Макіяж: шар за шаром
 Візажисти рекомендують користуватися зволожуючим кремом, тональним, пудрою ... А ще є сонцезахисний і праймер. У якій послідовності ними користуватися? І скільки шарів косметичних засобів може бути на шкірі одночасно?

Отже, шар за шаром, як це роблять професійні візажисти, а радять професійні дерматологи:

Перше правило - починати треба завжди з чистого особи. Вибирайте миючий засіб, який залишає особа матовим. Якщо шкіра дуже жирна - то добре справляються з надлишками шкірного сала миючі засоби з цинком.

 Макіяж: шар за шаром


Перший шар. Тонік

Навіть найкращі миючі засоби залишають масла, жир, засоби макіяжу, і частинки самого миючого засобу. Тонік очищає від всіх цих залишків, заспокоює шкіру. Тоніки, що мають у складі альфа-гідро-кислоти, вбивають бактерії, що сприяють акне. Застосовувати тонік легко: наносите рідину на ватний диск і акуратно протирайте їм шкіру обличчя і шиї.

Другий шар. Лікування проблемних ділянок

Слід приділити увагу прищам, вуграм, почервоніння. Для цього використовують продукти з точковим застосуванням. Нанесіть лікувальні засоби на прищики, і почекайте 10-15 хвилин, перш ніж приступите до наступного шару.

Третій шар. Сироватка

Багато хто вважає сироватку зайвим продуктом, і не розуміють, як нею користуватися днем. Сироватка - це не зволожуючий крем, це продукт з концентрованих активних інгредієнтів. Можна розглядати сироватку як мультивітаміни для обличчя. Сироватка може вдихнути в шкіру струмінь бадьорості та енергії, поліпшити роботу зволожуючого крему. До того ж, сироватка збільшує вироблення колагену і допомагає запобігти появі тонких зморшок. Сироватку необов'язково наносити на всю поверхню обличчя, достатньо на дуже сухі ділянки, а також в район «гусячих лапок» і мімічних зморшок. Є сироватки, призначені для боротьби з набряками або мішками під очима, відповідно, їх треба наносити під очі.

 Макіяж: шар за шаром


Четвертий шар. Зволожуючий крем

Навіть якщо у вас жирна шкіра або комбінована, зволоження є обов'язковою частиною будь-якого догляду за шкірою. Це допомагає запобігти гіперпігментацію, сухість, захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища. Для того щоб домогтися світиться шкіри, спробуйте легкі формули кремів з гіалуронової кислотою, антиоксидантами і вітамінами. Гель-крем - відмінний варіант для тих, хто не дуже любить жирні відчуття на обличчі.

П'ятий шар. Сонцезахисний крем

Не виходьте з дому без крему з SPF, навіть якщо йдете в офіс і сонцезахисний фільтр є у зволожуючого засобу. Ця подвійна захист позначиться в майбутньому - ви будете виглядати молодше своїх ровесниць. Щоб не закупорювати пори, знайдіть легкий знежирений варіант крему (oil-free) або лосьйону.

Тепер ви зробили всі приготування перед макіяжем, і можете приступати до декоративної косметики. Макіяж, до речі, теж складається не з одного шару.

Шостий шар. Праймер

Спочатку подбайте про грунтовці. Особливо потрібен праймер в жарку погоду, в дні відповідальних заходів (весілля, ювілеї), а також коли потрібен стійкий макіяж більш ніж на 6:00.

Сьомий шар. Тональний крем

Наносьте пензлем або пальцями. Починайте від центру особи, а до периферії розтушовуйте продукт. Для молодої і здорової шкіри не потрібно повне охоплення особи, можна обмежитися легким шаром на щоках, лобі, підборідді.

 Макіяж: шар за шаром


Восьмий шар. Консилер

Маскувати прищики, темні круги і інші недосконалості шкіри краще поверх тонального крему. Тому що тональний крем створює ніби базу, основу для продукту. Консилер НЕ попливе і залишиться на місці. Дійте точково, наносите консилер тільки на прищик або пігментна цятка. Краї розтушовуйте тонким пензликом.

