|
Сьогодні спробуємо створити дуже свіжий і весняний образ. Ви дізнаєтеся не тільки, як правильно скористатися кольоровим лайнером для очей, але і те, як його підібрати і що він може скорегувати.
Нас цікавить внутрішня лінія росту вій. Її рідко задіють в макіяжі. А даремно! Ви переконаєтеся, що ця лінія «працює» на вас, і не варто боятися її використовувати в макіяжі.
- Якщо використовувати білий або бежевий колір лайнера для підводки внутрішньої лінії росту вій, то це дозволяє розширити очі, зробити їх більш відкритими, великими.
- Чорний лайнер на внутрішній лінії виділить очей, зробить макіяж контрастним, але й зробить очі менше - враховуйте це.
- Будь-які темні відтінки будуть контрастувати з білками очей і створять ефект більш яскравих і чистих білків.
- Для зелених і блакитних очей вибирайте відтінки кольорових лайнерів трохи більше темних по тону, ніж очі. Тоді колір очей «заграє», буде більш яскравим. Можна і чорний колір використовувати.
- Для темно-карих очей спробуйте нижню внутрішню лінію росту вій підкреслити синім або блакитним. Це прикрасить очі. Тіні, до речі, блакитного відтінку також виграшно виглядають на карих очах.
- Краще уникати жовтих, золотих і червоних відтінків лайнера для внутрішньої лінії росту вій.
- Більш стійкими вважаються олівці та кремові олівці в якості лайнерів. Вони не обсипаються, виглядають більш акуратно. А ось порошкові текстури і рідкі лайнери частіше змащуються.
Ну, закінчили з теорією. Давайте перейдемо до практики. Як це буде виглядати в житті? Робимо макіяж очей з кольоровою підводкою внутрішньої лінії росту вій.
Крок 1.
Підготуємо очі - наносимо праймер, щоб макіяж тримався довше. Коричневими тінями і плоским пензликом підведемо брови, вони повинні бути декілька тім'яних, ніж в натуральному вигляді, тому що макіяж очей передбачається інтенсивним. На всю верхню повіку наносимо блискучий піщаний або бежевий відтінок тіней.
Крок 2.
Бежевого відтінку на повіках недостатньо. Хочеться чогось більш освіжаючого. Тому візьміть рум'яна і нанесіть під брову, ретельно розтушуйте. Тут рум'яна теракотово-рожевого відтінку від YSL.
Крок 3.
Навколо слізником накладаємо світло-рожеві блискучі тіні. Це зробить погляд виразнішим. Цей крок потрібно обов'язково робити, якщо ви користуєтеся лайнером, щоб очі не виглядали посадженими занадто близько до перенісся.
Крок 4.
Найцікавіше! Ви відразу побачите, як заграє очей! А всього-то - один штрих кольоровим лайнером. Тут - лайнер яскраво-блакитного відтінку (ціан), підкресліть всю внутрішню лінію росту вій на нижньому столітті.
Крок 5.
За допомогою заточеною пензлика і чорних тіней малюємо підводку верхніх повік. Краще, якщо вона буде «стрілкою». Спробуйте також цими ж тінями профарбувати місця між віями, щоб підводка виглядала більш природно.
Крок 6.
Два шари чорної увеличивающей обсяг туші для вій.
Зустрічаємо весну з кольоровими лайнерами!
Фото: beautylish.com, dazzlelight1991.blogspot.com
|
Зелених тіней випускається величезна кількість! Але як їх застосовувати, щоб вони не виглядали вульгарно? Ми вибрали одне із самих виграшних колірних поєднань. Спробуйте, і сподіваємося, ви вже не будете пропускати палетки із зеленими відтінками.
Просто покласти на повіки зелені тіні - моветон, зразок поганого смаку, навіть якщо ви робите стилізацію під 70-е, то потрібно використовувати якийсь додатковий відтінок. Тоді питання: з чим поєднувати зелений, щоб на шкірі це виглядало благородно і не вульгарно?
Нам здалося, що кращим сусідом до смарагдово-зеленим тіням стане теплий металік. До речі, більшість палеток, де присутня смарагдовий відтінок, мають золото або мідні відтінки. А блогер Сара Калима (Великобританія) допомогла показати, як краще втілити ідею в життя.
Крок 1.
Як завжди починаємо з праймера, щоб убезпечити макіяж від осипання і розмазування.
Крок 2.
Плоским пензликом покладемо золотий відтінок на верхню повіку (центральна частина). Якщо тіні дуже розсипчасті, то спробуйте класти їх рухами, щоб вони не обсипалися і краще трималося. Кремові тіні в цьому сенсі краще.
Крок 3.
Беремо темно-зелені тіні. Кладемо в складку і на зовнішній кут верхньої повіки. Якщо у вас немає темно-зеленого відтінку - змішуйте! Візьміть класичний зелений або м'ятний і змішайте з графітовим.
Крок 4.
Для додання глибини і тривимірності - візьміть світло-зелений відтінок, і відтінятимете темно-зелений колір. Для цього потрібно покласти світло-зелений вище темно-зеленого, майже під брову. Не забувайте все ретельно розтушовувати!
Крок 5.
Для нижнього століття можна не розділяти два кольори, а змішати світло-зелений і темно-зелений. Можна перемішувати на палітрі, а можна класти один відтінок поверх іншого і ретельно розтушовувати.
Крок 6.
Обов'язковий крок! Беремо мерехтливий білий відтінок тіней і наносимо на внутрішній куточок очей. Маленькій пензликом. Чому це робити обов'язково? Тоді очі не будуть виглядати вдавленими як в макіяжі в стилі "емо", погляд буде чистий, яскравий. І не буде відчуття, що очі посаджені занадто близько до перенісся.
Крок 7.
Якщо під очима осипалося трохи тіней - подправьте, застосувавши пензликом базове покриття. Не забудьте про бровах - зафарбуйте коричневими тінями, щоб вони виглядали однорідно.
Крок 8.
Зеленим смарагдовим олівцем підведіть лінію зростання вій всередині, а зовні підведіть рідким підведенням чорного кольору.
Крок 9.
Нанесіть два шари туші для вій (чорну), можна скористатися і накладними віями, якщо у вас є час.
З таким насиченим макіяжем очей помада потрібно більш нейтрального відтінку, в якості рум'ян - бронзер.
Фото: beaut.ie, mycharm.ru, dazzlelight1991.blogspot.com
|
|
|
|
|
|