Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок
 Сьогодні у нас в гостях відома російська письменниця Тетяна Гармаш-Роффе. І у вас є можливість не тільки дізнатися багато нового «з перших рук», бо Тетяна дала невеличке ексклюзивне інтерв'ю порталу, а й самим підключитися до бесіди, задавши свої запитання. Тетяна вибере найцікавіші запитання користувачів, відповість на них, а кращі будуть відзначені призами.

Читайте ексклюзивне інтерв'ю з письменницею тут http://www.mycharm.ru/articles/text/? id = 3280.

Вас зацікавила творчість Тетяни Гармаш-Роффе? А можливо, ви вже бачили її книги в магазинах і навіть встигли стати прихильницею письменниці? Для всіх, кого цікавить література, хто любить читати і відкривати нове, хто захоплюється детективами, а може, і сам починає пробувати свої сили в письменницьку працю, для всіх вас - НОВИЙ КОНКУРС!

Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


Призи:


Три учасника найцікавіших питань   Тетяні Гармаш-Роффе отримають по набору з трьох книг від письменниці:

 Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


Ягоди пристрасті, ягоди смерті, 2010 г.
  Він наблизився до бочок .  Тут ягоди винограду, за його розумінням, віддавали душу .  Віддавали в сік, якому незабаром судилося стати вином .  Перетворення сонячних ягід в сонячний напій по імені вино йому здавалося великим дивом і таїнством, і зараз у нього вперше з'явилася можливість бути присутнім при чудо і таїнстві .  Взявши в руки жердину, Коля повільно почав круговорот ягід, внюхіваясь і вдивляючись .  Як раптом відчув сильний поштовх .  Він хотів обернутися, побачити того, хто пхав його в спину .   Новий поштовх припав на потилицю і занурив його обличчя в бочку .  Коля захлинувся, спробував випростати особа з виноградної рідоти і сказати ідіоту-жартівнику все, що він про нього думає .   Але в цей момент його ноги відірвалися від підлоги, голова невблаганно пішла на дно бочки, і ягоди, - найпрекрасніші ягоди, які тільки була здатна породити земля, - поглинули його тіло цілком .  Легкі наповнив виноградний сік - ледь забродивший, пряний, смертельний .  Його більше ніхто не штовхав, але Коля про це вже не дізнався .  Він помер .

 Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


Чорне мереживо, яскраво-червоний захід, 2009 г.
... В очах Костика заметався страх - непідробний, моторошний.
- Я не говорив тобі - боявся, що за божевільного мене приймеш! - Але тепер, після твоїх слів ... Тут ось яка історія ... Мені в останній місяць все попадається дівиця одна. Досить красива, вся в чорному, з ніг до голови, тільки помада червона. Я йду собі по вулиці, а вона назустріч. І дивиться на мене. Посміхається.
- За якою вулиці?
- Та в тому-то й фокус, що за різними! І завжди - назустріч! Причому в різних місцях! Степ, вона за мною стежить! Кілька днів тому я не витримав, взяв і запитав: "Чого вам від мене треба щось, дівчина?". У мене досі мурашки по шкірі ... Я не боягуз, але тут ... пробратися, Степ. Знаєш, чого вона мені відповіла? "Як же мені з вами розлучитися? Адже я - ваша Смерть ..."

 Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


Піти не можна залишитися, 2008
Вона не була в Росії 23 роки і тепер відчуває внутрішній конфлікт між собою і містом дитинства, вже дуже негативно його сприймає "американка" Лера. Під загрозою навіть її любов: адже бути з Данилом означає бути в Росії! Намагаючись примирити себе з батьківщиною, Лера вирішує розшукати шкільних друзів. Однак тут починається саме дивне. З'ясовується, що деякі з них раптово померли - причому в тому порядку, в якому сиділи за партами! Якби не приїзд Лери, ніхто б не пов'язав ці смерті між собою! "Це не може бути випадковим збігом!" - Вирішує Лера і намагається самостійно у всьому розібратися, не віддаючи собі звіту, що потрапляє під приціл вбивці. На щастя, її друг дитинства Олексій Кісанов став тепер приватним детективом і готовий взятися за розслідування ...


І ще дві заохочувальні відзнаки   (по одній книзі) чекають тих, хто буде найбільш активний у конкурсі:

 Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


Адже я ще жива, 2009 г.
Засліплена світлом, я лише кліпала, коли мене впихнули в двері, яка тут же зачинилися за мною ... У підвалі я провела більше тижня, не знаючи, навіщо я тут і чому. Того хлопця, який приносив мені їжу, я щодня питала, що буде зі мною. І кожен день він відповідав, що мене відпустять. Я вірила. Зі мною зверталися непогано, цілком ввічливо, в чому я бачила запорука того, що їм не потрібна моя жизнь. Але вийшла я з підвалу лише потім, щоб опинитися в холодильнику моргу ... Ось і все моє життя, така коротка. Тому що сьогодні я помру ...

