КОНКУРС «Моя найщасливіша зачіска»
 Розкажіть про свою найщасливішу зачіску, якщо можливо - покажіть її нам (фотографії вітаються), і виграйте призи від видавництва ЕКСМО: книгу майстер-клас «Кращі зачіски на всі випадки життя» від відомого стиліста Руслана Татьянина і книгу для гарного настрою «Карусель щастя »(з серії Проект щастя).

Ми завжди прекрасні, завжди чарівні - це точно! Але в житті кожної жінки бували моменти, коли вона особливо собі подобалася. Все якось вийшло: і наряд, і макіяж, і зачіска ... Із зачіскою особлива історія. Начебто і ходиш до одного й того самого майстра сто років, а тільки іноді всі говорять «Вау! », Дивлячись на вашу гарненьку голівку. Розкажіть про свій рецепті найщасливішою зачіски. Як вона вийшла, хто її зробив, як все пройшло, чому вона стала для вас щасливою, і взагалі, поділіться з нами своїми цікавими історіями на цю тему.

Оптимізм і гумор ваших записів буде відзначений, добре б побачити в конкурсних роботах і практичні поради, як зробити вдалу зачіску, а якщо у вас є і фотографії, що ілюструють розповідь, - то це буде окремим плюсом і шансом на виграш!

Призи від видавництва ЕКСМО обов'язково порадують! 10 кращих оповідань отримають по набору з двох книг:

Руслан Тетянин
«Кращі зачіски на всі випадки життя»
Доступні секрети майстерності від зоряного стиліста


 КОНКУРС «Моя найщасливіша зачіска»


Виглядати в будь-який день так, ніби Ви щойно вийшли з першокласного салону краси, зовсім нескладно, якщо цей салон знаходиться прямо у вас вдома, - упевнений «маестро довгого волосся», стиліст міжнародного класу Руслан Тетянин. Сумніваєтеся в тому, що таке можливо? Книга «Кращі зачіски на всі випадки життя» розвіє ваші сумніви раз і назавжди. За 15 років професійної діяльності Руслан досконало опанував мистецтво перетворення звичайної жінки в неповторну принцесу. Тепер його знання стали доступні всім, хто хоче навчитися цьому чарівництву самостійно.

Розкішно виданий альбом з безліччю унікальних фотографій містить чіткі покрокові інструкції для створення неповторних образів, починаючи з вибору засобів по догляду за волоссям і закінчуючи модними аксесуарами для зачісок

Руслан Тетянин
Майстер міжнародного класу, стиліст, шоумен. Виступає з навчальними програмами і шоу-показами по всій Росії, працює з такими журналами, як: "HARPER'S BAZAR", "VOGUE", "HELLO", "Долорес", "Hair's how", бере участь у телепрограмах «Стиліссімо» (MTV ), «Місто жінок» (РТР), «Ранок на ТНТ», «Страшно красиві» (Муз-ТВ). Персональний стиліст зірок вітчизняного кіно та естради - Олега Меньшикова, Світлани Світличної, Тетяни Васильєвої, Олени Ксенофонтової, Тамари Гвердцителі, Вікторія Толстоганова, Єви Польна, група "Чи-чи", група "SEREBRO" та ін.


 КОНКУРС «Моя найщасливіша зачіска»  «Карусель щастя»
Нова книга серії «Проект Щастя»,
видавництво ЕКСМО


 КОНКУРС «Моя найщасливіша зачіска»


У видавництві «Ексмо» виходить найповніший і веселий на сьогоднішній день путівник по щастю! Рецептів щастя існує стільки ж, скільки людей, які хочуть бути щасливими. Ви хочете бути щасливим? Значить, в цій книзі є рецепт і для вас.

Видихніть, посміхніться і візьміть у руки цю книгу. Книг про щастя існує безліч. Про що ж новому може розповісти ще одна? Дамо слово автору, у минулому - лікаря, а нині - популярному письменнику і артисту комедійного жанру.

«Вважайте цю книжку парадоксом. Вона - результат моїх багаторічних досліджень, очарований і розчарувань, поєднання наукового та особистого. І якщо, прочитавши цю книгу і нічого в своєму житті не поміняв, все ж відчуєте себе краще - значить, моя мета досягнута. Сам я прочитав багато книг про щастя, можливо, занадто багато. І часто мені доводилося змушувати себе дочитувати ці книги до кінця. Я дивувався: з якого дива читання про найрадісніших почуттях навіває на мене кромішню тугу? Прочитавши книги, що претендують на те, щоб вичерпним чином описати щастя, я написав свою - свідомо не вичерпну книгу про невичерпний ».
Еккарт фон Хіршхаузен


 КОНКУРС «Моя найщасливіша зачіска»


Автор - доктор медицини Еккарт фон Хіршхаузен - за освітою педіатр і журналіст. 15 років тому він змінив медичне терені на естрадне. Сьогодні фон Хіршхаузен відомий у Німеччині письменник-гуморист, конферансьє, артист, оратор, фахівець з лікувального гумору і телеведучий.


