Тіні для повік: 9 секретів
 Ви прагнете робити макіяж якомога більш професійно? Дивіться майстер-класи, запам'ятовуєте мейкап зірок? Для вас - 9 порад, які допоможуть стати профі в макіяжі очей.

Напевно, ви знаєте основи в макіяжі очей. Світлий відтінок на столітті візуально «відкриває» очі, темний відтінок в складці століття додає глибини, хайлайтер під бровою освітлює погляд. Тепер варто перейти до більш артистичному і драматичному макіяжу, в якому можуть використовуватися до шести-семи відтінків тіней!

У нас є для вас кілька важливих порад, як навчитися змішувати різні відтінки тіней.

1. Почніть з відтінків з «однієї сім'ї»

Чим більше схожі відтінки, які ви бажаєте застосовувати, тим легше їх змішувати. Тобто, досить складно новачкові змішати зелений і рожевий відтінки або зробити комбінацію чорного і білого. При відсутності практики виходить бруд і не чисті відтінки. Тому краще всього почати відточувати свою майстерність з квітів, які належать «одній родині». Наприклад, почніть з двох зелених відтінків, і зробіть градієнт від одного зеленого відтінку до іншого. Але найголовніша виграшна комбінація для новачків - градієнт з двох коричневих відтінків. Застосовуючи коричневі тіні, ви ніколи не отримаєте бруд і неприродність.

 Тіні для повік: 9 секретів


2. Використовуйте проміжний відтінок тіней

Спробуйте змішати два різні відтінки. Наприклад, один холодний і один теплий. Цікава комбінація - синій плюс фуксія. Перехід кольору від синього до фуксії слід здійснювати через фіолетовий відтінок, фіолетовий виходить при змішуванні рожевого і синього. І цей фіолетовий буде чистий і ясний, на відміну від того відтінку, який може вийти при змішуванні фуксії і синього. Інший приклад: проміжний помаранчевий при переході від жовтого до червоного, або проміжний хакі при переході від зеленого до коричневого.

Як підказки використовуйте колірне колесо. Проміжні відтінки на колі - між двома відтінками.

 Тіні для повік: 9 секретів


3. Ні проміжного відтінку? Тоді мінімум змішування!

Є відтінки, для яких складно знайти готовий проміжний колір тіней. Наприклад, перехід між темно-синім і яскраво-жовтим ніколи не буде чистим, якщо ці відтінки змішувати. У цьому випадку працює таке правило: розтушовуйте кордону кольору, але між собою змішуйте відтінки якнайменше. Тобто, головне тут - уникнути різкої межі кольору, що робить макіяж неприродним і малопривабливим.

 Тіні для повік: 9 секретів


4. пом'якшує кордону тіней більш світлим відтінком

Якщо ви використовуєте темні тіні (темно-коричневі, темно-фіолетові, темно-болотні), то для м'якою і красивою кордону кольору застосовуйте градієнт. Градієнт - це ефект плавного переходу кольору. Тобто, для того, щоб розтушувати темно-коричневі тіні, візьміть більш світлий коричневий відтінок і розтушовуйте кордону тіней разом з ним.

 Тіні для повік: 9 секретів


5. Змішуйте від світлого до темного

Для новачків можна порадити змішувати тіні наступним чином: спочатку нанесіть два відтінки на повіку, а потім починайте змішувати. При цьому, найбільш чистий градієнт вийде, якщо як би витягати більш світлий відтінок поверх більш темного. Деякі роблять навпаки - розтушовують темний колір поверх світлого, це теж можливий варіант, але зробити більш рівний перехід кольору при такому підході набагато складніше.

 Тіні для повік: 9 секретів


6. Використовуйте м'які кисті і м'які текстури

При змішуванні тіней використовуйте м'які пензлики, вони допоможуть розтушовувати, що не вбиваючи колір в шкіру. Крім цього, для новачків дуже важливо залишити якомога більше продукту на повіках, тому що одна з основних помилок - НЕ змішування кольору, а як би вимітання його пензлем. І м'яка кисть дає можливість не вимітати занадто багато тіней, залишаючи пігмент на шкірі повік. Також для початківців слід порадити працювати з розсипчастими тінями, тому що їх легше прибрати з поверхні шкіри, ніж кремові або гелеві текстури.