Приватний детектив Олексій Кісанов змушений на цей раз вести слідство в екстремальних умовах, граючи проти часу, - він повинен встигнути врятувати Христину! Поки вона ще жива ...

 Задайте найцікавіше запитання письменниці Тетяні Гармаш-Роффе і отримаєте книги від автора в подарунок


13 способів ненавидіти, 2007
... О, ні, це не просто пограбування! Це початок довгої ланцюжка дивних і зловісних подій, - ланцюжки страшних загадок і головоломок. Приватний детектив Олексій Кісанов повинен вирішити їх всього за місяць. Саме такий термін відвів йому маніяк по імені Бенедикт, на совісті якого дванадцятій смертей. І, якщо Кіс Чи не виявить рідкісну кмітливість, якщо підведе інтуїція, - то тринадцятий жертвою стане його кохана жінка, дружина Олександра ... Окрилений першими успіхами, Олексій, однак, незабаром розуміє, що Бенедикт завів його в тупик. Потрібно терміново знайти правильне рішення, і ціна йому - життя Олександри.


Правила конкурсу:

• Строки проведення:   з 3 грудня 2010 року до 3 січня 2011.

• Підбиття підсумків: 7 січня 2011.

• Як взяти участь у конкурсі: Це зробити дуже просто. Задавайте своє питання в коментарях до цієї статті   (В кінці статті є можливість залишати свої коментарі). Кількість питань від одного користувача не обмежена. Але приз можна отримати тільки один на учасника конкурсу.

• Призи:   У конкурсі розігрується 5 призів. Це три набори з трьох книг і ще два заохочувальних призи по одній книзі.

• Як я зможу отримати приз:   Призи доставляються поштою тільки по території Російської Федерації, тому, беручи участь у конкурсі, ви підтверджуєте, що ви або ваш представник в Росії зможуть отримати приз.


Беріть участь у конкурсі на краще запитання письменнику! Читайте інтерв'ю з автором книг і задайте свої запитання! Бажаємо всім удачі!


УВАГА! Тетяна Гармаш-Роффе вибрала найцікавіші питання і відповіла на них. Читайте інтерв'ю і підсумки конкурсу тут http://www.mycharm.ru/articles/text/? id = 3386
Автор: Юлія Гнедина


 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»
 Ви стежите за фігурою? Прагніть до здорового харчування і активного способу життя? У вас є свої рецепти краси та харчування? А може, тільки починаєте про це замислюватися? Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий рецепт здорового сніданку», який проводиться порталом краси MyCharm.ru і компанією Herbalife.

Візьміть участь у конкурсі, напишіть свої думки на тему здорового сніданку (це може бути розповідь, вірші, есе, особисті спостереження або рецепт страви) і отримаєте один з десяти призів від компанії Herbalife.

Конкурс проводиться протягом місяця: з 1 грудня 2010 року до 1 січня 2011 року. Поділіться своїм рецептом здорового сніданку, своїми думками та історіями про здорове харчування, а авторів кращих записів чекають чудові і дуже корисні призи - набори косметичних засобів і продуктів для збалансованого харчування від компанії Herbalife!

Приз за Перше місце в конкурсі:


 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»

1. NouriFusion (мультивітамінний очищувач для нормальної і жирної шкіри);
2. Нічний крем NouriFusion;
3. Очищаюча маска NouriFusion;
4. Мультивітамінний крем NouriFusion для шкіри навколо очей;
5. Щоденний пом'якшувальний гель для тіла Гербал Алое;
6. Протеїнові батончики;
7. Протеїновий коктейль Формула 1.

Приз за Друге місце в конкурсі:


 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»

1. Мультивітамінний зволожувач для нормально і жирної шкіри (SPF 15);
2. Очищаюча маска NouriFusion;
3. Щоденний пом'якшувальний гель для тіла Гербал Алое;
4. Протеїнові батончики;
5. Протеїновий коктейль Формула 1.

Приз за Третє місце у конкурсі:


 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»

1. Очищаюча маска NouriFusion;
2. Щоденний пом'якшувальний гель для тіла Гербал Алое;
3. Протеїнові батончики;
4. Протеїновий коктейль Формула 1.

Заохочувальні призи:


 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»

Протеїнові батончики від компанії Herbalife.


Правила конкурсу:

• Строки проведення:   з 1 грудня 2010 року до 1 січня 2011 року.

• Підбиття підсумків: 3 січня 2011 року.

