ВИКТОРИНА від «бронхикум» на MyCharm.ru
 Запрошуємо всіх відвідувачок сайту MyCharm.ru взяти участь у конкурсі від «бронхикум», рослинного засоби від кашлю на основі екстракту чебрецю. Здавна відвар з чебрецю використовували як відхаркувальний і дезинфікуючий засіб при кашлі, кашлюку, бронхіті. У сезон застуд натуральне ефективне протикашльовий засіб на основі чебрецю неодмінно має бути в домашній аптечці.

Правильно відповівши на запитання вікторини про це цілющий рослині, ви зможете виграти теплий плед, функціональну термокружку або оригінальну чайну пару.

Питання Вікторини:

1. Чебрець - це
• Невелике деревце
• Трава
• Напівчагарник

2. Звідки родом чебрець?
• Країни Карибського басейну
• Середземномор'ї
• Близький Схід

3. У середньовічній Європі ТИМЬЯНОМ за його особливі захисні властивості дали цікаве ім'я. Яке?
• «дороговказ трава»
• «зелений оберіг»
• «чарівну квітку»

4. Як називається цінне речовина, що входить до складу ефірної олії чебрецю?
• Тамол
• Тимол
• Танол

5. В якій області не застосовується чебрець?
• Кулінарія
• Легка промисловість
• Косметологія


 ВИКТОРИНА від «бронхикум» на MyCharm.ru

Наші призи:


1-е місце
Переможниці вікторини «Бронхикум» дарує стильний теплий плед.


 ВИКТОРИНА від «бронхикум» на MyCharm.ru


2-е місце
Учасниця, яка посяде друге місце у вікторині, отримає термокружку. Ця корисна і функціональна річ, вона змінює колір, коли в неї наливають гарячий напій.


 ВИКТОРИНА від «бронхикум» на MyCharm.ru


3-е місце
Дві учасниці, відповіді яких займуть третє місце, отримають за оригінальною чайної парі.


 ВИКТОРИНА від «бронхикум» на MyCharm.ruТерміни проведення Вікторини від «бронхикум»:   конкурс проводиться з 25 грудня 2010 до 25 січня 2011 року. Підсумки будуть підведені 28 січня 2011.

Як взяти участь у Вікторині:   Це зробити дуже просто. Відповіді ви можете розміщувати в нашому Форумі, в спеціальній темі - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 33948 # 33948. Кількість відповідей від одного учасника не обмежена. Правда, приз кожен учасник може отримати тільки один.

Як отримати приз у разі виграшу:   Призи розсилаються по території російської Федерації. Тому, беручи участь у Вікторині, ви підтверджуєте, що Ви або Ваш представник в Росії зможу отримати приз.

Розіграш призів:   У Вікторині розігрується чотири призи: плед, одна термокружка і дві чайні пари. Переможців визначають представники «бронхикум» та порталу краси MyCharm.ru.


Беріть участь у вікторині, і виграйте корисні і теплі призи! Бажаємо успіху!


Ознайомитися з відповідями учасників і взяти участь у Вікторині можна в нашому Форумі - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 33948 # 33948.
Автор: Юлія Гнедина


 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
 До групи «МедіаФорт» в даний момент входить не один популярний жіночий проект - жіночий журнал і форуми myJane, кулінарний портал Поваренок.ру, жіноча соціальна мережа myJulia.ru, портал краси myCharm.ru, соціальна мережа для батьків Країна Мам, рукодільний портал Hobbyportal .ru.

Це ресурси різної тематики, але їх всіх об'єднує одне - суто жіноча спрямованість. Відвідувачам всіх сайтів близькі саме жіночі теми: стосунки в сім'ї, виховання дітей, кулінарія, рукоділля, догляд за собою.

Так вийшло, що всі проекти самодостатні, і кожен - майже замкнуте співтовариство. Ні, звичайно, є користувачі, зареєстровані і на інших сайтах, але все ж кожен вибирає собі подруг і аудиторію за інтересами, і за час існування проектів склалися цілком конкурентоспроможні спільноти, які дадуть фору багатьом реальним відносинам.

Всі ми різні - кого ваблять нетрі дебютної журналістики, хто обожнює читати добре написані і ретельно підібрані статті, а потім обговорювати їх на форумах, хтось воліє творити прекрасне своїми руками, а хтось просто любить із задоволенням поговорити. Але жінки, незалежно від віку, знайдуть, як вийти з положення.

