Конкурс «ЛЮБОВ з ризиком для життя» - виграйте квитки на НІЧ комедії
 Розкажи смішну історію, в яку ви потрапили зі своїм хлопцем, і виграй романтичний приз - квитки для тебе і твоїх друзів на Ніч комедій з показом однієї із самих романтичних комедій року «Кохання з ризиком для життя»!

У кожної закоханої пари є випадки, які вони згадують з посмішкою. Може, це смішний епізод, який вас познайомив. А може, це історія, в яку ви разом потрапили, але після дуже довго сміялися ...

У вас теж є таке веселе пригода? Тоді розкажіть нам про нього. Кращі розповіді виграють приємний сюрприз - похід в кіно на «Ніч комедій» та набори DVD з романтичними кінокартинами. Запросіть свого коханого на незвичайну кіновечірці.

П'ять учасниць конкурсу , Чиї історії будуть самими смішними, отримають по три запрошення на дві особи на «Ніч комедій».

А крім цього, всіх п'ятьох переможців чекають заохочувальні призи   - Набори DVD дисків з підбіркою романтичних кінофільмів.

Що таке «Ніч комедій»?

Це вечір романтичних комедій 23 липня 2011 . Ви побачите відразу 3 комедії:
- «Кохання з ризиком для життя»
- «Залягти на дно в Дубліні»
- «Спокусник»
Розважати гостей буде діджей, музична програма з конкурсами, легкий фуршет.
Місце проведення - Москва, IMAX. Збір гостей о 23:30. Початок показу опівночі.

 Конкурс «ЛЮБОВ з ризиком для життя» - виграйте квитки на НІЧ комедії

Якщо ви в Москві або плануєте бути в столиці 23 липня, а може хочете порадувати своїх друзів або родичів з Москви - виграйте для себе або для них квитки на Ніч комедій.


Правила участі в конкурсі:

Строки проведення : Конкурс проводиться на порталі краси MyCharm.ru з 11 липня по 20 липень 2011 року включно.

Підбиття підсумків:   21 липня оголосимо переможців.

Призи конкурсу:   п'ять комплектів запрошень на «Ніч комедій» і п'ять наборів DVD дисків. Переможці відправляють нам свої контактні реквізити. Організатори заходу зв'язуються з переможцями, щоб вручити приз безпосередньо перед вечіркою.

Як взяти участь у конкурсі:   Зайдіть на Форум MyCharm. Ось сторінка конкурсу http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 37578 # 37578. Тут залишайте свої веселі історії, натиснувши на кнопку «відповісти» або у формі «швидку відповідь». Кількість історій від одного учасника не обмежена. Найактивніші учасники матимуть перевагу в отриманні призів. Ви можете не тільки самі брати участь, а й коментувати історії інших учасників. Некоректні записи будуть видалятися.

Бажаємо успіху!

 Конкурс «ЛЮБОВ з ризиком для життя» - виграйте квитки на НІЧ комедії

Автор: Юлія Гнедина


 Фотоконкурс «TRYMAX. Я у відмінній формі! »
 Ви займаєтеся спортом, танцями або ходите в походи? Любіть бути активною і постійно прагнете до максимуму своїх здібностей? Тоді фотоконкурс від TRYMAX   - для вас. Розмістіть свою фотографію, де ви демонструєте свої гнучкість, силу і баланс, і виграйте один з п'яти голографічних браслетів TRYMAX.

TRYMAX   - Це технологія, яка успішно зарекомендувала себе серед великої кількості спортсменів у всьому світі.

Унікальна дія браслета укладено у двох голограмах, розташованих з внутрішньої і зовнішньої сторони браслета.

Завдяки особливій обробці майларовим голограм і силікон - турмаліновим основі у вигляді браслета, продукція TRYMAX   дозволяє досягати більш високих спортивних результатів, будучи також ефективним засобом захисту від негативного впливу електромагнітних випромінювань .

Беріть участь у Фотоконкурсі «TRYMAX. Я у відмінній формі! », І виграйте один з п'яти браслетів TRYMAX.


 Фотоконкурс «TRYMAX. Я у відмінній формі! »


Правила ФОТОКОНКУРСУ

Строки проведення.
Фотоконкурс «TRYMAX. Я у відмінній формі! »Проводиться на порталі краси MyCharm.ru з 19 квітня 2011 до 19 травня 2011 року.

Як стати учасником.   На фотоконкурс приймаються фотографії, відповідні заявленій темі. Фотографії повинні містити зображення власника аккаунта. Якщо на фото кілька людей, то потрібен підпис з роз'ясненнями, хто із зображених автор аккаунта. Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Але приз кожен з учасників може отримати тільки один. Розміщення робіт проводиться учасниками самостійно у спеціально відведеній темі Форуму MyCharm.ru http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 36182 # 36182.

Підбиття підсумків.   Підсумки будуть оголошені на порталі MyCharm.ru 23 травня 2011. Перевага буде надаватися позитивним і якісним фотографіям. Фотографії, розміщені раніше на інших порталах, опубліковані в блогах або ЗМІ, а також взяті з фотобанків і не є власністю автора запису, при визначенні переможця не розглядаються.

Отримання призів.   У фотоконкурсі розігрується п`ять голографічних браслетів TRYMAX. Призи розсилаються поштою переможцям конкурсу тільки в межах Російської Федерації. Беручи участь у фотоконкурсі, ви підтверджуєте, що ви або ваш представник зможуть отримати приз на території РФ.

