Бери участь у конкурсі від ACUVUE® «Дивись на світ по-новому» - виграй фотоапарат!
 Наше життя сповнене несподіванок ... А якщо зір не дуже хороше, то і забавні історії з нами трапляються частіше, ніж з іншими: ми пропускаємо потрібні повороти, сідаємо не в ту машину, радісно підбігаємо до незнайомих людей ... Ви потрапляли в такі ситуації і з задоволенням розповідаєте про них друзям? Значить, цей конкурс - саме для вас! Він організований виробником контактних лінз ACUVUE® - компанією Johnson & Johnson.

Поділіться з нами своєю історією, в якій поганий зір зіграло з вами забавний жарт, а якщо у вас є фотографія, що супроводжує розповідь, - не забудьте прикріпити її до запису: ваші шанси на перемогу збільшаться!

Додайте свою історію на форумі myCharm в спеціально відведеній темі тут - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 31719 # 31719. Роботи приймаються з 2 квітня 2010 по 2 травня 2010 року включно.

Учасники, що зайняли перші три місця, стануть володарями спеціального призу від контактних лінз ACUVUE® - фотоапарата Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000   - З ним ви збережете в пам'яті самі неповторні моменти вашого життя!

 Бери участь у конкурсі від ACUVUE® «Дивись на світ по-новому» - виграй фотоапарат!


Пам'ятайте: якщо ви хочете, щоб ваші очі залишалися здоровими якомога довше, необхідно проходити перевірку зору не рідше 1 разу на рік. Це можна зробити в салоні оптики.

Тільки лікар зможе визначити якість вашого зору, а також підібрати підходящий засіб корекції - наприклад, контактні лінзи.

Не відкладайте турботу про зір - відвідайте найближчий салон оптики вже сьогодні. Адреси салонів ви можете дізнатись за телефоном 8800100 03 09 (дзвінок по Росії безкоштовний)


Умови проведення конкурсу «Дивись на світ по-новому»

1. Термін проведення Конкурсу: з 2 квітня 2010 по 2 травня 2010 року включно.

2. Територія проведення Конкурсу: Російська Федерація.

3. У Конкурсі можуть брати участь громадяни Російської Федерації, які досягли вісімнадцятирічного віку і постійно проживають на території Російської Федерації.

4. До участі в Конкурсі не допускаються співробітники та представники Організатора Конкурсу, афілійовані з ним особи, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Конкурсу.

5. Щоб стати Учасником Конкурсу, необхідно в період з 2 квітня 2010 по 2 травня 2010 г. (включно), зробити наступні дії:

• Зайти на Інтернет сайт myCharm.ru і ознайомитися з правилами проведення конкурсу.
• Зареєструватися в Форумі myCharm, якщо ще не зареєстровані.
• Самостійно розмістити свою кумедну історію або розповідь в спеціально відкритій темі Форуму, наявність фото - вітається!

6. До участі в Конкурсі не допускаються такі Учасники:

• Історії яких містять нецензурні або образливі вислови будь-якого характеру, тобто текстову, зорову, звукову інформацію, що порушує загальноприйняті норми гуманності та моралі шляхом вживання образливих слів, порівнянь, образів щодо раси, національності, професії, соціальної категорії, вікової групи, статі, мови, релігійних, філософських, політичних та інших переконань фізичних осіб;
• які порочать об'єкти мистецтва, які є національним чи світовим культурним надбанням;
• які порочать державні символи (прапори, герби, гімни), національну валюту України чи іншої держави, релігійні символи;
• які порочать якесь фізичне чи юридична особа, якусь діяльність, професію, товар.

7. Призовий фонд Конкурсу складається з 3 (трьох) фотоапаратів, марки Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000 (далі - Приз) вартістю 3988, 40 рублів.

8. Відбір Переможців Конкурсу проводиться за допомогою спеціального журі, що складається з адміністрації сайту myCharm та представників компанією Johnson & Johnson.

9. Один Учасник може виграти тільки один Приз (1 фотоапарат, марки Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000). Грошовий еквівалент призу не видається.

10. Призи на територію інших держав (крім Російської Федерації) не відсилаються.

11.   Переможці будуть оголошені на сайті myCharm 5 травня 2010 року.

12.   Призи висилаються їх власникам поштовими відправленнями на поштові адреси, вказані переможцями. Для отримання поштового відправлення Учаснику, який став володарем Призу, необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу.

13.   Організатори конкурсу не несуть відповідальності за втрату або затримку поштових відправлень з вини організації поштового зв'язку або третіх осіб. Організатори не несуть ризик випадкової загибелі або псування Призів з моменту їх передачі організації поштового зв'язку.

14.   Призи, які в рамках Конкурсу були спрямовані Учасникам, що стали володарями Призів і повернені Організаторам через відсутність адресатів, або невостребования ними Призів, повторно не направляються.

_________________________________________________________________

* ACUVUE® є торговою маркою Janssen Pharmaceutica NV
© 2010, ТОВ «Джонсон & Джонсон», що представляє в Росії Johnson & Johnson Vision Care. Товар сертифікований.
Є протипоказання. Необхідно проконсультуватися з фахівцем.