|
Палітри і стилі в макіяжі міняються від сезону до сезону, але є й так звані «базові цінності», це основні правила, які повинна знати кожна дівчина, починаюча свою велику подорож по Планеті мейкап.
Пензлики, спонж і пуховки
1. Хороший набір кистей - ваш головний помічник. Почніть з мінімального набору, він повинен складатися з пензлика для тіней, пензлики для брів, пензлики для підводки, кисті для рум'ян (бронзаторами), пензлі для рідкого тонального засобу.
2. Щетина кистей повинна бути м'якою, щоб засіб макіяжу лягало рівномірно, а поверхня шкіри мала природний вигляд. Хороша кисть - це ще і хороша растушевка засобів (змішування між собою і розподіл по шкірі).
3. Крім пензликів, у вас повинна бути хороша губка для макіяжу. Наприклад, тональну основу новачкам легше наносити спонжем (краще трохи зволоженим), ніж пензлем.
4. Завжди майте під рукою набір для брів. Навіть після відвідування салону придасться пінцет для неслухняних волосків. Взагалі, стежте, щоб нижня лінія брів була ідеальною.
5. Не забувайте про гігієнічних нормах. Пензлика можуть стати рознощиками бактерій, якщо їх неправильно зберігати. Варіантів зберігання декілька, але краще за все тримати пензля у вертикальному положенні і в закритому ящику. Ванна кімната - не краще місце, оскільки волога середу сприяє розмноженню бактерій.
6. Другий важливий момент - це миття пензликів і спонжів. Це потрібно робити хоча б раз на тиждень.
Макіяж особи
7. Важливо вибирати тональний засіб не тільки по тону шкіри, але і за типом шкіри. Існує кілька основних формул і форм випуску: крем, tinted moisturized foundation (тонуючий зволожуючий крем), рідке тональний засіб, пудровая або мінеральна основа, інші. Для сухої шкіри підходять рідкі формули, для жирної - матуючі і пудровие, для вікової шкіри слід вибирати зволожуючі (краще у формі мусу), і т.д.
8. Під очима слід наносити засіб більш світлого тону, ніж на інші ділянки обличчя. Це висвітлює темні кола під очима, виділяє очі.
9. Самий ідеальний відтінок тонального засобу - це той, який повністю повторює власний тон шкіри обличчя. Зробіть вибір у бік жовтуватого відтінку тонального засобу, а не розваги. Рожевий часто робить обличчя неприродно червоним.
10. Вибирати тональний засіб варто при природному освітленні, і тестуючи його не так на шкірі рук, а на обличчі (краще на щоці).
11. Консилер - тональний засіб точкового застосування, і його не варто сильно розподіляти по обличчю, а тільки розтушовувати. Але якщо немає консілера (коректора), то з роллю маскувальниками цілком справляється тональний крем більш світлого відтінку, ніж власний колір шкіри.
12. Компакт-пудра - засіб місцевого застосування, а розсипчастою можна покрити всю поверхню обличчя. Компакт-пудру слід наносити без зусилля, легкими дотиками.
Щоки
13. Відтінок рум'ян повинен відповідати тону шкіри, для теплого особи - теплі рум'яна, для холодної шкіри - прохолодні.
14. Рум'яна, як тональний засіб, повинна також підходити і типу шкіри. Для сухої використовуйте тільки кремові продукти, для жирної - тільки порошкові.
15. Сама правильна техніка нанесення рум'ян: на яблука щік (самі виступаючі ділянки щік), а потім розтушовувати до лінії росту волосся.
16. Якщо важко визначитися з місцем нанесення рум'ян - посміхніться, і ви побачите самі виступаючі ділянки на щоках.
17. Якщо на шкірі є прищики, нерівності або зморшки, то кремовий продукт не підійде, для шкіри з недосконалостями підійдуть порошкові рум'яна, кремові - для гладкої шкіри.
18. Кремові рум'яна можна наносити пальцями, кистю або губкою.
Очі
19. Важливо доглядати за бровами. Доглянуті брови придатної форми допомагають підкреслити красу очей. Останнім часом візажисти надають дуже велику увагу бровам: навіть очі можуть залишати без косметики, а брови без макіяжу - це поганий тон в професійному мейкап.
20. Як тільки форма брів має задовольнить вас, слід заповнити брови олівцем: дрібними штрихами, що імітують ріст волосків.