Дев'ятий шар. Пудра

Якщо вам подобається вид сяючої шкіри, який дають кремові продукти, то пудру можна пропустити. Однак для жирної шкіри і для стійкого макіяжу цей продукт можна назвати must-have. Обов'язково нанесіть її на Т-зону.

Альтернатива верствам 6-9. ВВ-крем

Цей продукт поєднує в собі ґрунтовку, тональний крем, консилер і пропонує відмінне зволоження на цілий день. Тому, якщо ви вже підібрали відповідний вам ВВ-крем, то ваш макіяж значно скорочується за часом.

Не варто забувати про рум'янах або бронзерамі, вони наносяться поверх всіх тонуючих продуктів. І залишається дізнатися, в якій черговості слід діяти при макіяжі очей . Туш, тіні, підводка - що за чим слід?

 Макіяж: шар за шаром


1.   Починайте з тіней для повік. Це дозволить виділити очі і вирішити, чи потрібна підводка. Якщо тіні досить насичені, для природного образу достатньо буде тільки додати туші на вії.

2.   Слідом йде підводка. Її легше робити з оголеними віями. Тоді легше дотримати симетрію і рівну лінію.

3.   І завершує макіяж очей - туш для вій. Взагалі, туш завжди повинна бути завершальним штрихом макіяжу, тоді відтінки мейкапа будуть чистими. І якщо на вії потрапили частинки тіней або пудри, то всі вони будуть перекриті тушшю для вій, і вії будуть пишними і об'ємними.
Автор: Юлія Шестакова


 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів
 Червоні губи ніколи не вийдуть з моди. Кожен сезон вони в тренді: влітку актуальна яскраво-червона або коралово-червона палітра, восени - сливово-червона або малинова. Так що, вміння та поради візажистів по макіяжу губ нам знадобляться завжди.

Представляємо майстер-клас від візажиста MAC Люка Бушара. Він показує, як зробити яскраві та насичені за кольором губи.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів
Фото: maccosmetics.com


Крок 1. Завжди починайте з зволоження.
Нанесіть бальзам для губ, щоб шкіра була зволожена протягом усього дня. Можна скористатися гігієнічною помадою, тонуючим бальзамом. Зимовий продукт - зволожуючий бальзам з маслом ши або кокосовим маслом.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Крок 2. Грунтовка.
Почекайте трохи, поки бальзам вбереться. Промокніть серветкою надлишки бальзаму. Перейдіть до праймеру для губ. Цей продукт забезпечує стійкість макіяжу і ідеальний колір, він ущільнює поверхню шкіри, згладжує її.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Крок 3. Помада.
Це денний варіант. Намалюйте губи помадою і розтушуйте пальцями. Більше нічого робити не треба, яскравий колір протримається довго і не «попливе».

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


На пальцях залишиться пігмент, яким можна додати рум'янець на щоках.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Крок 4. Олівець для губ.
Якщо стоїть завдання зробити сміливо окреслені, контрастні губи, то продовжуйте макіяж далі. Олівець для губ гарантує, що помада не буде «плисти» за межі контуру губ. Виберіть олівець найбільш близький по відтінку до помаді. Для вечірнього і більше драматичного макіяжу - можна взяти олівець трохи темніше, ніж помада. Люк Бушар радить починати підводку з так званою «лунки купідона» над верхньою губою і з підкреслення центру нижньої губи. Це допоможе зрозуміти, яку форму малювати далі.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Починаючи від центру, легше дотримати симетрію.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Крок 5. Заповніть губи кольором.
Використовуйте пензлик, щоб найбільш точно нанести колір. Візажист радить захоплювати пензликом олівцеву лінію, щоб лайнер і помада змішувалися.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Крок 6. Серветка.
Візьміть тонку серветку (тільки один шар!), Прикладіть до губ. І припудріть губи через серветку за допомогою напівпрозорої пудри і широкої кисті. Серветка допоможе нанести на губи тільки потрібну кількість пудри.

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Після - додайте ще один шар кольору (повторіть крок 5).

 Макіяж: Яскраві губи як у професійних візажистів


Сміливий і стійкий макіяж губ готовий. Візьміть з собою в косметичку тільки помаду, щоб додавати кольору протягом дня.

Фото: Caroline Voagen Nelson (cvoagen.com)
Автор: Юлія Гнедина