Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість
 У наш час заняття спортом перетворилися на невід'ємну частину нашого життя. Так чи інакше, але кожен з нас приходить до того, що заняття спортом необхідні. Зовсім не важливо, який у вас вік, заняття можна підібрати для будь-якої вікової групи, так що відмовки тут не допоможуть. Найголовніше - це самостійно прийти до цього, усвідомити необхідність і приступити до занять.

Багато не квапляться в спортзал, помилково вважаючи, що там їх чекає виснажлива силове тренування, після якої відваляться і руки, і ноги, і голова. Поспішаю сказати, що все це забобони. У сучасному суспільстві давно вже відомі заняття, при яких абсолютно не доведеться виснажувати себе подібними силовими вправами. Про такий вид фітнесу я і хочу сьогодні розповісти.

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Думаю, про користь розтяжок наших м'язів знають абсолютно все. Систематично заняття призводять до того, що вони стають більш еластичними, а наші суглоби набувають колишню гнучкість, рухливість, а, отже, рухи стають легкими, вільними. Хіба не це для дівчат так важливо - пряма постава, легка хода від стегна, грація? Саме таких результатів дозволяє домогтися стретчинг .

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Якщо говорити про користь стретчинга більш докладно, то потрібно обов'язково сказати про те, що заняття на розтяг сприятливо впливають на наше кровообіг. Саме завдяки цьому м'язи і набувають такої еластичність. Також поліпшується робота суглобів, вони стають більш рухливими і гнучкими.

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Заняття стретчингом перешкоджають відкладенню солей, а також допомагають зняти напругу, накопичене за день. Більше того, щоб приступити до занять, багато не потрібно, достатньо лише вашого бажання, так як займатися можна і вдома в будь-який зручний час.

Якщо ви віддаєте перевагу займатися силовими вправами, то стретчинг вам також необхідний, як безпосередньо перед самим заняттям, так і після нього. Багато хто забуває, що стретчинг після силових вправ сприяє тому, що м'язи легко відновлюються, а значить, ніяких хворобливих відчуттів на наступний день не буде.

У підтягнутому і здоровому тілі ... правильно, здоровий дух, а значить і молодість. Так що це ще й чудова можливість продовжити молодість. Крім усього іншого, стретчинг дозволяє відновитися навіть після важких травм.

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Тепер поговоримо більш докладно про види розтяжок . Насправді їх не так мало.

Активна розтяжка . Ну, думаю, тут все гранично ясно. Ви самостійно впливаєте на процес розтягування, тобто розтягуєтеся самостійно, без сторонньої допомоги.

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Пасивна розтяжка . Такий вид розтяжки багатьом знайомий ще зі шкільних уроків фізкультури, коли партнер докладає своїх зусиль, в той час, коли ви перебуваєте в стані спокою. Пам'ятаю, ми з однокласницями, таким чином, ще й допомагали один одному здавати нормативи як раз таки на розтяжку.

 Стретчинг. Розтягуємо не тільки м'язи, але й молодість


Динамічна розтяжка . Ось тут вже складніше. При динамічної розтяжці відбувається розвиток динамічної гнучкості, а також зміцнення м'язів-агоністів. Під час такої розтяжки необхідно утримувати певне положення до 10 секунд, що не завжди легко виконати. Далі розслабити м'язи і знову напружити, зафіксувати положення і т.д. Незважаючи на всі складнощі, результати того варті.

Балістична розтяжка . Розтяжка, при якій рухи виконуються максимально різко і вельми розмашисто, що в свою чергу може призвести до травм. Такий вид розтяжок в основному показаний людям, що професійно займаються спортом вже не перший рік.

Статична розтяжка . Один з найбільш безпечних способів розтягнути свої м'язи. Її суть полягає в тому, що ви приймаєте позу, яку необхідно утримувати, приблизно до хвилини, хоча тут все індивідуально і, звичайно, залежить від складності пози.

Тепер про підготовку. Не забувайте про розминку. Для початку м'язи необхідно розігріти, для цього відмінно підійдуть будь аеробні вправи. Для того щоб заняття були найбільш ефективними, не можна забувати про деякі правила:

- Не намагайтеся стрибнути вище голови. Не варто перестаратися. Краще розтягуватися менше, та краще.

- Пози при розтяжках необхідно утримувати так довго, щоб ви перестали відчувати дискомфорт. Це показник того, що ви все робите правильно. Якщо протягом хвилини дискомфорт не пройшов, значить, розтягнення необхідно послабити.

- Стретчинг найкраще займатися після будь-яких навантажень, він дозволить зняти напругу і втому.

- Не забувайте стежити за диханням під час занять. Ні в якому разі не затримуйте дихання, воно має бути рівним і глибоким

Найголовніше - пам'ятайте, для того, щоб домогтися гарних результатів, заняття необхідно проводити регулярно. Тільки в цьому випадку ви побачите ефект вже через пару тижнів.
Автор: MIRovaya


 У русі життя
 Подивіться на дітей. Немає ні хвилини, щоб вони сиділи на одному місці, а якщо і сидять, то неспокійно, ніби це не для них або їм чогось не вистачає. Так що ж ставати з нами, коли ми дорослішаємо? Ми все більше часу проводимо в пасивній активності.