Правила конкурсу

Строки проведення:
  Конкурс «Моя найщасливіша зачіска» проводиться з 28 березня 2011 по 28 квітня 2011 року.

Як стати учасником конкурсу:   Свої роботи на конкурс треба поміщати в спеціально відведену тему на нашому Форумі. Заходьте за цим посиланням http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 35928 # 35928, розміщуйте свої записи, знайомтеся з історіями інших учасників. Кількість записів від одного учасника не обмежена, але приз кожен учасник може отримати тільки один.

Модерація записів:   Адміністрація порталу краси MyCharm.ru проводить модерацію записів учасників, і ваша запис може бути видалений, якщо не відповідає темі конкурсу, несе в собі некоректні зображення і висловлювання.

Призи:   У Конкурсі розігруються призи від видавництва ЕКСМО. Десять наборів книг (по дві книги в наборі): альбому Руслан Тетянин «Кращі зачіски на всі випадки життя» + книга «Карусель щастя» автора Еккарта фон Хіршхаузен. Призи доставляються переможцям тільки по території Російської Федерації. Переможці визначаються журі у складі адміністрації поратла MyCharm.ru та представників видавництва ЕКСМО.

Результати конкурсу   будуть оголошені 1 травня 2011 року.

Бажаємо Всім УДАЧІ!
Ще раз нагадуємо, що конкурсні роботи можна дивитися і розміщувати ось у цій темі Форуму http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 35928 # 35928.

Автор: Юлія Гнедина


 НОВА ВІКТОРИНА від Студій манікюру Олени Леніна за участю Навчального Центру NeiloТехнологій Олени Леніна
 У переддень весни актуально подбає про новому образі, нової косметиці та обновках гардероба. І про манікюр, звичайно! Портал краси MyCharm.ru і Мережа студій манікюру від Олени Леніна за участю Навчального Центру NeiloТехнологій Олени Леніна запрошує вас взяти участь у захоплюючій вікторині, відповісти на три питання про історію манікюру і виграти сертифікат на відвідування Студії манікюру Олени Леніна.

Спочатку докладніше про призи *.

Переможниця вікторини   отримає сертифікат на Курс «Манікюр та Догляд за руками» (вартість курсу 9200 рублів).

І ще три учасники вікторини   отримають призи - розігрується 3 сертифіката на звичайний манікюр з покриттям в будь-якому салоні Олени Леніна .

* Оскільки Студії манікюру Олени Леніна знаходяться в Москві, то переможниці зможуть отримати послуги за сертифікатами тільки в Москві. Виграйте приз для себе або для своїх друзів.

 НОВА ВІКТОРИНА від Студій манікюру Олени Леніна за участю Навчального Центру NeiloТехнологій Олени Леніна


Питання вікторини:

1. В якому році з'явився перший лак для нігтів?

2.   У який день тижня згідно давньоруським повір'ями можна стригти нігті?

3. У XVII столітті східні жінки володіли секретом «попереднього фарбування». Їх нігті росли вже пофарбованими, як вони цього добивалися?


Відповіді на питання вікторини приймаються на нашому Форумі ось в цій темі http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 35508 # 35508. Просто натискаєте кнопочку «відповісти» і заносите свою відповідь.


ПРАВИЛА ВІКТОРИНИ:

Строки проведення. Вікторина проводиться з 25 лютого до 25 березня (включно). Підсумки будуть підведені 27 березня 2011 року.

Як взяти участь.   На запитання вікторини потрібно відповідати в цій темі Форуму - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 35508 # 35508

Як визначаються переможці.   По-перше, потрібно правильно відповісти на всі три питання. Далі, перевагою буде докладний і розгорнуту відповідь. Наявність фото вітається, але не обов'язково. При рівності позицій учасників переможців визначить жереб. Керівництво порталу MyCharm.ru обіцяє чесність і неупередженість підбиття підсумків. У Вікторині не беруть участь співробітники порталу, а також їхні знайомі та члени їх сімей.


Дорогі учасники!
Мережа Студій манікюру Олени Леніна вітає вас зі святом 8 Березня, бажає успіхів у Вікторині і сподівається, що нинішня весна буде для всіх особливо яскравою.

Приходьте в манікюрні студії Олени Леніна і створюйте нові весняні образи!

Автор: Юлія Гнедина