Вечірній образ за 5 хвилин
 Залиште трудомісткі ідеї для тих, у кого є на це час. Сучасна дівчина може створити ефектний вечірній look всього за 5 хвилин. Навчіться і ви. Пригадується!

Вечірній макіяж робимо всього в шість прийомів.

Крок 1. Нанесіть тонуючий зволожуючий крем в якості основи. Для вечірнього образу можна спробувати засіб з ілюмінується ефектом, напівпрозоре і легке. Тут - підсвічує флюїд Giorgio Armani Fluid Sheer.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Крок 2. Обов'язково використовуйте бронзатор, особливо якщо не володієте високими виступаючими вилицями. Нанесіть від куточка рота у напрямку вгору і назовні, у бік вуха. Наступні штрихи - з боків носа й уздовж щелепи. Використовуйте широку кисть для рум'ян.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Крок 3. Скористайтеся хайлайтер. Підсвітите виступаючі точки скул - намалюйте хайлайтер невелику дугу.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Крок 4. Очі у вечірньому макіяжі повинні бути контрастними, виділеними. І навіть при швидкому макіяжі це можливо. Візьміть мерехтливі коричневі тіні і нанесіть на повіку, розтушовувавши в складку. Можна використовувати велику кількість продукту, щоб шар вийшов майже непрозорим.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Крок 5. Лайнером кольору какао підведіть верхні і нижні вії. Пом'якшіть підводку на нижньому столітті, трохи розтушуйте.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Крок 6. Оголена помада - кращий вибір, якщо макіяж очей драматичний. Помада без блиску - відмінне рішення для вечора.

 Вечірній образ за 5 хвилин


Залишилося щось зробити з волоссям. Ви можете залишити звичний пучок або хвіст. Родзинкою стане високий обсяг спереду. Для цього розпустіть волосся, нанесіть на передню частину волосся спрей для обсягу, трохи начешіте волосся. Покладіть передні волосся вгору і назад, закріпіть шпилькою. Потім зробіть ту зачіску, яку хочете: косу, пучок, кінський хвіст. Або можете залишити розпущене волосся.

 Вечірній образ за 5 хвилин


П'ять хвилин, і ви готові до виходу!

 Вечірній образ за 5 хвилин

Автор: Юлія Гнедина


 Завивка вій: методи класичні й оригінальні
 Підкручені вії створюють ефект розкритих, великих очей. Цей прийом допомагає виглядати вранці бадьорим і виспатися. Яким способом ви завиває вії?

Підкручуюча туш для вій

Підкручуюча туш для вій - перше, про що згадується, коли хочеться отримати завиті, злітають вгору вії. Ефект завивки залежить від складу туші і від конструкції щіточки. У складі підкручує туші завжди присутні силікони і воски, які допомагають якомога довше зберегти вигин вії. А щіточка підкручує туші, як правило, вигнута (у вигляді півмісяця).

Візажисти вважають, що універсальної туші не існує. Тобто, якщо вам потрібен саме вигин вій, то туш буде підкручувати їх, але не подовжувати - це різні завдання, і для них потрібні різні склади і різні конструкції щіточок.

Чому підкручують туш завиває вії? Вся справа в полімерах, які утворюють навколо кожної війки як би синтетичну трубку, яка утримує завиток вії і перешкоджає гравітації. Полімери у складі туші повинні бути досить сильними, щоб зберігати підкручують ефектом протягом цілого дня. Однак тут криється й інша особливість підкручує туші. Її складно видалити водою. Для того щоб кожну вію звільнити від «трубки» потрібно хороший засіб для зняття макіяжу на масляній основі, щоб видалити туш без тертя, легко, і не пошкоджуючи вії.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


Визнані лідери серед підкручує туші:
Clinique High Impact Curling Mascara, Lancome Virtuose Black Carat Divine Lasting Curves, Maybelline GreatLash (з вигнутою щіточкою).

Керлер для завивки вій

Успіх завивки вій за допомогою цього пристосування полягає по-перше, в якості самого керлеров, а по-друге, у правильності його застосування. Що стосується якості, то тут можна дати всього кілька простих порад:

- Довіряйте перевіреним брендам (наприклад, серед професійних візажистів лідером є керлеров від Shu Uemura і Shiseido).

