Готуємося до пляжного сезону і худнемо!
 Не встигли озирнутися, як літо постукало у ваші двері. І ви, як добра господиня, просто зобов'язані бути підготовленими до приходу гостей. Літо завжди починається зі зміни гардеробу, нових зачісок, сонячних ванн і чемоданного настрою. Вже за 1-2 місяці до відпустки ви штурмуєте турагентства, роздивляєтеся в Інтернеті фотографії курортів і щасливі обличчя відпочиваючих.

Тільки от на вагах цифри як і раніше «відмовляються дружити» з вами, сигналізуючи про набраному за зиму зайвій вазі. І хвалитися цим подарунком якось не хочеться. Але безвихідних ситуацій не буває. Перевіримо?

Правило перше. Чи не засмучуємося, а налаштовуємося!
Позитивний настрій - «золотий ключик» до вирішення будь-якої проблеми. Погляньте на минулі дні - з чого вони зазвичай починалися. Якщо вранці ви ледве піднімаєтеся, бурчить собі під носа, ругаетесь на будильник і випадають з рук речі, то позитивний настрій точно не загляне до вас в гості. Переконайте себе, що так справи не робляться, і почніть день з чистого аркуша. Отримати ранковий заряд енергії та позитивних емоцій досить просто: зарядка, пробіжка в парку, прохолодний душ, фруктове смузі, заводна музика і головне - посмішка на обличчі.

Далі слід три важливі моменти. По-перше, ви повинні повірити в себе і в свої сили - «я хочу, я можу, я зроблю! »По-друге, проаналізувати мотивацію. По-третє, почати діяти.

 Готуємося до пляжного сезону і худнемо!
 Правило друге. Правильно харчуємося!
«Знову дієти», - зітхне ви. Пора відвикати називати режим правильного харчування дієтою. Просто переглянете свій раціон, не перевантажуйте себе зайвими калоріями і, звичайно ж, більше рухайтеся.

Що значить харчуватися правильно?   Максимум корисного для організму, мінімум шкідливого. До корисного зарахуємо свіжі фрукти і овочі, велику кількість води, приготовані на пару м'ясо і рибу, злаки і крупи, сухофрукти та горіхи. Шкідливими назвемо копченості, кондитерські вироби, кольорові газовані напої та інші продукти, що містять консерванти. Поступово відмовляємося від жирних страв і смаженого, безладної їжі і їжі в сухомятку. Відвикайте є перед телевізором і за читанням книг.

Скільки і в скільки ми їмо?   Правильне харчування передбачає, що ви будете розподіляти їжу протягом усього дня за кількістю калорій, при цьому враховувати склад страв і час їх прийому. Більшість дієтологів зійшлися на думці, що найбільш правильним вибором буде 4-х разове харчування, яке найкращим чином сприяє розумовій і фізичній роботі нашого організму.

Ви, звичайно, можете не їсти після шостої, що буде безперечним плюсом в режимі вашого харчування. Насправді ж, останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за 2 години до сну і складати при цьому не більше 10% всієї добової енергоцінності.

У першій половині дня рекомендується їсти їжу з великою кількістю вмісту білка, збагачуючи організм енергією і зарядом бадьорості. На вечерю не слід перевантажувати шлунок, тому хорошим варіантом стануть овочі та фрукти, а так само кисломолочні продукти. Будь прийом їжі краще всього починати з салатів, щоб активізувати роботу шлунка.

 Готуємося до пляжного сезону і худнемо!
 Якщо ви все ж вирішили, що готові сісти на дієту, підбирайте її, зваживши всі «за» і «проти», враховуючи особливості вашого організму, захворювання внутрішніх органів і, звичайно ж, щоденне фізичне навантаження.

Правило третє. На зарядку ставай!
Ідеальне тіло - це сама нагальна проблема будь-якої сучасної жінки. Тут на допомогу прийдуть ранкова зарядка, самостійне заняття спортом, відвідування фітнес-центрів і басейну. Виберіть більш зручний і цікавий для вас варіант.

 Готуємося до пляжного сезону і худнемо!
 Почніть ранок із зарядки! Тут не потрібно сильне фізичне навантаження, досить кілька простих вправ, тому зарядка - це розминка для ваших м'язів після нічного відпочинку і стимулятор гарного настрою. До звичайних вправам можна додати недовгочасні заняття з гантелями, обручем або Фитболл. Завершіть всі водними процедурами: душем або обтиранням.

Почніть ранок з недовгою пробіжки! Ранкові пробіжки рекомендується здійснювати натщесерце. Перед початком необхідно провести невелику розминку: зробіть кілька вправ на розтяжку ніг, пострибайте на місці, поприсідайте, пройдіться швидким кроком. Під час бігу стежите за технікою дихання: вдих через ніс, видих через рот. По завершенню корисною буде процедура загартовування.

Купуйте абонемент в тренажерний зал, фітнес-центр або басейн! Що вас чекає? Безліч тренажерів, аеробіка, пілатес, йога, шейпінг, аквааеробіка і, звичайно ж, довгоочікуваний ефект у вигляді втрати зайвих кілограмів і море задоволення.

І пам'ятайте, що людина не створена для сидячого способу життя! Ходіть якомога частіше і більше.