Ми будуємо плани, але реалізацію їх відкладаємо в довгий ящик. Наприклад, коли ви востаннє каталися на роликах, або ходили в басейн (на каток, на танці і т.д.). Я теж свого часу ось так застигла на одному місці, і що тоді я виявила: вага додається і додається, артеріальний тиск стало дуже турбувати, настрій нікудишнє, а від усього цього почався невроз. Жахлива картина, чи не так? Зрозумівши, що, мабуть, засиділася на одному місці, я вирішила діяти.

Крім регулярних занять спортом, у тому масштабі, який я можу собі дозволити, будучи молодою мамою і студенткою, я захопилася танцями . Але проблема була в тому, що в нашому селищі всього один будинок культури, який практично не фінансується, тому гурток танців ми організували самі. Благо було в тому, що одна з моїх подруг хореограф і має зв'язки з начальством. Ось вона-то і почала вчити нас.

Фізична сила. Гнучкість і координація. Музикальність. Витривалість. Грація і стиль. Ось те небагато, що дають нам танці. Крапля вітаміну «джайф» або «румба», піднімуть настрій і допоможуть без проблем скинути кілограм інший. Це за умови, що ви займаєтеся танцями рази два на тиждень. Нудьгу як рукою знімуть вітаміни «сальса» і «фокстрот». Досить ритмічні рухи під таку ж ритмічну музику. Якщо ви більш романтична натура і хочете зануритися в пристрасть, то вам, безумовно, більше підійде танго і віденський вальс, а може навіть вам сподобатися і танець живота. Політ фантазії в танцях практично безмежний, і справа тільки за вами і вашим тренером.

 У русі життя


На жаль, є такі люди, які соромляться своєї фігури і панічно бояться танцювати на людях, а хтось і взагалі вважає, що танці не для нього. Згадайте фільм, за участю Дженіфер Лопес і Річарда Гіра, де герой прийшов зовсім випадково на уроки спортивних бальних танців в школу героїні. Після тривалих занять він змінив свій погляд на все життя, і навіть стосунки з родиною значно перемінилися в кращу сторону. Танці - це свого роду психотерапія. Мені вони допомогли вийти з депресії. Сподіваюся, що і вам допоможуть, хоча б знову відчути себе саме жінкою. Якщо вам погано на душі або ви не бачите виходу з ситуації життєвій ситуації, настійно рекомендую вам не проходити повз «Данс-центрів». Розвіятися і відпочити душею, не думаючи про проблеми ще ні кому не заважало і не шкодило.

На жаль, наш гурток розпався через те, що дирекція нашого будинку культури підвищила плату за оренду танцювального залу. Нам це виявилося не по кишені. Але в багатьох містах є танцювальні студії для будь-яких вікових груп. Дерзайте, зважитеся на цей крок і самі будете собі вдячні.

 У русі життя


Так, в русі життя. Дослідженнями великих російських фізіологів І. М. Сеченова і І. П. Павлова було встановлено, що завдяки руху м'язів кора головного мозку працює продуктивніше; поліпшується живлення головного мозку, стають більш злагоджено нервові процеси. Тому й координація краще, і настрій, і імунітет вище. Напевно вже всі чули про гіподинамії (недостатність руху). Передчасне ожиріння, порушення обміну речовин, різке зниження імунітету, а відповідно, часті хвороби - все це у величезній мірі наслідок нашого неправильного способу життя, недостатньої рухової активності.

 У русі життя


Так може, залишимо пасивну активність в минулому, і, незважаючи на вічну зайнятість, все ж приділимо час руху для душі, для себе коханої?

Якщо, ви молода мама і знаходитеся в декретній відпустці, то у вас ще більше можливості до руху разом з малюком, починаючи від піших прогулянок і закінчуючи спільним катанням на велосипеді .  Нині на ринку товарів пропонується безліч дитячих седений-насадок до дорослих велосипедам .  І я стверджую, що вашій дитині сподобається така велопрогулянка .  А може, ваш малюк-ходунок обожнює ігри з м'ячем? Моя дочка любить бігати за м'ячем, тому ми тепер частіше стали відвідувати місцевий стадіон, коли там не грає наша футбольна команда .  Звичайно, молоді мами можуть, виправдовуючись, стверджувати, що з дитиною не так просто стільки рухатися саме для себе; жінки більш зрілого віку можуть сказати, що якось не естетично в «такому віці» танцювати в парі або кататися на велосипеді (роликах, ковзанах і т . д . ) .  А я вам можу відповісти, що як би ми не намагалися сховатися від запропонованих вище заходів, все залежить тільки від бажання, при цьому, відмовки типу: «ніколи», «мені це не до лиця» або «ой, та встигну іншим разом »- не що інше, як справжнісінька лінь .  Залиште її в минулому, і зробіть крок назустріч собі .

 У русі життя


Ваша Надія Л.
Автор: Надія Лобанова