- Звертайте увагу на якість матеріалів, з яких зроблений Керлер (мається на увазі, що не повинно бути задирок, подушечки повинні бути пружними, але не надмірно твердими, щоб не ламати вії).

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


А тепер, як правильно користуватися керлеров, щоб отримати хороший і стійкий завиток.

1. Тримайте бігуді (або Керлер) як звичайні ножиці.

2. Повністю розкрийте Керлер і захопіть верхні вії. Поміщайте подушечки керлеров якомога ближче до коріння вій.

3. Переконайтеся, що всі вії знаходяться всередині керлеров. Помістіть самі бігуді вертикально, щоб Керлер повністю повторював дугу століття, не ламав її.

4. Закрийте бігуді, злегка стискаючи. І завершіть рух, м'яко пульсуючи.

5. Тепер помістіть Керлер під кутом до особи, захоплюючи вії в іншому місці, трохи подалі від коріння. Це створить справжній завиток, а не просто ефект смотрящих вгору війок.

6. Утримуйте Керлер кілька секунд, не кліпаючи, при цьому потрібно робити кілька легких натисків на ручки керлеров.

7. Повторіть все те ж саме з іншим оком.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


Нагрітий Керлер

Завиток, зроблений керлеров, буде триматися набагато довше, якщо пристосування буде гарячим. Завивка в цьому випадку потребують більшого досвіду і умінь, адже потрібно діяти швидко, поки бігуді не охололи. Існує два простих способи, як підігріти Керлер:

- За допомогою фена. Включіть фен в мережу, піднесіть гарячий струмінь повітря до бігуді на 1-2 хвилини. Потім завивати вії нагрітим керлеров.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


- За допомогою гарячої води. Помістіть Керлер під струмінь гарячої води або в склянку з гарячою водою.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


Щипці для завивки вій

Ще один різновид завивки вій за допомогою нагріву - це щипці для вій. Цей б'юті-гаджет можна зустріти в багатьох Інтернет-магазинах. Принцип його дії простий - це нагрівається прилад, який підноситься до вій. Подібно щипцам для волосся, він завиває вії за рахунок нагріву і додання нової форми.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


Однак така завивка вій поки не має великої популярності. В основному, тому, що існують ризики опіку шкіри і вій. Багато хто побоюється проводити такі маніпуляції поблизу очей. І правильно роблять. Ми радимо користуватися нагревающимися щипцями тільки тим, хто має достатньо досвіду в цій області і добре обладнане місце для роботи, щоб нічого не відволікало і не заважало.

Пальці рук і трохи тепла

Б'юті-блогери радять такий метод. Потрібно покрити вії декількома шарами туші, як звичайно. Потім розігрітими пальцями притиснути їх вгору. Тримати так 3 хвилини, а пальці розігрівати, просто інтенсивно потираючи руки. Через 3 хвилини ви отримаєте хороший завиток. І, що важливо, досить стійкий. Кажуть, тримається весь робочий день. Виходить, що і звичайна туш (Не підкручують), може якийсь час тримати завиток, якщо її закріплювати за допомогою тепла.
 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


До речі, можна діяти і в зворотному порядку. Тобто, спочатку докласти теплі пальці до вій, а потім покрити їх тушшю. Однак такий завиток буде абсолютно стійким. Вже через пів години ефект завитого вій пропадає.

Ложка

Секрету завивки вій за допомогою звичайної металевої ложки чимало років. Але і в 21 столітті багато ним користуються. Наприклад, Міранда Керр в одному зі своїх інтерв'ю говорила, що іноді завиває вії за допомогою ложки. Цей спосіб передбачає якусь імітацію керлеров, коли ребро ложки прикладається до вій з одного боку, а обтиск робиться пальцями.

Але спосіб не можна назвати зручним. Не маючи практики, можна поламати вії. Все-таки ребро ложки може бути досить гострим.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні


Однак не варто недооцінювати ложку як доступне б'юті-пристосування. Є ще один цікавий спосіб завивки вій за допомогою ложки. Цей спосіб працює так само як нагревающиеся щипці. Тобто, ложку треба добре нагріти, притиснути нею вії і потримати так пару хвилин. Потім нанести туш (коли вії охолонуть). Ефект завивки тримається весь день! Нагрівати ложку можна під струменем гарячої води або феном.

 Завивка вій: методи класичні й оригінальні

Автор: Василина Кузіна