 Тіні для повік: 9 секретів


7. Знайдіть правильні інструменти для макіяжу

Правильна кисть - гарантія гарного макіяжу, про це знає багато хто. Не використовуйте квадратні кисті, ними складно нанести тіні точно за формою. Краще вибрати пухнасті куполоподібні пензлики, вони не забирають занадто багато продукту і дозволяють розтушовувати тіні в будь-якому напрямку. Багато професійних візажисти називають еталоном пензлики для тіней модель Blending Brush MAC 217. Вона дорога, але практично універсальна. Так що - шукайте аналоги і купите цю пензлик. І ще одна деталь: не використовуйте губки і спонж, вони поглинають надто багато продукту, і ними складно добитися рівного розподілу тіней.

 Тіні для повік: 9 секретів


8. Використовуйте основу

Тіні для повік краще ковзають і краще змішуються, якщо їх наносити на гладку шкіру. Тому грунтовка (або праймер) повинна стати продуктом must-have в макіяжі очей. Якщо немає праймера, використовуйте кремові тіні в оголеному відтінку (nude).

 Тіні для повік: 9 секретів


9. Не поспішайте

Якщо поспостерігати за роботою професійних візажистів, то можна помітити, що нанесення тіней і їх растушевка займають пристойну кількість часу. Візажисти наносять відтінки, розтушовують, потім додають ще кольору ... і обов'язково підправляють тіні після нанесення рум'ян і помади, щоб збалансувати очі. Тобто, приготуйтеся до того, що макіяж очей триватиме не одну-дві хвилини. І отримуйте задоволення від процесу - це теж запорука успіху. Не бійтеся творити!

 Тіні для повік: 9 секретів


І останнє напуття: практика, практика і ще раз практика.
Автор: Василина Кузіна


 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»
 У цьому макіяжі беруть участь три чистих відтінку тіней: рожевий, блакитний, фіолетовий. Як їх поєднувати, щоб отримати гармонійний образ? Про це в нашому майстер-класі.

Крок 1. Якщо хочете, щоб макіяж тримався цілий день, навіть у жарку погоду, то слід починати з грунтовки. Використовуйте спеціальний праймер для повік, або тонкий шар BB-крему або праймера для обличчя.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 2. За допомогою маленької пензлика покладіть яскраво-рожеві тіні (світлу фуксію) на верхню повіку - на одну третину століття, ближче до перенісся.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 3. Середньої пензликом нанести блакитний відтінок тіней на центральну третину верхньої повіки.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 4. Растушуйте блакитний відтінок, щоб мати плавний перехід кольору від рожевого до блакитного. Кінчиком маленької пензлика.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 5. Фіолетовим відтінком тіней покрийте зовнішній куточок століття. Краще зробити це у формі перевернутої букви «V».

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 6. І розтушуйте фіолетовий відтінок.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 7. Додайте очам тривимірності і світла за допомогою хайлайтера. Нанесіть маленький штрих на кісточку надбрівної дуги (під бровою) і відзначте слезник (внутрішній куточок ока). В якості хайлайтера тут використовуються мерехтливі тіні відтінку теплого шампанського.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 8. Для драматизму намалюйте недовгі «стрілки» уздовж лінії росту вій. Рідким лайнером або гострим олівцем чорного кольору. Для спекотної погоди використовуйте водостійку формулу продукту.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Крок 9. Підкресліть нижню повіку фіолетовим відтінком тіней (ближче до зовнішнього краю ока). І покрийте вії чорною подовжуючої тушшю.

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Образ завершений!

 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


 Продовжимо літо: макіяж очей «Літній захід»


Фото allisonrichardson.net, mycharm.ru
Автор: Юлія Гнедина