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
  «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
  «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
  «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
  «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва


Тому ми пропонуємо дізнатися більше про інші проекти і показати можливості свого! Як? Все просто! Оголошуємо конкурс: «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва » . Конкурс командний, тобто на кожному сайті буде обрана команда з 10 чоловік, які представлятимуть ресурс, і які, за підтримки інших віртуальних подруг, боротимуться за честь свого проекту. У процесі конкурсу усім доведеться більше дізнатися про інших сайтах, а також познайомитися і, сподіваємося, подружитися з їх жителями.

Очевидно, що мами з «Країни Мам» будуть «на своєму конику», готуючи конкурсні роботи на дитячу тему, а «поварята» порахують просто елементарним кулінарне завдання, але при цьому жінки - істоти багатогранні, тому, ми навіть не сумніваємося, що роботи у всіх команд будуть на вищому рівні!

Конкурс проходить у декілька етапів:

1. Створення команди. У команді може брати участь зареєстрований користувач сайту. Як підбирається команда? У коментарях до цього запису ви пропонуєте кандидатури тих, хто міг би увійти в команду. Також можливе самовисування, тобто охочі потрапити в команду свого сайту можуть просто заявити про це. Відбір кандидатур починається з 16 грудня 2010 по 3 січня 2011 . Потім, з 3 січня 2010 року за 10 січня 2011   потрібно голосуванням вибрати тих, хто на думку користувачів порталу може гідно представити свій ресурс на конкурсі. Якщо людина, яка набрала більшу кількість голосів відмовляється брати участь, замість нього вибирається наступний за списком.
Учасники команд створюють групу, співтовариство або тему на форумі, в якій можуть обговорювати свої роботи. Також можливе залучення консультантів з числа користувачів сайту. Така допомога тільки вітається.

2. Розміщення робіт. Всі роботи публікуються на тематичних сайтах. Для цього авторам потрібно зареєструватися на інших проектах. Роботи починають публікуватися з 11 січня 2011 . Прийом робіт буде закінчено 25 січня 2011 .

3. Голосування за вподобані роботи і вибір переможця. Під час розміщення робіт користувачі порталу, на якому розміщена робота, мають право голосувати за вподобані матеріали. Голосування за статті буде закрито 25 січня 2011 о 23.59   за московським часом.

4. Підсумки конкурсу будуть оголошені 1 лютого 2011 .
Статті-переможці, а також кращі команди визначаються журі - адміністрацією групи «МедіаФорт» з урахуванням загальної активності команди, «населення» порталу, а так само якості і кількості статей. Чималу роль буде грати і голосування користувачів за вподобані роботи.

Конкурсні завдання
Так як всі портали різних спрямувань, ми пропонуємо кожній команді вирішити 6 задачок, які, звичайно ж, будуть у вигляді статей. Кожна команда представляє по дві статті на кожне завдання.

1. Жіноча журналістика - що це? Статті про «мужиків, що образили нас», про «дамах-стерво» або щось інше? Так от, жіноча журналістика буває різною! Так як конкурс проводиться напередодні Нового року, конкурсантам пропонується написати статтю на тему: «Мій рецепт новорічного щастя». Форма статті, а також стиль не обмежуються, однак матеріал повинен бути оригінальним і відповідати духу жіночої журналістики. Вітаються цікаві думки, гумор і, звичайно ж, грамотність і хороший склад.
Статті публікуються на сайті www.myJulia.ru.

2. Зайнята жінка чи гарна господиня, яку ніколи не застати зненацька. Як приготувати дуже швидко, смачно і красиво? Пропонуємо учасникам приготувати новорічне блюдо і описати це в художній формі (стаття). Воно повинно бути смачним, корисним, складатися з доступних продуктів. В оформленні готового блюда обов'язково має бути присутня символіка сайту, який представляє автор даної роботи. Обов'язкові мінімум 2 фотографії: початковий набір продуктів і готову страву. Якщо страва складне, бажано проілюструвати процес. Якість фотографій буде враховуватися при оцінці статей, фотографії в статті повинні бути оригінальними (раніше не брали участь у конкурсах), належати автору статті або члену його команди.
Рецепти публікуються на кулінарному порталі www.Povarenok.ru.

3. «Подарунок без витрат». У хорошої господині нічого не пропадає! Пропонуємо виготовити новорічні подарунки з непридатного матеріалу: обрізків тканини, ниток, пластикових пакетів, коробок, пляшок, газет, і інших, що відслужили свій термін речей. Можливе використання запозичених ідей, але втілення і текст повинні бути повністю оригінальними. Фотографії вихідних матеріалів і готової роботи обов'язкові, також обов'язково повний опис процесу її виготовлення. Вітаються покрокові фотографії та історія створення подарунка.
Публікація матеріалів на сайті www.hobbyportal.ru.