Бажаємо всім удачі!


Ще раз нагадуємо, що подивитися роботи учасників і розмістити свої можна на Форумі, ось у цій темі http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 36182 # 36182.
Автор: Юлія Гнедина


 КОНКУРС від ACUVUE® «Гарний зір змінило моє життя»
 Контактні лінзи змінили на краще життя мільйонів людей в усьому світі. І це не дивно, адже зір - найважливіше з п'яти почуттів, за допомогою якого ми отримуємо більше 80% всієї інформації про навколишній світ. Коли людина з неідеальним зором починає користуватися контактними лінзами, для нього немов відкривається новий світ - величезний, яскравий і нескінченно дивовижний.

Можливо, Ви - один з цих людей?

Компанія Johnson & Johnson Vision Care, виробник одноденних контактних лінз 1 • DAY   ACUVUE® TruEye® (Уан Дей Акувью Труа), оголошує конкурс! Поділіться своєю історією про те, як контактні лінзи 1 • DAY   ACUVUE® TruEye® змінили ваше життя, допомогли досягти нових вершин (в роботі, захопленні, спорті та інших сферах) або навіть дали можливість здійснити мрію!

Автори трьох найкращих оповідань стануть володарями спеціальних призів - фотоапаратів Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000 !

 КОНКУРС від ACUVUE® «Гарний зір змінило моє життя»


Пам'ятайте: якщо ви хочете, щоб ваші очі залишалися здоровими якомога довше, необхідно проходити перевірку зору не рідше 1 разу на рік. Це можна зробити в салоні оптики.

Тільки лікар зможе визначити якість вашого зору, а також підібрати підходящий засіб корекції - наприклад, контактні лінзи.

Не відкладайте турботу про зір - відвідайте найближчий салон оптики вже сьогодні. Адреси салонів ви можете дізнатись за телефоном 8800100 03 09 (дзвінок по Росії безкоштовний).

 КОНКУРС від ACUVUE® «Гарний зір змінило моє життя»


Умови проведення конкурсу «Гарний зір змінило моє життя»


1. Термін проведення Конкурсу:   з 7 квітня 2011 по 7 травня 2011 року включно.

2. Територія проведення Конкурсу:   Російська Федерація.

3.   У Конкурсі можуть брати участь громадяни Російської Федерації, які досягли вісімнадцятирічного віку і постійно проживають на території Російської Федерації.

4.   До участі в Конкурсі не допускаються співробітники та представники Організатора Конкурсу, афілійовані з ним особи, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Конкурсу.

5. Щоб стати Учасником Конкурсу , Необхідно в період з 7 квітня 2011 по 7 травня 2011 року (включно), зробити наступне:

• Зайти на Інтернет-портал myCharm.ru і ознайомитися з правилами проведення конкурсу.

• Зареєструватися в Форумі MyCharm, якщо ще не зареєстрований.

• Самостійно розмістити свою історію або розповідь в спеціально відведеній темі Форуму http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 36038 # 36038, наявність фото - вітається! Історія повинна бути новою, оригінальною, належати автору запису і що раніше не бути опублікованою.

6.   До участі в Конкурсі не допускаються такі Учасники:

• Історії яких містять нецензурні або образливі вислови будь-якого характеру, тобто текстову, зорову, звукову інформацію, що порушує загальноприйняті норми гуманності та моралі шляхом вживання образливих слів, порівнянь, образів щодо раси, національності, професії, соціальної категорії, вікової групи, статі, мови, релігійних, філософських, політичних та інших переконань фізичних осіб;

• які порочать об'єкти мистецтва, які є національним чи світовим культурним надбанням;

• які порочать державні символи (прапори, герби, гімни), національну валюту України чи іншої держави, релігійні символи;

• які порочать якесь фізичне чи юридична особа, якусь діяльність, професію, товар.

7. Призовий фонд Конкурсу   складається з 3 (трьох) фотоапаратів, марки Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000 (далі - Приз) вартістю 3500 рублів.

8. Відбір Переможців Конкурсу   проводиться за допомогою спеціального журі, що складається з адміністрації сайту myCharm і представників компанії Johnson & Johnson Vision Care.

9.   Один Учасник може виграти тільки один Приз (1 фотоапарат, марки Sony Cyber ​​Shot DSC-S2000). Грошовий еквівалент призу не видається.

10.   Призи на територію інших держав (крім Російської Федерації) не відсилаються.

11. Переможці будуть оголошені   на сайті myCharm 10 травня 2011.

12. Призи висилаються   їх власникам поштовими відправленнями на поштові адреси, вказані переможцями. Для отримання поштового відправлення Учаснику, який став володарем Призу, необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу.

13.   Організатори конкурсу не несуть відповідальності за втрату або затримку поштових відправлень з вини організації поштового зв'язку або третіх осіб. Організатор не несе ризик випадкової загибелі або псування Призів з моменту їх передачі організації поштового зв'язку.

14.   Призи, які в рамках Конкурсу були спрямовані Учасникам, що стали володарями Призів і повернені Організатору унаслідок відсутності адресатів, або невостребования ними Призів, повторно не направляються.

Бажаємо успіху!


Нагадуємо, що подивитися конкурсні роботи, а також розмістити свою і прийняти участь у конкурсі, можна тут - в цій темі Форуму http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 36038 # 36038 .
Автор: Юлія Гнедина