• Як взяти участь у конкурсі: Це зробити дуже просто. Свої записи всі конкурсанти розміщують в спеціально відведеній темі на Форумі MyCharm.ru - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 33690 # 33690 . Кількість записів від одного автора не обмежена. Але приз кожен з конкурсантів може виграти тільки один. Формат запису визначає автор запису. Це може бути розповідь, стаття, есе, вірш, просто рецепт або роздуми. Єдине обмеження: всі записи повинні відповідати темі конкурсу: «Кращий рецепт здорового сніданку».

• Призи:   У конкурсі розігрується 10 призів. Це три набори косметичних засобів і продуктів для збалансованого харчування від компанії Herbalife (за перше, друге і третє місця), решта призи - заохочувальні (протеїнові батончики від компанії Herbalife).

• Як оцінюються роботи учасників:   Кращі роботи визначить журі, у складі якого представники порталу краси MyCharm.ru і компанії Herbalife. Оцінюватиметься оригінальність записів, оптимізм, корисність для читача. Наявність фотографій вітається.

• Як я зможу отримати приз:   Призи доставляються тільки по території Російської федерації, тому, беручи участь у конкурсі, ви підтверджуєте, що ви або ваш представник в Росії зможуть отримати приз.


Беріть участь у конкурсі «Кращий рецепт здорового сніданку»! Читайте записи наших конкурсантів - це обіцяє бути цікавим! Бажаємо всім удачі!Довідка про компанію - спонсора конкурсу

 КОНКУРС «Кращий рецепт здорового сніданку»


Herbalife International Inc. - Міжнародна корпорація в області здорового способу життя. С1980 року розробляє і реалізує методом прямих продажів широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Продукти компанії мають у своїй основі серйозні наукові розробки. Вони поширюються в 73 країнах світу, включаючи Росію, Україну, СНД, із допомогою 2 млн. Незалежних дистриб'юторів. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). Оборот компанії за 2009 рік склав близько 4 млрд. Дол. США.

Herbalife вважає якість продукції своїм основним зобов'язанням .  Для створення, тестування та вдосконалення формул продуктів співробітники Наукового центру Herbalife об'єднують свої зусилля з групою незалежних експертів, складових Науково-консультаційна рада Herbalife .  До складу ради входять близько двадцяти авторитетних вчених з різних країн світу, в їх числі проф .  Девід Хибер, керівник Центру харчування людини при Каліфорнійському університеті (UCLA), лауреат Нобелівської премії професор Луї Ігнарро, фахівець зі спортивної медицини Луїджі Граттон, професор Алла Погожева, Інститут харчування РАМН, Олексій Борисов, викладач Московської Медичної Академії ім .  Сеченова, та інші .  Продукція Herbalife сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де поширюється .  Реалізована в Росії продукція виробляється на сертифікованих виробництвах Італії та США відповідно до стандарту GMP (Принципи Сумлінного Виробництва) .  У 2008-09 роках були опубліковані результати декількох клінічних досліджень, проведених в Німеччині, Кореї і США і підтвердили ефективність білкових продуктів Herbalife для зниження і підтримки ваги .  Подібне дослідження буде проведено в 2010 році на базі Інституту харчування РАМН .

Herbalife вклала в свій бренд значні інвестиції, і до теперішнього моменту виступає спонсором харчування для багатьох з найбільш успішних команд і атлетів з усього світу. Компанія також визнає свою відповідальність перед спільнотами, в яких вона працює, і за допомогою Herbalife Family Foundation ми підтримуємо більш 50 програм Casa Herbalife по всьому світу, включаючи Росію. За допомогою цих програм ми надаємо підтримку благодійним організаціям для забезпечення потребуючих дітей більш якісним харчуванням.

За останні три роки компанія Herbalife реалізує ряд проектів з спонірованію провідних світових спортсменів і команд у різних видах спорту. Крім цього Компанія виступила спонсором більше 120 спортивних заходів міжнародного масштабу Herbalife підтримує таких зірок спорту, як Аттіла Вайда, переможець Олімпіади-2008 (веслування), Ліонель Мессі, Кращий футболіст світу-2009 за версією FIFA, Дмитро Полянський, №9 у світовому рейтингу тріатлоністів , Сергій Конюшок, чемпіон світу з силового екстриму, і багато інших. Компанія є спонсором по харчуванню 13 провідних футбольних клубів світу, включаючи такі яскраві бренди як «Барселона» і «Валенсія» (Іспанія), «Шальке 04» (Німеччина), - і титульним спонсором футбольної команди Вищої ліги «Лос-Анджелес Гелексі» ( США).

Herbalife є учасником понад 70 наукових, промислових і громадських організацій, таких як Всесвітня федерація асоціацій прямих продажів і Російська асоціація прямого продажу. Herbalife - один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної / харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) і Ради здорового харчування (CRN). У Росії Herbalife також є учасником Некомерційного партнерства виробників БАД Національної асоціації дієтологів і нутриціології.

Автор: Юлія Гнедина