4. Наші діти - наше щастя, радість і турбота. Це дуже складно або, навпаки, просто і доставляє тільки радість? У період новорічних свят дітям доведеться брати участь у святкуванні, ходити в гості, допомагати батькам у приготуванні святкової вечері й оформленні будинку. Але після всього цього вони заслужили справжнє свято! У цьому конкурсі вам пропонується надати свій сценарій новорічного свята для дітей. Конкурси, вірші, приблизні варіанти костюмів, рецепти легких і корисних страв, ігри - все це складові конкурсної роботи.
Статті потрібно розміщувати на сайті www.stranamam.ru.

5. Краса - страшна сила? Або це необхідна умова? Може бути, краса не важлива, а головне - шарм і доглянутість? Ось це ми і пропонуємо вам з'ясувати, а точніше, розповісти. Як примудритися за досить короткий час, який залишається у господині перед святом, привести себе в порядок? Корисні поради, а краще - програма дій - ось яке конкурсне завдання належить виконати. Вітаються власні фотографії, приклади, точні рецептури. Звичайно ж, статті повинні бути оригінальними. Матеріали про красу публікуються на порталі краси www.mycharm.ru.

6. Це завдання жартівливе. Написати гумористичне есе на тему: «Як залишитися здоровим після новорічного майонезно-горілчаного застілля або Як його уникнути? »У межах цього завдання можливі розповіді про невдалих святкуваннях Нового Року, жарти, розповіді про невдалих застіллях, конкурсах, стравах, один вид яких викликає у вас усмішку на обличчі. Статті, представлені на цей конкурс, повинні бути оригінальними, що раніше не публікуватися в мережі.
Роботи на цю тему розміщуються на форумі www.myJane.ru.

Протягом конкурсу буде розіграно 2 комплекти призів: призи авторам найкращих тематичних статей та призи членам кращої команди.

Бренд SUPRA   пропонує кращим авторам:

Мультиварка SUPRA MCS-4 501

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Обсяг чаші - 5 л, потужність 670 Вт, антипригарне внутрішнє покриття знімною чаші, програмований таймер з ЖК дисплеєм, 7 програм автоприготування c індикацією, можливість варити крупи, готувати тушковані блюда, супи, каші і суші, можливість приготування страв на пару.

Мікрохвильова піч SUPRA MWS-+3730


 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Обсяг 17 літрів, потужність мікрохвильового випромінювача - 700 Вт, потужність гриля: 800 Вт, 5 рівнів потужності, 8 програм автоприготування, Авторозморожування з урахуванням ваги і типу продукту, таймер на 60 хвилин, сигнал закінчення роботи, блокування кнопок від дітей, цифровий дисплей з годинами, корпус з нержавіючої сталі.

Два електрочайника SUPRA KES-2311

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Потужність: 2000 Вт, об'єм: 2.3 літра, дисковий нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, установка на підставку в будь-якому положенні, 360 °, автовідключення, світловий індикатор включення, прозорі стінки, підсвічування, знімний фільтр

Два блендера SUPRA HBS-625

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Потужність: 250 Вт, занурювальний блендер, імпульсний режим роботи, 2 швидкості, ножі з нержавіючої сталі.

Дві кавомолки SUPRA CGS-327

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Потужність: 150 Вт, місткість: 50г, імпульсний режим роботи, автоматичне блокування, ніж з нержавіючої сталі, прозора кришка, зручність змотування шнура.


Два фена SUPRA PHS-1810

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Потужність: 1600 Вт, система іонізації "ION", запобігає електризації волосся, 2 режиму нагріву, 2 режими швидкості, турбо режим для швидкого сушіння, режим «холодного обдування», насадка - концентратор.
фото


Бренд Philips   представляє призи авторам найкращих статей:

Цитрус-прес Philips HR2752 Black.

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Компактні розміри, зручність використання і елегантний дизайн зроблять використання цитрус преса важливо складовою вашого бадьорого ранку. Апельсиновий фреш, грейпфрутовий коктейль з лаймом, освіжаючий лимонний ий сік - вся сила вітамінів і антиоксидантів цитрусів допоможе вам бути у відмінній формі кожен день!

Електрочайник Philips HD4670 / 20

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Унікальна функція "індикатор води на 1 чашку" дозволяє закип'ятити в цьому стильному металевому чайнику рівно стільки води, скільки вам потрібно. Тому ви з легкістю заощадите до 66% енергії і знизите вплив на навколишнє середовище. Котушка для зручного зберігання шнура • підставка з поворотом на 360 ° для зручності використання, плоский нагрівальний елемент для швидкого нагрівання і легкого очищення, • фільтр від накипу для чистої води, • ненагревающіеся стінки для безпеки, четирехфазовая система безпеки.

Тостер Philips HD2630 .

