КОНКУРС «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»
 Як важлива для кожного з нас гарна посмішка! Це не тільки ознака здоров'я і молодості, часто це один з важливих факторів успіху в сучасному житті. Догляд за зубами і порожниною рота стає дуже важливим, саме тому петербурзькі вчені створили велику палітру лікувально-профілактичних продуктів «Альбадент» ®: бальзами, освіжувачі дихання, лікувальні та профілактичні зубні пасти для всієї родини. Ви можете стати володарями одного з 15 наборів Альбадент®, беручи участь у конкурсі «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей».

Спонсор конкурсу - виробник продукції під маркою Альбадент® - ТОВ «Хіміко-біологічне об'єднання при Ран« Фірма Віта », Санкт-Петербург. Продукти Альбадент® відзначені нагородами конкурсу «Зроблено в Петербурзі» 2009 і конкурсу «Зроблено в Росії» 2009. Дія всіх лікувально-профілактичних продуктів підтверджено клініко-лабораторними випробуваннями в Міському пародонтологічний центрі «ПАКС» при СПб ДМУ ім. акад. І.П. Павлова. Унікальні за складом і доступні за ціною, лікувально-профілактичні та гігієнічні продукти «Альбадент» ® для догляду за порожниною рота рекомендується використовувати як профілактичні засоби, в період ремісії і в гострих періодах захворювання як частина комплексної терапії.

Конкурс «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»


Ви досі боїтеся стоматологів? Пора посміятися над нашими страхами і назавжди попрощатися з ними. Розкажіть нам будь-який цікавий, забавний, смішний випадок, який пов'язаний у вас із зубним болем або відвідинами стоматологічного кабінету, і отримаєте один з 15 призів від Альбадент®!

Перший приз

Переможець конкурсу отримає великий набір засобів:
- Бальзам протизапальний для порожнини рота "Альбадент" з мумійо для профілактики пародонтиту
- Бальзам для порожнини рота зміцнюючий "Альбадент" з мінералами Мертвого моря
- Зубна лікувально-профілактична паста "Альбадент" з мумійо і фтором Комплексний догляд для профілактики пародонтиту та карієсу
- Два освіжувача дихання (яблуко і грейпфрут)

 КОНКУРС «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»


Другий приз

Двоє з вас, чиї записи займуть друге місце, отримають по наступному набору:
- Бальзам протизапальний для порожнини рота "Альбадент - прополіс" для чутливих ясен для профілактики пародонтиту
- Зубна паста протизапальна "Альбадент" з Неовітіном® і Бетулавітом® для профілактики пародонтиту
- Два освіжувача дихання (яблуко і грейпфрут)

 КОНКУРС «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»


Третій приз

І 10 учасників будуть відзначені наступним набором Альбадент®:
- Зубна паста протизапальна "Альбадент" з Неовітіном® і Бетулавітом® для профілактики пародонтиту
- Зубна лікувально-профілактична паста "Альбадент" з мумійо і фтором Комплексний догляд для профілактики пародонтиту та карієсу
- Два освіжувача дихання (яблуко і грейпфрут)

 КОНКУРС «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»Правила конкурсу:

1. Конкурс проходить на жіночому порталі краси MyCharm.ru.

2.   Терміни проведення конкурсу: з 24 червня до 24 липня 2010 року включно. Підведення підсумків конкурсу 27 липня 2010 року.

3. Призи Конкурсу - 15 наборів. Доставка призів здійснюється тільки по території Російської Федерації, тому, беручи участь, ви підтверджуєте, що ви або ваш представник зможуть отримати приз в зазначеному регіоні.

4.   Для участі в конкурсі потрібно розмістити в спеціально відкритій темі Форуму (тут - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? P = 32496 # 32496) свою історію на тему конкурсу. Кожен учасник може розмістити необмежену кількість записів, при цьому приз можна отримати тільки один для кожного учасника. При розподілі призів буде враховуватися оптимізм записів, оригінальність, а також активність участі.

5.   Матеріали, які були раніше опубліковані або не є авторськими, не розглядатимуться при розподілі призів.

Дорогі учасники! Бажаємо вам успіхів, чекаємо ваших робіт, смішних історій і забавних спостережень!