 Готуємося до пляжного сезону і худнемо!
 Правило четверте. Згадуємо про косметичні процедури!
Тут ви можете стати самі собі майстром або віддатися в руки професіонала в SPA-салоні.

У боротьбі з целюлітом допоможуть масаж і антицелюлітні креми, при цьому процедури повинні бути регулярними. Із застосуванням жовтої, голубої і чорної глини можна робити антицелюлітні ванни й обгортання. У салонах вам запропонують послугу псаммотерапіі, або лікування нагрітим піском. При такій процедурі під час активного потовиділення втрата ваги за один сеанс може досягати до 400-600 грам. Ефективним методом на сьогоднішній день вважається і душ Шарко, завдяки якому вирівнюються уражені целюлітом ділянки тіла і значно втрачається вага.

Не менш важливою буде процедура епіляції. Варто заздалегідь подбати про цей нюанс, щоб не турбуватися під час відпочинку. У міських SPA-салонах вам запропонують варіанти від воскової до лазерної епіляції.

Що ж, залишилося підібрати гарний купальник до нового тіла. Море кличе вас!
Автор: Alesya Marchenko


 Танці як основа жіночого здоров'я і краси
 В історичних джерелах є свідчення того, що танець в стародавні часи використовувався не тільки як обрядовий ритуал, але і як цілющий засіб, і як спосіб релаксації.

Давня мудрість лягла в основу сучасних оздоровчих та психотерапевтичних методик. І на початку ХХ століття, в епоху розвитку стилю модерн у всіх сферах мистецтва, виділилося особливий напрямок - танцювальна терапія .

Але, навіть не звертаючись до танці-терапевтам, ми відчуваємо особливий прилив сил, поліпшення настрою і забуваємо на кілька хвилин про свої проблеми, коли танцюємо на дискотеці або вечірці під улюблену музику. При цьому одна музика може нас підбадьорити й розвеселити, інша - пробудити приховані почуття і емоції.

Влаштувати маленький сеанс танцювальної терапії можна просто у себе вдома (індивідуально або в компанії з подругами). Ритмічні рухи в такт музиці здатні допомогти кожної з нас виплеснути негативні емоції і подивитися на життєві труднощі з оптимістичної точки зору. Тому найважливіше під час такого сеансу - просто розслабитися і не думати про те, що під час танцю правильно і що - ні. Адже терапія під час танцю увазі відхід від класичних стереотипів повторення вивчених рухів і вираз індивідуальних особливостей.

А деякі види танців служать не тільки для відновлення душевної гармонії, а й для оздоровлення організму, для роботи над фігурою.

 Танці як основа жіночого здоров'я і краси
   Наприклад, східні танці   допомагають розробити гармонійні пропорції тіла і зробити жінку більш привабливою краще будь-яких фізичних вправ. Можливо, секрет такого універсального впливу в тому, що всі східні оздоровчі методики передбачають комплексний вплив на всі системи організму, і в розробці танцювальних рухів для жінок Сходу закладена особлива мудрість.

 Танці як основа жіночого здоров'я і краси
 Як би там не було, ті, хто вивчає методики східних танців, кажуть, що після кожного сеансу вони відчувають поліпшення самопочуття. До того ж, регулярні плавні рухи животом і стегнами допомагають зробити фігуру привабливою і досконалою.

До речі, танець живота   як різновид східної танцювальної терапії рекомендується навіть вагітним, оскільки він, за словами досвідчених жінок, полегшує процес пологів.

Сучасні клубні танці   дуже різноманітні і енергійні. Завдяки особливому комплексу рухів вони можуть мати такий же ефект, як і правильно підібрані фізичні навантаження (тобто допомагають скинути зайву вагу), дарують відчуття легкості і свободи. До того ж, нові різновиди таких танців - це своєрідний спосіб самовираження для молодих людей, який дає можливість удосконалити природні таланти і підняти власний імідж в очах однолітків. А володіння навичками сучасних, унікальних і витончених танцювальних рухів для дівчини є дуже престижним.

 Танці як основа жіночого здоров'я і краси
 Класичні бальні танці   (зокрема, повільний вальс) є спокійними. Тому вони можуть відновити природну гармонію і врівноваженість, дозволяють подумки «зануритися» в особливий світ середньовічної стриманості. Оскільки ці танці були популярні ще в часи наших прабатьків, на підсвідомому рівні вони викликають у нас приємні емоції і спогади. Безсумнівно, вони можуть значною мірою допомогти тим, хто втомився від сучасного ритму життя. А плавні рухи в ритмі спокійної музики сприятливо впливають на весь організм.

 Танці як основа жіночого здоров'я і краси
 Але зараз існує велика різноманітність сучасних бальних напрямків танцювального мистецтва, які, по суті, являють собою модернізовані різновиди парних танців, що увійшли в моду в період середньовіччя. Але при підготовці таких танців враховується класична вишуканість, а розучування нових парних рухів дозволяє жінкам розробити гнучкість і пластику, залишатися стрункими і витонченими.

Таким чином, серед величезного розмаїття танцювальних методик кожна сучасна жінка може вибрати ту, яка дозволить їй самовиразитися, усунути негативні емоції і змусити себе внутрішньо посміхатися і радіти життю.
Автор: Алла Пилипенко