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

7 режимів підсмажування і осередками різної товщини, є функція автоматичного центрування, завдяки якій скибочки хліба завжди будуть рівномірно підсмажені. Спеціальна решітка дає можливість розігрівати на тостері здобні булочки або круасани, а функція розморожування дозволяє заощадити час приготування сніданку.


Блендер Philips HR1367 .

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Philips HR1367 поєднує в собі функції блендера, міксера і кухонного комбайна і дозволяє готувати страви різної складності без необхідності використання інших приладів. Завдяки потужності 600 Вт і турборежиму, прилад з легкістю перетворить будь-які інгредієнти в однорідну масу саме тієї консистенції, яка необхідна. Насадка-віночок чудово підходить для збивання вершків, білків та рідкого млинцевого тесту. А мірний стакан допоможе точно розрахувати обсяг необхідних інгредієнтів.

Праска Azur GC4850   з удосконаленими технічними характеристиками.

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Завдяки потужному паровому удару 170г / хв і функції постійної подачі пари 50 г / хв новинки справляються навіть з самими впертими складками і заломами. Потужність прасок +2600 Вт забезпечує максимально швидкий нагрів і надвисоке пароутворення. Моделі також оснащені системою «капля-стоп» і системою подвійного захисту від накипу Double Active Calc, які запобігають появі плям.


Всі члени команди, що зайняла 1 місце в командному заліку (більша кількість перемогли статей, загальна активність, згуртованість і готовність допомогти один одному) отримають призи від OLAY.


Кожен учасник команди отримає набір Olay Regenerist .

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

OLAY Regenerist представляє три продукту, які доповнюють один одного: Сироватка-концентрат молодості, Денний крем - активне оновлення, Нічний крем - відновлення. Кожен засіб OLAY Regenerist містить унікальний OLAY комплекс аміно-пептидів, який:
- Оновлює і перетворює вашу шкіру клітина за клітиною;
- До 200% допомагає збільшити швидкість регенерації клітин шкіри


Учасники команди, що зайняла друге місце отримають від бренду Pantene Pro-V Злиття з природою набір Pantene Pro-V (сироватка)   і Wellaforte (м'яка пінка для укладання колекції для волосся середньої довжини) .

 «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва
  «Штучки на всі ручки» - межпортальний конкурс чарівництва

Нова незмивна зміцнювальна сироватка "Злиття з природою" від Pantene Pro-V захищає волосся від пошкоджень при укладанні і робить їх по-справжньому сильними *, слухняним і шовковистим. Нанесіть невелику кількість сироватки на вологе або сухе волосся після використання бальзаму-ополіскувача або маски, висушіть і укладіть.

Нові засоби Wella Forte не тільки забезпечує надійну фіксацію, але і підкреслює унікальні достоїнства кожної довжини волосся. Сліпучий блиск довгих, креативна форма і текстура коротких і приголомшливий об'єм волосся середньої довжини - і так протягом 24 годин на добу!


Правила конкурсу:

1. Стати членом команди сайту може зареєстрований користувач порталів групи «МедіаФорт», але він повинен пройти етап голосування за членів команди і бути обраним простим підрахунком голосів. Можливі самовідводи, у такому випадку, в команду входить користувач, який набрав наступну кількість балів.

2. До участі в конкурсі допускаються авторські і оригінальні, раніше не опубліковані статті на задані теми. Статті повинні бути написані російською мовою, грамотно і зрозуміло. Жанр матеріалів не повинна лімітується, це залежить від автора.

3. Статті кулінарної та рукодільного конкурсів обов'язково повинні бути проілюстровані авторськими фотографіями. У статті повинно бути як мінімум дві фотографії: вихідні матеріали і готова робота. Покрокова ілюстрація процесу тільки вітається. Право на використання фотографій в кулінарних і рукодільних статтях має належати авторам. Також кулінарні статті повинні бути написані в художній формі із зазначенням точного дозування продуктів.

4. Кількість матеріалів від кожної команди: 12 статей - не менше 2 статей на кожне завдання. Кількість матеріалів від кожного учасника не обмежена, також не обмежена тематика.

5. Один автор може перемогти в декількох номінаціях.

6. Вітається чесний піар конкурсних статей як на проектах групи «МедіаФорт», так і за межами цих проектів - сайтах, в блогах і форумах. Однак ми виступаємо проти спаму і просимо розміщувати прохання проголосувати лише на ресурсах, що допускають розміщення подібних матеріалів. Під чесним піаром розуміються прохання проголосувати у власних щоденниках (блогах) і блогах друзів. Заборонена масова розсилка особистих повідомлень незнайомим користувачам, також заборонені прохання проголосувати на стінах.