21. Зараз немає строгих правил в пошуку потрібного відтінку тіней, їх необов'язково підбирати до кольору очей, тіні можна розглядати як колірний акцент для макіяжу або наряду.
22. Якщо є сумніви у виборі кольору тіней, то універсальним рішенням вважаються натуральні відтінки: беж, слонова кістка, коричневий, теракота. Найкраще для новачків купити палетку з трьох-чотирьох відтінків, в ній вже всі кольори збалансовані: найсвітліший колір покриває всі віко цілком, середній - на рухому частину століття, темний - в складку століття і на зовнішній куточок. Розтушовувати слід ретельно, щоб всі переходи кольору були плавними.
23. Олівець для очей робить очі більше і можуть скоригувати форму очей. Підводити слід лінію росту вій на обох століттях, або тільки на верхньому. Професійні візажисти радять зафарбовувати простір між віями, якщо вони ростуть не густо.
24. Вії краще не залишати оголеними. Для більш розкритого погляду скористайтеся керлеров для завивки вій, а зверху - покрийте їх двома шарами глянсовою туші для вій.
Губи
25. Вибір правильного відтінку помади - справа найбільш складне в макіяжі. Тут не завжди потрібно слідувати трендам. Важливо, щоб помада відповідала відтінку шкіри. Засмаглому обличчю і смаглявого підходять теплі відтінки, а на блідому обличчі вигідно виглядають холодні кольори помади. Більш світлі відтінки помади створюють ефект більш повних губ, а темні і драматичні - візуально скорочують розмір губ.
26. Існує велика різноманітність формул і текстур: матова, сатинова, глянцева, мерехтлива, блискуча ... Матові продукти не дуже добре підходять для вікової шкіри, бо лягають нерівно, виявляючи зморшки.
27. Олівець для губ допомагає зробити ідеальні губи, але він не є обов'язковим продуктом.
28. Блиск для губ - менш стійке засіб, але він дозволяє створити ефект повних губок а-ля Анжеліна Джолі.
29. Для початківців можна порадити такий продукт як тонуючий бальзам. Він створює більш природний вигляд, його легко наносити.
30. Слід пам'ятати, що успіх макіяжу губ залежить від хорошого зволоження. Бальзам для губ - хороше зволожуючий засіб, але без ретельного відлущування губи не зможуть поглинати вологу в повному обсязі.
|
Зима - сезон вечірок у клубах. Якщо ви - любителька дискотек і нічного життя, пропонуємо ідею яскравого макіяжу. У ньому будуть блискітки на століттях, накладні вії і гламурна рожева помада.
Крок 1.
Очистіть обличчя за допомогою м'якого миючого засобу або серветок для демакіяжу. Застосуйте тонік (без спирту), а потім - тональну основу. Використовуйте рідке тональний засіб під тон вашої шкіри, консилером замаскуйте недосконалості. Потім припудріть обличчя і нанесіть рожеві рум'яна.
Крок 2.
Заповніть брови тінями або олівцем.
Крок 3.
Чорної гелевою підводкою позначте складку століття. Растушуйте наверх чорними тінями для повік.
Крок 4.
Змішайте темно-коричневі тіні з чорними. І світло-коричневими розтушуйте тіні вгору, щоб забезпечити перехід від чорної підводки до світло-коричневих тіней.
Крок 5.
На рухливе віко слід застосувати базу. Це може бути тональний крем, спеціальний продукт eyeshadow base або праймер для повік. Основа потрібна, щоб наступний макіяж не обсипався, тримався на місці. Такий продукт також вирівнює колір повік і як би проявляє наступний колір, робить його чистим і ясним.
Крок 6.
Поверх бази нанесіть фіолетові тіні з атласною обробкою. А потім покрийте фіолетовим глітером.
Крок 7.
Підведіть верхню і нижню повіку чорною підводкою. І розтушуйте на нижньому столітті коричневі й фіолетові тіні.
Крок 8.
Вії пофарбуйте чорною тушшю і приклейте на верхню повіку накладні вії.
Крок 9.
Залишається зробити макіяж губ. Губи будуть нейтральними, але з блиском. Спочатку покрийте шаром помади nude, потім зверху блиск або помада у відтінку «курна троянда».
Ви готові до такого сміливого образу?
Модель: Armine K., Фото: fashionisers.com, mycharm.ru
|
|
|
|
|
|