Беріть участь у конкурсі «Альбадент® - Ваша перепустка у світ успішних людей»!


Нагадуємо, що переглянути роботи учасників конкурсу та самим взяти участь можна, перейшовши за цим посиланням - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 32496 # 32496
Автор: Юлія Гнедина


 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»
 Lumene запрошує вас на природу! Літо прийшло, а це означає, що настав час квітів, лісових трав і ягід, свіжого повітря і ласкавого сонечка. Виїжджайте за місто, прогуляйтеся по лугах і лісах, порадійте польовим і садовим квітам. Сплетіть вінок з ваших улюблених квітів, зберіть букет, сфотографуйте і беріть участь у фотоконкурсі від Lumene.

Брати участь у конкурсі дуже просто. Головна умова - ви повинні бути на фото у вінку або з букетом з літніх квітів або трав. У вас вже є така фотографія? Здорово! А якщо поки немає - Lumene запрошує вас на прогулянку, влаштуйте собі відмінний відпочинок на природі, з квітами, легким барбекю в мереживній тіні саду і співом птахів. Любите їздити за кермом? Не забудьте в ці дні подивитися по сторонах і, побачивши квіткову галявину, зупиніться і отримаєте задоволення від літніх квітів і запашних трав.

 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»


Ми чекаємо на ваші фото на конкурс. Зберіть річний вінок або букет і сфотографуйте. Опублікуйте фото на сайті, придумавши цікаву підпис. Кращі фото будуть відзначені призами.

Приз за 1 місце

Одна дівчина-переможниця отримає набір продуктів для догляду за шкірою обличчя:
- Очищаюча емульсія SENSITIVE TOUCH
- Пом'якшувальний крем для повік Sensitive Touch
- Відновлюючий денний крем SPF 15 Vitamin C +
- Нічний крем Vitamin C +
- Інтенсивний живильний коктейль для схильної до сухості шкіри Vitamin C +

 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»Приз за 2 місце

Відразу три учасниці, чиї роботи займуть друге місце, отримають по чудовому дуету продуктів:
- Очищаюча емульсія SENSITIVE TOUCH
- Пом'якшувальний крем для повік Sensitive Touch

 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»Приз найактивнішою учасниці

Одна з вас, хто візьме найактивнішу участь у конкурсі (опублікує декілька фотографій і не забуде прокоментувати вподобані фото інших дівчат), отримає цей набір продуктів з вітаміном С:
- Відновлюючий денний крем SPF 15 Vitamin C +
- Нічний крем Vitamin C +

 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»Але й це ще не все! Одна учасниця отримає Приз симпатій журі . Вона буде запрошена на сеанс професійного макіяжу від візажиста марки Lumene.

 ФОТОКОНКУРС «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»Правила участі у фотоконкурсі «Розкрий свою природну красу разом з Lumene»

1.   Фотоконкурс проходить з 4 червня по 4 липня 2010 року включно на сайті www.mycharm.ru. Підведення підсумків фотоконкурсу відбудеться 9 липня 2010 року, підсумки будуть оголошені у рубриці «Новини», а також в темі Форуму, де проводиться фотоконкурс.

2.   Робота учасниць повинна містити як мінімум одну фотографію і підпис до неї. На фото повинна бути зображена учасниця і вінок або букет з літніх квітів. Інші деталі композиції - за бажанням учасниці.

3.   Журі не братиме до уваги фотографії, до яких застосовувалася якась правка, ретуш, а також фото, скомпоновані з декількох фотографій. Ми також не будемо розглядати фото, раніше опубліковані на інших сайтах або в ЗМІ.

4.   Фотографії потрібно розміщувати в спеціально відкритій темі на Форумі MyCharm. Там же розміщені докладні поради, як вставляти картинку (фото) до запису.

5.   Спонсором конкурсу виступає косметика Lumene. У конкурсі розігруються наступні призи: один косметичний набір за перше місце, три косметичних набору за друге місце, один косметичний набір за третє місце (найактивнішою учасниці), а також приз симпатій журі у вигляді запрошення на сеанс професійного макіяжу від візажиста марки Lumene.

6.   Доставка призів здійснюється по території Російської Федерації.


Бажаємо всім удачі!
Розкрийте свою природну красу разом з Lumene!

Автор: myCharm: Юлія Гнедина